Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o automat
No mam ZF skrzynie. Z tego co ja wiem do wlewania oleju do skrzyni musi byc odpowiednia temperatura.Rok temu jak mi dolewali olej to czekali jak temperatura bedzie chyba 30-50 stopni furka byla podlaczona do kompa.A ile tego oleju wyleci mi przy twojej wymianie bo nie wiem ile bym musial kupic oleju :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o automat
no wlasnie szukam warsztatu lub pomocy zeby samemu wymienic olej :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o automat
No wlasnie wiem slyszalem o nich ale czy oni wymieniaja olej w automacie? Ja jezdze do zgierza na ul.Kasprowicza tez polecany warsztat w łodzi ale ich sie pytalem o wymiane oleju to mi powiedzieli ze sie nie wymienia i tylko mi dolali 0,5litra oleju. :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o automat
Witam Zastanawiam sie nad wymiana oleju w skrzyni automatycznej i teraz pytanie czy ktos wymienial sam jak tak moglby sie podzielic informacjami jak to zrobic.Szukalem na forum zrob to sam ale tam jest wymiana oleju w dieslu e46 320D.Albo czy wie ktos gdzie jest warsztat w łodzi gdzie to profesjonalnie zrobią. :D
-
wszystkie skrzynie automatyczne
Witam Wzrucajac za kazdym razem N na swiatlach skracasz zywotnosc skrzyni tzreba trzymac na hamulcu.Byla strona w internecie na temat automatow.Automat pl i tam bylo wszystko o eksploatacji. :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o wycieraczki
Witam Musze chyba kupic nowe piora bo te jak chodza to strasznie skrobia po szybie, ogolnie ladnie zbieraja ale chalasuja.W sklepie u mnie motoryzacyjnym nie maja do E39 chcialem zamowic na allegro i pytanie czy takie beda dobre http://moto.allegro.pl/wycieraczki-bosch-twin-539-bmw-5-e39-e-39-okazja-i1546858492.html#gallery http://moto.allegro.pl/valeo-wycieraczki-bmw-5-e39-komplet-na-przod-i1526429911.html Z tego co widze sa tylko valeo lub bosch doradzcie mi ktore kupic :D
-
Chcę kupić E39 PAnowie jaki silnik wybrać
Witam Ja ma 523i 2.5 170KM w sedanie z 1997 roku jesli chodzi o spalanie w miescie gazu bierze 16-18 litrow a trasie przy jezdzie kolo 150km/h wyszla 11-12 litrow.Uwazam ze silnik do tej budy najlepszy jest 2.8 przedliftem albo 3.0i po lifcie pozdrawiam. :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanko na temat tarcz
witam Mam pytanko jaka grubosc powinna miec tarcza hamulcowa z przodu. :D
-
e39 - Który model wybrać..
Witam Proponuje kupic 528 lub 530i benzynka zagazowac sekwencja BRC i dobry fachowiec. :D
-
Inst. gaz. STELLA do 523i. Co myslicie?
Witam Ja mam Basie zagazowana od 2,5 roku i nic wszystko smiga jak talala Gazik BRC sequenc 56.Polecam :D
-
528i wypadek , niestety , wszytskie części
Współczuje szkoda furki :cry:
-
e39 535i automat,wymiana oleju w skrzyni biegów
Witam Moi mechanicy ktorzy pracowali w Bmw Tłokiński w łodzi powiedzieli mi zebym nie wymienial oleju w skrzyni automatycznej jedynie sprawdzili stan i dolali.Mam najechane 260tys km.Pozdrawiam :D
-
[E39] 528i skrzynia automatyczna, czy warto??
Witam Ja kupilem 3 lata temu Basie wlasnie w automacie narazie odpukac nic sie nie dzieje.Jedynie co to podjechalem do swoich mechanikow zeby sprawdzili mi stan olej,dolali mi 1 litr.Generalnie wszystko zalezy od pporzedniego wlasciciela jak dbal.Skrzynia musi chodzic plynnie oczywiscie po rozgrzaniu po przy mrozach po -15 niestety pierwsze kilometry to ciezko wrzuca a po rozgrzaniu to idzie plynnie.Jesli chodzi o wymiane oleju zdania sa podzielone jedni mowi wymieniac drudzy nie takze decyzje kazdy musi podjac sam. :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o końcowke tlumika
No wlasnie tak myslalem ze bedzie lipa ale dzieki za sugestie pozdrawiam.
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o końcowke tlumika
czyli nie ma co wiocha bedzie z tego? :oops:
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o końcowke tlumika
Witam Mam pytanie chcialem swoja Basie troche zmienic to znaczy wydech.Chcialem zalozyc koncowke ladna i wyciac otwor w zderzaku.Czy bedzie to jakis duzy problem czy ktos cos takiego zakladal.Odrazu mowie nie wchodzi w gre zmiana calego koncowego tlumika tylko koncoweczke ladna zalozyc. :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o ogrzewanie
Rozmawialem z kolega ktory mial E46 1.9 beznynka mial podobny problem okazalos sie ze musial czyscic nagrzewnice bo byla zawalona jest to mozliwe?
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o ogrzewanie
aha no moze :D
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o ogrzewanie
mam lpg uklad odpowietrzony plyn chlodzacy w normie nie ubywa.Mialem kiedys wyciek plynu chlodzacego i sie zapowietrzala i temperatuta wtedy byla ponad 90 stopni i nie przelaczal sie w gaz.Termostat to raczej nie dlatego ze osiaga 90 ale to musze pojezdzic z 15km po miescie przy -10 lub -15.Latem oczywiscie szybciej lapie 90.Tylko to ogrzewanie jest takie slabe.Nie ma goracego powietrza.Powinno chyba byc goraca w aucie?
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o ogrzewanie
Witam Mam pytanko chodzi mi o ogrzewanie w srodku przy tych mrozach co sa teraz czyli -10 do -15 jezdzac w miescie 90 stopni lapie po okolo 15km lub 30 minut jazdy w miescie.A ogrzewanie wydaje mi sie slabe.Mam porownanie tescia Citroena xantie u niego w sumie po 3km bucha cieple powietrze a u mnie slabiutko.Moze cos nie tak jest u ,nie
-
[e39] 528 - Zegary
Witam Ja wymienialem zegary to na pewno musisz je przeprogramowac :D U jakiegos fachmana pozdrawiam
-
e39 523i benzyna 1997 problem z wentylatorem dmuchawy
dzieki za odpowiedz
-
e39 523i benzyna 1997 problem z wentylatorem dmuchawy
Witam Mam pytanie czy dmuchawa od klimatronika pasuje od E38 2.8 1997 do E39 2.0 1997.Kolega ma problem z dmuchawa gdyz chalasuje mu na wysokich obrotach. :D
-
prosze o pomoc. bmw e39 czy e46
Witam Na pewno E39 wiecej pali ehhehe a reszta to zalezy w jakim stanie jest to E39 :D .Benzyny R6 to bardzo dobre silniczki nie wiem jak diesel.Na pewno E39 wygodniejsze wieksze.Sam myslalem o E46 za 2 lata o 3.0 w benzynce ale nie wiem zobaczymy. Pozdrawiam
-
Bmw e39 520i chce wiecej mocy da rade podkrecic?
Witam Tak jak kolega pisal wyzej sprzedac Basie i kupic mocniejsza ja do tego samego sie szykuje.Sprzedam swoja 523i a kupic mam zamiar 530i w benzynce :D :D pozdrawiam