Treść opublikowana przez bart 328
-
M4 LCi by tymsoon
Na forum ktoś miał na magnesach tablicę (magnesy zamontowane od wewnętrznej strony zderzaka). Testował i nie odpadała. W galerii jakiegoś E90 był ten patent opisany.
-
M4 LCi by tymsoon
Auto bajka. LCI z pakietem Competition, w dodatku nowe. Pozytywnie zazdroszczę i niech cieszy :cool2:
-
Jaka lotka do F30
Oryginalna lotka M performance w czarnym macie gotowa do naklejenia. Koszt w ASO niecałe 900zł . Montaż na taśmę dwustronną 3M za około 70 zł. Co oryginał, to oryginał, kształt i dopasowanie super.
-
E91 325 d 2009 WBAUX51000A551979 - KOREKTA+SZKODA+MODEL
bart 328 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę cofnięty licznik, bez dwóch zdań... :duh:
-
BMW X3 F25
Ja mam całe wnętrze M performance i polecam pedały i podstopnicę. Komplet trochę kosztuje, ale super wygląda i pasuje. Te twoje aluminiowe pedały z logo M robione na wzór Schnitzera trochę psują wygląd środka i też bym je wymienił, ewentualnie dałbym takie same, ale z logo Schnitzera (na allegro jest komplet podróbek Ac Schnitzer: podstopnica i nakładki na pedały za rozsądne pieniądze), bo te co masz już w takim aucie trochę nie pasują. Ale to tylko moje zdanie.
-
E91 318d M-Pakiet Gwint MTS-Technik
Dokładki Maxtondesign jak najbardziej.Są ok w przystępnej cenie. Nerki jak pisałem wcześniej są ok. Zrobisz zewnątrz, to później tak jak planujesz, koniecznie uzupełnij środek o resztę M pakietu.
-
F25 Fotele skóra zwykłe wymiana na sportowe
Niesamowita różnica, nie tylko z wyglądu w porównaniu z tymi płaskimi taboretami. Ja mam z pełną możliwą regulacją i jestem zachwycony. Jak już pisałem w twojej galerii, nieodzowny dodatek dla mnie (może dlatego, że jestem szczupły i dla mnie są mega wygodne).
-
BMW X3 F25
Ach te sporty, dla mnie też nieodzowny dodatek w każdym aucie. Panel klimy i uchwyty na kubki, listwy w czarnym połysku z LCI :cool2: Kierownica najładniejsza z dostępnych do X3. Montaż bez problemowy i wszystkie funkcje działają? Wszystkie twoje zmiany fajnie unowocześniają stare poniekąd wnętrze. :) Jakieś zmiany jeszcze przewidujesz?
-
F30 340i Vaporr
Ładny kolor, nie mówiąc o wersji, bo to oczywiste. Bez M pakietu z chromami, to rzeczywiście bardzo cichociemne auto. Szkoda, ze wkleiłeś takie zdjęcia, na których nie widać uszkodzeń. Przy ewentualnej przyszłej odsprzedaży, byłaby jasna sytuacja dla obu stron. Gratulacje auta. Miło wspominam moje F30, chociaż w porównaniu z twoją, moja nie miała silnika :twisted: Też jestem zdziwiony, że poduszka kierowcy cała...
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Dawno temu, w X3 E83 miałem nacinane tarcze i klocki ceramiczne.Nie zauważyłem żadnych problemów, oprócz tego,ze naprawdę dużo mniej pyliły i felga była czyściejsza. Konkretne części. :cool2:
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Dawno temu, w X3 E83 miałem nacinane tarcze i klocki ceramiczne.Nie zauważyłem żadnych problemów, oprócz tego,ze naprawdę dużo mniej pyliły i felga była czyściejsza. Konkretne części. :cool2:
-
e91 320d M-Pak by Fazi
Kapitalne zdjęcia!!!
-
E91 318d M-Pakiet Gwint MTS-Technik
Ja powiem, że jedynie gaśnica umiejscowiona w złym miejscu i ten tandetny plastikowy sterownik imitujący CIC z aliexpress bije po oczach. Nerki z aliexpres ala M dużo osób ma i nie są złe. Ładne auto, koniecznie uzupełnij M pakiet, aby był komplet, bo z zewnątrz jest fajnie, ale środek trochę odstaje.Dużo już nie brakuje (szkoda, że nie ma ksenonów). Kapitalny kolor. Ładne felgi, ale wolałbym raczej M performance (wiadomo cena :cry: ) lub M pakietowe. Wysokie relingi szpecą to auto.Pomyśl nad niskimi z LCI, a jak nie są potrzebne, usunąłbym.
-
F36 420d 2017, Jelcz-Laskowice WBA4K51070BH19418
bart 328 odpowiedział(a) na wasli temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZamiast pisać bzdury, poucz się trochę ortografii. Jak nie zauważysz błędu w swojej wypowiedzi, poproś forum. Chętnie wytłumaczymy, ewentualnie poproszę mojego 10 letniego syna, to wyjaśni ci zasady pisowni. Życzę ci, abyś kupił ładną trójkę, a nie truł tu na forum :wink:
-
M62TUB44 vs M62TUB46 jak rozpoznać przekręt ?
Okolice Bielska Białej i wioski z której pochodzę, to zagłębie części używanych.Większość z nich ma zeszlifowane numery, zerwane wszystkie papierowe oznaczenia itp...Nieważne, co to za część i z jakiej marki pochodzi. Mam nadzieję, że wszystko u ciebie załatwi się w miarę pozytywnie, bo faktura też była na konkretną kwotę.
-
BMW G30 525dA M-Pasztet ALPINWEISS ;)
I własnie, to jest kpina. Musisz decydować, czy naprawdę wspaniałe dodatki M performance super zmieniające auto (przynajmniej dla mnie, bo mam już drugie auto ze wszystkimi tymi dodatkami), czy pewne opcje poprawiające w końcu bezpieczeństwo i komfort :duh:
-
540I XD Mpak Alpinweiss / Dakota Cognac
Piękny środek.Ta skórka do białego nadwozia idealnie pasuje.Gratulacje zakupu!
-
G30 540i xdrive Mpakiet
Dopiero dzisiaj przeczytałem galerię. Świetne auto, silnik, xdrive, kolorystyka no i najważniejsze tablice :D . Bardzo lubię golonko z kapustą i chrzanem, jakie u nas w Beskidach podawają a propo :mrgreen:
-
BMW G30 525dA M-Pasztet ALPINWEISS ;)
Dodatki M performance powinny być tak skonstruowane, aby nie było problemów z tymi opcjami. Przecież to są oryginalne dodatki sygnowane przez BMW...
-
[E92] 330d 2011- Podrasowany Dziadkowóz
Przykro, ale mam nadzieję, że było jakieś ubezpieczenie, co trochę zminimalizuje szkody...
-
F36 420d 2017, Jelcz-Laskowice WBA4K51070BH19418
bart 328 odpowiedział(a) na wasli temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak kupisz i wszystko będzie ok, czego oczywiście życzę lub nie, czego nie życzę, napisz to proszę na forum, bo taka informacja na pewno dużo tutaj wniesie w temacie.
-
JAKI TO PAKIET
Chodzi o to, że są w całości pomalowane wszystkie czarne elementy auta... (ori zderzaki są pod kolor auta z czarnymi nielakierowanymi wstawkami, progi są ZAWSZE czarne)... Progi wychodzą po vinie, bo do auta w salonie dodano płatną opcje progów. Więcej nie ma, co dodawać w temacie.
-
Wymiana szyby F30 - Pytanie grzecznościowe
Ale jak krzywo wklejona, to reklamacja. Jak jej nie ma, to wyciąć i na nowo wkleić, tym razem w porządnej firmie.
-
BMW F30 335i X-drive M Pakiet sportowy Alpine White
Na zimę jak znalazł . Fajne i za rozsądne pieniądze. :)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Generalnie, taka osoba powinna się spodziewać, że jednak koszty utrzymania dużego suva są większe od pospolitej osobówki (choćby głupie opony) , nie mówiąc już o starszym suvie z xxx przebiegiem :duh: