Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Dokladnie!!! Autko juz nie jest nowe i zawsze cos sie zepsuje (zreszta w nowych autkach tez sie psuje). Sprawdz wszystkie przekazniki, filtr paliwa i czy napewno nie zrobil ci sie lodzik w przewodach. Mozesz wstawic na pare godzin do cieplego garazu i zobaczyc co bedzie.
  2. Centrino odpowiedział(a) na kosa temat w E34
    Moja 524TD pali na strzala. Jedno grzanie swiec i jade. Co do ropy to mi nie zamarza. Dodaje jakis srodek z reala za 20zl (1litr) i nie mam problemu. Nie dolewam benzyny do ropy, zadnych rozpuszczalnikow itp. W koncu po to kupilem diesla zeby oszczedzac a nie kombinowac ;)
  3. Centrino odpowiedział(a) na coyot temat w E34
    Teoretycznie mozna ale nalezy uwazac aby nie zabraklo oleju no i czy wlasnie plyn nie leci do oleju - mozna w ten sposob latwo zatrzec silnik
  4. Wszystko zalezy od szkoly. Niektorzy mowia ze nie wolno rozgrzewac na postoju, inny mowia ze nalezy to robic a prawda lezy gdzies po srodku.
  5. Centrino odpowiedział(a) na coyot temat w E34
    Przede wszystkim skad leci ten olej?? Czy masz olej w chlodnicy (tzn w plynie)??
  6. Centrino odpowiedział(a) na JACA temat w E32
    Gsx1100g - cos ty sie czepil tego oleju. To jest normalne ze gestnieje i nie jest to powod aby nie jezdzic autem. Olej ma swoje parametry (temp) w jakich moze pracowac i tyle. No i co ma olej do sprzegla??
  7. Centrino odpowiedział(a) na coyot temat w E34
    Ja stawiam ze minimum jakie musisz zrobic to sciagnac glowice, obejrzec dokladnie uszczelke oraz zawiezc ja do splanowania i na szczelnosc.
  8. Z tego co wiem to jak olej w amorku robi sie zimny to wowczas gestnieje i amorki maja wowczas lepsze tlumienie a nie buja jak tytaniciem. Wymien lepiej amorki bo cos nie dzialaja jak trzeba tym bardziej ze po paru kilometrach olej ten sie nagrzewa i amorek powinien pracowac normalnie. Amorek powinien miec mimo wszystko jakies parametry uzywalnosci
  9. Nie wiem czy czasem za wszystkie te udogodnienia nie odpowiada modul pod tylnum siedzeniem
  10. Centrino odpowiedział(a) na coyot temat w E34
    byc moze poszla uszczelka pod glowica. Ale faktycznie mogla strzelic glowica. Nie miales moze zamarznietego plynu w chlodnicy??
  11. Centrino odpowiedział(a) na coyot temat w E34
    1. Fajno by bylo jakbys poprawnie tytulowal watki 2. Napisz cos wiecej bo na razie napisales ze ci sie auto zepsulo 3. co to sa szybkie odpowiedzi??
  12. Centrino odpowiedział(a) na Pszczolek temat w E39
    No i sprawe wyjasniles lecz swiece zarowe sa w twoim autku.
  13. Z poczatku numeru wynika ze jest to jakis element audio wiec moze byc to faktycznie wzmacniacz.
  14. Eno chlopaku. Albo odpowietrzyles uklad albo brakuje ci plynu - to sa dwie rozne sprawy. Moje pytanko brzmi: czy wlewales plyn przy otwartej na maxa nagrzewnicy?? To jest wazna sprawa gdyz jezeli tego nie zrbiles to w nagrzewnicy nie ma plynu.
  15. Hmmm tytul postu nieco inny niz jego zawartosc :) A tak naprawde to masz 525TDS czy 524TD?? Paski w 524 sa dwa: 1. laczy wal glowny z pompa wspomagania - dzieki temu latwo sie kierownica kreci. 2. laczy wal glowny z pompa wodna i alternatorkiem - co daje odpowiednie chlodzenie i prad w alternatorku. 3. moze byj jeszcze od klimy ale to pomine. Jezeli slabnie ci aku to powinienes wymienic ten pasek i sprawdzic ladowanie bo byc moze jeszcze awaria alternatorka sie przytrafila.
  16. Centrino odpowiedział(a) na klonas temat w E34
    Potocznie mowi sie na to okulary (ze wzgledu na wyglad). Cent dokladnie nie pamietam ale cosik kojarzy mi sie cena okolo 100zl.
  17. Z takim poblemem to najlepiej do elektromechanika. Podlaczy pod kompa i zobaczy jaki blad wyskoczyl
  18. Centrino odpowiedział(a) na maxmax77 temat w E30
    M40 to dosc zwawe silniki (moja jechala 200( ale w te 215 nie wierze. A napewno nie ta takich oponkach. Moze profil masz zbyt niski i tak jak mowi sarna1 licznik cie oszukuje. Silniki M42 to IS, sa jeszcze M43 - to jest poprawione M40. Ale te motory wystepowaly juz w e36
  19. Jak mozesz otworzyc bagaznik to wyciagnij lampke i na jej plusa podaj plus z aku natomiast minus do jakiegos elementu nadwozia np hak. Taki sposob wystarcza na otwarcie zamkow, jednak nic wiecej nie rob be zepsujesz elektryke.
  20. Centrino odpowiedział(a) na artur80 temat w E36
    Ja nie mam tekturki (nie chce mi sie zakladac) ale uwazam ze to nic zlego - do poloneza mozna bylo kiedys kupic taka plekse na grilka i bylo OK. Tylko trzeba to zrobic z glowa aby autko nie lapalo zbyt duzej temperaturki.
  21. Centrino odpowiedział(a) na Grigori temat w E30
    Osobiscie watpie w spalenie kompa. Sprawdz raczej te bezieczniki. Komp to juz sytuacja ekstremalna
  22. Jezeli tylko cyka na zimnym to nic nie zmieniaj.
  23. Centrino odpowiedział(a) na Kornelio temat w E36
    To nie musi byc dobry warsztat. Kazdy warsztat powinien najpierw sprawdzic luzy w zawieszeniu
  24. Centrino odpowiedział(a) na klonas temat w E34
    cena w warsztacie okolo 250zl (w moim miescie) + czesci okolo 80zl za sztuke.
  25. Centrino odpowiedział(a) na siopo temat w E34
    Mniej wiecej ale sam raczej ich nie sprawdzisz. Pojedz lepiej do elektromechanika

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.