Skocz do zawartości

andrzej29

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andrzej29

  1. Kolego podjedz jeszcze raz do tego swojego kumpla i podlaczcie ja pod kompa. a ty w tym czasie wsadz reke pod jeden i drugi fotel i poruszaj kablami. Po tej czynnosci i wykasowaniu bledu dioda powinna zgasnac do nastepnego razu. U mnie srednio zapala sie co ok 5tys.km lub gdy odkurzam auto na przekreconej stacyjce w pozycji 1 i zachacze o wiazke pod fotelem kierowcy zawsze ten sam blad napinacz pasa lewa strona. Powodzonka
  2. andrzej29 odpowiedział(a) na cristek temat w E39
    Wlasnie takie powinno byc, jesli nie chcesz zakladac dystansow.
  3. Sprawdz kolego olejowe powrotne laczenie gumowe turbiny z blokiem silnika. jest tam gumowy wezyk dlugosci ok 5 cm moze on ci pekl i puszcza olej. Przerabialem ten temat w swojej TDSce
  4. andrzej29 odpowiedział(a) na fituła temat w E39
    A u mnie wlasnie wspomaganie sie poprawilo. Robi sie coraz zimniej wiec sciagnalem juz swoje 235/45/17 i zalozylem zimowki 205/60/15. Wspomaganie od razu sie poprawilo :D
  5. andrzej29 odpowiedział(a) na hardcore temat w E39
    Wiec otworz kluczykiem (znaczy mechanicznie) wkladasz kluczyk do zamka i przekrecasz w lewo. Ot cala filozofia. Swoja otwieralem kluczykiem przez 2 miesiace gdy mialem polamane kable tylnej klapy.
  6. andrzej29 odpowiedział(a) na admd1 temat w E39
    Ja jak kupowalem swoja TDSke robilem nia probe z bardzo ciezka noga na dystansie ok 30km i nie puscila nawet dymka ktory moglbym dostrzec w lusterku. Po ok pol roku jechalismy na dwa auta i podczas redukcji zakopcila mi jak stary PKS. Dzwonie do kolesia ktory jechal za mna i pytam co sie za mna dzieje a on mi na to ze sadze mi z tlumika sie sypia jak przyspieszalem i ma cala szybe zasypana. Minelo ok miesiaca i skonczyl mi sie wydech. Po wymianie tlumika znow nawet dymka nie puscila. Ostatnio wiedzialem ja na miescie i nadal nie dosc ze slicznie wyglada to nadal silniczek pracuje tak jak powinien I nadal nie kopci na czarno.
  7. andrzej29 odpowiedział(a) na activ temat w E34
    Niema az tak wiele tej roboty. Ze wszystkim powinienes sie zamknac w ok 30-45min. boczek trzyma sie chyba na dwoch wkretach(klamka wewnetrzna, zaslepka w miejscu przelacznika lusterek) i kilkunastu spinkach( uwazaj zeby ich nie polamac). Ps zeby sciagnac boczek musisz zdjac chromowana lub czarna listwe wewnetrzna przy szybie ( jest wciskana od gory). Milej pracy
  8. andrzej29 odpowiedział(a) na activ temat w E34
    tak kolego musisz sciagnac ten trojkacik w srodku bo pod nim jest mocowanie lusterka. Ale jak bedziesz chcial podlaczyc elektryke to boczek tez musisz sciagnac. Nie napisze ci szczegolowej instrukcji wymiany bo ostatni raz lusterko wymienialem w 2002r wlasnie w e34 wiec juz nie pamietam dokladnie. Pozdrawiam
  9. Tez przegladalem w ETK i nic tam niema zeby z e38 pasowal do e39 i odwrotnie. Ale na pierwszy rzut oka wygladaja identycznie a jest spora roznica jesli chodzi o cene nowego. Jak narazie niemam porownania bo znajomy swoja e38 wyjechal i wraca dopiero w niedziele w nocy. Myslalem ze moze ktos z was probowal sprawdzac czy sa takie same wymiary tych wentylatorkow
  10. Witam panowie. Czy ktorys z was przerabial moze temat ; czy wentylator klimy z e38 pasuje do e39. Niestety w mojej bunce na koniec sezonu skonczyl sie wentylator a raczej jego silniczek :mad2: . Moze tylko szczotki sie zawiesily a moze nie, dlatego chce kupic nowy bo naprawa tego pewnie niewiele mniej bedzie kosztowala. Przegladam tak sobie po Allegro i musze powiedziec ze i z e38 i e39 wygladaja identycznie na pierwszy rzut oka. Czy roznia sie jakos wymiarami czy sa identyczne oczywiscie jesli maja te sama liczbe pinow w kostce. Z gory dzieki za odpowiedzi
  11. andrzej29 odpowiedział(a) na fituła temat w E39
    BMW juz tak chyba ma ze wspomaganie chodzi ciezej niz w innych autach. Ta jest moja 4 sztuka i wszystkie sile ukladu wspomagania mialy identyczna. Ale mimo wszystko wole wspomaganie BMKI niz np.VOLVO mojego ojca, w ktorym duza sila wspomagania jest identyczna na parkingu jak i na trasie, przez co nie czuje dobrze samochodu
  12. Kolego z Uniqa sie nie dyskutuje tylko od razu policje wzywasz. Ja mialem nauczke jak jeszcze mialem e34 tds. Zawiozlem matke do lekarza a sam poszedlem kupic bilet parkingowy w jednym z miast na pomorzu. Wyobraz sobie ze zdarzylem zaniesc bilet do auta wsiadam do srodka a tu wali mi po boku mercedes vito, szlif tylnego zderzaka, blotnika, drzwi. Wysiadam z auta na agresji 10 choc jestem spokojnym czlowiekiem, ludek rygluje drzwi i mnie przeprasza ze nie zauwazyl przy parkowaniu po skosie, piszemy oswiadczenie, jade do Uniqi procedura razpaczeta... wyjezdzam do swojego miasta a tam po 3 tygodniach przychodzi mi ze wlasciciel merca nie stawil sie z prawkiem do nich i nie wyplaca mi odszkodowania. Wiec agresja 10,5 jade do miasta moich rodzicow.... i po paru godzinach mam 3x tyle ile mialem dostac z tego smiesznego towarzystwa. Nie przepadam za tego typu rozwiazaniami ale czasem trzeba bardziej rygorystycznie dopomniec sie o swoje...tym bardziej jesli ktos probuje cie wysterowac
  13. andrzej29 odpowiedział(a) na adamMn temat w E39
    To jest najlepsze rozwiazanie, jak kolega napisal musisz miec ze soba stosowne dokumenty bo inaczej nici z zamowienia. Ale z tego co wiem na kluczyk czeka sie ok 2 tygodni. Pozdrawiam
  14. Kolego wczoraj odblokowywalismy drzwi tylne w Audi A4 2004r. Tak jak i tobie zablokowal sie chlopakowi rygiel drzwi wiec ani od wewnatrz ani z kluczyka czy tez z pilota nie mogl ich otworzyc. Sprobuj szybko otwierac zablokowane drzwi wewnetrzna klamka( ciagnac i puszczac lub szarpac klamke jak kto woli) a druga osoba w tym czasie niech probuje otwierac i zamykac drzwi pilotem. To jest juz 2 auto ktore otworzylismy w ten sposob wiec moze i tobie sie uda. Pozdrawiam
  15. Tez obstawil bym czujnik cisnienia oleju ale najlepiej podlacz ja pod kompa zeby bezsensownie pieniedzy nie wydawac. Pozdrawiam
  16. andrzej29 odpowiedział(a) na porcik temat w E39
    Jestes ze S-cia ? To najblizej masz Mikolaja. Jedz kolego na lutycka (czy cos takiego) obok Danwala, chlopak naprawia BMW i dodatkowo zaklada instalacje gazowe BRC. Ponoc dobrze to robi. Slyszalem ze dobrzy sa jeszcze chlopaki w Kamieniu Pomorskim. Pozdrawiam
  17. Rowniez obstawiam kostke stacyjki
  18. andrzej29 odpowiedział(a) na powerdiesel temat w E39
    Chyba chca ci na koszty naciagnac :( . Kolego stacyjke mozesz zdjac sobie sam.Do operacji potrzebny ci bedzie mlotek i przecinak lub tez wkretak z metalowym koncem. Wystarczy wczesniej sciagnac Air bag, kierownice, plastikowe obodowy maskujace stacyjke, nastepnie bierzesz mlotek i przecinak, szukasz dwoch srob patrzac od gory na stacyjke, takich z urwanymi koncowkami, wygladaja jak nity. Nastepnie stukasz w nie aby sie wykrecily i po klopocie. Przerabialem to w swoich buniach 2x. Pozdrawiam i powodzonka
  19. Na rozgrzanym silniku poziom plynu podnosi sie ok 4-5 cm.
  20. Ja obstawiam klocki. Mialem tak w pierwszej e34. Ale zeby to sprawdzic musisz sciagnac kolo i sprawdzic czy czasem nie sa luzne. Pozdrawiam
  21. Na moje skromne oko to wydaje mi sie ze , visco plus wiatrak z polamana lopatka od razu kwalifikuja sie do wymiany. A co do tunelu to raczej nie spotkalem sie zeby jego brak powodowal przegrzewanie podczas postoju
  22. andrzej29 odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    W swojej mam to samo z tym ze ja mam tylko czasem luzna 5 bieg a czasem jest normalnie. Na poczatku myslalem ze chyba mi sie dzieje cos ze skrzynia ale zrobilem juz tak 25000km i wszystko jest w porzadku. takze mysle ze tez niemasz co sie tym za bardzo przejmowac. Pozdrawiam
  23. andrzej29 odpowiedział(a) na maciej0610 temat w E39
    Ja w e38 mialem ustawione na turcje i tv odbierala mi bardzo dobrze. Ladny obraz i dzwiek bez szumow. Powodzenia
  24. andrzej29 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E39
    Listwa byla elementem liftu w wersji chromline, Shadowline jej nie maja bo byla by tam bez sensu. Lift zmienil, lampy przod tyl, zderzak przod,nerki,lusterka,chromowane obwodki zegarow,
  25. Z tego co pamietam nie bylo to duzo ale nie pamietam ile stopni. Tylko ze zdzeralo mi czesc opony. Po ustawieniu geometrii problem ze strzelajacymi sprezynami u mnie zniknal calkowicie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.