Treść opublikowana przez andrzej29
-
Telefon - nie można sie dodzwonic
Ja w e38 mialem Plusa a w e34 Heje i obie wspolpracowaly z Motorolami.
-
telefon e39 POMOCy
Nie zakladaj podwojnych tematow bo wprowadzasz tu chaos. Jeden wystarczy i czekasz w nim na odpowiedzi, jesli ktos wie to ci w nim odpowie. To tak na przyszlosc. Wesolych Swiat
-
530d olej w zbiorniczku wyrównawczym :(
uszczelka pod glowica na 100/
-
[E39] Demontaż zderzaka i wymiana wentylatora klimy
Fajna instrukcja :cool2: to dzieki niej wymiana zajela mi ok 45 min. Lepiej przy wymianie wentylatora zdemontowac lampy( po 4 srubki na lampe, dodatkowe 5minut) bo inaczej jest bardzo ciezki dostep do dwoch śrubek od kierownicy powietrza.
-
kolor
Polewej stronie tabliczki masz znaczek BMW i model( np. 520i), ponizej typ silnika( koncowka S3 lub S4, a nastepne troche wiekszymi cyframi jest nr lakieru. Jesli jeszcze nie jestes pewien to wklej fotke tabliczki znamionowej, zaznacze ci na niej nr lakieru. Pozdrawiam
- kolor
-
Godne opony! Na czym latacie??
FULDA carat exelero 235/45/17. Daja rade.
-
528i ufff po zgaszeniu silnka
:duh: Moja wina . Nie doczytalem.
-
528i ufff po zgaszeniu silnka
No niewiem. Wczoraj u siebie wymienialem odme z rurkami i mufka, dodatkowo wyciagalem bagnet w celu udroznienia splywu oleju i na nowym zestawie tez po zgaszeniu silnika slychac to odpowietrzenie. Takze to raczej nie to.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Co do tego mam podobne odczucia. I do tego ten niebieski srodek :mad2:
-
Padający termostat .......
Moze to nie jest wina termostatu z reszta dobrej firmy, tylko zle ci uklad odpowietrzaja i po jakims czasie zaczyna sie grzac. Jesli jeszcze masz sprawdz poprzedni termostat w goracej wodzie czy sie otwiera.
- 523 Problem z radiem
-
523 Problem z radiem
kolego moze to ci pomoze http://www.bmw5er.pl/viewtopic.php?t=9549 Powodzenia
-
Webasto jak uruchomić?
- śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Tez to zauważylem :) A może zjedli coś nie świeżego i odbiło im się inna dziura :lol:- śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=921835989 ta to jest dopiero rodzynek w idealnym stanie :mad2:- Wymiana silnika 523
Jak to nie mozna ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD11&mospid=47537&btnr=17_0099&hg=17&fg=05 Widzisz jestes do przodu pare tys. i troche siwych wlosow :cool2: Powodzonka- Wymiana silnika 523
Kolego pochopnie nie zabieraj sie za wymiane silnika od razu. Zdemontuj pompe wody i sprawdz czy nie urwal sie wirnik, sprawdz termostat czy otwiera i wszystko inne odpowiedzialne za chlodzenie auta. Mam nadzieje ze nie jechales dalej bo inaczej mogl sie przegrzac silnik.- wahacze przód lemforder
:cool2: dobrze gadasz. Ja do siebie zakladalem do tylu laczniki stabilizatora firmy Kraft i przejechalem na nich juz 15tyskm i nadal sa w super stanie. Na dolnym wahaczu Krafta tez zrobilem juz z 7 tys i rowniez ma sie dobrze ( sport zawieszenie). Takze wychodze z zalozenia ze tansze wcale nie musi byc gorsze. Pozdrawiam- wahacze przód lemforder
Np. Febi-bilstein, meyle ceny napewno lepsze niz Lemforder a na naszych drogach czy drozszy czy tanszy wahacz to i tak nie potrzyma 10 lat jak w Niemczech- ILE BIERZE WAM OLEJU BMW E39
E39 520i m52 przebieg 238 500 km. Na Valvoline max life 10w40 silnik bral ok. 0,5l na 10 000km. Na Castrol Magnatec 10w40 bierze ok 0,1l na 10 000km.- wahacze przód lemforder
Kolego na kazda strone auta na przod przychodza 2 wahacze ( gorny i dolny) oraz lacznik stabilizatora. Ceny Lemfordera sa kosmiczne wiec polecam jakies tansze dobre zamienniki a pojezdzisz na nich tyle samo co na w/w. Pozdrawiam- Podcisnienie w skrzyni korbowej
Zapchana odma viewtopic.php?f=72&t=120424&hilit=wywalilo+olej moze ci pomoze. Pozdrawiam- wahacze przod jakiej firmy??
Mozesz z nimi sprobowac w koncu to tylko 380zl za kpl. jak w razie sie posypia to zawsze mozesz zareklamowac( maja 2 lata gwarancji). Ja kiedys kupilem dolny wahacz KRAFT (265zl)i smiga rownie dobrze jak Lemforder a cena o polowe nizsza.- [E39] zatrzaśnięte klucze w bagażniku
Jesli gosc dorabia klucze, ustawia zapadki we wkladce zamka pod kluczyk to niby dlaczego ma nie potrafic otworzyc samochodu. I nie taka prosta sprawa zeby ci otworzyl: musisz najpierw pokazac dokumenty auta (w moim przypadku bylo to trudne bo wszystko zostalo w bagazniku wiec pokazalem mu gdy wyciagnalem kurtke z bagaznika) - śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.