Podobno wymieniane były całe elementy, bez żadnego klejenia. Interesuje mnie co jest pod maską, dlatego spotykam się z gościem na stacji a nie pod blokiem ;)
Widziałem te zdjęcia już, wygląda nienajgorzej ? Ktoś jest w stanie ocenić lepiej ? Jestem umówiony na oględziny i tak + sprawdzenie pojazdu na stacji Na jednej stronie z możliwością sprawdzenia VIN pokazywało ten przebieg w styczniu 2018
Witam, jestem w trakcie poszukiwań e92. Obserwuje temat : https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e92-328i-3-0-n52-ID6B3lqx.html VIN : WBAWB3C56AP139777 Warte uwagi ?
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.