Treść opublikowana przez Randall
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
O, nawet Doug nagrał film o tym dlaczego samochody Tesli zaczęły tak bardzo tracić na wartości :shock:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Wracając do meritum a nie obrzucania się g*&nem to Model X Plaid nieźle podaje: Szkoda że w tym wypadku do debilnej kierownicy w zestawie mamy jeszcze idiotyczne drzwi :lol:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Przez chwilę znów dało się czytać ten wątek ale teslokrucjata powróciła, a szkoda :lol:
-
M4 F82 Competition LCI
Przecudowny kolor i mega konfiguracja, gratulacje !
-
Wyciszenie X3 G01
Wyciszenie z podwójnymi szybami jest ok ale dźwięk zamykania drzwi jest tragiczny.
-
2021 BMW M3 G80
Dokładnie tak samo uważam po wielu kilometrach przejechanych 992 Carrera S. To auto w mieście jest udręką, nawet na trybie Comfort podskakuje na nierównościach, fotele również są twarde i sprężyste. Co innego serpentyny, zakręty, autostrada, tu jest ok. Nie jeździłem G80 ale takie F90 M5 to dużo bardziej uniwersalny samochód.
-
Zaplon w 740d rok 2018
3x przycisk start stop pod rząd
-
G20 330ix M-Sport Black Sapphire Metallic
Przepiękne wnętrze, gratulacje !!!
-
[E61] - SILVER FREAK
Trzeba listwy od wersji bez relingów, w używce trafiają się 1 na 10000, ewentualnie nowe z ASO + malowanie w kolor.
-
[G01] Końcówki wydechu
Malowałem tym sprejem o którym wspominałem, aktualnie minęło już dużo czasu i końcówki wciąż wyglądają bdb. Polecam :)
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Gratulacje, najlepszy model z gamy jak dla mnie :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Przeglądam ten wątek co jakiś czas i mam nieodparte wrażenie że musisz Adam od niego troszkę odpocząć. Nie da się już tego czytać, serio. Twoje odpowiedzi są coraz bardziej prostackie i z góry zakładasz że każdy kto ma inne zdanie na temat elektryków jest idiotą a Ty jesteś wszechwiedzący w każdym temacie, od instalacji elektrycznych po giełdę. Nie chcę narazie stosować metod siłowych i wymuszonych urlopów ale zastanów się nad tym co tworzysz.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dobrze że o tym wspomniałeś, jak zobaczyłem co ten ćpun wypisuje to odechciało mi się Modelu Y mimo że sam samochód mi się bardzo spodobał o czym pisałem jakieś 359128 stron wcześniej :)
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Te corolle i priusy są przeważnie w lpg ;)
-
Rabaty na g05
Kurczę, chwilę tu nie wchodziłem a on powrócił :lol:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jako ciekawostkę dodam że do bogatych kacapów wszystko jedzie w dalszym ciągu, tylko logistyka jest troszkę bardziej skomplikowana. Info z pierwszej ręki nie z internetu.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
BMW może być plebejską marką bo na wszelki wypadek ma jeszcze RR :wink:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dziwne, też mieszkam w szeregówce i każdy „pion” jest wg dokumentów i aktów własności osobnym domem, na dobrą sprawę każdy robi co chce. Z tym że u nas już dawno po gwarancji.
-
XLine malowanie/folia
Uff, posprzątane. Następne wymądrzanie się że oklejenie listew to wyraz biedy = ban na 7 dni. A nasz ziomek dawno nie zmieniał Corsy na X5 50i, może czeka na lift :lol:
-
[e92] 320i WBAWA71030J000659
Randall odpowiedział(a) na Szoster temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażN43 pod maską może kosztować dużo więcej niż naprawa blacharska.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Mercedes W140 zwany lochą ma elektrycznie sterowane lusterko wewnętrzne :8) Ale czy jego ustawienia zapisują się wraz z pamięcią foteli - tego nie wiem, trzeba by poszukać :D
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Książeczek to się już nie dostaje jakoś od 7 lat ;) Mikrofiltry wymieniają przy każdym oleju jak pamiętam.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dystom zrobi Ci jakie chcesz, zadzwoń do nich. Mam je w G01, miałem w F30 i polecam.
-
9CB9 - Głębokie rozładowanie akumulatora brak dynamic xenon
Spotkałem się z podobnym problemem. Samochód jeździł jakiś czas na padniętym aku u poprzedniego właściciela. Po wymianie baterii wraz z kodowaniem wszystkie błędy udało się usunąć oprócz jednego w module świateł: 9cb9 głębokie rozładowanie akumulatora W tym przypadku wszystkie funkcje świateł działają oprócz welcome lights. Samochód zaświeca ringi powitalne tylko do momentu uśpienia modułów (czyli przez jakieś kilkanaście minut), później już nie zaświeci ringów aż do następnego odpalenia silnika. Zresetowałem wszystkie liczniki zwarć przy pomocy Tool32 - bezskutecznie Przekodowałem moduł czystym plikiem w ncs expert - bez zmian Testy w ISTA pokazują za niskie napięcie na jednym z pinów. Pytanie czy moduł LM do wymiany? Czy próbować podnosić mu soft? Czy szukać problemu gdzieś indziej? E61 2010, adaptive ksenon z doświetlaniem zakrętów
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jeździłem e92 330i 272 km i również nie porwała mnie osiągami zupełnie. Poza tym n53 to trochę śliski temat. Natomiast co do budy 100% zgody :) 335d najlepiej :twisted: