Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
Czy to odma, separator oleju padł?
witam Ja jak mialem padnieta odme to jak odpallem rano to 3 razy krecilem rozrusznikiem jak zapalil wrzucalem na D to prawie gasl nierowno pracowal po rozgrzaniu lepiej ale jak stalem na swiatlach z 2 minuty to juz nie chodzil rowno przyspieszal normalnie.Podlacz pod kompa.Silnik powinien syczec jak masz padnieta odme.Sama odma kosztuje kolo 200zl plus wezyki kolo 150zl orginal podajze razem 350zl. :(
-
odpowietrzenie ukladu chlodniczego
ja tez tak juz 3 razy odpowietzralem i jezdze ponad 3 lata i jest gitara z ukladem chlodniczym :D
-
Przycisk REST - nie działa - proszę o pomoc
no dzieki za wytlumaczenie nigdy nie uzywalem tego
-
Przycisk REST - nie działa - proszę o pomoc
witam tak dla przypomnienia do czego sluzy ten przycisk REST bo nie pamietam :)to dziala na zasadzie Webasta?
-
luz na srubie od visco
ja podjaze tez mialem luz na smigle i podczas wyprzedzania wcislem kickdown cos strzelilo zatrzymalem sie patrze plyn chlodniczy leci i koniec jazdy laweta.Pompe uszkodzlem niestety zima wpadlem w poslizg i zaliczylem pobocze wraz ze sniegiem ktory dostal sie do wiatraka, ktory uszkodzil pompe wody. :(
-
e39 523i benzyna+lpg 1997 automat Problem z odpaleniem
ja nie odczuwam roznicy
-
e39 523i benzyna+lpg 1997 automat Problem z odpaleniem
caly czas tankuje 98 :D
-
e39 523i benzyna+lpg 1997 automat Problem z odpaleniem
wczoraj wlalem dodatek do benzyny zalecany do silnikow zasilanych gazem i odpalil juz dobrze ,srednio w baku mam 25 litrow wachy i wyjezdzam z 10 litrow i zostaje 15 znowu tankuje z 10 litrow, wiem ze w tamta zime tez mialem z odpalaniem porblem i lalem ten dodatek i lepiej odpalal.Wychodzi na to ze musze przez jesien i zime lac dodatek zeby lepiej odpalal. :(
-
Przekladka e39 czy warto
ja mam 3 kolegow co jezdza anglikami powiem ci ze furki dobrze wygladaja i jezdza po 3 lata nic z silnikami sie nie dzieje.Najlepiej kupic z angli auto lekko pukniete np maska,blotnik i lampa do wymiany,wlasnie znajomy teraz taka kupil E46 z 2000 roku z silnikiem 2300i full opcja oprocz mpakietu za 4 tysiace zloty.Zgodze sie ze profesjonalna przekladka nie jest tania ale on sobie sam przeklada i kolegom.Uwazam ze auta z angli sa lepiej serwisowane niz tu w polsce.Chyba ze ktos kupi tu od polaka lub cygana co sie wyzywal na Basi. :(
-
[E39] Montaż czujnika parkowania-demontaż zderzaka
chcialem to samo sie dowiedziec ? :D
-
e39 523i benzyna+lpg 1997 automat Problem z odpaleniem
no wlasnie w sierpniu wymienialem odme i bylem na kompie i nic a ten problem zaczol sie od tamtej zimy :cry2:
-
Przekladka e39 czy warto
nie zgodzil bym sie z tym ze sa zaniedbane sa lepiej wyposazone :D
-
e39 523i benzyna+lpg 1997 automat Problem z odpaleniem
sproboje z ta pompa paliwowa moze to bedzie ale to jest dziwne latem wogole nie ma problemu :roll:
-
Przekladka e39 czy warto
jak jest dobrze przelozony to gitara duzo jezdzi przelozonych anglikow moj kolega przeklada Bmw i nie jest to trudne bo sa do tego przystosowane :D
-
e39 523i benzyna+lpg 1997 automat Problem z odpaleniem
Witam Mam nie duzy problem z odpalaniem na zimnym silniku,jak fura postoi z jeden dzien to na drugi dzien jest problem przy odpalaniu za pierwszym razem krece rozrusznikiem i przez chwile silnik zalapie pochodzi z 2 sekund nierowno i gasnie a za drugim bez problemow, zauwazylem ze to jak zimno jest na dworzu to sie tak robi bo w lato lepiej odpala.
-
uszczelka drzwi
ja tez musze kupic ta tasme :D
-
e39 523i - odłącza cylindry, kilka błedów
posluchaj ambienca ja tez mialem odme zawalona :D
-
Kupno nowych lamp
Aha zle zrozumialem Ambience co do lamp orginalnych wiadomo wykonanie i wyglad jest lepszy ale coz nie mam tyle kasy ale te co ma Ambience fajne sa mi si epodobaja te co ja mam zalozone niestety mi sie nie podobaja ja ich nie zakladalem.
-
Kupno nowych lamp
swieca dobrze ale mi tez sie nie podobaja wolabym kupic na wzor hella zamienniki narazie pzrymierzam sie do mpakietu z przodu a pozniej moze pomysle nad lampami
-
Kupno nowych lamp
Ja mam takie lampy nie podobaja mi sie http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-bmw-e39-95-00-ringi-chrom-elektryka-i1814217391.html wolabym takie kupic http://moto.allegro.pl/lampy-bmw-e39-angel-eyes-soczewka-h7-optik-hella-i1854045020.html
-
Kupno nowych lamp
no niezle to wyglada :D
-
Kupno nowych lamp
heh ja tez mam jakies zamienniki kupilem je z autem swieca niezle ale wyglad jednak nie taki. :lol:
-
Bmw e39 535iA 1996 awaria skrzyni
najlepeij samemu rozebrac i sprobowac zrobic tym bardziej ze miales uszkodzona skrzynie
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o demontaz listw ozdobnych
juz sobie poradzilem :D pod przyciskiem od awaryjnych byal srubka :duh:
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o demontaz listw ozdobnych
pomoze ktos jak to zdemontowac co wyzej napisalem ?