Treść opublikowana przez Randall
-
Spalanie po chipie X3 G01 30i
W g01 30i brakuje momentu, w g20 ten sam silnik ma już 400nm i to jest odczuwalne. Gdyby 99% przebiegu tym autem nie robiła moja żona to już dawno zrobiłbym mapę.
-
Jaka jest wartość oryginalnej powłoki lakierniczej
200 w BMW to drugi lakier.
-
nagłośnienie seryjne e90 a e46 seria
Tweetery można bardzo łatwo dołożyć do e90. Natomiast porównując 1:1 to e90 ma dużo lepsze nagłośnienie bazowe. Przede wszystkim w każdej wersji subwoofery pod fotelami.
-
G22 M440i xDrive Dravit Grey
Piękne wnętrze i kontrast z lakierem mega! Gratuluję 😺
-
320d xdrive lci – szarak ale w individualu
Gratuluję auta i cierpliwości 🙂
-
Aktualizacja forum 29/05/2023
Randall odpowiedział(a) na Daniel temat w Praca forum, inicjatywy organizacyjne dot. forum, zgłoszenia awariiMi również działa stare hasło. Super że działasz!
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Czy ktoś wie jaki napęd elektryczny jest w MINI? 184KM taki sam jak w i3s? Ktoś jeździł? Wrażenia?
-
E90 320d 2005 WBAVC31060PS23371
Randall odpowiedział(a) na woocash_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDwuletnie e90 w 2007 roku trafiło do Polski napewno nie bez powodu :)
-
Hamulce ceramiczne czy stalowe na tor?
Zluzujcie trochę bo rozmowa zaczyna być nieprzyjemna.
-
520d WBANX31028CW72439 Słupsk
Randall odpowiedział(a) na D0L0R144 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę że ma tylny prawy błotnik w innym kolorze oraz niechlujnie dołożone zderzaki z mpakietu.
-
BMW F10 WBA5A71050D816959
Randall odpowiedział(a) na szejk__ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTymczasem te auta jeżdżą i robią po 500-600 tysięcy przebiegu, przykład mamy nawet tu na forum :cool2: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=255277&start=75
-
BMW F10 WBA5A71050D816959
Randall odpowiedział(a) na szejk__ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:lol: ale wiesz ile kosztuje g30 530i w podobnym wyposażeniu? Drugi raz tyle. Zejdź na ziemię. Albo oceniamy auto z tematu albo piszemy co sobie ktoś ma kupić z całej gamy modelowej bmw :duh:
-
BMW F10 WBA5A71050D816959
Randall odpowiedział(a) na szejk__ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakie b48 w f10?
-
BMW F10 WBA5A71050D816959
Randall odpowiedział(a) na szejk__ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma to jak rzeczowe argumenty :cool2: :lol:
-
BMW F10 WBA5A71050D816959
Randall odpowiedział(a) na szejk__ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego pojawia się problemy na 100%? Ile miałeś aut z tym silnikiem? U nas były 2 szt właśnie z 2015 roku i nie wystąpiły absolutnie żadne problemy + do dzisiaj mam kontakt z nowymi właścicielami i auta śmigają bez problemu (f25 i f30). To jest bardzo późne n20, dla bezpieczeństwa można wymienić rozrząd i napęd pompy olejowej (koszt taki jak w n47 + -), olej co 8-10kkm i jeździć.
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Gdzie kupowałeś splittery? Jak dopasowanie, jesteś zadowolony?
-
Łańcuch rozrządu N47
Ja jeździłem 2 lata po wymianie rozrządu u Fąfary i silnik był suchy jak pieprz. Więc te opowieści o silikonie traktowałbym z przymrużeniem oka.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Nie lepiej kupić androida za 100 zł i wrzucić do schowka? :mrgreen:
-
430i G26 black-sapphire
Nie spocznie dopóki w każdym temacie o 4er nie napisze że zwykła jest lepsza od m pakietu :lol: przedmówca ma rację. A wracając do tematu to aż się prosi o lepsze fotki ;)
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Najpiękniejsze skóry do E9x, gratulacje!
-
Aktualizacja oprogramowania przez USB - pytania
Jakby ktoś szukał update do comboxa i pokazywał mu się error na stronie BMW to ostatni plik można znaleźć tu: http://www.bmw.com/_common/shared/owners/bluetooth/bin/UPD01008.bin sprawdziłem i działa :)
-
F40 118i M Sport Alpinweiss 2021
Ciekawe, w G01 miałem normalnie komunikat o słabej baterii.
-
2021 BMW M3 G80
Ale mówisz z teori czy z praktyki? :D Dużo kółek na Nurburgringu zrobiłeś? Będziesz teraz? Możemy podyskutować na miejscu, 7-11 kwietnia albo potem weekend majowy będę tam z najbliższych terminów. Oczywiście zgodzę się, że M-ka to najtańsza forma profesjonalnej zabawy na torze, ale moje doświadczenie pozwala mi sądzić, że GT3 na torze nie ma konkurencji, a M3 bywają szybkie tylko po grubych modach. Seryjnie te auta puchną okrutnie. I do Porsche mnie przekonało właśnie to, że każda podrzędna 911 jest przygotowana na tor jak BMW przygotowywuje topowe M3/M4. Różnica w cenie nie bierze się z sufitu. Z własnego. Od 2013 roku „pare kółek” zrobiłem. :lol: Jestem na GHDD koniec kwietnia/majówka. A z mojego doświadczenia i moich znajomych, którzy „lajtowe” okrążenia robią regularnie jak na zdjęciu poniżej - piszesz bzdury. Podstawowe 911 nie nadaje się na tor, chyba że dla kogoś sama obecność na torze to już wyznacznik wszystkiego. I dlatego właśnie firmy wyżej wymienione nawet się za te auta nie biorą, bo „są z tym same kłopoty”. Skoro bywasz na Nurbie to chyba widzisz, że poza GT nie uświadczysz tam zbyt wielu 911… A i te najszybsze GT3’jki mają prawie wszystkie setup Mantheya. Więc też nie są seryjne i obszar modyfikacji jest podobny. Ja nie twierdzę, że GT3 jest gorsze bo to najlepsze auto jakie miałem, ale twierdzę i zgadzam się z radami osób bardziej obeznanych że najlepsze auto po GT3 to M3/4seria. I o jakich grubych modach piszesz? :) Jak chcesz mega przygotować auto to poza zawiasem do M3/4 potrzebujesz chłodnicy dct innej niż seryjna, ewentualnie jeszcze dyfra. Hamulec w zasadzie takich samych modów jak w GT3 potrzebuje (czy innych 911) - jak masz ceramikę kupujesz giro stalowe pod zaciski ceramiczne. Jak masz stal, kupujesz stal giro. Do tego klocek, przewód i płyn. Tyle że to robisz i w BMW i w Porsche. I jak jeździsz GT3 od jakiegoś czasu przejedź się innym 911… czar pryśnie. https://ibb.co/6B70STV :lol: Pięknie kolegę wyjaśniłeś, aż miło poczytać.
-
BMW F30 318i B38 WBA8E31030A059670
Randall odpowiedział(a) na ListeR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo chyba i tak wymieniał o 5k wcześniej niż podaje interwał co 30tkm? Interwał nie jest sztywny, im więcej miejskiej jazdy tym bliżej do 20tkm.
-
E84 X1 WBAVN110X0VT24889
Randall odpowiedział(a) na midage temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwne to euro4 skoro już w 2010 roku n47 miał euro5.