Treść opublikowana przez bart 328
-
335 cypisek
Kiedyś to auto było zwyczajne. Ale dzięki wszystkim właścicielom w Polsce, zostało fajnie zrobione i jest dopieszczane cały czas. Gdyby tak wszystkie auta miały... :wink:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Się dzieje :mrgreen: , a to najważniejsze :!:
-
BMW 335D by Radek
Zmiany na plus. Teraz jeszcze tylko dokładki progów. Wnętrze oprócz nakładek na pedały i podłokietnika planujesz zmieniać?
-
najmniejsze felgi
Mpak to M pakiet. Inne zderzaki, poszerzone nadkola w kolor karoserii, progi (generalnie wszystko w kolor oprócz kratek), sportowe fotele, czarna podsufitka, kierownica gruba z logo ///M, podparcie lewej stopy. Po otwarciu drzwi, witają cię listwy z logo ///M . Inne zawieszenie. Różnice bez problemu znajdziesz w internecie. Chyba żartujesz, mówiąc, że zakładasz pośrednią oponę terenowo - asfaltową All terrain do suva. Źle się na nich prowadzi auto przy odrobinie większych prędkościach, hałas duży. Oczywiście i tak lepiej, niż typowa opona terenowa Mud terrain. Wiem, bo te wszystkie opony testuje w wyprawowym Land Roverze i tu rzeczywiście mała felga, a wyższa opona. Ale do E70??? Bez jaj... Jak jeździsz w zimie w trasy, jeszcze w Alpy, absolutnie nie polecam opon wielosezonowych, nawet markowych Michelin crossclimate, bo możesz być lekko rozczarowany ich właściwościami. A swoją drogą, wklej zdjęcie swojej E70 na felgach 22" cale. Auto musi fajnie wyglądać, albo i nie, ale na pewno przestaje być suvem z tak cienką oponą :D Ja wprawdzie w X3, nie w X5, zrezygnowałem z felg 20" na rzecz 19" (mieszanych M Pakiet), aby korzystać, że to jest suv, dojechać do domku nad jezioro polną drogą, zaparkować w górach na leśnym parkingu, czy na krawężniku, w miarę bezpiecznie jeździć już po coraz lepszych naszych drogach.
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Zapowiada się ciekawie. Czekamy na postępy z prac!
-
E83 ///M-POWER
To gratulacje, że cały czas modzisz auto :cool2: Cieszę się, że jeździ bezawaryjnie. Uaktualniaj galerię na bieżąco z postępami prac, bo to chyba jedyny taki projekt X3 E83. :twisted: Ech, mój tysięczny post :D
-
ALPINA B7L xDrive F02
Miałeś wspaniałe E60, które było prawie Alpiną. Pamiętam doskonale tą galerię. Teraz masz naprawdę Alpinę i to B7. Niesamowite auto, dosłownie brak słów, aby je opisać :!: Wierzę, że dużo w nim pozmieniasz, ale wiem, że będą to zmiany wykonane ze smakiem i z wiedzą, że to prawdziwa Alpina z numerem na tabliczce.
-
Dorabianie kluczyka F30
Ale najpierw upewnij się, czy AC to obejmuje. Ukradziony w czasie włamania zapasowy kluczyk oraz oczywiście zgłoszony na policję, ubezpieczyciel odmówił pokrycia kosztów. W ramach ciekawostki podam koszt nie BMW. W ASO Skody, w najnowszym służbowym Superbie Sportline 280 km 4x4, wykasowanie starego kluczyka, dwa nowe kluczyki plus nowa wkładka zamka drzwi kierowcy (Skoda miała dostęp komfortowy), koszt całkowity 1200 zł brutto (stary kluczyk i starą wkładkę zamka otrzymałem na pamiątkę).
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Drewno do tak sportowo skonfigurowanego auta mi również nie podchodzi. Idealnie widziałbym tutaj lakierowany na gładko carbon. Sportowo i elegancko jednocześnie.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
No tak, ale chyba w każdej marce, nie tylko w BMW , jak nie ma dojazdówki, to nie ma również klucza do kół i lewarka. Ucho do holowania, czasami śrubokręt,ewentualnie jakiś plaski klucz i to wszystko. Takie czasy :roll:
-
E83 ///M-POWER
Jak się temat odświeżył, umieść jakieś nowe zdjęcia z opisem, czy coś się zmieniło, czy auto jeździ bezawaryjnie itp. informacje. Chyba, ze już zmieniło właściciela.. Dużo osób ciekawi takie E83 X3M , jakby nie patrzeć :D Ja swoje X3 E83 2005 rok,, które miałem bardzo dawno temu, jak było to całkiem świeże auto (a sprzedawałem jako 10 letnie z przebiegiem około 100 tyś km), wspominam bardzo miło i mam duży sentyment do tego modelu, chociaż to było tylko 2.0 diesel z dodatkami i po chipie Ac Schnitzera.
-
BMW E46 328Ci by Szuma
Dawno, dawno temu miałem takie 328CI tylko w kolorze topas blau i w pełnym kompletnym M pakiecie. Bardzo miło ją wspominam, więc gratulacje z zakupu auta. Szkoda tylko, że nie ma ksenonow... Niech dobrze służy, bo to świetne auto :cool2:
-
Wymiana listw wokół szyb czarne —> chrom
Podobno to wcale nie jest łatwa wymiana, bo coś obiło mi się o uszy, że tylne listwy trzeba wymieniać razem z szybami...
-
E92 328i 3.0 N52 WBAWB3C56AP139777
bart 328 odpowiedział(a) na Pieczi00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStraszne auto, a te lampy zamalowane, bo na pewno nie przyciemnione :duh:
-
szyba przednia
Dokładnie...nic dodać, nic ująć...
-
E92 330D 2007 by Keermit
Słuszna decyzja, bo 313 idealnie pasuje do trójek serii E... :cool2:
-
335 cypisek
Znane, dobre auta szybko zmieniają właścicieli, zawsze trafiając w dobre ręce. Gratuluje, jak każdy, bo jest czego. Zmiany przez ciebie zaproponowane trochę zubożą auto, ale to twoja decyzja i tobie ma odpowiadać.
-
Bmw 428 WBA4A5C56FGK15849
bart 328 odpowiedział(a) na aleksy7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nawet nie żartuj, ze zadatkowałeś amerykankę, bez sprawdzenia historii w carfaxie??? :duh: Auto dostało w bok, ma wystrzeloną kurtynę powietrzną prawą (mówiąc prościej poduszkę chroniącą głowę). Prawy próg, słupek B oczywiście oprócz drzwi też były uszkodzone...Ciekawo, jak podłoga...
-
szyba przednia
Niedawno o tym mówili w Raporcie Turbo na TVN Turbo. Korzystając z ubezpieczenia na szyby, nie tracisz zniżek, ale pod warunkiem, że kolejnego roku ubezpieczasz auto nadal w tej samej firmie ubezpieczeniowej. W innej jest to traktowane, jako normalna szkoda likwidowana z AC. Trzeba dokładnie doczytać warunki ubezpieczenia na wszelki wypadek, korzystając z tej opcji. OCZYWIŚCIE, TO MOŻE NIE DOTYCZYĆ OPISYWANEGO TUTAJ PRZYPADKU.
-
Opony całoroczne w X-drive Fxx
Mój kolega ma w Fiacie Stilo. Ani dobre w zimie, ani dobre w lecie, nawet dla spokojnej jazdy i słabego auta. Takie opony w zasadzie tylko, jeżeli ktoś jeździ po mieście, jeszcze w trybie emeryckim, czyt. wolno i bezpiecznie. W zimie, na trasę z takimi oponami nie wybrałbym się na pewno, nawet moim X3 xdrive.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Jeżeli wszystko zgodnie z prawdą według ogłoszenia, to tak. Ładne auto w ciekawej kolorystyce.
-
szyba przednia
Sam wielokrotnie likwidowałem odpryski od kamieni w aucie służbowym. Naprawdę, śladu po naprawie nie ma, więc w 100% polecam. Wiadomo, wszystko zależy od wielkości odprysku i od odległości od krawędzi szyby.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Ta jest mocniej przemielona, ćwiartki 3/4 :mrgreen: , ale Tussik robi kawał dobrej roboty i komuś będzie jeszcze dobrze służyło, chociaż ja bym takiego auta nigdy nie kupił...ale każdy ma inne podejście do wypadkowych aut. I dobrze, bo coś się dzieje i z zaciekawieniem będę obserwował, jak Emka pięknieje zgodnie z zasadami naprawy i ja daleki jestem od oceniania, po co, dlaczego kupione takie, a nie inne auto.
-
Bmw 120d E87 Lębork WBAUG51050JU08509 Szrot
bart 328 odpowiedział(a) na --maly-- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, tu chodzi o zwykłą uczciwość i informację, bez względu na rozmiar szkody/naprawy. W końcu u dealera kupujesz "dziewicze" auto i takiego oczekujesz.
-
Bmw 428 WBA4A5C56FGK15849
bart 328 odpowiedział(a) na aleksy7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo po kiego czorta pytasz, co sądzimy o aucie, jak je już zadatkowaleś? :duh: