Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
e39 523iA telepie,niskie obroty
tak zle nie bedzie silnik nie jest do remontu.Masz gaz? Podlacz furke pod kompa. :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o wentylator klimy
ale ta szczelnosc sprawdza sie w warsztacie gdzie nabijaja klime ? ile taka zabawa kosztuje :?
-
Pojemność zbiornika paliwa, brakujące 5 litrów?
to moze zatankowac wiecej paliwa lub kupic nowy bak :roll:
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o wentylator klimy
Witam Mam jeden problem od tamtego roku nie zrobilem a chodzi o wentylator klimy.Mam uszkodzony wentylator od klimy nie chodzi wogole po wlaczeniu klimy.Klima chłodziła ale w korku silnik mi sie grzal wiec malo uzywalem.Teraz wlaczam klime wogole nie chlodzi prawdopodobnie za duze cisnienie bylo w ukladzie i nie mam czynnika.I teraz pytanie czy mam nabic klime i dopiero sie wziasc za naprawe wentylatora czy na odwrot.
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o wymiane szczek od hamulca re
oki dzieki panowie w niedziele biore sie do roboty z kolega pozdrawiam :oops:
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o wymiane szczek od hamulca re
powiedz mi kolego to nie musze sciagac zacisku hamulcowego ?
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o wymiane szczek od hamulca re
heheheh szybka odpowiedz dzieki
-
Wymiana zegarow w e39
Ja wymienialem zegary to wiem ze na 100% musialy byc przeprogramowane,tydzien czasu jezdzilem bez zegarow takze fura odpalała :D .
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o wymiane szczek od hamulca re
Witam Mam pytanie czy ktos wymienial od hamulca recznego szczeki z tylu.Ja zamowilem szczeki plus zestaw ze sprezynkami.Czy bede mial problem z wymiana :D
-
M-pakiet, oryginał czy zamiennik - dylemat
Witam Ja tez mylslem o czyms takim z allegro moze ktos mial doczynienia z tym?
-
Instalacja Gazowa... E39 523i
Witam Ja mam założona BRC od 3lat furka smiga idealnie na gazie polecam BRC jest droga ale dobra,musisz tylko znalesc dobrego gazownika mi zakladal kolega ktory mieszka za łodzia (Kwiatkowice) wiem ze jest warsztat do ktorego jezdze na wymiane filterkow zajmuja sie BRC na ulicy Złotna 25 w łodzi nr telefonu 0426111649.Pozdrawiam :D
-
Zakup autka. Prosze o rady i ocene.
Witam Jak dla mnie patrzac na przod furki lewa strona byla bita za tania jest ta Beta.Spojrz na lampe lewa jest jasniejsza blotnik tez nie spasowany jest.Pozdr
-
[E39] Świece do M52B20 jakie??
witam Ja tez mam w swojej Basi instalke lpg sekwencje,zalozylem swiece orginalne NGK takie jakie sa w katalogu.Przejechalem z 25 tysi i jest gitara.Pozdrawiam :D
-
Wisko - czas na wymianę?
z tego co mowisz wisko dobrze dziala.Wentylator ten ktory masz za chlodnica to chodzi caly czas zalezy od temperatury silnika raz mocniej raz wolniej, a ten co jest przed chlodnica jest od klimy i czasami wspomaga uklad chlodzenia.
-
Gdzie są filtry w E39?czy dobrze je umiejscowiłem?zdjęcie
bardzo dobrze oznaczyles filtry pozdrawiam
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o demontaz listw ozdobnych
mam jeszcze jedno pytanko chcialem zdemontowac cala ta liste ozdobna na ktorej jest skrzynia automatyczna popielniczka i schowek.zdjołem meszek od dzwigni zmiany biegow pozniej podwazylem ten plastik ktory pokazuje prnd i sa 2 srubki pod nim odkrecilem i nie moglem zdjac tej litwy ozdobnej nie wiem czy sa jakies jescze srubki?
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o demontaz listw ozdobnych
dzieki wielkie kolego o to mi chodzilo wlasnie :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o demontaz listw ozdobnych
Witam Chcialem pomalowac listwy w srodku wnetrza nie wiem jak zdemontowac mala listwe na skrzyni biegow automatycznej.
-
amorki przód do e39 520i
Witam Z tego co ja wiem Sachs jest orginał ja mam takie 3 lata i jest gitara. :D
-
Zamek klapy bagażnika - sprężynka
witam U mnie tez pekla w polowie rozciaglem ja i zalozylem z powrotem i jest gitara :D
-
Wentylator klimatyzacji
Witam Jak nie podnosi ci sie temperatura silnika przy wlaczonej klimie np.w korku i w upale t :D o wszytko jest ok.U mnie byl zepsuty wentylator od klimy i przy wlaczonej klimie troche pochodzila i za chwile podnosila sie temperatura silnika i musialem wylaczyc klime i temperatura spadala.
-
523i vanos- wymiana. Warto?
moj kolega ma E46 z 2001 323i 2.5 pojemnosc i nie ma viska tylko wentylator elektryczny. :D
-
523i vanos- wymiana. Warto?
witam U mnie na zimnym silniku jak roszam to przez chwile zalacza sie visko a po jakis paru sekundach rozlacza sie i zalacza sie nagrzaniu silnika. :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o automat
Panowie wszystko przemyslalem poczytalem posty i rozmawialem z kolegami ktorzy maja automaty i doszedlem do wniosku ze nie bede zmienial oleju i filtru w skrzyni automatycznej za duze ryzyko furka ma nalatane 260tys km ja nie wiem czy ktos zmienial olej,podajde tylko na sprawdzenie stanu oleju i doleje jak bedzie za malo.Skrzynia pracuje bardzo dobrze zmienie plynnie biegi.Ja jeszcze nia zrobie moze 25tys km i potem chyba sprzedam nie jezdze jak wariat nie przeciazam skrzyni nie pale kapci takze mam nadzieje ze mi wytrzyma skrzynia.Ale dziekuje za porady :D pozdrawiam i Wesołych świąt :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o automat
to ja juz nie wiem gdzie mam wymienic olej czy samemu sie boje bo nie wiem dokladnie jak to zrobic