Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
spalanie bmw 523 automat
witam Ja mam taka sama Basie w miescie zakorkowanym 17 litrow gazu po trasie tak 150km/h 12 litrow :D
-
co sadzicie o tym aucie?
witam Ja uwazam ze tzreba jechac osobiscie obejrzyc autko bo ze zdjec to malo co widac. :D
-
e39 520 i szaleją obroty
ja mialem podobne objawy uszkodzona byla odma :D
-
Zmiana z e46 na e39 tylko benzyna
Polecam po lifcie E39 z silnikeim 3.0 benzynka a przed liftem 2.8 pozdrawiam
-
[E39] 520i Ile wam spala?
tutaj z toba sie zgodze w trasie spali kolo 10-12 ale jak pisza 10 w miescie to dziwne
-
[E39] 520i Ile wam spala?
jakies malo wam pala moja w miescie gazu łyka 17 litrow w trasie 10-12 poprzednie auto mialem z silnikiem 1.3 to mi palil 8 litrow a w trasie 6
-
Wymiana termostatu w 520i
nie mam oslony na silnik moze dlatego tak sie dzieje ale jak bym uszkodzony termostat to wogole by nie łapał pionu w niskie temperatury,po za tym ogrzewania by nie bylo?
-
Wymiana termostatu w 520i
Jadac w trasie np 100km/h a na zewnatrz jest -20 to temperatura bedzie sie tzrymac w pionie z tego co wiem to raczej nie bo za duzy ped wiatru jest.W miescie predzej bedzie trzymac pion.
-
Wymiana termostatu w 520i
witam Musisz zdjac wiatrak czyli wisko,w prawo odkrecasz wisko pamietaj o tym normalnie sie odkreca w lewo kazda srube ale tam jest odwrotnie ja bym wymienil cala obudowe z termostatem bo niewiadomo czy przy demontazu cos nie peknie.Ale jak jedziesz w trasie to sie cofa temperatura silnika,jak w miescie zachowuje sie temperatura silnika? przy jakich temperaturach na zewnatrz?Bo u mnie jak jest zimno na zewnatrz dzisiaj np bylo 8 stopni to dluzej sie nagrzewal ale byla wskazowka na srodku, zima np jak sa minusowe temperatury i jadac w trasie to ped wiatru zimnego schladza silnik i tez nie trzyma sie srodka wskazowka. :D A jescze jedno po wymianie odpowietrz dobrze uklad chlodzenia
-
[E39] 520i Ile wam spala?
ale wy mowicie o jezdzie w trasie czy w miescie?
-
e39 523i benzyna 1997 automat przycisk BC
aha super dzieki wielkie
-
e39 523i benzyna 1997 automat przycisk BC
Witam mam pytanko mam przycisk BC nie wiem co oznaczaja tam cyfry. 1 pozycja to wiem ze temperatura zew. 2,3 i 4 pozycja nie wiem co one oznaczaja te cyfry?
-
Rozpiska bezpieczników BMW e39 - PO POLSKU
super dzieki wielkie :D
-
bmw e39 523i automat problem ze skrzynia tip tronic
Witaj Przemek z tej strony Kamil z łodzi wez zmien tytul bo admin cie wyrzuci.Sprawdz akumulator i podjedz na kompa
-
e39 523i benzyna 1997 automat kasowanie inspekcji
Udalo sie okazalo sie ze nie bylo masy na srubie od amortyzatora,masa byla na drugiej srubie i po klopocie.ale dzieki za pomoc :D
-
e39 523i benzyna 1997 automat kasowanie inspekcji
zrobilem tak jak kolega pisal i nic jescze probowalem 7 i 19 pin zmostkowac i nic wogole nie moge wykasowac inspekcji rok temu bez problemow wykasowalem miesiac temu bylem na kompie kasowal mi bledy sondy itp moze cos sie pochrzanilo?
-
Xenon HID Pytanie
Witam Ja mam chinskie xenony powiem tak sa slabej jakosci wytrzymuja 2-3 lata trzeba wymieniac palniki ale za palniki place 60 zl za komplet takze male koszty,przetwornice po 100zl za komplet wymienilem jedna pzrez 3 lata a tak to nie mam problemow slyszalem tylko ze jak ma sie Cb radio to trzeba kupic przetwornice 140zl za komplet ktore nie robia zaklocen.
-
e39 523i benzyna 1997 automat kasowanie inspekcji
byly zamkniete drzwi ale szyba byla opuszczona do samego do dolu i z otwartymi drzwiami tez nie dziala
-
e39 523i benzyna 1997 automat kasowanie inspekcji
Witam Mam problem wymienilem olej silnikowy i filtr i chcialem wykasowac inspekcje 7 pin z masa polaczylem przekrecile zaplon w pozycji 2 i czekalem 15 sekund nic dalej sie swieca 2 klocki.Pomocy koledzy :D
-
e39 Wyłaczanie klimy przed wyłaczeniem silnika
witam ja tez przed zgaszeniem silnika wylaczam klime gdyz tak mi powiedzial gosc ktory zajmuje sie klimatyzacjami. :D
-
e39 523i benzyna 1997 tylne głośniki
no super dziekuwa pozdrawiam :D
-
e39 523i benzyna 1997 tylne głośniki
Witam ponownie chcialem sie dowiedziec jak dostac sie do tylnych głosnikow w półce? :D
-
ile warte jest moje 540iA po stłuczce?
Najwazniejsze zeby Tobie nic sie nie stalo szkoda Basi moj kolega tak samo mial z E39 identycznie bok mial skasowany dostal szkode calkowita.
-
e39 523i benzyna 1997 automat Problem z obrotami
no dzieki rowniez :D
-
e39 523i benzyna 1997 automat Problem z obrotami
no niestety najlepszy gosc od bemek w łodzi drodzy sa ale znaja sie na rzeczy ja u nich serwisuje furke od 3 lat nigdy nie bylo problemow po ich robocie, a bylem raz u psedo mechanika to niestety zero wiedzy o Buniach.Dzieki ambience za info miales racje z ta odma pozdrawiam