Treść opublikowana przez Centrino
-
Kontrolka akumulatora!!!???
Ja tez stawiam na pasek.
-
tds - czy to pompa???
No w tej chwili nie wiem co oznaczaja te kody bledow ale zacznij moze od filtra paliwa.
-
stabilizator
Jak sie nazywa to nie wiem, moze uchwyt lacznika stabilizatora?? Natomiast w zwyklym sklepie tego na pewno nie kupisz. Pozostaje jedynie serwis, nie powinno to jednak duzo kosztowac
-
Zmiana skrzyni biegów z automatu na manual
Tak na pierwszy rzut oka to jeszcze obudowe tunelu srodkowego.
-
olej, świece, kable WN
Nie napisales jaki silnik (m40 czy m43). Jezeli chodzi o olej to niezbedne minimum polsyntetyk a jak byl zalany syntetykiem to lej syntetyk
-
Problem z odpalaniem - coś z elektryką
Sprawdz rano (jak autko stoi przodem do gory) czy masz paliwo w wezyku. KOlega mial podobny problem. Jak stawal tylem na krawezniku to autko odpalalo od strzala. Jak stanol przodem lekko do gory, paliwko splywalo do zbiornika, i nie chcial odpalic. Jezeli bedzie to co pisze to zamontuj zaworek zwrotny.
-
charczenie skrzyni biegów
Diolek jak wymieniles skrzynie to pewno nie zainwestowales w nowe lozysko oporowe?? Bo prawdopodobnie to ono Ci tak halasuje
-
M40 gdzie znajduje sie czujnik temperatury plynu??
Z yego co pamietam to czujnik do licznika znajduje sie pod kolektorem dolotowym. Sa tam dwie takie same wtyczki, to ta z prawej.
-
318tds dymienie
Jak mam byc szczery to bez fachowej wiedzy i odpowiedniego sprzetu nawet bym sie nie dotykal pompy - a skoro sie pytasz to prawdopodobnie brak Ci tej wiedzy :) Pozdro
-
Przeplywomierz
Troszeczke zrobiles blad. Nie powinienes wysylac mu numeru. To on powinien wyslac go do Ciebie.
-
318tds dymienie
Najprawdopodobniej pada pompa, tak jak pisal jack325e. Stawiam ze uszkodzony jest nastawnik pompy - czesty przypadek.
-
Przeplywomierz
Poszukaj w necie. Sa firmy, ktore regeneruja przeplywki.
-
trzy diody inspekcji i auto gaśnie
Te diody nic nie maja do tego ze nie mozesz odpalic autka. To tylko czysty przypadek. Moze masz gaz i ci wystrzelil?? Sprawdz rury dolotowe powietrza moze jest tam gdzies nieszczelnosc.
-
problem z automatem
Raz ze ciezko trafic ale tez roboty jest sporo.
-
DZIWNE STUKANIE
MOze guma na tylnej belce??
-
nie pracuje na wszystkich cylindrach
Stawiam na swiece albo ktoras z cewek powoli odmawia posluszenstwa.
-
Potrzebuje porad od użytkowników 316I!!!
Wiesz dobrze w jakim charakterze mowiles "gosciu", szczegolnie ze jestes tu nowy to przydalaby sie jakas kultura z twojej strony. Podobnie z krzykiem Pozdro PS Nie obrazilem sie ani nie jestem wrazliwy. Po prostu zwrocilem Ci uwage.
-
porada w zakupie BMW 7
Jak mam byc szczery to nawet nie zabralbym sie obejrzec to autko nawet jakbym mieszkal po drugiej stronie ulicy (oczywiscie po przeczytaniu ogloszenia). Ktos ma bujna wyobraznie i chyba nie skonczyl podstawowki (bledy - zdarzaja sie wszystkim ale bez przesady).
-
Kupiłem E36 - sedan 1.8 94'
No ja tez wole klime (choc jej niestety nie mam) Tak samo wole 320 niz 316. Co 6 cylindrow to 6 cylindrow.
-
Tankowanie pod korek...
Prawda, prawda. Tak samo jest u mnie :)
-
Jak sprawdzic pojemnosci silnika?
No i istnieje jeszcze taka mozliwosc ze autko zostalo sklonowane i niekoniecznie na taka sama pojemnosc. Wowczas z VIN`u nic sie nie dowiesz
-
CB
Ja mam podobnie antenke zamontowana jak Proboszcz tylko w e34. Wprawdzie mam lemma ale antena tez nie rzuca sie w oczy, moze dlatego ze mam krotka (wazne bylo aby autko miescilo sie wraz z antena do garazu). Jak nie zapomne to zrobie zdjecie i wkleje. Jezeli chodzi o miejsce to ja trzymam radyjko miedzy tunelem a siedzeniem pasazera. Wchodzi tam na wcisk.
-
Leje się woda spod auta na wysokości deski rozdzielczej
Sorki ze troche zmienie temat ale Lesiu nie mylmy pojec woda demineralizowana od destylowanej bo to sa rozne pojecia :)
-
problem z automatem
Problemem jest jeszcze to iz naprawde trudno znalezc dobrego specjaliste od automatow :(
-
M20 cena regulacji zaworow
To ze olej skpuje jak woda to nie zawsze swiadczy o jego zuzyciu. Jednak istnieje pewna granica kiedy nalezy olej wymienic.