Treść opublikowana przez godzill
-
Luźny lewarek zmiany biegów?
mozna bart jest tam zamotnowany podobny bajer jak w swozniach czy koncówkach drązków z tym ze plastikowy zaraz ci zrobie zdjecie . i mam albo plastik w srodku sie wyrobil albo guma do której wchodzi szpic na koncu http://img715.imageshack.us/i/skrzyniap.jpg/ http://img715.imageshack.us/i/skrzyniap.jpg/
-
Climatronik rozladowywuje akumulator POMOCY!!!!!
yyyyyy u mnie jest odwrotnie moze cos zle podlaczyles ? jak nie ma podlaczonego panelu to dmuchawa dziala z maxymalna mocą jak podlanczam panel to sie wszystko wylancza?
-
Strzelajacy silnik
czasami ze starsza instalacją gaz sie zbiera w kolektorze i wybucha w nim wiekszosc przypadków nieszkodliwa ale to przy starej generacji gazu jedz na kompa cos mi sie widzi ze czujnik polozenia walka rozrządu bedzie albo cewka padła nie bede gdybał
-
Licznik kilometrów
mozna w carsofcie ustawic wszystkie dane mile kilometry temperature galony litry byle ktoz carsoftem ci to zrobi bez zadnej szkody
-
COFNIĘTY LICZNIK - CO ZROBIĆ
a czemu maja cos zrobic korekta liczników nie jest nielegalna oszustwo przy sprzedazy tak ale zakład ktory to robi jest czysty
-
528i pytanie o zegary
najlepiej ten sam model zamontuj i z podobnego rocznika przedzialy od 96-09.98 od 09.98 do 2003 nei trzeba nic robic wyciagasz stary zakladasz nowy i wszystko tylko przebieg bedzie z tamtego licznika z anglika podejda bez problemu
-
czujnik położenia wału do wymiany?
problemy z odpalaniem czujnik polozenia wału problemy z lekkim dławieniem sonda lambda (komputer zle dobiera mieszanke ) zamiana miejscami nic nie da jak bardzo chcesz to uzywana sonda siemensa 40zł a bosha 25zł lepsze to niz dac 400za nową przeczyszczenie kostki z czujnika polozenia walu no niewiem mozna sprobowac wyjmij i zajrzyj do srodka jak bedzie rdza albo syf to są kontakt spray-e psiknac poczekac z 10min i poskladac co do kostek z sondy to bezsensu jest pod osłoną silnika + jest wodoszczelna
-
328i brak mocy po swapie na m52b28tu
no faktycznie troche zle napisałem nie ma czegos takiego jak silnik m52B28TU wiec co ty tam zalozyles W wersji TU byly tylko silniki 2,5L
-
328i brak mocy po swapie na m52b28tu
a jak ci napisze ze nie ma takiego silnika? m52 b2,8 jest w wersji nowszej byly tylko m52 B2,5TU 192km 2,8 nie bylo
-
Halogeny bez homologacji
napisz ktore bo ja sie naciołem na jedne zamienniki i problem jest przy wtyczce nie mają zaczepów dzieki czemu kabel sie nie trzyma wcale a tu jest obrazek co i jak http://img9.imageshack.us/i/halogeny.jpg
-
Schemat wtyczki ABS E39 525 1998
posuzkaj tu http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/en/e39old/index.htm
-
[E39] - płyn chłodniczy, czerwony silnik... UPS
taki silnik za okolo 2000zł znajdziesz byle by nie byl przegrzany i nie z przebiegiem 500 tys np taki http://allegro.pl/bmw-7-e38-e39-e36-swap-kpl-silnik-2-8-m52-i1449279017.html jechac sprawdzic kompresje czy sie nie grzeje i takie tam bedzie dobrze
-
Filtr sożkowy? montować czy nie?
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DM31&mospid=47539&btnr=13_0414&hg=13&fg=20 tam wchodzi rura z nr.14 a drugi koniec tej rury jest zamontowany do chlodnicy chyba ze sciagnałes tą rure jak tak to raczylbys koledze napisac bo wsadzi stozek w srodek rury ssacej
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o końcowke tlumika
bez komentarza
-
nie gasnaca kontrolka od poduszki powietrznej
nie ma czujników pod zderzakami szybami i deskami jest pod fotelem czunik wstrząsowy ale jakby on zadziałał to by sie poduszka otworzyla najczestszym przypadkiem jest mata w fotelu albo napinacz pasów jechac na diagnostyke komputerową i wszystko bedzie jasne
-
[E39] - płyn chłodniczy, czerwony silnik... UPS
nie kombinuj z nowszym silnikiem typu TU lub innymi powyzej 11.98r bo bedziesz mial jaja z elektroniką typu elektryczna przepustnica inne wejscia do komputera ASC obroto0mierzem ktory jest na szynie kan z innymi gadzetami . ogolnie szukaj silnika do roku 98 w ostatecznosci do wrzesnia 98
-
Filtr sożkowy? montować czy nie?
chcialem cos napisac ale sie powstrzymam swoja drogą ta duza dziura na dole to jest wlot cieplego powietrza z chlodnicy
-
Filtr sożkowy? montować czy nie?
jak juz chcesz sie bawic to zamontuj taki filtr http://allegro.pl/kn-sportowy-filtr-powietrza-bmw-e36-e34-e39-i1462881113.html oczywiscie jak i w innych samochodach moze wystapic problem z wolnymi obrotami ,gasnieciem sielnika i zwiekszonym spalaniem jak zamontujesz stozek to wtedy sie zacznie dziac bedziesz mial powietrze z pod maski tylko czyli cieple niedobre na lato :]
-
Wymiana tylnej piasty i tego konsekwencje....
moze pan rysio kupil czujnik za 100zł przypominam ze ori kosztuje 350 a z zamiennikami jest loteria 10 nie dziala jeden dziala błedów nie trzeba kasowac abs asc sam sie diagnozuje
-
Zamarzajace zamki e39
psiknij odmarazaczem na ten plastikowy skobel w zamku i nim poruszaj pozamykaj pare raz reczni przesun go do gory az zaskoczy i klamką otworz ja tak zrobilem z WD40 i mam spokoj do -20 powyzej czasami przymarza
-
520i licznik przekłamuje i coś piszczy??
glosniczek do kierunkowskazów czy ten przekaznik jest tez w liczniku
-
Spalanie Bmw e39 benz diesel
523 170km benzynka manual miasto srednio 11L trasa 140-150km/h 9L trasa z ciezkim butem 200-230km/h 16L
-
520i licznik przekłamuje i coś piszczy??
sprawdz sobie podstawy 1.ładowanie ile V bo cos mi sie widzi ze bedzie kolo 15moze wiecej 2.diagnostyka na kompie 3 napisz który masz rok tego samochodu bo to dosc istotne. te 2 sygnały co slychac to pewnie 1 jest od niskiej temp a drugi hymm jakis błąd
-
Niedziałająca zmieniarak
zmieniarka pada bedzie coraz gorzej przestanie czytac plyty a w koncu padnie calkowicie
-
E39 jak wymienic lusterko
ja ten wynalazek demontowalem kluczkiem od samochodu na szybko na szrocie operacja zajmuje 10s tylko jak jest zimno to mogą plasitki popekac i szkielko do wyrzucenia obudowy nie zdemontujesz bo zaczepy sa pod szkielkiem