Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. O, nawet Doug nagrał film o tym dlaczego samochody Tesli zaczęły tak bardzo tracić na wartości :shock:
  2. Wracając do meritum a nie obrzucania się g*&nem to Model X Plaid nieźle podaje: Szkoda że w tym wypadku do debilnej kierownicy w zestawie mamy jeszcze idiotyczne drzwi :lol:
  3. Przez chwilę znów dało się czytać ten wątek ale teslokrucjata powróciła, a szkoda :lol:
  4. Przecudowny kolor i mega konfiguracja, gratulacje !
  5. Randall odpowiedział(a) na mikee2 temat w X3 (G01, F97)
    Wyciszenie z podwójnymi szybami jest ok ale dźwięk zamykania drzwi jest tragiczny.
  6. Dokładnie tak samo uważam po wielu kilometrach przejechanych 992 Carrera S. To auto w mieście jest udręką, nawet na trybie Comfort podskakuje na nierównościach, fotele również są twarde i sprężyste. Co innego serpentyny, zakręty, autostrada, tu jest ok. Nie jeździłem G80 ale takie F90 M5 to dużo bardziej uniwersalny samochód.
  7. 3x przycisk start stop pod rząd
  8. Przepiękne wnętrze, gratulacje !!!
  9. Trzeba listwy od wersji bez relingów, w używce trafiają się 1 na 10000, ewentualnie nowe z ASO + malowanie w kolor.
  10. Malowałem tym sprejem o którym wspominałem, aktualnie minęło już dużo czasu i końcówki wciąż wyglądają bdb. Polecam :)
  11. Gratulacje, najlepszy model z gamy jak dla mnie :cool2:
  12. Przeglądam ten wątek co jakiś czas i mam nieodparte wrażenie że musisz Adam od niego troszkę odpocząć. Nie da się już tego czytać, serio. Twoje odpowiedzi są coraz bardziej prostackie i z góry zakładasz że każdy kto ma inne zdanie na temat elektryków jest idiotą a Ty jesteś wszechwiedzący w każdym temacie, od instalacji elektrycznych po giełdę. Nie chcę narazie stosować metod siłowych i wymuszonych urlopów ale zastanów się nad tym co tworzysz.
  13. Dobrze że o tym wspomniałeś, jak zobaczyłem co ten ćpun wypisuje to odechciało mi się Modelu Y mimo że sam samochód mi się bardzo spodobał o czym pisałem jakieś 359128 stron wcześniej :)
  14. Te corolle i priusy są przeważnie w lpg ;)
  15. Randall odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Kurczę, chwilę tu nie wchodziłem a on powrócił :lol:
  16. Jako ciekawostkę dodam że do bogatych kacapów wszystko jedzie w dalszym ciągu, tylko logistyka jest troszkę bardziej skomplikowana. Info z pierwszej ręki nie z internetu.
  17. BMW może być plebejską marką bo na wszelki wypadek ma jeszcze RR :wink:
  18. Dziwne, też mieszkam w szeregówce i każdy „pion” jest wg dokumentów i aktów własności osobnym domem, na dobrą sprawę każdy robi co chce. Z tym że u nas już dawno po gwarancji.
  19. Randall odpowiedział(a) na piernik87 temat w X5 (G05)
    Uff, posprzątane. Następne wymądrzanie się że oklejenie listew to wyraz biedy = ban na 7 dni. A nasz ziomek dawno nie zmieniał Corsy na X5 50i, może czeka na lift :lol:
  20. N43 pod maską może kosztować dużo więcej niż naprawa blacharska.
  21. Mercedes W140 zwany lochą ma elektrycznie sterowane lusterko wewnętrzne :8) Ale czy jego ustawienia zapisują się wraz z pamięcią foteli - tego nie wiem, trzeba by poszukać :D
  22. Książeczek to się już nie dostaje jakoś od 7 lat ;) Mikrofiltry wymieniają przy każdym oleju jak pamiętam.
  23. Dystom zrobi Ci jakie chcesz, zadzwoń do nich. Mam je w G01, miałem w F30 i polecam.
  24. Spotkałem się z podobnym problemem. Samochód jeździł jakiś czas na padniętym aku u poprzedniego właściciela. Po wymianie baterii wraz z kodowaniem wszystkie błędy udało się usunąć oprócz jednego w module świateł: 9cb9 głębokie rozładowanie akumulatora W tym przypadku wszystkie funkcje świateł działają oprócz welcome lights. Samochód zaświeca ringi powitalne tylko do momentu uśpienia modułów (czyli przez jakieś kilkanaście minut), później już nie zaświeci ringów aż do następnego odpalenia silnika. Zresetowałem wszystkie liczniki zwarć przy pomocy Tool32 - bezskutecznie Przekodowałem moduł czystym plikiem w ncs expert - bez zmian Testy w ISTA pokazują za niskie napięcie na jednym z pinów. Pytanie czy moduł LM do wymiany? Czy próbować podnosić mu soft? Czy szukać problemu gdzieś indziej? E61 2010, adaptive ksenon z doświetlaniem zakrętów
  25. Jeździłem e92 330i 272 km i również nie porwała mnie osiągami zupełnie. Poza tym n53 to trochę śliski temat. Natomiast co do budy 100% zgody :) 335d najlepiej :twisted:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.