Treść opublikowana przez Randall
-
e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻyczę Wam wszystkich tak źle spasowanych samochodów :lol: Zapraszam do obejrzenia na żywo jakby coś :twisted: Zresztą "ogromne" kwoty tych szkód mówią same za siebie :lol:
-
e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMówię o jakichś 2 latach przeglądania ogłoszeń. Pomijam Twoją 330xd bo była równie wspaniała :cool2:- e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKurczę na żywo pasowanie jest idealne, lakier oryginalny, klapa otwiera się i zamyka perfekcyjnie. Ale nawet jeśli coś było to gwarantuje że takiego drugiego egzemplarza w Pl nie da się znaleźć. Btw nawet nie wiedziałem że te nakładki na pedały występowały kiedykolwiek w serii - człowiek się uczy całe życie.- e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNowy, wpisany w FV zakupu.- e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, przyczaiłem ją wczoraj ok 21 jak się pojawiła. Temat zobaczyłem dopiero dziś rano.- e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, potrzebowałem drugie auto bo G01 jest przejęte przez żonę i dzieciaki i z sentymentu do prowadzenia e9x kupiłem :)- e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy mnie do sprzedawcy dzwoniło z 5 osób, jeden chciał w ciemno puszczać przelew i odebrać auto za tydzień. Auto jest w niespotykanym na rynku stanie. Udało się je kupić tylko dlatego że 2 lata temu braliśmy od niego X3 dla kolegi, w podobnym stanie - gdyby nie to, to umówiłby kogoś kto miał do niego parę kilometrów. A tak poczekał. Uwielbiam E91 i 2 lata rozglądałem się za takim egzemplarzem, właśnie z 20d 184. Może nawet założę galerię :)- e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem bo kupiłem :twisted:- e91 320d WBAUY11050F038655
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż jej nie kupisz :mrgreen:- BMW X1 23i 2023 PORTIMAO
Gratulejszyn, teraz masz portimao gang, aż szkoda sprzedawać g20 :twisted:- Wyciszenie X3 G01
Raczej wszystko w porządku, nie zanotowałem żadnych dziwnych dźwięków. Do momentu włożenia dwóch fotelików na isofix bo tam wiecznie coś brzęczy i zabawki latają :norty:- norma emisji spalin EURO
Norma euro jest w wydruku z systemu bmw air. Możesz kupić sobie raport o swoim aucie (nawet na Allegro 20-30 zł) i będziesz miał tą informację, ewentualnie zapytaj dealera.- E90 330D 2011r - WBAPR91040FG98066
Randall odpowiedział(a) na Dominik424 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie wnętrze wygląda średnio + obszyta kierownica. No chyba że to przebieg zrobiony na krótkich dystansach.- M4 Competition M xDrive Black Sapphire Metallic 2023
Gratulacje, nie mogę się doczekać fotek jak odbierzesz :!:- Chip w N47.
https://www.bmw.com/en/footer/software-updates.html- Chip w N47.
To co zrobiłeś ze strony BMW to aktualizacja obsługi telefonów po Bluetooth i nie ma żadnego związku ze sterownikiem silnika.- e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, 550 w jednym miejscu to nic strasznego. Jeśli to jedyny problem tego auta to żaden problem.- e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe grupy to taka gęsta patologia że słów brakuje. To miejsce gdzie ludzie kupują chińskie zderzaki i używane tarcze hamulcowe. Przeglądam je na bieżąco i czasami aż włosy stają dęba.- e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
Randall odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodgrzewane lusterka są w każdym BMW od późnych lat 80 w wyposażeniu seryjnym.- 735i 2000r
To jest nie do wiary, stan wnętrza rozwala mózg :shock:- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
W sensie ogarnij się.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Mówisz o sobie? Bo wszyscy inni rozmawiają na luzie tylko Ty znowu psujesz atmosferę i każdą rozmowę zamieniasz w swoją śmieszną wojnę. Jest fakt, ceny spadły, popyt też, gama jest przestarzała i ludzi to nuży - nie, nie można tego uznać, trzeba zagiąć rzeczywistość w swoją stronę. Za hasło o dzieciach powinieneś dostać bana.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jakoś dziwnie się to czyta dzisiaj patrząc na przestarzałą gamę modelową Tesli i ogromne korekty cen. Przestarzala gama modelowa? BMW przyzwyczailo ludzi, ze co 3 lata zmienia ksztalt zderzaka, dadza nowe wzory felg/reflektorow, zmienia uklad przyciskow na kierownicy i maja "nowoczesna game modelowa" i ludzie ida po "nowe". A tymczasem rzeczy ktore sa w KAZDEJ Tesli 3/Y, ktore BMW bedzie wprowadzac za kilka lat najwczesniej w modelach typu iX3/i4 - Ryzen - akumulator niskonapieciowy litowo-jonowy - sentry mode z podgladem na zywo w apce - elektrycznie otwierana i podgrzewana klapa do ladowania - frunk - elektryczna kierownica - elektromechaniczne otwieranie drzwi - komunikaty glosowe/nawigacja w jezyku polskim - bzdury typu Tidal, Netflix, Disney, gry - podwojna ladowarka indukcyjna - OTA - plug&play ladowanie na SC - kamery z przodu/tylu, po bokach nagrywajace jazde i dziesiatki innych mikro rozwiazan ktore czynia jazde na codzien ultra latwa/przyjemna. BMW BEV na dzisiaj to naped ktory stara sie dotrzymac kroku Tesli jezeli chodzi o przyspieszenie, gorsze Vmax, gorsza efektywnosc, gorsze prowadzenie, tragiczne zacofanie technologiczne wynikajace z przestarzalej, spalinowej platformy oraz oczywiscie wciaz lepsze materialy w srodku ktore nierzadko dodaja kilkaset kg wagi a dzieki ktorym ich auta sa wciaz postrzegane jako "premium". Pooglądaj film Douga, nawet w USA uważają gamę modelową za przestarzałą, w dodatku dzięki temu że nic nowego się nie pojawia mimo hucznych zapowiedzi sytuacja będzie jeszcze gorsza. Jak bardzo byś tutaj nie wmawiał że tak nie jest. W zasadzie amerykanie uważają teraz TM3 jako "bargain" czyli okazję - 2-3 letnia u nich kosztuje tyle co nowa Corolla. No właśnie, idą. I ludzie i ceny do góry a nie na odwrót :wink:- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jakoś dziwnie się to czyta dzisiaj patrząc na przestarzałą gamę modelową Tesli i ogromne korekty cen. A 20 lat później zmierzyłem 5,6 do setki zwykłą 330i która pali 10l w mieście i 8 na trasie :wink: Vmax 262 km/h. Więc nie tylko konie mechaniczne mówią o postępie. - e91 320d WBAUY11050F038655
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.