Treść opublikowana przez Randall
-
F34 WBA3Y510X0D982188
Randall odpowiedział(a) na xxxkubaaaaaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilnik jest Ok ale odpuść manualną skrzynię. Niesprzedajny temat.
-
[S] E90 320d 2005 - ładne i zadbane
Cena albo usuwamy
-
E91 320d M Sport Edition
Dzięki! z modów to dystanse 4x12mm planuję, może program zrobię, cały czas o tym myśle. Teraz powoli będę ogarniał koła zimowe. Do tego mam już kupione nowe zarniki D1s bo barwa jednego z obecnych zaczyna się robić już delikatnie różowa. Dzięki! Będę pamiętał 😄
-
E90 320d 2007 Wrocław WBAVC31050VC77890
Randall odpowiedział(a) na woocash_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli ten przebieg się potwierdzi to wygląda na ciekawe auto.
-
E91 320D Pitu
Super jest ta gałka, brałeś ori?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Trzeba było jeszcze nas*ać do cup holderów w ix3 wtedy i zrobić zdjęcie, buhahahah widzę tutaj poziom wciąż bez zmian 😂
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Nie ma jeszcze ogólnodostępnych schematów LCI ale w prelci jest normalne webasto na benzynę, ma nawet swój mały tłumik i rurkę wydechową 🙂
-
BMW e90 2009 m-pakiet WBAPN31040VH02678
Randall odpowiedział(a) na guma92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWieje gruzem z daleka, przy prawdziwym przebiegu 190 kkm takie auto wygląda jak 3-4 letni samochód zarówno w środku jak i z zewnątrz. Nawet na tych beznadziejnych zdjęciach widać kilka odcieni, no i ten opis w którym zamiast ważnych informacji (np rozrząd) mamy info o braku wycieków i ważnych opłatach 🫣
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Masz w vin ogrzewanie postojowe? Nad czym tu debatować 😀
-
Parujące reflektory LED/Laser
Auto Premium Rzeszów z tym że to było trochę dawno, być może teraz na tym również postanowili oszczędzać 😐
-
Hamulce M drgania
Mimo wszystko brałbym OEM, na zamiennikach może być jeszcze gorzej.
-
Hamulce M drgania
W F30 z dużymi hamulcami M oryginalne tarcze pogięło przy 40 tkm. Nigdy nie wjechałem w kałużę itp, nie były też jakoś mocno katowane. Próbowałem przetoczyć ale pomagało to na 50-100 km.
-
E91 320d M Sport Edition
Używam od kilku lat cerateca chyba dla efektu placebo, napewno nie zaszkodził. Olej OE 260 zł czy ja wiem czy to dużo?
-
E91 320d M Sport Edition
Dzięki! Dziś serwis olejowy:
-
BMW Service Inclusive - 5 years/100,000 km
O kurczę faktycznie spora różnica. U mnie w g01 60 tysięcy przebiegu dlatego mega się opłacało.
-
BMW Service Inclusive - 5 years/100,000 km
Przedłuż BSI przez portal connected drive, ostatnio zapłaciłem jakieś 780 zł za kolejne 2 lata.
-
Falowanie obrotów, ista i korekcje N47
Automat? Jeśli tak to brzmi jak konwerter.
-
F31 320d xdrive WBA8J11070FH17903
Randall odpowiedział(a) na vitruve temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo super, napisałeś że N57 jest lepszy, mocniejszy i przyjemniejszy niż N47, to wie każdy. Natomiast temat wady materiałowej wału który się krzywi możemy przemilczeć i udawać że go nie ma, będzie łatwiej 😂
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
Popraw post bo nie widać zdjęć. inne media —> wstaw grafikę z url
-
F31 320d xdrive WBA8J11070FH17903
Randall odpowiedział(a) na vitruve temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże Ty też poczytaj więcej na temat wału korbowego w N57.
-
E91 320d M Sport Edition
Dziękuję bardzo za opinie! Mały update, pozbyłem się złącza snap-in z podłokietnika ponieważ go nie używam a schowek bez niego jest dużo pojemniejszy. Jeśli ktoś się zastanawia - można śmiało brać gumowy wkład z aliexpress, kosztuje 1/5 ceny oryginału (30zł) a wykonanie jest idealne. Co ciekawe większość poradników pokazuje że do odpięcia są tylko 2 przewody koło hamulca ręcznego, natomiast u mnie był jeszcze jeden w tylnej konsoli. Wymieniłem też przycisk klapy bagażnika, stara guma była już przetarta i kleiła się do rąk.
-
Parujące reflektory LED/Laser
Dostaniesz nową lampę, miałem tak samo kiedyś w F20, wymienili i to na przedłużonej gwarancji.
-
328i Cabrio M-Technic Avusblau 1998
Tutaj robiłem podłokietnik i kierownicę w alcantarze do F30 i było zrobione bardzo dobrze: http://leatherworkshop.pl/fotele-samochodowe/ Mają rzekomo dostęp do oryginalnych skór, najlepiej zadzwoń popytaj.
-
Dlaczego fani BMW przesiadają się na Porsche
Czyli dalej jesteśmy w punkcie wyjścia, w cenie NOWEGO M nie kupisz żadnego lepszego NOWEGO samochodu tej klasy. A to co się komu spina to już jest temat na inną dyskusję. Mega mnie dziwi to stękanie na utratę tradycji bla bla bla. Tradycją BMW M były od lat 80 samochody którymi możesz wozić dzieci do szkoły a jednocześnie wyskoczyć na tor co weekend. I absolutnie NIC się w tej kwestii nie zmieniło. Jakieś lotusy i inne wynalazki to już w ogóle porównanie z kosmosu, ciekawe kto i gdzie będzie to serwisował, dla mnie i zapewnie 99% klientów na serię M w Polsce to zupełna utopia. Co do Mercedesa i tego że narzekanie ma sens: oni wsadzili do topowej wersji C63 silnik czterocylindrowy, natomiast w BMW możesz sobie kupić nawet nie topowe M2 tylko zwykłe M240i z rzędową szóstką - to właśnie pokazuje gdzie jest BMW a gdzie konkurencja.
-
Dlaczego fani BMW przesiadają się na Porsche
Czy istnienie XM blokuje komuś z Was możliwość zakupu M2 M3 M4 M5? Proszę też napiszcie kto z konkurencji jest lepszy w poszczególnych kategoriach cenowych? Audi, Mercedes? Z tego co obserwuję to emki odjechały bardzo mocno od swoich rywali. Teraz pozostaje albo jeździć BMW albo dopłacić x 2 do Porsche. Tutaj oczywiście jest cały czas podstawianie argumentów pod swoje tezy czyli porównujemy M4 do 2 razy droższego 911 a jak ktoś wspomni o cenie to dowiadujemy się że "przecież można poszukać używanej 911" 😂