Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. A skad ty to wytrzasnoles?? Mam wlasnie ksiazke od e30 i nie widze aby gdzies taka procedura byla opisana. Powiem nawet szczerze ze nigdy o tym nie slyszalem a nawet jakbym slyszal to nigdy bym jej nie zastosowal.
  2. 535 to nie diesel i nie ma problemu z zapowietrzaniem ukladu paliwowego. Ja rowniez stawiam na pompe paliwa
  3. Qrde czlowieku masz genialne pomysly. Ludzie nie sluchajcie go czasem. Wiesz jaka jest procedura odkrecania i dokrecania srob w glowicy?? Odkreca sie od zewnatrz do srodka (najlepiej odkrecajac je po troszku) a dokreca w odwrotnej kolejnosci (czyli od srodka do zewnatrz). Robi sie to nie dlatego ze ktos kiedys sobie cos takiego wymyslil tylko dlatego zeby glowica nie popekala.
  4. Problem inspekcji poruszany byl na forum chyba juz setki razy. Mimo wszystko polecam urzadzenie do kasowania takich rzeczy. Takie urzadzenie mozna zakupic na allegro za niecalo 100zl. Polecam, tez nie moglem skasowac inspekcji a to robi to bez problemu
  5. Centrino odpowiedział(a) na mkowal temat w E36
    Taki: http://www.allegro.pl/item115554254_bmw_kasowanie_inspekcji_olejowej_oil_insp.html zegarek to przeglad roczny. Go sie kasuje dokladnie tak samo jak inspekcje
  6. Centrino odpowiedział(a) na neron11 temat w E34
    Ja bez problemu kupilem w sklepie motoryzacyjnym. Cena 25zl
  7. Centrino odpowiedział(a) na mkowal temat w E36
    Tez mialem problemy z kasowaniem inspekcji. Kupilem sobie kluczyk do jej kasowania i nie ma z tym zadnego problemu.
  8. Sprawdz klocki hamulcowe :) Jezeli chodzi o wibracje to faktycznie moze to byc kolo dwumasowe ale przy takiej niewielkiej wibracji mozesz spokojnie jechac. Wibracje motoru moga byc rowiez spowodowane zbyt niskimi obrotami silnika a to moze spowodowac np zapychajacy sie juz filtr paliwa.
  9. co sie dziwic. Jak maja po 5.0 to nie ma zadnego problemu z paleniem gumy. Autka super. Jestem fanatykiem BMW ale na takie autka tez popatrze z zachwytem :)
  10. A ja powiem tak: Skoro silnik dziala to nie ma co cudowac, natomiast na zuzyty silnik cudow nie ma.
  11. a jak juz sprawdzasz hamulce to mozesz rowniez skontrolowac stan zawieszenia. Mozesz sprobowac rowniez na odcinku rownej plaskiej drogi (wiem ze w naszym kraju o takie trudno) sprobowac wykonac ten manewr ponownie. Jezeli zazuci i to w ta sama strone i do tego jeszcze w podobnym stopniu to zacznij szukac przyczyny.
  12. Centrino odpowiedział(a) na zeusiasty temat w E34
    Musisz sprawdzic czy to sie dzieje w momencie jak kola zaczynaja sie blokowac. Jezeli tak to wszystko jest w porzadku, jezeli zbyt wczesnie to niestety ale cos jest uszkodzone.
  13. Centrino odpowiedział(a) na Turbo temat w E36
    Stawiam na to ze spadlo zabezpieczenie przy strzale gazu (moglo to byc spaniecie :))
  14. Centrino odpowiedział(a) na Ad1 temat w E30
    Nie jest to m40 ani 24V wiec mozesz spokojnie przejsc na olej mineralny. Ale zanim to zrobisz sprawdz czy nie ma gdzies wyciekow, czy uszczelniacze nie sa zalatwione - bo moze sie okazac iz zmiana oleju nie bedzie potrzebna. Pamietaj ze nawet najlepszy olej mineralny nie bedzie lepszy od slabego syntetyku.
  15. A zmieniaj jak chcesz tylko pytanie po co??
  16. Numeru VIN sie nie odtwarza. Jezeli numer ten jest nieczytelny to na twoj wniosek poparty przez ogledziny rzeczoznawcy, ktory stwierdza ze numery sa nieczytelne i ze nie jest to twoja sprawka, starostwo powiatowe wydaje decyzje o ponownym nabiciu numru nadwozia. Ale nigdy nie nabija takiego samego numeru jak fabryka.
  17. Centrino odpowiedział(a) na JACA temat w E32
    filtr powinien byc w okolicy zbiornika widoczny pod autem
  18. dokladnie tak jak napisal Remlen. Nie da rady szybko naprawic przeplywki. Zajmuja sie tym specjalistyczne warsztaty. Jeszcze jak jest przyplywka z klapka i klapka sie zablokuje to mozna jakos probowac odgiac tak abynie chaczyla, jednak z tego co sie orientuje to twoje autko ma juz nowszy typ przeplywomierza i najlepiej bedzie ja odpiac.
  19. Centrino odpowiedział(a) na roger4 temat w E36
    No niestety tak czasami sie robi. Jak nie mozesz skasowac inspekcji to podjedz tam gdzie wymieniaja oleje i ci powinni skasowac.
  20. Centrino odpowiedział(a) na kelenka temat w E30
    Widocznie Ci sie uklad zapowietrzyl.
  21. Centrino odpowiedział(a) na Mogway temat w E36
    Do twojego auta jest tylko jeden rodzaj sprzegla o numerze: 21 21 1 223 678 ma ono 228mm i lozysko oporowe: 21 51 1 223 366 i ma 25mm to sa numery BMW
  22. Postaraj sie wymienic ten czujnik bo skoro wszystko zrobiles i jezeli jest naprawde dobrze odpowietrzony to moze faktycznie czujnik zle pokazuje.
  23. Centrino odpowiedział(a) na tommi8 temat w E30
    Tak jak pisze rapid130. Wszystko jest OK
  24. Centrino odpowiedział(a) na danon_d temat w E34
    To jezeli Ci sie grzeje na postoju to albo visco albo pompa wody innej mozliwosci raczej nie ma.
  25. Pierwsza sprawa to nie krzycz na forum (wylacz caps lock) Miedzy miska a srubka powinna byc miedziana podkladka. Szczerze mowiac nigdy nie udalo mi sie jej kupic wraz z filtrem ale jest ona ogolnie dostepna tylko trzeba znac rozmiar.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.