Treść opublikowana przez Jerry
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Poproszę o link do programu POIson, nie mogę go nigdzie wyszukać. Dzięki
-
przeróbka na navi 16:9 + tiuner tv
Kolego ale zamontowanie nawigacji 16:9 nie rozwiąże twojego problemu ze słuchaniem muzyki, dalej będziesz mieć kaseciaka :)
-
Nowy zakup M5 E39 - pierwsze problemy, potrzebna pomoc.
Kolego a jak włącza się abs przy delikatnym hamowaniu to czym może to być spowodowane? Mam tak w innym aucie (mercedes sprinter) - czujnik jest ok.
-
E38 740iL 98 Kilka pytań
Musisz popróbować z kartami wszystkich operatorów i tylko plus pdziałał więc tobie też polecam sprawdzić wszystkich. Masz telefon na kablu czy bezprzewodowy (nie wiem jakie były w 98r), jeśli jest bezprzewodowy to może baza nie widzi słuchawki i trzeba ją sparować Poszukaj, na forum jest dużo takich postów o problemie z telefonem.
-
E38 740iL 98 Kilka pytań
Witam. Jeśli chodzi o telefon to musisz pokombinowć z różnymi kartami różnych operatorów. Ja nie mam telefonu ale u mojego kolegi próbowaliśmy kilka kart i dopiero simplus zadziałał. Jeśli chodzi o brak klaksonu i sterowania z kierownicy to na 99% pada ci taśma w kierownicy, to taki płaski przewód który się zwija i rozwija jak kręcisz kierownicą. Niestety po pary latach lubi się posypać.
-
90 degrees difference of wiper too large
Bardziej obstawiał bym tą wersję z przestawieniem na trzpieniu, wycieraczka podczas pracy wychyla się o więcej niż 90st. i chaczy o uszczelkę.
-
Nowy zakup M5 E39 - pierwsze problemy, potrzebna pomoc.
2. Taki objaw występuje jak któreś z kół traci przyczepność, może tylko wydaje ci się że jej nie traci ale z taką mocą to dużo nie trzeba aby zarzuciło tyłem. (w jakjim stanie są opony?) 3. Dziwna sprawa. Spróbował bym zrobić aktualizację softu w navi. (jaki masz czytnik?)
-
Polerka kloszy?!?
Są to lampy sprzed liftu a więc można ściągnąć sam klosz.
-
523i 1997 e39 benzyna długie nagrzewanie
Najprawdopodobniej uszkodzony masz termostat (jest cały czas otwarty), wymień i po kłopocie.
-
E39 530i Touring 2000r Service ABS,DSC i RECZNY opis proble
Jeśli zapaliła ci się kontrolka od asc i abs to na pewno nie z powodu zużytych klocków hamulcowych. Najprawdopodobniej masz problem z którymś czujnikiem abs-u lub sterownikiem abs-u. Powinieneś zrobić diagnozę komputerową, ona dużo wyjaśni.
-
Odgłos spuszczanego powietrza spod maski
W opisie profilu jest napisane 530 Widziałem co jest w profilu, dlatego zapytałem co jest pod maską. Ja mam 530i a ty 530d, wygląda prawie tak samo, ale prawie robi w tym przypadku dużą różnicę zwłaszcza jeśli chodzi o jakieś syczenie. :D
-
Odgłos spuszczanego powietrza spod maski
Kolega napisał, że ma 530d z 2001 roku. Twój problem to nieszczelny układ podciśnienia. Szukaj po przewodach, może któryś jest przerwany, pękają też, bardzo delikatne, trójniki. Problem może też dotyczyć któregoś z elektrozaworów sterujących w układzie podciśnienia (http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=DL71&mospid=47545&hg=11&fg=45). Do tego dochodzą jeszcze przewody podciśnieniowe do utwardzania poduszek silnika ( http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL71&mospid=47545&btnr=22_0034&hg=22&fg=05). Powodzenia w szukaniu Na początku nie było tam tej linijki z rodzajem silnika. Zwróć uwagę że post był edytowany po mojej odpowiedzi! Autor postu nie napisał jaki ma silnik a teraz wyszło na to że jestem ślepy :lol:
-
Odgłos spuszczanego powietrza spod maski
Czasem odgłos podobny do syczenia dochodzi z webasto. Sprawdź czy to nie to
-
Schemat instalacji Tempomatu
Przeczytaj ten post: viewtopic.php?f=69&t=53658&p=377949&hilit=instalacja+tempomatu#p377949 jest tam jeden użytkownik e36 który montował sobie tempomat, może spróbuj się z nim skontaktować.
-
[E39] 530d i wolne rozładowywanie akumulatora
Poczytaj na forum o "jeżu". W większości przypadków to on odpowiada za rozładowany akumulator. Ja już swojego wymieniałem. :wink:
-
Odgłos spuszczanego powietrza spod maski
Może najpierw napisz jaki masz silnik pod maską.
-
zabezpieczenia-alarm
A czy nie jest to przypadkiem gong ostrzegający o spadku temperatury poniżej 3st. C? Może to głupie pytanie, ale co roku na jesień pojawia się kilka tego typu postów i prawie zawsze okazuje się że to gong. :o
-
Komputer pokładowy
Jak możemy ci pomóc jeśli nawet nie wiemy jakie masz auto?!
-
amortyzatory
o ile dobrze pamiętam to te wypustki muszą wejsć w taki rowek który jest od wewnętrznej strony, czyli ani do przodu ani do tyłu. Sprawdź i odpisz czy się zgadza :) Czyli wychodzi na to że amortyzatory powinny być założone dokładnie w takiej pozycji jak na załączonych zdjęciach
-
Nawiagacja. Ale jaka?
Zamontowanie oryginalnej nawigacji 16:9 wraz ze wszystkimi gratami jak z fabryki to koszt ok. 4000 zł
-
Rysunki schematy
http://www.realoem.com/bmw/select.do o coś takiego ci chodzi?
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Witam. Czy mógł by ktoś dać link do softu V32PL do Mk4, żeby działało głosowe powiadmienie o fotoradarach. Obecnie mam niby zainstalowany taki soft, ustawione na powiadomienie, na mapie widać zbliżający się fotoradar ale w głośnikach cisza :cry:
-
bmw e46 330d tv
Spróbuj zmienić w ustawieniach tv kraj na czechy - powinny wskoczyć kolory.
-
E39 540iA 2001 Co to jest?
Dodam jeszcze dla zainteresowanych że po naciśnięciu na guzik na szybę nie leci tylko płyn do intensywnego zmywania, lecz miesza się z tym z dużego zbiornika. Dlatego płynu tego bardzo mało się zużywa.
-
układ wydechowy bmw 540
oryginalny wydech w 540 daje bardzo ładny dźwięk. Jak brakuje ci bulgotu to może jakiś czajnik podczep na końcu wydechu (najlepiej nierdzewny bo zima idzie) :D