Treść opublikowana przez andrzej29
-
E38 Pomocy
hej.Olejus wielkie dzieki.napisze do ciebie na PW i podam ci swoje dane. Dajn znac kiedy zgrasz i wyslesz.Milego dnia.
-
E38 Pomocy
Witam wszystkich. Sciagnalem sobie polska wersje navi do E38 ale nie wiem w jakim formacie zgrac ja na plytke,nawigacja ma ok.1.5Gb wiec na jedna plytke nie wejdzie.Sciagnela sie w formacie MDF a NERO nie chce jej zgrac na plytke.Auto jest z konca 95r. Czy czytnik z 95r.odczyta DVD,czy nalezy nagrac w jakims innym formacie ? Dzieki za odpowiedzi.
-
BMW 730 V8 E38 czy LEXUS GS 300 ???
Hej.Mysle ze tu nie masz co sie zastanawiac tylko bierz E38. Lex juz wizualnie jest gorszy,no chyba zebys mial do wyboru LS 400 i E38 wtedy bylby powod do zastanowienia.
-
ipod w e38
No i niestety nie bylem u Smorawinskiego,poniewaz przez Poznan przejezdzalem dopiero ok.21(niestety taka logistyka w tym kraju ze nic nie mozna zaplanowac do konca),przy nastepnej trasie postaram sie zajechac jesli znow nie bedzie gdzies poslizgu :cry2:
-
ipod w e38
Jeszcze nie mam, ale jutro rano jade w trase w Polske to po drodze zajade do Poznania do Smorawinskiego i sie zorientuje czy maja takie kabelki,jak dokladnie wygladaja i jak stoja cenowo.Choc te wejscia wygladaja jak wejscie sluchawkowe do wolkmena.Ale jak bede na miejscu to sie dowiem i dam znac.
-
ipod w e38
Tak.Mam orginalne wyjscia AV. To jest wersja z telewizorkiem i navi (ale zmieniarki juz nie zalozyli) w jej miejscu mam jakis schowek.
-
ipod w e38
Co jest panowie nikt nie podlaczal ipoda ?To mam kolejne pytanko czy mozna podlaczyc przynajmniej odtwarzacz MP3 pod te wejscia AV bo mam wersje bez zmieniarki a kaseciak nie bardzo mnie bawi.
-
Za mną dużo dymu.
Hej, czasami mam ten sam problem co ty. Jesli zgasze auto na wlaczonej klimie i po jakiej godzince go odpalam wtedy wali mi bialym dymem jak swieca dymna,potrafi nawet zadymic podczas jazdy. Jak przed wylaczeniem silnika powylaczam wszystkie nawiewy i klime wtedy zapala normalnie bez dymu nawet po kilku dniach postoju.
-
co jest z moja skrzynia autom??
Hej. i jak tam ten kolo z Lubinia ? Dobry jest czy to jakis paparuch i dopiero sie uczy na twoim autku.Bo musze u siebie zmienic olej w automacie a Mikolaj ma troche zaleglej roboty,maciek to samo.
-
ipod w e38
Witam po dluzszej nieobecnosci.Mam pytanko czy do e38 mozna podlaczyc ipoda pod wejscie AV znajdujace sie pod nawiewami dla pasazerow z tylu.Czy ktos z was juz tak sobie podlaczal ?Dzieki za odpowiedzi.
-
co jest z moja skrzynia autom??
hej. Podjedz najlepiej do Mikolaja na ul. Letycka albo Lechicka (zawsze mi sie myla) on jest najbardziej kumaty w tym miescie jesli chodzi o bmki.Gosc ma komputer to ci podlaczy auto za naprawde niewielka cene.Jak cos to jeszcze podjedz do Macka do alidexu na ul.karsiborskiej,chlopaki powinni miec juz oprogramowanie na bmw.Tam tez zaplacisz grosze. Powodzonka.
-
BMW z Niemiec
Hej.Jesli na umowie wpiszesz ta kwote czyli 1800euro,samej akcyzy zaplacisz ok.4797zl+przeglad 160zl.+skarbowka 150zl.+rejstracja ok.680zl.+ ubezpieczenie+oczywiscie laweta bo ma uwalony silnik(koszt ok.70zl. za dobe).Tak wiec daroj sobie to auto.Pozdrawiam.
-
Problem z wyłączaniem silnika
Hej.Jak to dokladnie wyglada.Masz wrazenie ze lapie ci lewy zaplon,zaczyna kichac i takie tam? wylaczasz silnik gdy obroty sie ustabilizuja na ok.750 czy dojezdzasz gdzies i od razu gasisz silnik ?
-
czarne świece
A przeplywomierz sprawdzales ?
-
Niechce zakrecic rozrusznikiem , brak ladowania
Witam.Dawniej mialem ten sam problem w e34,kontrolki podczas proby odpalenia nawet nie przygasaly, zaczal mi padac rozrusznik.Czasami mial takie fazy ze jeszcze zalapywal.Po regeneracji juz sie to nie powtorzylo.Na Pomorzu koszt naprawy to ok. 250zl
-
Ubezpieczenie do BMW
andrzej29 odpowiedział(a) na Marcin9999 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneHej. Sprawdz w PTU to chyba najtansza firma ubezpieczeniowa nie wiadomo jak pewna ale chyba najtansza. Pozdrawiam.
-
Od czego ten czujnik i gdzie ma byc
Prawda wyglada jak czujnik termometra .
-
jak usunac wycieki spad srub dekla glowicy?
Jak cos robisz to zrob to raz a dobrze,kup nowa uszczelke i problem masz z glowy.To naprawde nie jest wielki koszt. Pozdrawiam
-
Gdzie kupiliście swoje BMW?
Pierwsza E34 kupilem w Polsce tylko dlatego ze miala w sobie to cos.Wlozylem w nia pozniej sporo pieniedzy bo sie mocno rozwalilem i to z mojej winy(4xdrzewo),ale odbudowalem bo mimo zniszczen nic mi sie nie stalo.Po E38 juz sam pojechalem do Hamburga i jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony.Ma p.wypas (i wszystko dziala) Pozdrawiam.
-
Sprowadzanie auta z Niemiec - krótki poradnik
Jak jestes w niemczech pod wydzialem komunikacji napewno spotkasz polakow mieszkajacych w niemczech gotowych ci pomoc w zalatwieniu wszystkich formalnosci, oczywiscie prawie za darmo.Osobiscie nie radze kozystac z takich pomocy bo tak cie ponaciagaja ze zaplacisz za wszystko jeszcze raz tyle.Jak kupisz auto z komisu na 90% bedzie mialo juz wymeldowanie.Wtedy do wydzialu komunikacji:po obciecie briefu,zalatwienie tablic wywozowych i ubezpieczenia no i w droge.Na granicy jak prowadzisz BMKE prawie zawsze sprawdzaja nr.VIN,licz sie tez z trzepaniem bagaznika.W polsce pierwsza rzecza jaka robisz jest przeglad tech.ok.160zl.dajesz do tlumaczenia brief,wymeldowanie,umowe sprzedazy lub fakture.jesli masz umowe polsko-niemiecka wtedy tlumacz kosztuje 85zl.Jesli masz juz to wszystko nastepny jest urzad celny tam juz zaczyna sie kwitologia,najlepiej zapytac sie w informacji czy ktos moze ci to zrobic przewaznie taka usluga kosztuje50zl. razem ze znaczkamipotem zostaje ci oplata akcyzy.PO urzedzie celnym jedziesz do skarbowki placisz 150zl(wzory wypelnienia masz przy okienku informacji)i do wydzialu zarajstrowac auto koszt ok.700zl Powodzenia.
-
Sekwencyjny wtrysk gazu
Jesli autko ma instalacje zakladana w Holandii to raczej nie bedziesz mial z nia problemu.Moj brat i jego kumple sprowadzili sobie 3 szt.E36 gazowane w Holandi i z zadna niema problemu,wszystkie pracuja bardzo dobrze.Powodzenia w ewentualnym zakupie.
-
Ile pali twoja bemka
Moja na trasie przy normalnej jezdzie pali 8,9-11l. W miescie od 13,7-15,4. Srednia miasto-trasa 12,3l.PB95 PS. Niewazne jest spalanie,najwazniejszy jest komfort jazdy.
-
e38 funkcja code na wyswietlaczu navi
-
e38 funkcja code na wyswietlaczu navi
Dzieki panowie.Postaram sie jakos przetlumaczyc te instrukcja z niemca na polski chyba ze jest gdzies dostepna przynajmniej angielska. PS.czasami ten code swieci sie na czarno a czasami na bialo a jeszcze nic nie ruszalem.
-
730 V8 filtr paliwa
tak sprawdzalem cewki na podmianke z idealnie pracujacej,efekt ten sam-nierowna praca.Wymienilem gume od przeplywki bo byla delikatnie peknieta,nadal zadnych efektow.Swiece nie zakopcone czyli spalanie ok.wymienili mi membrene i nadal nic.satwiam teraz na filtr paliwa moze jest przypchany,chociaz dobrze wchodzi na obroty.