Treść opublikowana przez bart 328
-
E92 WBAKF3C54CE793579
bart 328 odpowiedział(a) na arturo_bmw3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo przód to ma tragiczny.
-
Sportowy wydech w bmw x5 3.0d ?
Już w galerii napisałem. Jest super :cool2:
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Mod na duży plus :cool2: :cool2: :cool2: Zupełnie inaczej teraz ten tył wygląda. Dźwięk to już taki bonus. Sam w X3 F25 LCI mam wydech 4 końcówki fi 90 wszystko z nierdzewki na zamówienie z Ultera, bo felga, wydech, a w środku nakładki aluminiowe na pedały i podstopnica aluminiowa, to absolutne moje minimum w tuningowaniu aut (tylko nigdy nie udało mi się zakończyć na tych modach :mrgreen: ).
-
Polecane ASO
Ja polecam BMW Sikora Bielsko Biała, chociaż w Mikołowie też byłem. Od kilku ładnych lat tam jeżdżę na serwis i nie narzekam. W sklepie bardzo dużo rzeczy kupuję tuningowych, gadżetów BMW, jak i części (np. do E30 cabrio) i też się nie sparzyłem. W sumie auta też u nich kupuję, tyle, że nie fabrycznie nowe pod zamówienie :wink: To nie jest reklama, pytasz się, to ich polecam.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Potwierdzam, nigdy nie miałem problemu z isofix, a woziłem swego czasu dwa foteliki Recaro, jak mialem E83.
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Ups, przepraszam, rzeczywiście jest czarny :oops:
-
BMW M3 e92 INTERLAGOS str. 5 2 x m3
A czy nie jest to przypadkiem felga M359 z GTS? Chyba, że jest to jakaś replika i o to tu chodzi ? Duffy, to jest felga tylko przypominająca 359, bo daleko im nawet do kopii 359. Ogólnie ten wzór jest często powielany u różnych producentów felg, zarówno markowych jak np. AEZ, jak i typowych chamskich chińskich podróbek. Felga 359 wychodziła w czarnym macie w GTS i jako srebrna w pakiecie Competition. Niesamowicie pasują do tej bryły auta i są warte tych pieniędzy. Wiem, bo miałem takie oryginalne felgi. BanDai, przepraszam za ot, ale ta ///M jest super i koło ją szpeci.
-
BMW X3 E83 WBAPE71010WH91160
bart 328 odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStoi na felgach przeznaczonych do tego modelu na zimę (7x17 cali, opona 215). Nerki z mocniejszej wersji, z żeberkami w kolorze tytanu, nie czarnymi. Patrząc na zdjęcia, wnętrze zadbane, deklarowany niski przebieg.
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Świetne zmiany, na duży plus. Fajnie, że zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Tylko skompletuj cały M pakiet, a już koniecznie fotele sportsitze i czarną podsufitkę,aby wszystko razem dobrze współgrało.
-
BMW M3 e92 INTERLAGOS str. 5 2 x m3
Dokładnie, tak a fajna zabaweczka, która cieszy, gdy się nią jeździ i gdy zwyczajnie stoi w garażu, ciesząc oko właściciela. Tylko ta felga no name jakoś tu nie pasuje...koniecznie oryginał z competition...najładniejszy do tej bryły...
-
E36 318i M43 1997r.
Fajnie widzieć E36 w oryginale. Taka seryjna wersja bez M pakietu, z oryginalnym silnikiem, to już normalnie biały kruk :wink:
-
335 cypisek
Space grau.
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Dobrze, że udało się usunąć szkody wyrządzone przez debila bez większych szkód. Spojler super, jak i całe auto :cool2:
-
E36 325i coupe 1992 szeroko i nisko
Twoje auto to taka już klasyka BMW.Czarno, szeroko, nisko. Zawsze będzie się podobać.
-
Bmw E36 Coupe 318is 1992
Uzdrawiaj to E36, tych aut już coraz mniej, bo większość kończy już swój żywot. IS :cool2:
-
BMW M4 LCI - White Tiger :)
Co ///M to ///M. Piękna i dodatki z włókna węglowego jeszcze ten wygląd poprawią.
-
M3 E46 WBSBL91050JP90126 - TOPIELEC
bart 328 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzlam z brudnej wody dodatkowo zakonserwował wyżej wspomniane zamknięte profile :mrgreen:
-
BMW e83, x3 vin Wbapb51080wb40380
bart 328 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód jest w bardzo rzadkim fabrycznym od BMW pakiecie zewnętrznym AERO, łącznie z oryginalnym tylnym końcowym tłumikiem, progami przeznaczonym do tego pakietu. Z zewnątrz jest to wszystko oryginalne, oprócz oczywiście aftermarkowych felg. Może letnie są oryginalne? Kolor też rzadko spotykany. Naprawdę , nie jest dużo takich samochodów.Szkoda, że przebieg odcisnął piętno we wnętrzu.
-
G11, G12 - są zdjęcia poliftowej wersji
Przecież aż to nieproporcjonalnie wygląda, ale cóż i tak kiedyś się opatrzy. Pewnie nie będzie mnie długo, albo wcale stać na ten model, ale nie martwię się, bo mi się nie podoba kompletnie, patrząc na te zdjęcia, a poza tym i tak wolę suvy :mrgreen:
-
BMW X3 xdrive25D
Dla osób aktywnych, X3 jest idealne. Ja moją przy parkowaniu dosłownie wszędzie wjadę, aby zaparkować (też jeżdżę na rowerze, dużo chodzimy po górach), korzystam z polnych dróg w drodze nad jezioro (nie do łowienia ryb). Prześwit jest największym atutem tych aut, nawet jeżdżąc po mieście. Mając F30 w pakiecie M performance, wkurzało mnie szukanie miejsca parkingowego i wybieranie równych dróg dojazdowych.
-
bmw x5 4.6is
Nie dziwie ci się, w końcu to ówczesne BMW X5M :D Jak jeszcze w stanie idealnym, to już w ogóle.
-
BMW 335D by Radek
Miałem swojej F30 te listwy carbon/alcantara , czyli M performance. (wszystkie dodatki miałem). Dużo lepiej z nimi wygląda wnętrze, szczególnie ten tandetny plastik wokół lewarka zmiany biegów od automatu. Polecam szczerze :cool2:
-
Te same opony na innych felgach
Jeżeli jest ta sama średnica felg, to opony będą pasować. Odsadzenie felgi, tzw. ET nie ma na to wpływu.
-
F30 328xi Sport line dyfuzor tylnego zderzaka
Ale przecież bez problemu wytniesz otwór w zderzaku na drugą końcówkę.Bierzesz szablon z oryginalnego otworu, odmierzasz odległości po drugiej stronie zderzaka, aby było symetrycznie i wycinasz bez najmniejszego uszkodzenia zderzaka. Nieraz tak robiłem.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Właściciel tego auta udziela się na forum BMW Sport. Kiedyś miał bardzo fajnie pomodzone E90, z tym mu coś nie wyszło. Wersja sport z dołożonym M pakietem zewnętrznym i całą masą dodatków chińskich z aliexpress udających M performance. Końcówki wydechu bez komentarza. Ciekawe, czy zderzaki to oryginalny wyrób BMW, a nie zamiennik. Klima manualna...uboga wersja...