Treść opublikowana przez bart 328
-
e92 335xi Pajeri91. 384 km, 580 nm
Osobiście zderzak M4 bardzo mi się podoba i miałbym ciężki orzech do zgryzienia, czy go nie montować. Ciekawe, jak ze spasowaniem tego?
-
BMW X3 xdrive25D
No własnie, często się słyszy od dealera, że w przypadku awarii xdrive lub pokrewnych systemów bezpieczeństwa, wpływ na to miało ogumienie. I mogą bez problemu nie uznać gwarancji, jeżeli opony nie mają homologacji, jak się uprą. Żadna opona, a już w szczególności run flat nie lubi częstych przekładek. Jeszcze trafiając na nieogarniętego wulkanizatora, uszkodzenie felgi 20" przy zakladaniu/zdejmowaniu opony, a tym bardziej opon typu run flat bardziej niż pewne. :mad2: Na zimę oczywiście, że lepiej odrobinę węższą i wyższą oponę,(biorąc pod uwagę dziury, błoto pośniegowe itp.), ale generalnie twierdzenie, że na zimę szerokie opony są gorsze od węższych to już raczej mit pokutujący z dawnych lat.
-
F25 Wymiana panelu klimatyzacji i radia na polift
Jest opcja, ktoś to już na forum przerabiał i nawet działało. Racja, panel LCI jest duuużo ładniejszy :wink:
-
BMW X3 F25
Gratulację, szczególnie, że ma malutki jak na rocznik, mam nadzieję , potwierdzony przebieg. Fajna kolorystyka, czarna z czarnymi dywanami, ale z jasną tapicerką siedzeń. Takie wnętrze najbardziej lubię. Napisz coś więcej. Pierwszy właściciel, to rozumiem, że krajowa. Patrząc na zdjęcia, wnioskuję, że silnik to 2.0 diesel 184 km. Wersja xdrive? Jakie wyposażenie?
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
2006 rok, krajowy, od pierwszego właściciela, niski przebieg. Niezły rodzynek, który wygląda nie najgorzej, dlatego moim zdaniem cena adekwatna. Sprawdziłbym auto, czy wszystko ok mechanicznie i co było robione, bo nie jest zaznaczona opcja bezwypadkowy. Właściciel, jako jedyny użytkownik nie może się wykręcać, nie wiem, może zrobione, wiem, że poprzedni właściciel robił, ja nie miałem wypadku, tylko może ktoś inny itp. :mrgreen: Jeżeli wszystko byłoby w porządku, bez wahania kupiłbym.
-
BMW F31 320d 184 msport IRISH
Kolega KNKTR w swojej galerii tutaj ma F31 z tym spojlerem. Możesz sobie zobaczyć. Fajnie wydłuża linię dachu. Później jeszcze carbonowe lusterka i komplet M performance z zewnątrz gotowy. :)
-
BMW E83 WBXPA73415WC45645
bart 328 odpowiedział(a) na level89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAmerykanin, więc sprawdź sobie po numerze vin jego historię. Kolor rzadko spotykany w E83, tylko ta manualna klimatyzacja... Felgi wyglądają na jakieś tanie podróbki i pewnie nimi są.
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
W X3 G01 jest duża różnica miedzy szybami zwykłymi, a tymi o zwiększonej izolacji. Takie na pewno bym brał.
-
G30 niebieski śródziemnomorski
Bardzo dobry patent :!: Nie trzeba szukać pilota, nic nie wala się w schowku itp. Też tak pokombinuję w swoim.
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Indywidual zrobiony przez Ciebie. Ładnie wygląda to wnętrze, ale teraz idealnie pasowałyby dodatki M performance do tego środka. Nie byłem do nich przekonany w swojej F30, jednak po zamontowaniu kompletnych dodatków wnętrza M performance, wyglądało to super.
-
zamiana F20 116i na F30 330e, korci tez 996.2..
To przetestuj 996 i kupuj. W końcu życie to też wytyczna spełniania marzeń, tych motoryzacyjnych też. Dobrze, że celujesz w manual, bo PDK gorsza jest w 996. Dlatego, jeżeli kierujesz się sercem, sprawa prosta, Porsche. Później ewentualnie 997 i wyżej :wink:, czego Ci szczerze życzę.
-
BMW F31 320d 184 msport IRISH
Widzę pakiet M performance.Zmień koniecznie końcówkę wydechu. Tylny spojler MP dodałby jej uroku.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Oczywiście, z punktu widzenia xdrive, przy czterech jednakowych oponach homologacja, czy jej brak, to nie ma znaczenia. I w sumie odpada problem doboru właściwego rozmiaru, aby była zachowana jednakowa średnica kół itp. Teoretycznie, najwygodniejsza sprawa dla posiadaczy napędu xdrive. Najważniejsze: cztery jednakowe opony jednego producenta, z jednakowym bieżnikiem, jeżeli używane, to równomiernie zużyte. Wszystko w temacie.
-
BMW X6 E71 35xd Problem z otwarciem maski
Po wyjęciu nerek, ewentualnie od dołu, po zdjęciu płyty pod silnikiem można spróbowac. Tak otworzyłem maskę w Skodzie Superb 2016.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Moje zdanie: pomimo czterech jednakowych opon, brałbym z homologacją BMW. Powód: kiedyś w czasie wiatru w zderzak mojego F30 uderzyła tocząca się rura. Pomimo, że auto stało, rzeczoznawca sprawdzał, czy opony są z gwiazdką :duh: :duh: Przy nowym aucie, w razie awarii xdrive, w ASO wytrącam im asa z rękawa, że powodem uszkodzenia xdrive są opony bez homologacji. Kolejny powód, mam mieszany komplet na lato, ale na zimę pomimo czterech jednakowych rozmiarów, też mam opony z homologacją i oczywiście run flat. Po prostu troska o napęd. To jest temat rzeka i każdy ma różne zdanie, moje znasz :) Powiem tylko, że nigdy w każdym modelu BMW z xdrive (osobowym i suv/sav), a było ich kilka, nie miałem najmniejszych problemów z napędem. Może mam szczęście, a może m.in. przez opony z homologacją :wink: PS. Zmień w profilu, w opisie Moje BMW typ swojego BMW, bo takie na razie nie występuje :mrgreen:
-
zamiana F20 116i na F30 330e, korci tez 996.2..
F30 a 911 996 ? :duh: Typowe rzeczy nie są drogie w 911. Fotelik zapomnij.Przynajmniej moje Recaro nie udało się zamocować z tylu w 997. Jedyny plus modelu 996, że to marka Porsche,chociaż najmniej poważana wśród 911 (za wyjątkiem turbo). Jak widzę u siebie tych starszych panów z biedą wsiadających i wysiadających komicznie z dużo nowszych i ładniejszych 911, odechciewa mi się tego auta. Aha, jak już, kupuj silnik 3.6, jest mniej awaryjny i z klasycznym napędem. 4S prowadzi się do bani. Nic nie przemawia za 996, ewentualnie serce, chociaż ono i tak bije szybciej na widok tradycyjnych "wiatraków" lub nowszych modeli z klasycznymi lampami z przodu.
-
Nowe opony
Również polecam Pirelli. Sam ich używam i jestem zadowolony.
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Maxton design robi dobrą robotę. Świetnie pasują do twojego samochodu.
-
E91 330D Warszawa WBAUW91080A202871
bart 328 odpowiedział(a) na bikerbo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez dwóch zdań, zainteresowałbym się nią. Z tym silnikiem i takim wyposażeniem LCI nie spotyka się często. Fajny kolor.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Dzięki za za uwagi. mam jeszcze tego na uwadze https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-xdrive35i-xline-pelne-dodatkowe-wyposazenie-full-opcja-ID6ATVcs.html#d27768140e auto sprowadzone z USA 2.5 roku temu wygląda interesująco, wiem że to nie X5 ale nowszy model i w moim budżecie. Warto, czy lepiej pozostać przy X5 Jeździłem taką wersją. Naprawdę dynamiczny i w pełni tego słowa SAV z tym silnikiem. Ta ma świetny kolor i niezłe wyposażenie. Tylko trzeba być ostrożnym i dokładnie sprawdzić, bo auto sprowadzone z USA. Zaś, czy X5, czy X3 to już indywidualne upodobania kupującego, tak jak w każdym innym przypadku życia. Ja np. świadomie kupiłem prawie nowe X3 F25 LCI, wcześniej też super jeździło mi się X3 E83 i to w dodatku wersją przed liftingiem, które wtedy było nowością :P
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Krajowy, pierwszy właściciel, według opisu pewniak. Sprawdź, bo ładna również wersja. Od nowości w jednych rekach sprawia, że auto powinno (z naciskiem na powinno) być zadbane i pewne., a osobiście mnie np tylko takie interesują.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Nie potrzebujesz opon XL. Polecam Pirelli Sotto Zero. Sam mam takie już w kolejnym BMW. Chyba są najdroższe w zestawieniu, ale mają homologację BMW, co przy xdrive jest ważne, a poza tym doskonale się spisują na mokrym asfalcie i w śniegu. (a propo, to jest temat X3 E83 :wink: ).
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Kurcze kolego, teraz zauważyłem felgi zimowe. Mnie się kolor podoba, coś innego w ponure dni. Na zimę mniejsze felgi/wyższe opony są też po prostu praktyczniejsze.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Auto nie ma m pakietu. Ma tylko dodatki, które można było dokupić do normalnej wersji jak kierownicę, podsufitkę, fotele. Felgi z m pakietu ma na zewnątrz tylko. Ma teoretycznie pewną historię, to i ten niski przebieg powinien się zgadzać.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Też tak mówię. Wiem po swoich samochodach i ich bezproblemowe eksploatacji dzięki właściwym oponom :cool2: