Treść opublikowana przez Randall
-
9CB9 - Głębokie rozładowanie akumulatora brak dynamic xenon
Spotkałem się z podobnym problemem. Samochód jeździł jakiś czas na padniętym aku u poprzedniego właściciela. Po wymianie baterii wraz z kodowaniem wszystkie błędy udało się usunąć oprócz jednego w module świateł: 9cb9 głębokie rozładowanie akumulatora W tym przypadku wszystkie funkcje świateł działają oprócz welcome lights. Samochód zaświeca ringi powitalne tylko do momentu uśpienia modułów (czyli przez jakieś kilkanaście minut), później już nie zaświeci ringów aż do następnego odpalenia silnika. Zresetowałem wszystkie liczniki zwarć przy pomocy Tool32 - bezskutecznie Przekodowałem moduł czystym plikiem w ncs expert - bez zmian Testy w ISTA pokazują za niskie napięcie na jednym z pinów. Pytanie czy moduł LM do wymiany? Czy próbować podnosić mu soft? Czy szukać problemu gdzieś indziej? E61 2010, adaptive ksenon z doświetlaniem zakrętów
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jeździłem e92 330i 272 km i również nie porwała mnie osiągami zupełnie. Poza tym n53 to trochę śliski temat. Natomiast co do budy 100% zgody :) 335d najlepiej :twisted:
-
BMW E90 LCI WBAPN11030VJ85083
Randall odpowiedział(a) na Preedi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen:
-
BMW E90 LCI WBAPN11030VJ85083
Randall odpowiedział(a) na Preedi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN VJ85083 Prod. Date 2009-04-06 Type 318d Series E90 (3 Series) Body Type Sedan Steering Left Hand Drive Engine N47 Displacement 0 Power 0kw / 0hp Drive - Transmission Automatic Colour titan-silber Upholstery Cloth "Vertex/anthrazit" Editions And Packages S7RS Package Comfort Comfort And Interior Equipment S431 Interior Mirror With Automatic-Dip S441 Smoker Package S465 Through-Loading System S4AE Armrest Front, Retractable S4CG Interior Trim Strips "Satin-Silber" Matt Multimedia S663 Radio BMW Professional S698 Area-Code 2 For DVD Driver Assistance And Lightning S507 Park Distance Control (PDC), Rear S521 Rain Sensor S534 Automatic Air Conditioning S540 Cruise Control S548 Kilometre Speedo S563 Light Package Wheels And Drive S205 Automatic Transmission S230 Extra Package, EU-Speciifc S2PA Locking Wheel Bolt S2SX BMW LA Wheel Multi-Spoke 282 Environment And Safety S321 Exterior Parts In Vehicle Colour S843 Power Reduction S851 Language Version German S863 Dealer List Europe S886 On-Board Literature, Dutch S8S3 Automatic Locking During Starting S8SC Telematics Access Request,Country-Spec. S8SP Control Unit COP Other Equipment S1CA Selection Of COP-Relevant Vehicles S1CB CO2 Equipment S1CD Brake Energy Regeneration SA080 80 Ah AGM Battery SEMOA Deletion Of MOST Adapter Co Cię urzekło w tych zwłokach?
-
E60 530i - WBANA735X5B815348
Randall odpowiedział(a) na radeonnk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE60 po 200kkm wygląda w środku jak nowy samochód. A to... :duh:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ładne to :twisted:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Forum niejako skupia ludzi zainteresowanych daną marką dlatego szukają sobie jaki olej wlać żeby ich ulubione auto miało lepiej ;) ile procent użytkowników samochodów to robi? 5-10? Reszta stawia do serwisu i ma wylane na to jaki olej będzie, nie mając o tym pojęcia.
-
E60 520d WBANC32010CP73468 ANGOL !!!
Randall odpowiedział(a) na Randall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- E60 520d WBANC32010CP73468 ANGOL !!!
Randall odpowiedział(a) na Randall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwrzuciłem jeszcze raz: https://file.io/AMKU4JQjzKI3- E60 520d WBANC32010CP73468 ANGOL !!!
Randall opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-e60-automat-ID6EN5uW.html Jakby ktoś szukał e60 to uwaga, angol :) pan twierdzi że nic o tym nie wie ;) oprócz tego dołożony ksenon. Udostępniam raport: https://www.file.io/XOJk/download/FMI3KoGvkC26- m340i Dravit Gray - czyli marzenie zrealizowane
Ładny konfig ale naprawdę grzane fotele są zbędne? :shock:- 740IL island green
Wow, piękna, gratuluję :8)- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Tak, kolejka w naszym mieście miała 25 km, totalny paraliż i patologia, część z niej stoi do dzisiaj. Natomiast elektryki są zwolnione z opłat cały czas, dlatego teraz, kiedy okres bezcłowy się zakończył stały się jeszcze bardziej aktualne.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jak w każdym kraju są ludzie i ludziska. Niestety ci drudzy robią bardzo złą prasę tym pierwszym. Np. BMW, Audi- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Popyt na samochody elektryczne na Ukrainie w tej chwili jest kosmiczny. Gdyby nie to że dealerzy w PL nie chcą sprzedawać aut za gotówkę (bez leasingu/kredytu) to nie było by już w PL ani jednego elektryka na placu. Info z pierwszej ręki, nie jakieś plotki/legendy :wink:- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Gratulacje! Akurat wysiadłem z przejażdżki f90 M5 :twisted: Temat zamknę jeśli założysz w zamian nowy :8)- G08 Zawsze ktoś musi zacząć, zatem … czy warto kupić iX3?
:cool2:- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Sentyment to coś raczej niemierzalne więc ciężko odpowiedzieć ;) EOT- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ja zawsze byłem na nie ale moja żona ma jakiś sentyment do Bałtyku i trochę mnie nim zaraziła. Druga sprawa to tematy pandemiczne + dzieci ostudziły nam troche zapał na eurotripy, mam nadzieję że jeszcze powrócimy na alpejskie przełęcze jak kiedyś ;)- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
W przyszłym roku jadę do Chorwacji bo prawie tyle samo km wychodzi :lol:- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Wróciłem właśnie z urlopu z nad morza. Łącznie 1900 km, jakieś 50% trasy S, 30% autostrady A1 i 20% krajówki. Powiem Wam że nic tak nie poprawia bezpieczeństwa na drogach niż paliwo po 8+ pln :shock: Jestem w ciężkim szoku, jakieś 70% osób jedzie zgodnie z przepisami, około 20% o 10-20 km/h wolniej niż można (!) a pozostałe jednostki szybciej o 10-20 km/h. Jeszcze rok temu jadąc zgodnie z przepisami ciężko się było wbić na lewy pas. Ja jechałem sobie pomału (prawie cały czas 120-130 km/h, dwójka dzieci i mama z tylu między nimi :roll: ), spalanie 8,2. X3 30i załadowany po dach, 2+2 z dwoma ciężkimi isofixami. Taki trochę trening przed elektrykiem wyszedł :)- G08 Zawsze ktoś musi zacząć, zatem … czy warto kupić iX3?
A to nie klamra od pasa Ci stuka? Często muszę ją poprawić właśnie kiedy jadę sam (mam zwykle x3 ale to chyba bez różnicy).- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://www.otomoto.pl/oferta/tesla-model-s-tesla-model-s-85-wersja-eu-gwarancja-nowa-bateria-ID6EGksS.html I to jest ciekawa odpowiedź na zarzuty o tym że bateria umrze itp. Wydaje mi się że nawet przed wymianą na nową nie było wstydu jak na pół bani przebiegu.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
X3 30i ciężko wykręcić katalogowe przyspieszenie 6,4 :oops: Zrobiłem jakieś 6,9 s z wyłączoną klimą, zapiętym LC, na rezerwie i na paliwie 98. Ten silnik robił dobre wrażenie w lekkiej G20 rwd, 5,6 do 100 i 16s 100-200. Licznik również zamykałem, w X3 nie wiem czy by się to udało a nawet jeśli to po prostu walka okupiona spalaniem pod 16L więc argumenty o lataniu 250 są mało wiarygodne.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Mijałem dzisiaj na autostradzie ostatnią Panamerę i Taycana. Ten drugi wyglądał jak samochód przyszłości z innej planety w porównaniu do Panamery. W dodatku piękny konfig, brązowy lakier i jasne wnętrze, jaram się w opór :8) - E60 520d WBANC32010CP73468 ANGOL !!!
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.