Treść opublikowana przez Centrino
-
Drgania kierownicy - również rozwiązanie
Powinni Ci wymienic. Sprobuj oddac na gwarancje moze sie uda.
-
Przestał odpalac na gazie :(
Wg mnie sa dwie mozliwosci: - uszkodzony przelacznik benzyna-gaz - uszkodzony elektrozawor od gazu Mozliwe tez ze jest gdzies uszkodzony kabel dajacy napiecie do elektrozaworu. Dla warsztatu gazowego okreslenie przyczyny i naprawa nie powinna zajac wiecej jak 20 min
-
Problem ze sprzeglem
Dokladnie, skonczylo sie sprzeglo. Ja polecam rowniez Sachs`a jak rowniez wymiane kompletnego sprzeglo tzn tarcza, docisk i lozysko
-
525 TD '95 r. Inspekcja - jak skasować zostawiając oilserwis
Kai nie zgodze sie z toba. Ja mam klucz do kasowania kontrolek i moge u siebie skasowac osobno inspekcje a osobno oil service i nie ma znaczenia w ktorej kolejnosci. Zreszta inspekcja wskazuje przeglad samochodu a oil service wymiane oleju i niekoniecznie te dwie czynnosci musza byc ze soba powiazne.
-
Słabe Przyspieszenie 1.6 M40
Przy gazie sprawa wyglada tak, ze na dolocie powietrza jest zamontowany mikser, ktory w znacznym stopniu ogranicza osiagi auta. Dzieje sie tak dlatego, iz srednica tego miksera jest mniejsza od srednicy rury (gumy) ktora to powietrze doprowadza do kolektora.
-
SKRADZIONO BMW 520i E34 - NAGRODA ZA INFORMACJĘ O AUCIE
Niestety ale CODE nie dziala w ogole. Mi zajelo 15sek odpalenie autka z tym zabezpieczeniem (a w ogole sie na tym nie znam), tylko tyle ze kluczykiem. Niki_BMW 316 jezeli chodzi o tego passata to nie byl on jeszcze sprzedany tylko pozostale elementy byly w innym miejscu a takie autka rozbiera sie w pare godzinek. I niestety ale zlodzieji to bym najlepiej wszystkich powybijal albo chociaz rece poucinal. Czlowiek ciezko pracuje aby kupic sobie wymazone autko a ty przyjdzie taki palant i w pare chwil zabierze Ci twoje marzenie.
-
ile wtyczek do zegarów?
Niestety tu sie nie zgodze z Jarek48100. Te dwie wtyczki wystarczaja w 100% do poprawnego dzialania licznika. Z tego co pamietam to w trzecia wtyczke wyposazone jest auto ktore posiada check.
-
Małe przyspieszenia na niskich obrotach POMOCY!!!!
Hehehe ale moj post byl o ulamek sekundy szybszy :D
-
Który silnik wybrać 730D czy 740D ?????rok 1999-2000?????
Jezeli jest to przebieg w oryginale to nie ma prawa sie nic zepsuc.
-
Małe przyspieszenia na niskich obrotach POMOCY!!!!
Zacznij moze od wymiany filtra paliwa. Natomiast jezeli to nie pomoze to wyciagnij pompe paliwa ze zbiornika i sprawdz czy nie ma tam jakis paprochow ktore moglyby zatykac smoka pompy bo cos mi sie wydaje ze wlasnie w tym tkwi problem.
-
gdzie kupić używany silnik 2500 TDS
czasami tutaj na forum moze sie trafic (w odpowiednim dziale oczywiscie)
-
525 TD '95 r. Inspekcja - jak skasować zostawiając oilserwis
Metoda na drucik skasujesz najpierw oil service a dopiero pozniej (trzymajac caly czas druciki) inspekcje. W ten sposob mozna jedynie skasowac sam oil service zostawiajac inspekcje ale w druga strone to nie zadziala. Jedyny sposob na takie dzialanie to kasowanie odpowiednim kluczem.
-
CO MYSLICIE O TYM CHIPIE Z ALEGRO?
Jezeli chcesz miec porzadny chip to jedz do firmy, ktora sie tym zajmuje i ma hamownie. Programy, ktore sa wgrywane na chipy powinny byc dostosowane osobno do kazdego auta a nie do modelu a nastepnie przetestowane na hamowni
-
1.8is rosnie temperatura
Ja rowniez stawiam na pompe wody. Ewentualnie moze to byc jeszcze visco
-
PROSZE O INFO JAK SPRAWUJA SIE PIĄTECZKI Z ROCZNIKÓW 91-94
Ja mam 524TD e34 z `91. Jak na razie wymienilem plyny, rozrzad i tylne amortyzatory. Autko ma przejechanie okolo 275tys i spawuje sie na razie bez zarzutu (i mam nadzieje ze tak zostanie).
-
Wymiana łożyska -tył/ mały problem
Jezeli nie jest wyrobiona piasta to nie ma potrzeby jej wymiany. Wystarczy wstawic samo lozysko
-
Nie zapala :/
Nie wiem czemu ale mam przeczucie ze padl Ci przeplywomierz. Sprawdz czy klapka w nim chodzi rowno czy sie nie zacina.
-
Który silnik wybrać 730D czy 740D ?????rok 1999-2000?????
Wydaje mi sie ze ciekawsza propozycja jest 740. Jezeli chodzi o spalanie to wzgledy ekonomiczne przy tym litrazu maja drugorzedna role
-
wysoka temperatura silnika
Tak nie powinno byc. Temperatura moze sie podniesc ale nie tak duzo.
-
Czy ktoś was używał części tych producentów????!!!!
Mowiac szczerze to ja uznaje tylko dwie firmy (jezeli chodzi o zawieszenie): lemforder i febi
-
Klima manualna - różna temp z różnych nawiewów
Pytanie tylko czy wlaczasz klime czy ogrzewanie?? W BMW jest tak, ze ze srodkowych nawiewow leci zawsze zimne powietrze (w niektorych modelach jest dodatkowe pokretlo z regulacja ciepla na srodku), natomiast ogrzewanie daje na szybe i nogi. Byc moze wlaczasz to ogrzewanie a nie klime??
-
Xenony do E46
Tak aby dzialaly poprawnie to nigdy nie zrobisz. Ksenony maja uklad do samopoziomowania reflektorow. Ten uklad pozwala na poprawne dzialanie ksenonow. Do tego powinny byc zainstalowane spryskiwacze na swiatla. A tak poza tym to nie ma wiele roboty.
-
czy to uszczelka pod głowicą na pewno??
Dokladnie. Odpowietrzanie BMW nie nalezy do prostych czynnosci. Zastanowilbym sie dlaczego na jednym baniaku masz taka niska kompresje. Jest mozliwosc taka ze wlasnie uszczelka na tym cylindrze jest uszkodzona.
-
moge kupic 320i lub omega 2.0 B co wybrac???
Nie sluchaj ich, wybierz Opla. Nauczysz sie walczyc z korozja i naprawiac autko w domku :)
-
[E30] radio nagle przestało grać.
Szczerze mowiac nie wiem co jest problemem ale zamiast szukac to polecam wstawic nowe kable od radia do glosnikow i problem powinien zniknac.