Treść opublikowana przez Randall
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Najlepsza jest waga nowego kluczyka. On po prostu nic nie waży, jak plastikowa zabawka. A wygląda tak samo jak np mój z G01 który jeszcze czuć że ma się coś w ręce. Dramat.
-
Po odbiorze...drobna irytacja?
W każdym BMW od jakichś 30 lat lusterka podgrzewają się automatycznie w zależności od temperatury.
-
F11 520d Warszawa WBA5L31030G490693
Randall odpowiedział(a) na Randall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i zaiskrzyło 😄 Jako że seria 5 to dla mnie coś nowego to mogę tylko napisać że jestem w głębokim szoku jak dobrze ten samochód jeździ na adaptacyjnym zawieszeniu. Pierwszy raz przekonałem się o tym w moim G01 a teraz w F11. Byłem pewny że pierwszym zakupem będą opony bez runflata a po pierwszych kilometrach stwierdziłem że takiego komfortu jeszcze nigdy nie zaznałem. W ramach ciekawostki dodam że po tą F11 jechałem kolegi G31, również na runflat ale ze stałym zawieszeniem M i tutaj już są chwile kiedy się odechciewa tej sztywności. Założę galerię ale muszę ogarnąć korektę lakieru bo swirli jest pełno. Dziękuję wszystkim za pomoc. Postaram się żeby ten samochód był w równie wyjątkowym stanie co poprzednie E91.
-
F30 - komunikat "Połączenie przez sieć komórkową niemożliwe. Spróbuj ponownie później lub zmień miejsce"
Sprawdziłeś na portalu connected drive czy masz aktywne usługi?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nie myślałeś o czymś bardziej kontrastowym wewnątrz? Jakiś koniak?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
I to jest news dnia! Gratuluję 😄
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
W G30 nie ma tam żadnej poduszki tylko taki w miarę miękki plastik. Co nie zmienia faktu że G60 jest pożałowane.
-
WBAJL31000G634957 BMW 530i 2017r
Randall odpowiedział(a) na Franz2023 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak to zazwyczaj wygląda kiedy G31 kosztuje tyle co F11.
-
[S] Głośniki Harman Kardon / Logic 7 do E9X/E8X/E6X
Sprzedam głośniki Harman Kardon / L7: 2 x tweeter 65139217909 - 100 zł / sztuka 2 x midbass 65139142512 - 100 zł / sztuka 2 x subwoofer 65139143135 + 65139143136 - 250 zł / sztuka
-
[S] Wzmacniacz MATCH UP8 BMW
Witam, do sprzedania wzmacniacz MATCH UP8 BMW DSP, czyli najnowsza wersja jedynego na rynku wzmacniacza 100% plug&play do wszystkich BMW serii E, F oraz G wyposażonych w nagłośnienie hi-fi. Wzmacniacz ma 3 miesiące, kupiony nowy na Amazonie za 3400 zł (w PL kosztuje 3699). Dołączam pudełko, dowód zakupu, instrukcję oraz przewody i mocowanie. cena: 2800 zł
-
Złodziej prądu, 325i
A to nie będzie klamka keyless któraś? Widziałem dziesiątki takich przypadków.
-
Wym. Głośników E92 - standard
Wymiana głośników nic Ci nie da ponieważ w bazowym systemie stereo nie ma wzmacniacza a samo radio nie napędzi żadnych mocniejszych.
-
E70 5UXZW0C59D0B94564
Randall odpowiedział(a) na Marek3003 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZważając na to że przyjechała na mienie a nie po dzwonie i na foto wygląda dobrze to zaryzykowałbym oględziny.
-
E6x czemu w tym dziale nic się nie dzieje ?
Czytając grupy na fb o e60 to może i dobrze że tam się przenieśli 😆
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jakoś nie mam takiej pewności, G60 to pierwsza piątka w której wycięto najciekawsze elementy wyposażenia. W każdej poprzedniej odsłonie dochodziło coś nowego a tutaj tylko lista czego już nie ma i nie będzie. I uprzedzam, jeździłem G60 520d, samochód jest poprawny ale G30 520d kosztowało jakieś 100 koła mniej i można było w niej mieć komforty, bowersa i night vision jeśli ktoś chciał.
-
G30 518D - czy to jeździ?
Fajnie że wyjaśniłeś Sonar. Myślę że po to BMW produkuje różne silniki żeby każdy miał wybór a jeszcze ważniejsze jest to żeby uszanować wybór innych. Pozdrawiam.
-
G30 518D - czy to jeździ?
Na prośbę Sonara odblokowuję wątek.
-
G30 518D - czy to jeździ?
Nikt nie jest święty ale to trochę żenujące się z tym tak obnosić. I utwierdza obraz kierowców BMW w społeczeństwie. Temat jak zwykle sprowadził się do tego że wszystko poniżej v8 to shit dla biedaków, że też nigdy Ci się to plucie nie znudzi. Zamykam, kto miał wyciągnąć wnioski ten to zrobił.
-
[S] E91 320dA M Sport Edition 2011 RWD
Nie omieszkam 😄
-
[S] E91 320dA M Sport Edition 2011 RWD
Sprzedana
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ciężko oglądać tych buraków
-
G30 518D - czy to jeździ?
To nie błąd, ostatnie 7 znaków od jakiegoś czasu przestało być unikalne, trzeba używać pełnego nr vin.
-
[S] E91 320dA M Sport Edition 2011 RWD
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-320d-m-sport-edition-idealna-ID6GpHmS.html?isPreview=1
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Porsche trzeba kupować te z trzema cyferkami w nazwie 😄
-
F11 520d Warszawa WBA5L31030G490693
Randall odpowiedział(a) na Randall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWtryski, ciśnienie zwrotne - książkowe. Ostatnia regeneracja 250 km temu, zapełnienie coś około 30%. Jeden błąd od dpf, niestety nie zapisałem numeru ale to ten który mówi że wkrótce zakończy się jego przydatność (przebieg 180kkm).