Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Dzięki! Jedyne co mnie naprawdę męczy to ten okopcony w środku wydech. Wywaliłbym od razu ten program i zrobił to porządnie ale gorzej jak już DPF jest fizycznie uszkodzony.
  2. No więc byłem oglądać i mam mętlik w głowie. Caly samochód ma 180-200 um. Nie jakiś pojedynczy element tylko każdy jeden. Przy tym nie wygląda na lakierowaną powtórnie. Czy ktoś się spotkał z taką grubością z fabryki? druga rzecz to auto posiada jakiś soft wrzucony. Niby ok, sam bym pewnie zrobił. Problem w tym że końcówki wydechu w środku nie są idealnie czyste jak np w mojej e91 tylko zostaje sadza na palcu. Auto nie dymi, nie śmierdzi, wszystkie parametry DPF są odpowiednie (ciśnienie wsteczne). Teraz mam mega zagwozdkę dlaczego ta sadza tam jest. Auto całe nadaje się do polerki, ma sporo swirli ale żadnych większych rys. Wszystkie 4 felgi trzeba zregenerować. Wnętrze jest w stanie top i to ono sprawia że wciąż o niej myślę. Może ktoś coś podpowie ? :D
  3. Dobry żart handlarza z tym spalaniem, zwłaszcza po mieście. Takie spalanie to mam w 320d.
  4. Dlatego szukam tylko ośki. Oczywiście chciałbym H/K a najlepiej Bang Olufsen ale rynek nie zachwyca. Mam na szczęście wzmacniacz Match który z hi-fi robi cuda.
  5. Wiem, amory trzeba sprawdzić w pierwszej kolejności. Ogólnie to już w tej chwili ciężko znaleźć nie zamęczone F10/F11 nawet w górnych widełkach rynku.
  6. Dzięki, wnętrze to podstawa, jak dla mnie jest idealne. Trochę się boje iść w N57 jeśli mam być szczery 😞
  7. Jeśli od pękniętego tylnego zderzaka się umiera w BMW F11 to nie mam pytań.
  8. Mam już zdjęcia, była szkoda z tyłu, moim zdaniem zupełnie niegroźna.
  9. Rozważam sprzedaż mojego auta z bólem serca bo wiem że drugiej takiej E91 nie ma i nie będzie. - wymieniony rozrząd - olej w skrzyni biegów - kolo pasowe corteco + pasek klinowy contitech - akumulator - amortyzatory - nowa szyba piklington - nowy czujnik ciśnienia dpf OE - klocki tył - żarniki ksenon - oleje filtry na bieżąco Druga warstwa lakieru na masce cała reszta oryginał. 45000 zł Cena na letnich kołach i seryjnym audio hi-fi. Całość tutaj:
  10. Dzień dobry, może ktoś kojarzy taki egzemplarz? Widzę mnóstwo pozytywnych opinii o sprzedawcy, może ktoś ma jakieś doświadczenia? https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-5-salon-polska-bezwypadkowy-aso-faktura-vat23-ID6Gjzko.html
  11. Sam sobie odpowiem. Auto w większości w drugim lakierze, fotel kierowcy do malowania, felgi mocno obdarte od krawężników, brak letnich opon. Lakier mocno zapuszczony, cały do korekty, chromy z przodu do wymiany. Brak błędów na desce, diagnostyka nie była podpinana, jazda próbna też się nie odbyła. Na pierwszy rzut oka mechanicznie sprawna, dociągi działają, komfortowy dostęp również. Auto w bardzo ciekawej opcji ale w tej kwocie spodziewałem się czegoś innego.
  12. Karty płatnicze nie przechodzą z iPhone na Apple Watch automatycznie niestety, każdą trzeba manualnie zatwierdzić na zegarku.
  13. Witam, wszystko co mogłem sprawdzić sprawdziłem, cepik, bazę BMW itp. Być może ktoś kojarzy ten egzemplarz? Raczej zbyt wielu nie ma w takim wyposażeniu 😄 link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-5-salon-polska-drugi-wl-luxury-line-adaptive-led-bang-o-headup-b47-ID6Gm7Lm.html Nazwa 01CC Auto start/stop function 01CD Brake Energy Regeneration 04U2 Przeł. właściwości jezdnych z ECO PRO 0548 Licznik kilometrów Wyposażenie Dodatkowe Kod Nazwa 01CA Selekcja COP ważnych pojazdów 01CB Zakres CO2 0205 Automatyczna skrzynia biegów 0230 Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE 0255 Kierownica sportowa ze skóry z poduszką 0258 Ogumienie zdatne do jazdy po uszkodzeniu 02AX Obr. BMW stopy lekkie wzór turbiny 452 02PA Zabezpieczenie śrub kół 02VB Wskaźn. ciśnienia pow. w oponach 0302 Instalacja alarmowa 0316 Autom. uruchamianie tylnej klapy 0322 Funkcja dostępu komfortowego 0323 Autom. miękkiego zam. drzwi 03AC Hak holowniczy 0403 Dach przesuwno-uchylny, elektryczny 0415 Roleta przeciwsłoneczna tylna 0416 Roleta przeciwsłoneczna tylna /boczna 0423 Dywaniki podłogowe Velours 0428 Trójkąt ostrzegawczy i apteczka 0431 Lusterko wewn. ściemniane automatycznie 0453 Klimatyzowane fotele przednie 0456 Fotel komfort z pamięcią 0464 Worek na narty 0465 System załadunku 0488 Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera 0494 Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera 04CE Wers. z dr. szlach. Fineline antracyt 04NB Autom. klimatyzacja z regul. 4 strefową 04UR Oświetlenie wnętrza dookoła 0502 Spryskiwacze reflektorów 0508 Park Distance Control (PDC) 0552 Adaptacyjny reflektor LED 0575 Dodatkowe gniazda 12V 05A1 LED Fog lights 05AC Asystent świateł drogowych 05AR Asystent omijania korków 05AT Driving Assistant Plus 0609 System nawigacji Professional 0610 Wyświetlacz przezierny 0698 Area-Code 2 do DVD 06AC Inteligentne połączenie ratunkowe 06AE Teleservices 06AK Connected Drive Services 06AM Real-Time Traffic Information 06AN Concierge Services 06AP Remote Services 06AR Internet 06F2 Bang&Olufsen High End Surround Sound 06NS Komfort. telefonia z rozsz. smartfonem 06WB Wielofunkcyjny wyświetlacz przyrządów 0775 Podsufitka antracyt 07S2 Luxury Line 07S9 Connected Drive Services Paket 0877 Brak obsługi krzyżowej 08A1 Polska wersja językowa 08AT Literatura pokładowa, polski 08KA Termin wym.oleju 24 miesiące/30 000 km 08R9 Czynnik chłodniczy R1234yf 08TF Aktywna ochrona pieszych 08TH Speed Limit Info 09AA Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.
  14. Ciekawe jak będzie w nowej 3P bo przedliftową jeździłem (co prawda tylko parę kilometrów) i prowadziła się przyjemnie, ale pewnie większości wydawała się zbyt sztywna..
  15. Oglądałem ostatnio test modelu 3 po liftingu Douga Demurro. On ogólnie zawsze bardzo chwalił Teslę a w tym wypadku konkluzja testu była trochę inna. Stwierdził że to idealny samochód dla ludzi którzy potrzebują narzędzia do przemieszczania się, natomiast próżno szukać jakichkolwiek emocji czy frajdy z jazdy. Opisał prowadzenie jako nijakie (może to kwestia zmian w liftingu?), za mocne wspomaganie itp. Na koniec co najciekawsze stwierdził że asystenci kierowcy działają gorzej niż w jego Mercedesie, często gubią pas itp. A jego Mercedes to E klasa poprzedniej generacji. W dodatku kierownica nie posiada czujnika dotyku tylko ciągle trzeba lekko jej pomagać żeby asystent się nie wyłączał. Podczas moich jazd modelem Y też widziałem że autopilot działa gorzej niż w BMW ale myślałem że to wina egzemplarza (powypadkowy z USA).
  16. Temat Ci poprawiłem, teraz wrzuć ogłoszenie albo temat leci w koszt.
  17. Czemu widzę w nim front nowej siódemki 😂
  18. Tak, możesz prosić kogoś komu za to zapłacisz.
  19. Golas totalny, ale za to z silnikiem który jest słaby i może wygenerować potężne koszty obsługi, idealne połączenie 😄 dodatkowo odcienie prawej strony coś mi nie grają ale słaba jakość zdjęć nie pomaga.
  20. Tylne były wymienione jeszcze w DE, również SACHS. Zawieszenie mam w wersji M czyli krótsze (chociaż czytałem gdzieś że nie są krótsze tylko sztywniejsze niż seryjne). Mogłem od razu przy wymianie dać Eibacha i teraz by było idealnie ale kto wiedział 😄
  21. Mam już je kupione 😄 niedługo pewnie zamontuję
  22. Zobaczymy jak będzie, nie bardzo jest na co zmienić bo o Bilsteinach ostatnio również widziałem bardzo słabe opinie 😞 Jak narazie jeździ się genialnie, jedyne co mnie irytuje to to że przód jest 10mm wyżej niż był mimo że wszystko jest idealnie dobrane po VIN i zamontowane zgodnie z TIS. Ktoś w USA pisał że ułożyło się po miesiącu-dwóch, zobaczymy.
  23. Randall odpowiedział(a) na arapaho temat w X1 (E84)
    Napis airbag o niczym nie świadczy bo "fachmani" od regeneracji również go wyciskają.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.