Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Mozliwe nie wiem. Wyrazilem tylko swoja opinie :)
  2. Centrino odpowiedział(a) na danon_d temat w E34
    Raczej nie. Ale gdyby byl zapowietrzony to mysle ze grzalby sie caly czas.
  3. Centrino odpowiedział(a) na bastan temat w E34
    Lepiej jest przykrecic tak jak byl. Daje to wieksza pewnosc ze bedzie wszystko OK. No coz pozostaje chyba eksperymentowac z jego wstawieniem.
  4. Jak mam byc szczery to watpie w oplacalnosc takiej inwestycji. Pochlonie ona spore koszty jak i przysporzy sporo problemow.
  5. Faktycznie jest rowniez w ETK opcja dyfra ze szpera ale nie jest napisan z jaka. Sadze jednak ze bedzie to raczej slaba szpera niemniej jednak trafila Ci sie ladna sztuka.
  6. Centrino odpowiedział(a) na danon_d temat w E34
    JEzeli jestes pewien tego wiska (choc mi sie wydaje ze to jego wina) to moze byc zapowietrzony uklad.
  7. Centrino odpowiedział(a) na Zbychoo temat w E36
    Kupuj cale, po co sie meczyc i wszystko przekladac.
  8. Centrino opublikował(a) temat w E34
    Witam W mojej buni narodzil sie niedawno problem, a mianowicie jade sobie spokojnie, w pewnej chwili zapala mi sie kontrolka od wtrysku i czasami od ABS`u i auto na 1-2sek gasnie po czym odpala i jedzie dalej. Do objawow mozna chyba zaliczyc ze jak wlaczam zaplon to kontrolka od wtrysku sterujacego (i od pompy wstepnej - jest ta sama) zazy sie a za chwilke zapala. Wydaje mi sie ze wystepuje tu zjawisko zaniku napiecia. Wg moich podejrzen zanik napiecia wystepuje albo na wtrysku sterujacym albo na pompie wstepnej albo na elektrozawoze przy pompie albo nie wiem juz gdzie. Doradzcie mi gdzie to moze wystepowac i jak to sprawdzic gdyz to zjawisko wystepuje tylko chwilowo podczas jazdy
  9. Kowal - u mnie bylo dokladnie to samo na benzyli lipa a na gazie OK
  10. Ta stronka daje bardzo wiele - tylko nalezy sie nauczyc z nij skorzystac.
  11. Centrino odpowiedział(a) na fokus temat w E36
    Ja jestem za uzywanymi. Tylko trzeba dobrze obejrzec czy nie ma na czesciach ognisk korozji.
  12. Zgadza sie. Ale regulator sily hamowania rozdziela sile hamowania miedzy przod a tyl. Jezeli auto jest zbyt mocno pochylone do przodu (nurkuje) to sila hamowania przenoszona jest na tyl / i odwrotnie. Mimo iz ten regulator znajduje sie na tylnym obiegu to wiez mi ze ma wielkie znaczenie. Z reszta sam to przeszedlem. Hamulce nie dzialaly mi na przod w ogole tylko na tyl a do tego nierowno braly wiec efekt przy hamowaniu byl taki ze stawialo mnie bokiem a hamowal sam tyl.
  13. Wg ETK nie wszystkie mialy szpere. Aby zobaczyc czy ma szpere na blaszce na dyfrze powinien byc symbol dyfra i litera S. Jak jej nie ma to mozesz wlozyc do niego polosie i jak krecisz jedna a druga idzie w przeciwna strone to nie ma szpery a jak ida obie w ta sama to jest szpera.
  14. Przepraszam, zapomnialem wkleic, jakis zakrecony dzisiaj jestem :) http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AC11&mospid=47270&btnr=34_0151&hg=34&fg=15
  15. Centrino odpowiedział(a) na Łukasz temat w E34
    O qrde. Sorki wszystkim. Faktycznie chodzi o przod. Mayer4 mial 100% racji. Lozysko kupuje sie wraz z cala piasta.
  16. Centrino odpowiedział(a) na Łukasz temat w E34
    Mayer4 - oczywiscie jest razem z piasta pod warunkiem ze bedzie to przednie lozysko a kolega sie pyta o tylne
  17. Zalezy od rodzaju pompy. Niektore pompy maja zestawy naprawcze i nie sa drogie (okolo 15-20zl) i po wymianie pompa dziala jak nowa. Jednak mozliwe ze uszkodzil sie regulator sily hamowania. Mimo iz wielu forumowiczow twiedzi ze w e30 go nie ma (na rysunku ponizej element nr 5). Jest on dokladnie pod pompa. Sprawdz dokladnie pompe (wyciagnieta). Jezeli daje cisnienie to uszkodzony jest ten wlasnie regulator.
  18. Centrino odpowiedział(a) na HoodY temat w E34
    lepiej kupic uzywke. Po elektronikach liczniki nie bardzo chca dzialac niezawodnie.
  19. Centrino odpowiedział(a) na mkowal temat w E36
    Nie pamietam aby tam byla jakas uszczelka. Moze jest taka metalowa ale to w sumie nie przy rozruszniku tylko miedzy skrzynia a silnikiem
  20. Za dobra i sprawdzona trzeba dac 2000. W ciemno nie radze kupowac.
  21. Centrino odpowiedział(a) na qucz temat w E30
    A jak masz juz rurke o srednicy zewnetrznej lozyska to mozesz sie pokusic o zrobienie mini prasy. Wystarczy dodac jeszcze gwint ze sciagacza do sprezyn i kawalek plaskownika z otworem.
  22. Wg mnie to tu sa dwie mozliwosci. 1. Padla pompa wstepna (ta w zbiorniku) - w miare tania napawa. 2. Padl nastawnik pompy wtryskowej. Jednak wydaje mi sie ze jednak ten pierwsz punkt bedzie pewniejszy a przede wszystkim latwiejszy w sprawdzeniu. Wydaje mi sie tak gdyz piszesz ze nagle autko przestalo odpalac. Wyciagnij pompe ze zbiornika i zobacz czy dziala.
  23. Jest jeszcze jedna mozliwosc a mianowicie, jak to czesto bywa w M40, umarly hydroregulatory. Napisz czy silnik chodzi cicho czy cyka jak diesel. Mialem kiedys M40 i te same objawy. Po wymianie hydrauliki, dzwigieniek i walka problem znikl

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.