Skocz do zawartości

andrzej29

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andrzej29

  1. Ja w e38 mialem Plusa a w e34 Heje i obie wspolpracowaly z Motorolami.
  2. andrzej29 odpowiedział(a) na przemekD92 temat w E39
    Nie zakladaj podwojnych tematow bo wprowadzasz tu chaos. Jeden wystarczy i czekasz w nim na odpowiedzi, jesli ktos wie to ci w nim odpowie. To tak na przyszlosc. Wesolych Swiat
  3. uszczelka pod glowica na 100/
  4. Fajna instrukcja :cool2: to dzieki niej wymiana zajela mi ok 45 min. Lepiej przy wymianie wentylatora zdemontowac lampy( po 4 srubki na lampe, dodatkowe 5minut) bo inaczej jest bardzo ciezki dostep do dwoch śrubek od kierownicy powietrza.
  5. andrzej29 odpowiedział(a) na wisza temat w E39
    Polewej stronie tabliczki masz znaczek BMW i model( np. 520i), ponizej typ silnika( koncowka S3 lub S4, a nastepne troche wiekszymi cyframi jest nr lakieru. Jesli jeszcze nie jestes pewien to wklej fotke tabliczki znamionowej, zaznacze ci na niej nr lakieru. Pozdrawiam
  6. andrzej29 odpowiedział(a) na wisza temat w E39
    Kolego nr lakieru masz na tabliczce znamionowej ktora znajduje sie po stronie kierowcy obok kielicha.
  7. andrzej29 odpowiedział(a) na nomad temat w E39
    FULDA carat exelero 235/45/17. Daja rade.
  8. andrzej29 odpowiedział(a) na ruti temat w E39
    :duh: Moja wina . Nie doczytalem.
  9. andrzej29 odpowiedział(a) na ruti temat w E39
    No niewiem. Wczoraj u siebie wymienialem odme z rurkami i mufka, dodatkowo wyciagalem bagnet w celu udroznienia splywu oleju i na nowym zestawie tez po zgaszeniu silnika slychac to odpowietrzenie. Takze to raczej nie to.
  10. Co do tego mam podobne odczucia. I do tego ten niebieski srodek :mad2:
  11. andrzej29 odpowiedział(a) na rossi20 temat w E39
    Moze to nie jest wina termostatu z reszta dobrej firmy, tylko zle ci uklad odpowietrzaja i po jakims czasie zaczyna sie grzac. Jesli jeszcze masz sprawdz poprzedni termostat w goracej wodzie czy sie otwiera.
  12. andrzej29 odpowiedział(a) na hamele temat w E39
    :cool2:
  13. andrzej29 odpowiedział(a) na hamele temat w E39
    kolego moze to ci pomoze http://www.bmw5er.pl/viewtopic.php?t=9549 Powodzenia
  14. andrzej29 odpowiedział(a) na piachu_85 temat w E34
  15. Tez to zauważylem :) A może zjedli coś nie świeżego i odbiło im się inna dziura :lol:
  16. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=921835989 ta to jest dopiero rodzynek w idealnym stanie :mad2:
  17. andrzej29 odpowiedział(a) na malpa temat w E39
    Jak to nie mozna ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD11&mospid=47537&btnr=17_0099&hg=17&fg=05 Widzisz jestes do przodu pare tys. i troche siwych wlosow :cool2: Powodzonka
  18. andrzej29 odpowiedział(a) na malpa temat w E39
    Kolego pochopnie nie zabieraj sie za wymiane silnika od razu. Zdemontuj pompe wody i sprawdz czy nie urwal sie wirnik, sprawdz termostat czy otwiera i wszystko inne odpowiedzialne za chlodzenie auta. Mam nadzieje ze nie jechales dalej bo inaczej mogl sie przegrzac silnik.
  19. :cool2: dobrze gadasz. Ja do siebie zakladalem do tylu laczniki stabilizatora firmy Kraft i przejechalem na nich juz 15tyskm i nadal sa w super stanie. Na dolnym wahaczu Krafta tez zrobilem juz z 7 tys i rowniez ma sie dobrze ( sport zawieszenie). Takze wychodze z zalozenia ze tansze wcale nie musi byc gorsze. Pozdrawiam
  20. Np. Febi-bilstein, meyle ceny napewno lepsze niz Lemforder a na naszych drogach czy drozszy czy tanszy wahacz to i tak nie potrzyma 10 lat jak w Niemczech
  21. andrzej29 odpowiedział(a) na BMW e39 temat w E39
    E39 520i m52 przebieg 238 500 km. Na Valvoline max life 10w40 silnik bral ok. 0,5l na 10 000km. Na Castrol Magnatec 10w40 bierze ok 0,1l na 10 000km.
  22. Kolego na kazda strone auta na przod przychodza 2 wahacze ( gorny i dolny) oraz lacznik stabilizatora. Ceny Lemfordera sa kosmiczne wiec polecam jakies tansze dobre zamienniki a pojezdzisz na nich tyle samo co na w/w. Pozdrawiam
  23. andrzej29 odpowiedział(a) na masa52 temat w E39
    Zapchana odma viewtopic.php?f=72&t=120424&hilit=wywalilo+olej moze ci pomoze. Pozdrawiam
  24. Mozesz z nimi sprobowac w koncu to tylko 380zl za kpl. jak w razie sie posypia to zawsze mozesz zareklamowac( maja 2 lata gwarancji). Ja kiedys kupilem dolny wahacz KRAFT (265zl)i smiga rownie dobrze jak Lemforder a cena o polowe nizsza.
  25. Jesli gosc dorabia klucze, ustawia zapadki we wkladce zamka pod kluczyk to niby dlaczego ma nie potrafic otworzyc samochodu. I nie taka prosta sprawa zeby ci otworzyl: musisz najpierw pokazac dokumenty auta (w moim przypadku bylo to trudne bo wszystko zostalo w bagazniku wiec pokazalem mu gdy wyciagnalem kurtke z bagaznika)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.