Treść opublikowana przez Randall
-
[e91 320d] N47 stuka na zakrętach
Również źle dobrane amortyzatory i ich mocowania.
-
[e91 320d] N47 stuka na zakrętach
To jest tył napęd czy xdrive? cos jest ewidentnie nie tak z wysokością tego samochodu, masakra.
-
G31 525d Bluestone M-Sport
Wystawiłeś już g31?
-
G01/G02 - czujniki ciśnienia TPMS, kodowanie
Widać że lift nic nie zmienił w kwestii czujników 😄 u mnie to samo, 19% trwa wieczność a potem idzie raz dwa.
-
G01/G02 - czujniki ciśnienia TPMS, kodowanie
Nigdy w żadnym BMW G serii nie robiłem z czujnikami nic poza resetem RDC. W tym jedne do g20 kupowałem nie oryginalne BMW tylko zamienniki.
-
E91 320d M Sport Edition
No i nastał zimowy smutek 😞 Niestety, styling 193 w graficie postawił poprzeczkę wysoko i teraz zmiana na zimówki nie może zbytnio cieszyć. No poza tym że jazda po nierównościach stała się bardziej komfortowa. Nexeny przetestowałem narazie tylko na deszczu i spisują się bardzo dobrze, zobaczymy co będzie jak przyjdzie prawdziwa zima. Najpierw jakieś prowizoryczne zabezpieczenie felg żeby łatwiej było je utrzymać w czystości: Zamówiłem już dystanse 12mm na tył, na letnim setupie zwlekałem z tym bo nie rzucało się tak mocno w oczy ale teraz już nie było innej możliwości 😄 postaram się zrobić foto jak wygląda "po". Poza tym wpadły zimowe dywaniki PETEX.
-
Jaki silnik do e90?
Wow teraz to się zdziwiłem, ciągle chodzi mi po głowie jakiś topowy wypust e91 ale bałem się n57. Dzięki!
-
Jaki silnik do e90?
Powiedz bo masz doświadczenie, N57 w e9x ma takie same problemy z wałem jak w serii F?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dlatego pytam, bang miał nawet „wyjeżdżane” głośniki z deski i urywał głowę. Bowersa słuchałem ostatnio w nowej x5m i aż tak mnie nie oczarował.
-
BMW E90 330d M-Pakiet "Zaciski F30 4-tłok/ Styling 193"
Mega auto! Sprzedajesz?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Porównywałeś bezpośrednio bowers Wilkins do bang & olufsen w f10?
-
X3 F25 2.0d M pakiet WBAWY310X0L620806
Randall odpowiedział(a) na lukaszbmwe90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupiłem u nich już 3 auta bez żadnych niespodzianek, szczerze polecam, oczywiście jeśli nie przeszkadza Ci manual.
-
E91 320d M Sport Edition
Cześć, świat jest mały widzę 😀 dzięki za opinie, nie mam jeszcze fotek na zimie bo dopiero wczoraj odebrałem koła od wulkanizatora żeby je zabezpieczyć jakimś woskiem przed zimą. Proszę link do wkładki schowka: https://a.aliexpress.com/_Evhm3tN
-
X5 50e Maledives blue
Piękny kolor, w natłoku ciemnych wygląda bardzo ciekawie. Wnętrze też fajnie dopełnia całości. Gratulacje !
-
328i Cabrio M-Technic Avusblau 1998
świat - Nie da się mieć nowego E36 Cabrio ! vulnerarius - potrzymajcie mi piwo Coś pięknego 🫠
-
E91 320d M Sport Edition
Mały update: kupiłem felgi na zimę (styling 304 z f25) w bardzo ładnym stanie, do tego wpadną opony Nexen: Niestety do wymiany przednia szyba - kamyk na autostradzie a raczej głaz ją załatwił 😞 myślałem żeby wstawić szybę climate comfort ale cena trochę powala 😞 na pocieszenie jakieś jesienne foty:
-
Asystent parkowania 430i 2019r?
Asystent był w opcji, kluczyk nigdy w tej generacji.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
W F30 też było adaptacyjne zawieszenie.
-
Silnik N57S - trwałość wału korbowego
Inny wał wg katalogu jest tylko w m50d. Reszta identyczna. Najwięcej przypadków widuję właśnie w 35d.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
San Marino jest zjawiskowy! Bardzo rzadko go widuję na g20 ale akurat tak się złożyło że u nas w mieście jest jedna m340i w tym kolorze i urywa głowę. Portimao jest ładny ale nie ma tej głębi.
-
BMW X3 przyciemniane szyby boczne i tylna oraz przód kameleon. Oryginał czy folia?
Oryginalne wyglądają 10 x lepiej niż folia. Nawet teraz mam bezpośrednie porównanie (G01 folia, E91 fabryka).
-
E91 320 XD
O proszę, siostra i to z Podkarpacia 🙂 jakie awarie Ci się przydarzyły? Przy jakim przebiegu?
-
E91 320d M Sport Edition
Dziękuję, poszło pw.
-
BMW Service Inclusive - 5 years/100,000 km
700 zł to jak za darmo, sam przedłużyłem w X3 bo sam serwis olejowy naliczyli na ~ 1700 zł
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
On bez nadwagi ale jest handlarzem, może jeździł nią wyjątkowo spasły Norweg z papierem ściernym na rękach? Zdjęcie x5 potwierdza że jakość foteli to inna liga, co ciekawe celowo wrzuciłeś jasne wnętrza żeby bardziej było widać uszkodzenia, muszę poszukać jakiś model x z białymi „skórami” dla odniesienia.