Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Silnik jest Ok ale odpuść manualną skrzynię. Niesprzedajny temat.
  2. Cena albo usuwamy
  3. Dzięki! z modów to dystanse 4x12mm planuję, może program zrobię, cały czas o tym myśle. Teraz powoli będę ogarniał koła zimowe. Do tego mam już kupione nowe zarniki D1s bo barwa jednego z obecnych zaczyna się robić już delikatnie różowa. Dzięki! Będę pamiętał 😄
  4. Jeśli ten przebieg się potwierdzi to wygląda na ciekawe auto.
  5. Super jest ta gałka, brałeś ori?
  6. Trzeba było jeszcze nas*ać do cup holderów w ix3 wtedy i zrobić zdjęcie, buhahahah widzę tutaj poziom wciąż bez zmian 😂
  7. Nie ma jeszcze ogólnodostępnych schematów LCI ale w prelci jest normalne webasto na benzynę, ma nawet swój mały tłumik i rurkę wydechową 🙂
  8. Wieje gruzem z daleka, przy prawdziwym przebiegu 190 kkm takie auto wygląda jak 3-4 letni samochód zarówno w środku jak i z zewnątrz. Nawet na tych beznadziejnych zdjęciach widać kilka odcieni, no i ten opis w którym zamiast ważnych informacji (np rozrząd) mamy info o braku wycieków i ważnych opłatach 🫣
  9. Masz w vin ogrzewanie postojowe? Nad czym tu debatować 😀
  10. Auto Premium Rzeszów z tym że to było trochę dawno, być może teraz na tym również postanowili oszczędzać 😐
  11. Randall odpowiedział(a) na bestb temat w G20, G21, G80, G81
    Mimo wszystko brałbym OEM, na zamiennikach może być jeszcze gorzej.
  12. Randall odpowiedział(a) na bestb temat w G20, G21, G80, G81
    W F30 z dużymi hamulcami M oryginalne tarcze pogięło przy 40 tkm. Nigdy nie wjechałem w kałużę itp, nie były też jakoś mocno katowane. Próbowałem przetoczyć ale pomagało to na 50-100 km.
  13. Używam od kilku lat cerateca chyba dla efektu placebo, napewno nie zaszkodził. Olej OE 260 zł czy ja wiem czy to dużo?
  14. Dzięki! Dziś serwis olejowy:
  15. O kurczę faktycznie spora różnica. U mnie w g01 60 tysięcy przebiegu dlatego mega się opłacało.
  16. Przedłuż BSI przez portal connected drive, ostatnio zapłaciłem jakieś 780 zł za kolejne 2 lata.
  17. Automat? Jeśli tak to brzmi jak konwerter.
  18. No super, napisałeś że N57 jest lepszy, mocniejszy i przyjemniejszy niż N47, to wie każdy. Natomiast temat wady materiałowej wału który się krzywi możemy przemilczeć i udawać że go nie ma, będzie łatwiej 😂
  19. Popraw post bo nie widać zdjęć. inne media —> wstaw grafikę z url
  20. Może Ty też poczytaj więcej na temat wału korbowego w N57.
  21. Dziękuję bardzo za opinie! Mały update, pozbyłem się złącza snap-in z podłokietnika ponieważ go nie używam a schowek bez niego jest dużo pojemniejszy. Jeśli ktoś się zastanawia - można śmiało brać gumowy wkład z aliexpress, kosztuje 1/5 ceny oryginału (30zł) a wykonanie jest idealne. Co ciekawe większość poradników pokazuje że do odpięcia są tylko 2 przewody koło hamulca ręcznego, natomiast u mnie był jeszcze jeden w tylnej konsoli. Wymieniłem też przycisk klapy bagażnika, stara guma była już przetarta i kleiła się do rąk.
  22. Dostaniesz nową lampę, miałem tak samo kiedyś w F20, wymienili i to na przedłużonej gwarancji.
  23. Tutaj robiłem podłokietnik i kierownicę w alcantarze do F30 i było zrobione bardzo dobrze: http://leatherworkshop.pl/fotele-samochodowe/ Mają rzekomo dostęp do oryginalnych skór, najlepiej zadzwoń popytaj.
  24. Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Off Topic
    Czyli dalej jesteśmy w punkcie wyjścia, w cenie NOWEGO M nie kupisz żadnego lepszego NOWEGO samochodu tej klasy. A to co się komu spina to już jest temat na inną dyskusję. Mega mnie dziwi to stękanie na utratę tradycji bla bla bla. Tradycją BMW M były od lat 80 samochody którymi możesz wozić dzieci do szkoły a jednocześnie wyskoczyć na tor co weekend. I absolutnie NIC się w tej kwestii nie zmieniło. Jakieś lotusy i inne wynalazki to już w ogóle porównanie z kosmosu, ciekawe kto i gdzie będzie to serwisował, dla mnie i zapewnie 99% klientów na serię M w Polsce to zupełna utopia. Co do Mercedesa i tego że narzekanie ma sens: oni wsadzili do topowej wersji C63 silnik czterocylindrowy, natomiast w BMW możesz sobie kupić nawet nie topowe M2 tylko zwykłe M240i z rzędową szóstką - to właśnie pokazuje gdzie jest BMW a gdzie konkurencja.
  25. Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Off Topic
    Czy istnienie XM blokuje komuś z Was możliwość zakupu M2 M3 M4 M5? Proszę też napiszcie kto z konkurencji jest lepszy w poszczególnych kategoriach cenowych? Audi, Mercedes? Z tego co obserwuję to emki odjechały bardzo mocno od swoich rywali. Teraz pozostaje albo jeździć BMW albo dopłacić x 2 do Porsche. Tutaj oczywiście jest cały czas podstawianie argumentów pod swoje tezy czyli porównujemy M4 do 2 razy droższego 911 a jak ktoś wspomni o cenie to dowiadujemy się że "przecież można poszukać używanej 911" 😂

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.