Hej
Co sądzicie o tym ogłoszeniu?
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-4-d-grancoupe-2-0-150km-m6-2016-r-zarejestrowane-12-m-cy-gwarancji-ID6FEZWM.html
ile on ma faktycznie koni mechanicznych? Wiem ze te w Belgi maja obniżoną moc ze względu na podatki. Da rade jakoś to zmienić?
czy faktycznie problem z olejem w przewodach elektrycznych jest tak popularny?
Pozdrawiam
Kuba