-
brak paliwa między filtrem a pompą paliwową 325td
narazie po 24h pali idealnie i jestem zadowolony mysle ze pompiasz nie bedzie poczebny przynajmiej mam taka nadzieje jeszcze raz dzieki za podpowiedz Jeszcze raz dzieki
-
brak paliwa między filtrem a pompą paliwową 325td
chyba doszlem problem , zawór zwrotny jest na powtocie na gorze pompy bardzo slabo czyma próbowalem go przemyc nic nie dalo, w sklepie kupiłem podobny narazi odpukac jest ok dzieki za podpowidz
-
brak paliwa między filtrem a pompą paliwową 325td
pytalem troche mechanikow i stwierdzili ze sama pompa musi miec zawor zwrotny, mieszkam kolo Brzegu ( opolskie) nie orientujesz sie czy w tym terenie jest jakis szpec od pomp wiesz taki co skasuje ale zrobi
-
radio - wymiana na CD
radio kasetowe czy cd to jeden czort , jestem akurat elektronikiem i gwarantuje ci ze mam racje, zmieniarka potrzebuje kabla jasne ale kupujac radio bez kabla wybacz olej interes " skórka za wyprawkę " w takiej sytuacji cena kabla nie bedzie odbiegała od ceny radia
-
radio - wymiana na CD
a tak ogólnie co za różnica jaką masz wersje bmw czy audi czy tez vw radio to radio elektryke radia podłaczysz w kazdym aucie, przejsciówkin zasilania i głosników kupuj zawsze w sklepie elektronicznym wszystkie firmy elektroniczne maja raczej stardandowe wyjścia, przejsciówka kosztuje zaledwie do 40zł, hyba ze na giełdzie " pochwalisz " sie ze do bmw to cena wzrosnie do 80zł
-
brak paliwa między filtrem a pompą paliwową 325td
to juz jestem zadowolony, pompa to dos spory wydatek a wiesz jak jest u mechaników " człowiek jest omylny" tylko czego oni zato nieplaca. Załoze zawór bo juz kupiłem i postaram sie odezwac. W czoraj zaczełem troche sam grzebac i trafilem na dziwna sytuacje, do filtra paliwa przychodza dwa węzyki jeden od pompy wspomagajacej i z tej strony pompa daje dos dobrze a za filtrem paliwo sonczy sie, kupilem nowy filtr sytuacja sie niezmienila, zadnego zaworku filr "raczej" niema chociaz dochodza tam dwa przewody elektryczne, moze w filtrze jest jakas poduszka powietrzna? nie zauwarzylem tez zadnego odpowicznika, moim zdaniem za filtrem pompka powinna dawac taksamo jak praed filtrem
-
brak paliwa między filtrem a pompą paliwową 325td
z góry dzieki za odpowiedz sorki ze tak pozno odpowiadam ale jade na zwyklym modemie. Napewno zawór zwrotny da rade ale jak myslisz czy to niesa pierwsze objawy padania pompy :!: mam jeszcze pytanko czy jest sens wymienic jej czip ma terac 116km po czipie jakies 130km ale słyszalem ze moze siasc glowica z gory dzieki za odpowidz napewno sie odezwe
-
brak paliwa między filtrem a pompą paliwową 325td
objawia się to po dłuzszym postoju jakies 24h dosc dlugo czeba wtedy krecic po odpaleniu samochod zachowuje sie ok