Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Centrino odpowiedział(a) na szpaner_MCT temat w E36
    Ja wiem czy ta cena jest atrakcyjna??? Kup sobie lepiej komplet uzywanych - zaplacisz 400zl za 4szt i bedzie oryginal.
  2. Centrino odpowiedział(a) na czeczen temat w E36
    Tzn w szklankach nic nie stuka tylko zawory stukaja na wskutek zle dzialajacej szklanki - jest to mozliwe. Rowniez mozliwe jest ze halasuje rozrzad ale to bys musial dokladniej opisac
  3. Nie ma wiekszego problemu. W bloku silnika sa miejsca na przykrecenie pompy, nastepnie nalezy wymienic kolko na pasek klinowy na wale, poprowadzic przewody do maglownicy i zbiorniczka oleju do wspomagania oraz zalozyc maglownice ze wspopmaganiem
  4. Jak znam tego autora (mam 3 ksiazki w jego wykonaniu) to niestety ale nie bedzie ona najlepsza tak jak napisal Laz--e30.
  5. Centrino odpowiedział(a) na czeczen temat w E36
    Podstawowe pytanie - czy wymieniles czujnik na nowy?? Jezeli tak to spradz czy nie urwal sie zaden kabelek - np masa
  6. Centrino odpowiedział(a) na Witek bmwica 89 temat w E30
    Generalnie sam sobie odpowiedziales na pytanie: Takze leci miedzy skrzynia a silnikiem. Musisz zwrocic uwage czy ubywa ci oleju w silniku - jezeli nie to sprawdz w skrzyni i bedziesz wiedzial. Jezeli leci z silnika to na wale z tylu jest simering i podobnie bedzie na skrzyni. Z tego co piszesz to leci go dosyc sporo wiec w tym momencie i tak bedziesz musial sciagnac skrzynie - o ile jestes pewny ze leci wlasnie z tamtad a nie np z miski olejowej.
  7. Nie powiem genialny pomysl :cool2: Sprobuj nasmarowac reflektor pasta woskowa. Zrobi sie sliski i moze nie bedzie sie tak przyklejal snieg
  8. I tu nalezaloby sie zastanowic. Albo komfort albo obinzanie :)
  9. Centrino odpowiedział(a) na wonz temat w E32
    Dokładnie. Elektryka jest praktycznie taka sama do wszystkich modeli (bardziej sie oplaca robic jedna a nie kilka rodzajow) stad moga sie pojawic niepodpiete kabelki
  10. Centrino odpowiedział(a) na artur80 temat w E36
    Moze jest gdzies kabelek przerarty albo masa nizadobrze styka
  11. Z bledami w ETK jeszcze sie nie spotkalem (choc nie twierdze ze ich nie ma) wiec jak tam pisze ze jest to samo to pewnie tak jest.
  12. Lego a czemu ten waz straszy?? Przeciez autko nie wybuchnie od tego.
  13. Centrino odpowiedział(a) na tomel temat w E34
    Witam. Czemu sie upieracie ze uzywana chlodnica jest bee. Szczerze mowiac wole uzywany oryginal niz jakies chinskie czy taiwanskie badziewie.
  14. Centrino odpowiedział(a) na coolf1 temat w E34
    No po zmianie lepiej :) Zobacz czy czasem nie ma nagromadzonego "grzyba" w polaczeniach. W sumie to od tego zacznij a dopiero poniej probuj czyms skleic
  15. Centrino odpowiedział(a) na coolf1 temat w E34
    To chyba nie tu mialo sie znalezc :)
  16. No nie wiem - kumpel zalal do 316 M40 Lotosa i po drugiej wymianie padly popychacze - tu stwierdzone ze przez olej
  17. Z tym spalaniem moze byc prawda. Koles ma e28 3.5 i w trasie mu pali 13l jak widzi koniec obrotomierza ale w miescie.....
  18. Centrino odpowiedział(a) na action temat w E36
    Tez mi sie wydaje ze skrzynia i most ten sam a co za tym idzie wal i zawiecha zostaje. Pozostaje jeszcze kwestia elektroniki, przeplywki.
  19. Laz ma racje. Walek, popychacze i dzwigienki zaworowe to zmora M40. Skutkiem ich wytarcia lub uszkodzenia popychaczy jest wlasnie nie osaganie przez autko maksymalnych obrotow oraz klepanie - zwlasza rano.
  20. Centrino odpowiedział(a) na GT4 temat w E30
    Niekoniecznie musi byc przyczyna. Czesto uszczelki padaja poprostu ze starosci. Nie ukrywajmy E34 to nie jest nowe autko i taka sytuacja rowniez moze miec miejsce. Fakt problemy ktore opisales moga prowadzic do uszkodzenia glowicy/uszczelki ale wowczas autko by sie musialo zagotowac a to wydaje mi sie zostaloby przez kierowce zauwazone. Pozdrowionka
  21. Centrino odpowiedział(a) na Rado_ temat w E36
    Jakis powod ze plyn wyciekl musial byc. Jest nim np uszkodzenie wysprzeglika. Jak bym nie twierdzil ze to duperela.
  22. Podobno dobry pompiarz jest w Sobótce ale to wiem tylko ze sluchu. Nie daj sie nabrac na goscia z Krotoszyna. Mialem z nim okazje chwilke porozmawiac i okazalo sie ze jest kretynem najwyzszej wagi. I kolejny dobry (podobno) jest w Serbach koło Głogowa - ale to juz masz daleko. Pozdro
  23. Wydaje mi sie ze mozna sie do niego zabrac bez zdejmowania pompy ale zeby dobrze poobserwowac jego prace nalezaloby jednak ja zdjac. Dlaczego sie psuja to nie wiem ale tez kiedys oddawalem pompe do naprawy. Z tego co wiem to gosciu troche przeszlifowal ten zaworek i pozniej pompa chodzila juz OK.
  24. Nalezy rozgrzac olej w skrzyni - czyli przejechac sie kawalek. Nastepnie wrzucic P, odczekac 2 minuty i sprawdzic.
  25. OKI Panie Kujawski. Piszesz ze musze miec super sluch skoro rozruzniam glosna prace rozrzadu od cichej. Ja napisze ze ty musisz byc wyjatkowo gluchy zeby nie slyszec jak pracuja uszkodzone lozyska na napinaczach i rolkach. Sorki ale tego co napisales nie rozumiem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.