Treść opublikowana przez Centrino
-
Wyłączają się zegary? Ktoś miał coś takiego?
W e34 nie ma akumulatorkow tylko kondensatorki
-
tylna belka - ile trwa wymiana?
Nie chcesz nie wierz. Ale podstawa aby uzyskac taki czas to dobre klucze (na pneumat), sprezarka i prasa do tego dobrze jezeli wiesz jak sie do tego zabrac. Fakt jest taki ze rozpoczynalismy robote to byla godzina 10 a jak skonczylismy to brakowalo kilku minut do 12. Pozdro
-
Nierówny rozstaw przednich kół
Jest to spowodowane jakims dzwonem. Skoro kolo sie cofnelo 2 cm i w warsztacie tego nie wyciagneli to znaczy ze naprawa jednak nie byla wykonana profesjonalnie. Co mozna z tym zrobic?? albo oddac autko do blacharza (spore koszty) i niech naprawia albo sie tym nie przejmowac i jezdzic.
-
Licznik...
Skoro nie chce Ci sie szukac to chyba sie nie dowiesz
-
Czy wymieniać cały rozrząd + popychacze, wałek ??
Wszystko zalezy od tego jak ci silnik chodzi. Jezeli poza tym cykaniem nic sie nie dzieje to wymien tylko pasek i rolki. co ma skrzynia do rozrzadu a tym bardziej wymiany walka i popychaczy. Nie daj sie nabrac na to. Walek, dzwigienki i popychacze w M40 wyjmuje sie bez sciagania glowicy a tym bardziej skrzyni biegow.
-
licznik dziennych kilometrów nie kasuje się
u mnie jest to samo od kad sie zimno zrobilo. Jak troche pojezdze i sie kabina nagrzeje to wtedy moge skasowac.
-
530 D - są świece?
W tym momencie jestem sklonny napisac iz spalila sie zaroweczka w liczniku
-
problemy z geometria
Rozumiem ze geometrie sprawdzales skoro mowisz ze wszystko OK. Powodem moze byc wybita tuleja na wachaczu albo belce tylnej
-
szerokość opon a zużycie paliwa
i o jezdzie w koleinach :)
-
Szarpanie, dławi się, skaczą obroty
agasiax - filtr paliwa albo swiece
-
regulacja zaworow
M50 hydraulika, M20 nalezy ustawic co jakis czas
-
szerokość opon a zużycie paliwa
Szerokosc opony ma olbrzymi wplyw na spalanie jak i na przyspieszenie oraz hamowanie.
-
Sprzedałem Moją Betty
No coz brak mi slow, brak mi slow
-
tylna belka - ile trwa wymiana?
Ja wolalem wyciagnoc belke z autka. Troche roboty jest. Ja z kumplem robilem to 2 godziny ale to jest naprawde dobry czas.
-
Wymiana paska rozrządu
Qrna skad wy te ceny z kosmosu bierzecie?? Ja za firmowy pasek, rolki i napinacz niecale 180zl zaplacielm i to w normalnym sklepie w mojej miejscowosci. Fakt ze robie w tym sklepie olbrzymie zakupy ale mysle ze nie powinno byc dorzej niz 250zl i wszystko firmowe
-
ABS niedziała na jedno koło
Podstawowa sprawa to sprawdzenie czujnikow ABS`u. Jezeli te sa dobre to by byly oznaki ze pompa pada
-
test licznika za kazdym razem jak chce go odpalic
Wydaje mi sie ze komputera nie obchodzi licznik
-
rozrusznik - jak sprawdzic co padło?
tym bardziej ze nie da sie go wyjac w 5 minut :) ja stawiam na bendiks
-
przegrzal sie dzisiaj silnik :/
Masz totalnie zapowietrzony uklad chlodzenia lub ewentualnie tak jak piszesz termostat. Jak go odpowietrzyc znajdziesz w watkach na forum. Od kiedy wskaznik temperatury mierzy temperature oleju?? Mierzona jest temperatura plynu chlodzacego (czujnik temperatury w glowicy)
-
Wyłączają się zegary? Ktoś miał coś takiego?
Ja mam taki problem ze dioda z inspekcji (pierwsza sztuka) zniknela mi po dopiero 5000km (tak mniej wiecej) i jeszcze nie zawsze udaje mi sie skasowac przebieg dzienny (tzn rzadko kiedy sie udaje i to raczej jak juz sie autko w srodku dobrze nagrzeje). A w taka pogode jesienno-zimowa (duzo wody na drodze) staje mi predkosciomierz - z tym ze wydaje mi sie iz to bedzie raczej wina czujnika predkosci.
-
czy halogeny od e34 pasuja do e32??
Numery serwisowe maja inne wiec chyba sa inne.
-
czy można założyć rozmiar opon zimowych 185/65 R15
Zgadzam sie z Piotrkiem. Oponka na zime powinna byc nico wezsza od letniej i tak jak napisal moj przedmowca wszystko w granicach rozsadku. Jezeli producent pisze ze oponki do autka to 205 wowczas mozna spokojnie zalozyc w zime rozmiar mniejsze (195) Takze Snared mozesz spokojnie kupowac oponki i je zakladac. Jednak pamietaj ze autko na mokrym asfalcie bedzie mialo mniejsza przyczepnosc niz na letnich
-
do czego są diody na desce?
Szukaj: inspekcja i oil service
-
Strzelił gaz i nie wiem czy przepływomierz padł:(( POMOCY
Pasuje tylko jest inaczej ustawiony. Musialbys jechac do porzadnego mechanika (ktory sie orientuje w przeplywkach) aby ci go przestawil.
-
Strzelił gaz i nie wiem czy przepływomierz padł:(( POMOCY
jak silnik pracuje normalni to jest wszystko ok