Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Życzę Wam wszystkich tak źle spasowanych samochodów :lol: Zapraszam do obejrzenia na żywo jakby coś :twisted: Zresztą "ogromne" kwoty tych szkód mówią same za siebie :lol:
  2. Mówię o jakichś 2 latach przeglądania ogłoszeń. Pomijam Twoją 330xd bo była równie wspaniała :cool2:
  3. Kurczę na żywo pasowanie jest idealne, lakier oryginalny, klapa otwiera się i zamyka perfekcyjnie. Ale nawet jeśli coś było to gwarantuje że takiego drugiego egzemplarza w Pl nie da się znaleźć. Btw nawet nie wiedziałem że te nakładki na pedały występowały kiedykolwiek w serii - człowiek się uczy całe życie.
  4. Nie, przyczaiłem ją wczoraj ok 21 jak się pojawiła. Temat zobaczyłem dopiero dziś rano.
  5. Nie, potrzebowałem drugie auto bo G01 jest przejęte przez żonę i dzieciaki i z sentymentu do prowadzenia e9x kupiłem :)
  6. Przy mnie do sprzedawcy dzwoniło z 5 osób, jeden chciał w ciemno puszczać przelew i odebrać auto za tydzień. Auto jest w niespotykanym na rynku stanie. Udało się je kupić tylko dlatego że 2 lata temu braliśmy od niego X3 dla kolegi, w podobnym stanie - gdyby nie to, to umówiłby kogoś kto miał do niego parę kilometrów. A tak poczekał. Uwielbiam E91 i 2 lata rozglądałem się za takim egzemplarzem, właśnie z 20d 184. Może nawet założę galerię :)
  7. Gratulejszyn, teraz masz portimao gang, aż szkoda sprzedawać g20 :twisted:
  8. Randall odpowiedział(a) na mikee2 temat w X3 (G01, F97)
    Raczej wszystko w porządku, nie zanotowałem żadnych dziwnych dźwięków. Do momentu włożenia dwóch fotelików na isofix bo tam wiecznie coś brzęczy i zabawki latają :norty:
  9. Norma euro jest w wydruku z systemu bmw air. Możesz kupić sobie raport o swoim aucie (nawet na Allegro 20-30 zł) i będziesz miał tą informację, ewentualnie zapytaj dealera.
  10. Faktycznie wnętrze wygląda średnio + obszyta kierownica. No chyba że to przebieg zrobiony na krótkich dystansach.
  11. Gratulacje, nie mogę się doczekać fotek jak odbierzesz :!:
  12. Randall odpowiedział(a) na Czarny124 temat w F10, F11
    https://www.bmw.com/en/footer/software-updates.html
  13. Randall odpowiedział(a) na Czarny124 temat w F10, F11
    To co zrobiłeś ze strony BMW to aktualizacja obsługi telefonów po Bluetooth i nie ma żadnego związku ze sterownikiem silnika.
  14. Nie, 550 w jednym miejscu to nic strasznego. Jeśli to jedyny problem tego auta to żaden problem.
  15. Te grupy to taka gęsta patologia że słów brakuje. To miejsce gdzie ludzie kupują chińskie zderzaki i używane tarcze hamulcowe. Przeglądam je na bieżąco i czasami aż włosy stają dęba.
  16. Podgrzewane lusterka są w każdym BMW od późnych lat 80 w wyposażeniu seryjnym.
  17. Randall odpowiedział(a) na 320SI temat w Galeria - nasze samochody
    To jest nie do wiary, stan wnętrza rozwala mózg :shock:
  18. Mówisz o sobie? Bo wszyscy inni rozmawiają na luzie tylko Ty znowu psujesz atmosferę i każdą rozmowę zamieniasz w swoją śmieszną wojnę. Jest fakt, ceny spadły, popyt też, gama jest przestarzała i ludzi to nuży - nie, nie można tego uznać, trzeba zagiąć rzeczywistość w swoją stronę. Za hasło o dzieciach powinieneś dostać bana.
  19. Jakoś dziwnie się to czyta dzisiaj patrząc na przestarzałą gamę modelową Tesli i ogromne korekty cen. Przestarzala gama modelowa? BMW przyzwyczailo ludzi, ze co 3 lata zmienia ksztalt zderzaka, dadza nowe wzory felg/reflektorow, zmienia uklad przyciskow na kierownicy i maja "nowoczesna game modelowa" i ludzie ida po "nowe". A tymczasem rzeczy ktore sa w KAZDEJ Tesli 3/Y, ktore BMW bedzie wprowadzac za kilka lat najwczesniej w modelach typu iX3/i4 - Ryzen - akumulator niskonapieciowy litowo-jonowy - sentry mode z podgladem na zywo w apce - elektrycznie otwierana i podgrzewana klapa do ladowania - frunk - elektryczna kierownica - elektromechaniczne otwieranie drzwi - komunikaty glosowe/nawigacja w jezyku polskim - bzdury typu Tidal, Netflix, Disney, gry - podwojna ladowarka indukcyjna - OTA - plug&play ladowanie na SC - kamery z przodu/tylu, po bokach nagrywajace jazde i dziesiatki innych mikro rozwiazan ktore czynia jazde na codzien ultra latwa/przyjemna. BMW BEV na dzisiaj to naped ktory stara sie dotrzymac kroku Tesli jezeli chodzi o przyspieszenie, gorsze Vmax, gorsza efektywnosc, gorsze prowadzenie, tragiczne zacofanie technologiczne wynikajace z przestarzalej, spalinowej platformy oraz oczywiscie wciaz lepsze materialy w srodku ktore nierzadko dodaja kilkaset kg wagi a dzieki ktorym ich auta sa wciaz postrzegane jako "premium". Pooglądaj film Douga, nawet w USA uważają gamę modelową za przestarzałą, w dodatku dzięki temu że nic nowego się nie pojawia mimo hucznych zapowiedzi sytuacja będzie jeszcze gorsza. Jak bardzo byś tutaj nie wmawiał że tak nie jest. W zasadzie amerykanie uważają teraz TM3 jako "bargain" czyli okazję - 2-3 letnia u nich kosztuje tyle co nowa Corolla. No właśnie, idą. I ludzie i ceny do góry a nie na odwrót :wink:
  20. Jakoś dziwnie się to czyta dzisiaj patrząc na przestarzałą gamę modelową Tesli i ogromne korekty cen. A 20 lat później zmierzyłem 5,6 do setki zwykłą 330i która pali 10l w mieście i 8 na trasie :wink: Vmax 262 km/h. Więc nie tylko konie mechaniczne mówią o postępie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.