Skocz do zawartości

godzill

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez godzill

  1. godzill odpowiedział(a) na koNik_N temat w E39
    tez moze byc
  2. godzill odpowiedział(a) na tomekrg79 temat w E39
    a co wy chcecie od tego recznego okładziny są podobne do tych w maluchu i to ma zatrzymac koła w e39 o szerokosci 235 czy tam jakie macie i mase 1,6T zastanowcie sie zanim bedziecie podciagac kombinowac w rezultacie bedą okladziny do wymiany
  3. obie strony
  4. godzill odpowiedział(a) na k631 temat w E39
    niewiem jak to ujac bo nie mam tds-a ale jest pompa do wspomagania serwa w bezynie cisnienie idzie z kolektora ssasecego w tds jest osobna pompka do tworzenia cisnienia , moze tez zawodzic pompka abs zaworki itd.
  5. przy odapalaniu dziala ssanie przez te 15s potem silnik wraca do minimalnych obrotów 600RPM sproboj sobie podkrecic linke przy przepustnicy tak zeby bylo 600-650 jak nie pomoze to cos powazniejszego sie sypło
  6. nie na sekwencji róznica jest w tych tanszych instalacjach niesekwencyjnych niezapominaj ze gaz ma wiekszą liczbe oktanową
  7. no wiadomo ze z importu usa Lampy orginal HELA pewnie malowane albo dymione niewazne i tak trzeba sprawdzic stan i przebieg, krajowego bym niekupił wytłuczony biedny bez klimy 2 szyby elktryczne Polskie realia
  8. no to moze ten http://otomoto.pl/bmw-525-2-5-C16436830.html tylko przebieg krecony kolejny samochod 9 letni z przebiegiem 170tys :lol:
  9. Witam według mnie kup auto za okolo 21-22tys 2000 -2003r bez gazu z malym przebiegiem do 200 tys km w twoim przypadku 525i bo 528nie ma powyzej 2000r do tego z 4tys gaz + 4tys naprawy reszta zostaje na rejestracje OC AC itd. tylko ze na alegro nie znalazłem zadnego godnego uwagi napisz z jakie miasta jestes i czego szukasz koloru czy sedam czy kombi to mozna sie rozejrzec
  10. godzill odpowiedział(a) na malpa temat w E39
    kazdy poleca swoje ale najwazniejsze jest prawidlowe wykonanie wiec znajdz dobrego goscia co bedzie zakladal nawet instalacja sekwencyjna za 3000 bedzie duzo lepsza niz BRC zakaldana przez parciaza
  11. godzill odpowiedział(a) na BMW e39 temat w E39
    sprawdz sobie ładowanie miernikiem jak swieci sie kontrolka to masz ponizej 12V gdzies tu byl topik o tym ze alternator nie ladowal ciągle tylko przerywał poszukaj tu jest link viewtopic.php?f=72&t=137395 ps jazda w takim stylu konczy sie rozładowaniem aku a wtedy ciezko otworzyc samochod
  12. no to nie jest zapowietrzony pompka do nagrzenicy i elektrozawory do sprawdzenia
  13. godzill odpowiedział(a) na CICHY525 temat w E39
    Wesołych Swiat zycze wszystkim z tego dzialu a oto kolenda na swieta ==> http://www.youtube.com/watch?v=2jKCpM9TAH0
  14. godzill odpowiedział(a) na maciejp26 temat w E39
    kierownica raz dzial raz nie klakson tez wiec tasma w kierownicy raz styka a raz nie
  15. godzill odpowiedział(a) na rzecik temat w E39
    to jest w starych wersjach ABS ASC uziemienie do sterownika ABS
  16. wszystko sie da tylko pytanie ile chce wydac? najtansza opcja to kupno silnika 2,8 + komputer +stacyjka kluczyki itd koszt lekko ponad 2000zł druga opcja dodanie turbiny programowanie silnika itd to juz wiekszy koszt niz 2000zł :8)
  17. godzill odpowiedział(a) na grzesbu temat w E39
    Wisko moze sie krecic caly czas a ktory termostat wymieniles bo masz 2? poczytaj o termostacie EGR
  18. no raczej nie poduchy mozesz skasowac tylko przez podpiecie pod kompa abs i asc powinno gasnac samo po naprawieniu moze ci sie woda nalała do wtyczek albo cos
  19. godzill odpowiedział(a) na dajan temat w E39
    Kable raczej nie chyba ze sie popaliły wtyczka jest ładnie zabezpieczona prosty sposob obejrzenia szarpnij mieszek pod nim jest gąbka wyciagasz gabke i widac kable od zapalniczki 2 minuty roboty przekaznikow do zapalniczki nie ma
  20. godzill odpowiedział(a) na djdolar temat w E39
    przykra sprawa ale BMW sie nie jezdzi jak temp jest na czerwonym polu teraz to juz sie szykuj na koszty podstawowa zasada bmw zle toleruje wyoka temp
  21. godzill odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E39
    przylanczam sie do tematu jakby ktos porobil fotki od spodu by bylo milo
  22. tu macie fajne rzemiosło jakos to wyglada http://www.mp3car.com/vbulletin/worklogs/86687-bmw-e39-lilliput-bezel.html
  23. głosniczka czy LCM ? LCM jest po prawej stronie w nogach pasazera przymocowany do sciany bocznej samochodu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1225519ad474701e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1225519ad474701e.html to ta czarna skrzynka na zdjeciu
  24. glosniczek w zegarach ? wszystkim steruje LCM kierunkami tez
  25. godzill odpowiedział(a) na shampoo temat w E39
    2 czujniki masz w panelu klimtronika jezeli masz dwustrefowy dodatkowe 2 sa w nagrzewnicy ktore badaja temperature wychodzacego powietrza do nawiewów

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.