Treść opublikowana przez bart 328
-
Wyłączanie x-drive
A po co w suvie wyłączać napęd? :D Rozumiem jeszcze, w trójce, jeszcze coupe xdrive, ale w X3?
-
Z RS4 B8 do X5M F85
BMW Sikora jest przedstawicielem Akrapovica. Miałem możliwość posłuchać X5M z tym kompletnym wydechem, zarówno stojąc na zewnątrz, jak auto jeździło, jak i w środku, jeżdżąc nim. Polecam, bo podejrzewam, że zaspokoi panowie wasze gusta. Ładnie wygląda poza tym i nie ma wpływu na gwarancję. Pytanie, co was skłoniło na przesiadkę z RS4 na suva, też w topowym silniku? Potrzeba większego (wtedy RS6 odpowiednie), czy wyższego, bardziej jednak komfortowego auta?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Gratulacje. Doprowadzisz dom porządku i będzie proste, równe auto.
-
E92 330D 2007 by Keermit
Ładne auto w nietuzinkowej kolorystyce. Po zdjęciach nie widać, że ma taki przebieg. Jedynie letnie felgi jakoś mi się nie widzą.
-
Bmw 120d E87 Lębork WBAUG51050JU08509 Szrot
bart 328 odpowiedział(a) na --maly-- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA dupek zaznaczył bezwypadkowy jeszcze...
-
BMW E90 330d M-Pakiet "Zaciski F30 4-tłok/ Styling 193"
Co oryginalne dywaniki, to oryginalne :cool2:
-
Pierwsze G05 na forum.
Gratulacje panowie.Wspaniałe samochody i szczerze pozytywnie zazdroszczę. Na nasze drogi według mnie, idealnie się nadają. Niech służą bezusterkowo :cool2: Fotka z dwoma jednakowymi X5 i tablicami rejestracyjnymi z kolejnymi numerami bezcenna. A czy X7, czy X5, to na szczęście, każdy może wybierać i nie zawsze przy wyborze liczą się pieniądze.
-
Sportowy wydech w bmw x5 3.0d ?
Pojedyncze, okrągłe końcówki jak na zdjęciu powyżej wyglądają słabo. Jak okrągłe, to tylko podwójne.
-
„Fotele sportowe i ich komfort na dłuższych trasach”
Dużo zależy od budowy ciała, tak jak napisał kolega wcześniej. Ja jestem szczupły i mam 1,74 cm wzrostu i wszystkie moje BMW, moje auta służbowe i auta żony posiadają sportowe fotele. Dla mnie są wręcz idealne, zarówno w trasie, jak i po miejscu. Mój większy/ grubszy kolega jak jedzie ze mną, uważa je natomiast za wąskie, zarówno siedzenia, jak i w ramionach, chociaż moje sportowe fotele w F25 mają pełna możliwą regulację. Musisz sobie dobrze poustawiać fotel, dopasować go pod siebie i wypróbować, bo naprawdę dużo zależy od figury kierowcy.
-
Opony do BMW X1 (Run Flat czy Non Run Flat)
Każdy ma inną tolerancje na twardość na opony :mrgreen: Ja od zawsze tylko runflat lato/zima w każdym BMW i dla mnie jest ok.
-
F20 LCI 118i andrzejs82 mój czarny szafir
Bardzo zadbana jedynka.Gratulacje.
-
Dobry elektryk - okolice Bielska-Białej ?
Miasto Ustroń, niedaleko Bielska. Elektromechanika samochodowa Stefan Macura ul. Cieszyńska 25 43-450 Ustroń Telefon: 33 854 30 19 Na głównych światłach na Wisłostradzie do Ustronia w lewo i za około 300 m przed rondem po prawej stronie potężny warsztat. Polecam w 100%. Ojciec z synami robi .
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Po pierwsze, gratulacje syna. Po drugie, wspaniałe trafiłeś auto.Znając Ciebie będzie dopieszczone jak pozostałe samochody. Tył uszkodzony kosmetycznie, czyż nie? Piękny kolor nadwozia, a czarny środek z jasną skórą jest według mnie najładniejszy.
-
F25 wymiana atrapy chłodnicy nerek
:cool2: :cool2: :cool2: Ja też, bo czarne nerki M performance, a ty z mocniejszej wersji seryjnej. Też ładnie. Jeszcze konkretne koło na lato :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ale idąc tym tropem, trzeba by było jeszcze finanse kupującego sprawdzać, bo F10 już kupisz za 50 kilka tyś zł, czyli cena auta segmentu B odrobinkę lepiej wyposażonego, a gdzie koszty utrzymania 5? :P
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Pięknie i na bogato. :cool2:
-
F11 525d WBAMX31010C524184 - KOREKTA
bart 328 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie, przeciętnego Kowalskiego stać już kupić paroletnie i starsze auto klasy premium, czy droższego w utrzymaniu suva/jeepa. Problem wychodzi przy serwisowaniu i później wyeksploatowane auto trafia na sprzedaż za niższą cenę, które kolejny Kowalski z uśmiechem kupi. Pół biedy, jak ma się świadomość kosztów utrzymania, nawet tych podstawowych, a nie używki opony itp...
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Jak okrągłe, to większa średnica, chociaż do tego zderzaka jakoś bardziej owalne końcówki mi pasują.
-
Sportowy wydech w bmw x5 3.0d ?
O jakość końcówek z Ultera możesz być spokojny. Przetestowane wydechy i końcówki tej firmy w swoich różnych samochodach od około 1994 roku :D Obecnie również w obu autach moich i nawet w służbowym.
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Miałem F30 białą w M pakiecie, bardzo mocno wyposażoną.. Doposażyłem ją we wszystkie możliwe dodatki M Performance zewnętrzne i wewnętrzne (łącznie z M performance power kit, bo to był diesel - po zmianach 200 km i 400 niutkow). Kolega z pracy w międzyczasie kupił taką Mazdę 6 (benzyna, chyba 240 km) i nieraz i wielokrotnie jeździliśmy samochodami na przemian. 6 - naprawdę śliczne, wygodne auto, ale wybrałbym bez chwili wahania F30, bo przynajmniej w mojej wersji nie miałem żadnych zastrzeżeń do BMW, a Mazda jak kolega stwierdził, poprawna do bólu. Szybko ją sprzedał i kupił sobie też F30 320i w M pakiecie, a jak z kolei sprzedałem po niecałym roku trójkę i kupiłem kolejnego sava od BMW :D Gdybym miał wybierać BMW serii E9.., E6.., też wolałbym Mazdę 6, taką czarną na białej skórce, ale tylko przy takim wyborze. Gratulacje, fajnie, że cieszy Cię zmiana, masz świetny kolor i wyposażenie i jako amerykankę uszkodzoną, pewnie zaoszczędziłeś trochę grosza, a wtedy z tego auta naprawdę robi się atrakcyjna oferta. Pokaż foty wnętrza.
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Zmieniłbym same końcówki. DPF zostawiłbym.
-
USB bmw X1 2010 r - nie widzi telefonu po kablu
U mnie w najnowszym służbowym Superbie,Smart Link działał tylko na oryginalnym kablu z iphone. Nawet na markowych zamiennikach nie działał. Więc koniecznie sprawdź oryginał.
-
F33 WBA3T310X0P740163
bart 328 odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety, w cabrio bardzo ważna jest sztywność karoserii i geometria. Zwichrowana buda = problemy z dachem. Dlatego w cabrio szczególnie trzeba uważać na wypadki.
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Śliczną masz tą X5, bez dwóch zdań... Ech ten kolor...
-
F25 wymiana atrapy chłodnicy nerek
Mam białe X3, tyle że LCI (ale raczej żadnej różnicy w montażu nie będzie) i montowałem oryginalne czarne nerki M performance. Montaż dziecinne prosty i szybki. Zdejmujesz gumową uszczelkę góry zderzaka, odkręcasz te parę śrub, co trzyma z góry zderzak do pasa przedniego. Delikatnie go odginasz i długim płaskim śrubokrętem podważasz dwa górne zaczepy nerki,a dwa dolne zakrzywionym śrubokrętem podważasz, wkładając go od góry, lub między żeberka nerki. Nerki M performance wkładasz na ścisk, w otwory montażowe oryginalnych nerek. Zmiana zajęła mi 15 minut, w tym, że kolega odginał mi zderzak i świecił latarką, a ja tylko operowałem śrubokrętem. Tylko pamiętaj, aby było ciepło, bo zimny plastik może pęknąć.