Treść opublikowana przez bart 328
-
E39 M54B30 Titansilber Metallic
Zadbana piątka, jeszcze na moim zdaniem najładniejszych felgach, zawsze dobrze wygląda. :cool2: Dbaj o nią.
-
BMW 435i części
Tak, masz rację. bmwstore.pl też w tym temacie pomoże.
-
E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach
Drogi na Austrię są już w porządku. Zakładaj 19" Na autostradach poprawi się prowadzenie przy wyższych prędkościach, pływać nie będzie.
-
M4 LCi by tymsoon
Opony wyząbkowane będą powodowały hałas, a z przodu drgania na kierownicy niestety.
-
BMW F31 320d 184 msport IRISH
Przyciemnione lampy świetnie wygladają. W swojej białej X3 też mam taki zamiar. To oczywiście folia? Jak z jakością końcówek wydechu z Aliexpress?
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Fakt, rozpórka M performance wygląda zacnie, a już w komplecie z dolotem, pod maską jest świetnie. Cieszy oko niesamowicie.
-
Bmw F15 WBAKS610700N61314
bart 328 odpowiedział(a) na keystone69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo co Ty nie powiesz :lol: :lol: :lol: Pewnie byśmy wszyscy jeździli E36 (dla mnie świetne auto), ale wolę żyć w nieświadomości i mieć raczej współczesny samochód, a w garażu jakiegoś jednak prawdziwego klasyka.
-
BMW X1 VR63930
bart 328 odpowiedział(a) na bsbs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW X1 tej generacji też jest brany pomiar ciśnienia z czujnika ABS.
-
BMW X3 F25
Tylko ta nakładka idrive tak strasznie plastikowo wygląda... Widzę, że idziesz w kierunku wersji X line. W tylnym zderzaku niestety, nie możesz założyć srebrnego dyfuzora z X line, bo jest integralną częścią zderzaka (przynajmniej w wersji LCI), ale możesz go okleić lub pomalować pod kolor przedniej dokładki. To jeszcze listwy drzwi wymienić na te z paskami w chromie z X line :D . Szkoda, że nie ma chromowanych listew wokół szyb.... Dodatkowo była jeszcze wersja z salonu oryginał BMW ze spojlerami w srebrnym kolorze, X Line plus, czy coś takiego.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Jeżeli masz cztery felgi 8" i założysz cztery JEDNAKOWE opony, nie ma to najmniejszego znaczenia, że komplet mieszanych kół będzie nimi zastąpiony. Więc śmiał zakładaj. Sam na lato mam mieszany komplet M pakietowych felg 19", a na zimę cztery jednakowe 17" w X3.
-
BMW X3 3.0i WBAPA091060WA28364
bart 328 odpowiedział(a) na BMW 31685050795 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiekoniecznie ulep, bo w osobowych BMW serii 1, 3, 5, często widzi się dołożony cały kompletny M pakiet lub tylko część, np. kierownica, zderzaki itp. Więc czemu tego nie robić w suvach? W tym przypadku zamiast M pakietu jest częściowo dołożony jak pisałem, rzadziej spotykany Aero pakiet i świetnie leżąca w dłoni kierownica, tylko nie z E83, a szkoda, bo M pakietowa kierownica z X3 nic jej nie ustępuje (wiem, bo w moich samochodach miałem obie takie kierownice, tyle, że fabrycznie). Jak miałem X3 E83, dołożyłem jej czarną podsufitkę, chromowane oryginalne listwy na wewnętrzne strony progów z logo ///M, zamiast seryjnych i wszystkie dodatki Ac Schnitzer. Teraz w X3 F25 mam wszystkie dodatki M performance i jeszcze parę innych zmian, bo suvy też można fajnie modzić :D Sprawdź auto, bo ciekawa wersja i fajnie wygląda. Opis zachęca.
-
f10 WBA5E71090GZ93677
bart 328 odpowiedział(a) na Sebmon6666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzujniki założy każdy już wulkanizator, nie trzeba ich kodować. Pompujesz właściwe ciśnienie, resetujesz, ruszasz i po krótkim dystansie, same się aktywują, pokazując ciśnienie w każdym kole oddzielnie. Tyle, że komplet czujników nie jest tani.
-
BMW e36 316i WBACS11040FR72996
bart 328 odpowiedział(a) na Prezes_m temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wygląda źle na zdjęciach, biorąc pod uwagę rocznik itp. Z racji wieku, dużo może się okazać po oglądnięciu na żywo. Byleby brać zdrowy dystans do tego, biorąc pod uwagę, że to trochę wiekowe BMW i nie spodziewać się salonowego stanu, chociaż 5 tyś. za compact 316 w takiej wersji, to i tak nie mało.
-
BMW X3 3.0i WBAPA091060WA28364
bart 328 odpowiedział(a) na BMW 31685050795 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedający nie może się zdecydować, czy jego BMW ma M pakiet, czy Aero pakiet. :wink: W rzeczywistości nie ma żadnego pakietu, bo z Aero pakietu ma tylko zderzaki i nakładkę na dół klapy tylnej, aby pasowała do zderzaka. Progi i nadkola (plastikowe sierpy na błotnikach) ma ze zwykłej wersji. Tak, jak i całe wnętrze oraz zwykle 17" felgi,(w aero 18"). Wydech też oryginalny z wersji 3,0, w aero końcówki powinny być pod kątem. Kierownica pewnie była zwykła, więc dał M pakietową z E46.
-
335 cypisek
Trochę mi szkoda tych carbonów na rzecz czarnego połysku, ale to twoje auto i tobie ma się podobać. Tak, czy siak, nadal pozostaje w czołówce najlepszych BMW 3 serii E...zarówno mechanicznie jak i wizualnie według mnie.
-
Emblemat tylniej klapy bagaznika
Niestety, tył w samochodzie zawsze jest brudny i sól błyskawicznie wykończy znaczek. Mój wujek do swojego X3 kupił parę wątpliwej urody chromowanych dodatków z aliexspress, w tym emblemat. Po zimie istna tragedia....a tak ładnie wyglądało, jak było nowe....
-
F30 340i Vaporr
Kolor fenomenalny. Dokładnie, skompletuj cały zewnętrzny i wewnętrzny M pakiet, aby auto było kompletne.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Tak jak pisałem, X3 tańsze będzie w utrzymaniu od E60. Jeżeli jedynym argumentem są koszty utrzymania, wybór prosty. Tylko pamiętaj, te auta różnią się od siebie w każdym calu.
-
ALPINA B7L xDrive F02
Rzeczywiście, oryginalna kierownica jest beznadziejna. Po twoim zabiegu wygląda rewelacyjnie! (zresztą, tak jak i całe auto).
-
Manual, kiedy ostatnie modele...
Też zdecydowanie wolałbym automat, ale jeśli kolega upiera się przy manualu, niech poluje na tą skrzynię. Problem przy sprzedaży... może też znajdzie kierowcę, który nawet nie chce słyszeć o automatycznej skrzyni biegów, nawet tak doskonałej jak w F30 (wiem też z doświadczenia, bo 9 miesięcy użytkowałem F30 ze sportowa skrzynią, a teraz X3, chociaż nawet X3 i X4 czasami w ogłoszeniach można spotkać z manualną skrzynią, tak jak X5 E53). Może byś spróbował pojeździć z automatem, bo ja sam jeszcze kilka lat temu nie myślałem o innej skrzyni, niż manual.
-
BMW F20 - Mineral Grey
Bardzo dobrze jej w tym kolorze. Jedynka już w tej budzie, to naprawdę ładne auto.
-
Brud w komorze silnika
W X3 E83 miałem czysto, w X3 F25 LCI z parawej strony mam brudno, łącznie z lekkim pochlapaniem wygłuszenia maski (tyczy się szybkiej jazdy podczas mokrego asfaltu), a lubie mieć czystą komorę silnika, jak i każdy zakamarek w aucie.
-
BMW Seria 3 330i 2018 Warszawa WBA8B9G51JNU98858
bart 328 odpowiedział(a) na aleksy7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to jest, każdy pisze,że nie jest handlarzem, kupuje auto, czeka, aż przypłynie z USA, czy sprowadzi z Niemiec, Francji itp., następnie naprawia i zaraz sprzedaje, bo naraz nie pasuje rodzinie, żonie, teściowi, kotu, psu...bo potrzebne małe auto, traktor, rower lub elektryk nagle... :D
-
BMW E46 318Ci - VIN: WBABL31020JX32511
bart 328 odpowiedział(a) na piotekwicz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa blacharkę, bo mechanikę zrobisz. Już lubią trochę modele E46 korodować, szczególnie te po wypadku. Poczytaj forum w dziale o E46. Dużo ciekawej wiedzy tam jest. Ten to jest moim zdaniem poskładany na sztukę...bez połowy plastików itp...nerki z 330 Ci...
-
Pierwsze G05 na forum.
Bez dwóch zdań, ale G05 to najładniejszy kolor według mnie! W najniższym położeniu jakoś nie wygląda jak suv :wink: