Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. NIe no co Ty:-) Na tym forum są wyznawcy tego silnika i on nie Spala więcej niż 10 litrów w mieście, a w trasie 6-7 przy 200 km/h :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
  2. Dokładnie, nic nadzwyczajnego. W lekkim g20 spalanie po samym mieście miałem Ok 11L.
  3. Ty jeździłeś kiedyś 911? Bo mam wrażenie że nie wiesz o czym w ogóle tutaj piszesz. Ten samochód jest IDEALNIE zbalansowany i dopracowany w każdej wersji. 9ff robi po 1200 KM w 911 ale z jakiegoś powodu Porsche nie. Być może to właśnie balans mocy, hamulców, prowadzenia? A nie 1000 koni na jedna prostą póki się nie przegrzeje bateria.
  4. Randall odpowiedział(a) na markos79 temat w G42
    Kolega zbytnio podniecony zakupem wzmocnionego kompakta bmw tydzień odpocznie.
  5. +1 też się zdziwiłem jak działają algorytmy trakcji, to jej zasługa..
  6. Randall odpowiedział(a) na markos79 temat w G42
    To jakąś biedę dostałeś bo w 992 jest dostępny lift przedniej osi a navi może zapamiętać w których miejscach ma podnieść automatycznie ;)
  7. I4 m50 kosztuje 500k? :shock:
  8. Przecież tarcza również jest inna.
  9. Kosztował jakieś 100 tysięcy więcej, czy to wiele czy niewiele trzeba określić samemu :D
  10. Haha, dobre, mit. Olej w skrzyni to też mit. Ale używane auto to już każdy woli od mitomana kupić :lol:
  11. Kwestia dwóch śrubek :wink:
  12. Ten kolega niedługo zmieni M340i na M3 G80 :wink:
  13. Dokładnie, w F serii xdrive = brak zawieszenia M (niestety).
  14. No popatrz, a ja zawsze myslalem, ze m-pakiet to pakiet stylistyczny, a w TM3P 3,5s do setki dorzucili jeszcze do tych wiekszych felg, musial sie ktos w fabryce pomylic :norty: Generalnie slonik musze Ci powiedziec, ze ubogacasz ten watek humorystycznie i nudno by tu bylo bez Ciebie ^^ Mam nadzieje, ze wytrwasz tu i kolejne 2 lata i doczekam sie tez w koncu Twojego kolejnego auta, jestem pewny, ze bedzie to jakas konkretna maszyna po tych wszystkich "testach" M3, RS, Taycanach etc :cool2: M pakiet to pakiet stylistyczny, wewnętrzny i technologiczny. Dopóki nie zrezygnujesz z zawieszenia m pakietowego to masz inne sprężyny, amortyzatory, czasami tez stabilizatory oraz przeważnie większe koła, prawie zawsze w dwóch szerokościach. Do tego można dołożyć hamulce M oraz dyferencjał M (genialny) w g20.
  15. Randall odpowiedział(a) na Gregonio temat w X3 (G01, F97)
    No wiem a ja mam g01 30i w serii i piszę jak to tutaj wygląda :wink:
  16. ale ja chcę jakąś prowizję :lol:
  17. No ja nie wiem, bo wolę wspierać lokalnych przedsiębiorców (prywaciarzy, czy innych cwaniaków), a nie państwowe molochy :8) Ja również w większości tankuje na innej stacji bo mam po drodze, ale jak już jadę do O-bajtka to korzystam z tego ich systemu :) I rękawiczki też są ale to akurat na każdej stacji :)
  18. Randall odpowiedział(a) na Gregonio temat w X3 (G01, F97)
    13,5 litra to maksymalne spalanie 30i w mieście przy siarczystym mrozie i odcinkach 2-3 km z wykodowanym na stałe S/S. Normalne spalanie tego silnika po mieście to 11,5 litra :D Oczywiście 40d jest do tej budy absolutnie idealny i kupujcie je dopóki tych silników nie "zarżnęły" kolejne normy.
  19. Co ciekawe a nawet dziwne OrlenPay (mimo tego w czyich rękach jest ten koncern) działa bardzo dobrze. Tankowanie faktycznie ogranicza się do wlania paliwa i zeskanowania kodu qr, ja tam sobie chwalę :)
  20. Napewno będzie to +1 do prospektu reklamowego każdego nowego osiedla SUNRISE PARK, DOLINA MARZEŃ itp. Tylko u nas w cenie kawalerki 25m2 za (jedynie 899999 brutto) miejsce w garażu podziemnym z gniazdem do ładowania Twojego elektryka* * ilość gniazd ograniczona :twisted:
  21. Jako że temat jest w dziale G20 i nie chcę być uznawany za fanboja BMW to napiszę (zobaczyłem w innym temacie) że z modelu w dalszym ciągu WYCINAJĄ kolejne elementy wyposażenia. Teraz już jest kurozium takiego poziomu że: fotele sportowe nie mają już tzw "kołyski" - funkcja była od E36 napewno a może i w E30 :shock: świetny asystent cofania zapamiętujący ostatnie 50 metrów - a na co to komu SCHOWEK PO LEWEJ STRONIE KIEROWNICY :mad2: mimo że w aucie w VIN jest pakiet dodatkowych schowków przypomnijmy że wcześniej zabrali osłony reflektorów pod maską, dysk twardy z nawigacji i parę innych rzeczy.
  22. Samochód zapamiętywał ostatnie 50 metrów do momentu wyłączenia. Np wjechałeś w ciasną uliczkę przodem, naciskałeś jeden przycisk, nie dotykasz kierownicy a on cofa identycznie jak wjechałeś, to była mega sprawa i brakuje mi jej w g01. Z powodów takich żeby ktoś z zarządu za zaoszczędzone 5euro * XXXXXX wyprodukowanych sztuk mógł sobie kupić jeszcze większy jacht :cool2:
  23. Każdy kończy w suvie :lol: Ale niektórzy mają jeszcze jakieś 911 na weekendy i do tego trzeba dążyć. Przypilnuj żeby ładnie polakierowali :nienie: Błotnik powinien mieć wartości fabryczne do 150um bo będzie nowy, drzwi będą musieli wycieniować więc ok 200um.
  24. Gratuluję :cool2: Numer ze schowkiem jest wręcz żałosny ze strony producenta, brak mi słów.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.