Skocz do zawartości

Jerry

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jerry

  1. Poproszę o link do programu POIson, nie mogę go nigdzie wyszukać. Dzięki
  2. Kolego ale zamontowanie nawigacji 16:9 nie rozwiąże twojego problemu ze słuchaniem muzyki, dalej będziesz mieć kaseciaka :)
  3. Kolego a jak włącza się abs przy delikatnym hamowaniu to czym może to być spowodowane? Mam tak w innym aucie (mercedes sprinter) - czujnik jest ok.
  4. Jerry odpowiedział(a) na ginspirations temat w E38
    Musisz popróbować z kartami wszystkich operatorów i tylko plus pdziałał więc tobie też polecam sprawdzić wszystkich. Masz telefon na kablu czy bezprzewodowy (nie wiem jakie były w 98r), jeśli jest bezprzewodowy to może baza nie widzi słuchawki i trzeba ją sparować Poszukaj, na forum jest dużo takich postów o problemie z telefonem.
  5. Jerry odpowiedział(a) na ginspirations temat w E38
    Witam. Jeśli chodzi o telefon to musisz pokombinowć z różnymi kartami różnych operatorów. Ja nie mam telefonu ale u mojego kolegi próbowaliśmy kilka kart i dopiero simplus zadziałał. Jeśli chodzi o brak klaksonu i sterowania z kierownicy to na 99% pada ci taśma w kierownicy, to taki płaski przewód który się zwija i rozwija jak kręcisz kierownicą. Niestety po pary latach lubi się posypać.
  6. Bardziej obstawiał bym tą wersję z przestawieniem na trzpieniu, wycieraczka podczas pracy wychyla się o więcej niż 90st. i chaczy o uszczelkę.
  7. 2. Taki objaw występuje jak któreś z kół traci przyczepność, może tylko wydaje ci się że jej nie traci ale z taką mocą to dużo nie trzeba aby zarzuciło tyłem. (w jakjim stanie są opony?) 3. Dziwna sprawa. Spróbował bym zrobić aktualizację softu w navi. (jaki masz czytnik?)
  8. Są to lampy sprzed liftu a więc można ściągnąć sam klosz.
  9. Najprawdopodobniej uszkodzony masz termostat (jest cały czas otwarty), wymień i po kłopocie.
  10. Jeśli zapaliła ci się kontrolka od asc i abs to na pewno nie z powodu zużytych klocków hamulcowych. Najprawdopodobniej masz problem z którymś czujnikiem abs-u lub sterownikiem abs-u. Powinieneś zrobić diagnozę komputerową, ona dużo wyjaśni.
  11. W opisie profilu jest napisane 530 Widziałem co jest w profilu, dlatego zapytałem co jest pod maską. Ja mam 530i a ty 530d, wygląda prawie tak samo, ale prawie robi w tym przypadku dużą różnicę zwłaszcza jeśli chodzi o jakieś syczenie. :D
  12. Kolega napisał, że ma 530d z 2001 roku. Twój problem to nieszczelny układ podciśnienia. Szukaj po przewodach, może któryś jest przerwany, pękają też, bardzo delikatne, trójniki. Problem może też dotyczyć któregoś z elektrozaworów sterujących w układzie podciśnienia (http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=DL71&mospid=47545&hg=11&fg=45). Do tego dochodzą jeszcze przewody podciśnieniowe do utwardzania poduszek silnika ( http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL71&mospid=47545&btnr=22_0034&hg=22&fg=05). Powodzenia w szukaniu Na początku nie było tam tej linijki z rodzajem silnika. Zwróć uwagę że post był edytowany po mojej odpowiedzi! Autor postu nie napisał jaki ma silnik a teraz wyszło na to że jestem ślepy :lol:
  13. Czasem odgłos podobny do syczenia dochodzi z webasto. Sprawdź czy to nie to
  14. Jerry odpowiedział(a) na DjAquaz temat w E39
    Przeczytaj ten post: viewtopic.php?f=69&t=53658&p=377949&hilit=instalacja+tempomatu#p377949 jest tam jeden użytkownik e36 który montował sobie tempomat, może spróbuj się z nim skontaktować.
  15. Poczytaj na forum o "jeżu". W większości przypadków to on odpowiada za rozładowany akumulator. Ja już swojego wymieniałem. :wink:
  16. Może najpierw napisz jaki masz silnik pod maską.
  17. Jerry odpowiedział(a) na Józef temat w E39
    A czy nie jest to przypadkiem gong ostrzegający o spadku temperatury poniżej 3st. C? Może to głupie pytanie, ale co roku na jesień pojawia się kilka tego typu postów i prawie zawsze okazuje się że to gong. :o
  18. Jak możemy ci pomóc jeśli nawet nie wiemy jakie masz auto?!
  19. Jerry odpowiedział(a) na piotrek1 temat w E39
    o ile dobrze pamiętam to te wypustki muszą wejsć w taki rowek który jest od wewnętrznej strony, czyli ani do przodu ani do tyłu. Sprawdź i odpisz czy się zgadza :) Czyli wychodzi na to że amortyzatory powinny być założone dokładnie w takiej pozycji jak na załączonych zdjęciach
  20. Zamontowanie oryginalnej nawigacji 16:9 wraz ze wszystkimi gratami jak z fabryki to koszt ok. 4000 zł
  21. Jerry odpowiedział(a) na CZARNA OWCA temat w E39
    http://www.realoem.com/bmw/select.do o coś takiego ci chodzi?
  22. Witam. Czy mógł by ktoś dać link do softu V32PL do Mk4, żeby działało głosowe powiadmienie o fotoradarach. Obecnie mam niby zainstalowany taki soft, ustawione na powiadomienie, na mapie widać zbliżający się fotoradar ale w głośnikach cisza :cry:
  23. Spróbuj zmienić w ustawieniach tv kraj na czechy - powinny wskoczyć kolory.
  24. Jerry odpowiedział(a) na mcmt temat w E39
    Dodam jeszcze dla zainteresowanych że po naciśnięciu na guzik na szybę nie leci tylko płyn do intensywnego zmywania, lecz miesza się z tym z dużego zbiornika. Dlatego płynu tego bardzo mało się zużywa.
  25. Jerry odpowiedział(a) na zynek temat w E39
    oryginalny wydech w 540 daje bardzo ładny dźwięk. Jak brakuje ci bulgotu to może jakiś czajnik podczep na końcu wydechu (najlepiej nierdzewny bo zima idzie) :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.