Treść opublikowana przez godzill
-
E39 520i 09.1997 - ABS, ASC...
tez moze byc
-
Czy hamulec reczny...
a co wy chcecie od tego recznego okładziny są podobne do tych w maluchu i to ma zatrzymac koła w e39 o szerokosci 235 czy tam jakie macie i mase 1,6T zastanowcie sie zanim bedziecie podciagac kombinowac w rezultacie bedą okladziny do wymiany
-
523i Gdzie dokładnie znajduje się pompa paliwowa
obie strony
-
Niski pedał hamulca
niewiem jak to ujac bo nie mam tds-a ale jest pompa do wspomagania serwa w bezynie cisnienie idzie z kolektora ssasecego w tds jest osobna pompka do tworzenia cisnienia , moze tez zawodzic pompka abs zaworki itd.
-
Silnik szarpie i gaśnie na jałowym
przy odapalaniu dziala ssanie przez te 15s potem silnik wraca do minimalnych obrotów 600RPM sproboj sobie podkrecic linke przy przepustnicy tak zeby bylo 600-650 jak nie pomoze to cos powazniejszego sie sypło
-
jezdze 60k km rocznie, szukam BMW
nie na sekwencji róznica jest w tych tanszych instalacjach niesekwencyjnych niezapominaj ze gaz ma wiekszą liczbe oktanową
-
jezdze 60k km rocznie, szukam BMW
no wiadomo ze z importu usa Lampy orginal HELA pewnie malowane albo dymione niewazne i tak trzeba sprawdzic stan i przebieg, krajowego bym niekupił wytłuczony biedny bez klimy 2 szyby elktryczne Polskie realia
-
jezdze 60k km rocznie, szukam BMW
no to moze ten http://otomoto.pl/bmw-525-2-5-C16436830.html tylko przebieg krecony kolejny samochod 9 letni z przebiegiem 170tys :lol:
-
jezdze 60k km rocznie, szukam BMW
Witam według mnie kup auto za okolo 21-22tys 2000 -2003r bez gazu z malym przebiegiem do 200 tys km w twoim przypadku 525i bo 528nie ma powyzej 2000r do tego z 4tys gaz + 4tys naprawy reszta zostaje na rejestracje OC AC itd. tylko ze na alegro nie znalazłem zadnego godnego uwagi napisz z jakie miasta jestes i czego szukasz koloru czy sedam czy kombi to mozna sie rozejrzec
-
523 LPG JAKIE??
kazdy poleca swoje ale najwazniejsze jest prawidlowe wykonanie wiec znajdz dobrego goscia co bedzie zakladal nawet instalacja sekwencyjna za 3000 bedzie duzo lepsza niz BRC zakaldana przez parciaza
-
kontrolka akumulatora
sprawdz sobie ładowanie miernikiem jak swieci sie kontrolka to masz ponizej 12V gdzies tu byl topik o tym ze alternator nie ladowal ciągle tylko przerywał poszukaj tu jest link viewtopic.php?f=72&t=137395 ps jazda w takim stylu konczy sie rozładowaniem aku a wtedy ciezko otworzyc samochod
-
528i Słabo grzeje na wolych obrotach podczas jazdy grzeje ok
no to nie jest zapowietrzony pompka do nagrzenicy i elektrozawory do sprawdzenia
-
Życzenia Świąteczne
Wesołych Swiat zycze wszystkim z tego dzialu a oto kolenda na swieta ==> http://www.youtube.com/watch?v=2jKCpM9TAH0
-
Niedziałajace radio...
kierownica raz dzial raz nie klakson tez wiec tasma w kierownicy raz styka a raz nie
-
co to za zbiorniczek ???
to jest w starych wersjach ABS ASC uziemienie do sterownika ABS
-
Bmw e39 520i chce wiecej mocy da rade podkrecic?
wszystko sie da tylko pytanie ile chce wydac? najtansza opcja to kupno silnika 2,8 + komputer +stacyjka kluczyki itd koszt lekko ponad 2000zł druga opcja dodanie turbiny programowanie silnika itd to juz wiekszy koszt niz 2000zł :8)
-
Problem z Temperatura
Wisko moze sie krecic caly czas a ktory termostat wymieniles bo masz 2? poczytaj o termostacie EGR
-
Kontrola trakcji ABS i poduchy zapalaj sie po odpaleniu
no raczej nie poduchy mozesz skasowac tylko przez podpiecie pod kompa abs i asc powinno gasnac samo po naprawieniu moze ci sie woda nalała do wtyczek albo cos
-
zapalniczka
Kable raczej nie chyba ze sie popaliły wtyczka jest ładnie zabezpieczona prosty sposob obejrzenia szarpnij mieszek pod nim jest gąbka wyciagasz gabke i widac kable od zapalniczki 2 minuty roboty przekaznikow do zapalniczki nie ma
-
gotuje sie silnik
przykra sprawa ale BMW sie nie jezdzi jak temp jest na czerwonym polu teraz to juz sie szykuj na koszty podstawowa zasada bmw zle toleruje wyoka temp
-
E39 Odtworzenie osłon podwozia
przylanczam sie do tematu jakby ktos porobil fotki od spodu by bylo milo
-
530 e39 1999 - modyfikacjia głównego panela
tu macie fajne rzemiosło jakos to wyglada http://www.mp3car.com/vbulletin/worklogs/86687-bmw-e39-lilliput-bezel.html
-
Lokalizacja przekaźnika kierunkowskazów
głosniczka czy LCM ? LCM jest po prawej stronie w nogach pasazera przymocowany do sciany bocznej samochodu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1225519ad474701e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1225519ad474701e.html to ta czarna skrzynka na zdjeciu
-
Lokalizacja przekaźnika kierunkowskazów
glosniczek w zegarach ? wszystkim steruje LCM kierunkami tez
-
CZUJNIK TEMPERATURY KLIMATYZACJI
2 czujniki masz w panelu klimtronika jezeli masz dwustrefowy dodatkowe 2 sa w nagrzewnicy ktore badaja temperature wychodzacego powietrza do nawiewów