Skocz do zawartości

Peet

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Peet

  1. http://www.allegro.pl/search.php?string=Xeramic
  2. Obieg wewnętrzny jest ściśle związany z klimą, przynajmniej u mnie.
  3. Peet odpowiedział(a) na Rado_ temat w E36
    Pewnie że się da, ja tak miałem zamki dorabiane dla kierowcy i pasażera.
  4. Peet odpowiedział(a) na Kornelio temat w E36
    Dobry zakład nigdy nie będzie ustawiał geometrii jeśli są jakieś luzy w zawieszeniu. Tam gdzie ustawiam geometrię najpierw zapraszają samochód na szarpaki i później ewentualnie robią geometrię.
  5. Bardziej chodzi o to http://www.parys.pl/admin/pdf/xeramic_engine_protector.pdf i tutaj jest podana temperatura zamarzania -20 i to by się mogło zgadzać z tym że do mnie dotarł przymarznięty. Coś mają pomieszane z tymi plikami bo niby plik o engine protector a w środku o engine flush.
  6. Peet odpowiedział(a) na konradex temat w E36
    Co do innego grila to tutaj są dodatkowo zamontowane spryskiwacze reflektorów i może chęć zamontowania spryskiwaczy spowodowała wymianę nerek. Swoją drogą to ten ogłaszający zamiast ogłosić na otomoto to ogłosił na allegro i zamiast 1,20 to płaci 50.
  7. Może to ma coś wspólnego z tym że lepiej się on rozprowadza na ciepłym. Ciekawostka: Jak Xeramic do mnie dotarł w paczce to był zamarznięty.
  8. Można powiedzieć że tam gdzie korek jest zbiorniczek wyrównawczy.
  9. Peet odpowiedział(a) na łukaszE36 temat w E36
    Uruchamiasz silnik, odkręcasz ogrzewanie w samochodzie i odpowietrzasz później chłodnicę.
  10. Peet odpowiedział(a) na adamm temat w E30
    O ile z bloku silnika też zostanie spuszczony.
  11. Peet odpowiedział(a) na duchal temat w E34
    Przód kanapy.
  12. Peet odpowiedział(a) na duchal temat w E34
    Podrywać można nie tylko dziewczyny ale także kanapy do góry.
  13. Tytuł i treść posta to dwie rzeczy, netykieta to trzecie, i ostatnia rzecz: rozrząd.
  14. To jest jedna z podstaw samochodowego ABC. Na każdym zbiorniczku jest kreseczka ile powinno być i dodadkowo napis informujący że odnosi się on do zimnego płynu.
  15. To chyba trochę za dużo, na chłodnicy gdzieś w połowie jest znak ile powinno być na zimnym silniku.
  16. Do m43 70-80pln.
  17. Z ciekawości przejrzałem katalog ze strony www.termostat.pl i nie mają w ofercie termostatu do M43, ale przynajmniej zdają sobie z tego sprawę.
  18. Najlesza strona dla właściciela BMW http://www.realoem.com/bmw/select.do i dla przyszłych właścicieli też, a o dokumenty co i jak to w dziale Wokół BMW
  19. Tutaj znalazłem ci przedstawicieli handlowych w Polsce w twoim województwie, ich zapytaj, napewno będą wiedzieli. http://www.eberspaecher.hip.pl/page.php/1/0/show/26
  20. Peet odpowiedział(a) na KUJON temat w E36
    Jeśli o to ci chodzi to tam idą identyczne filtry, zresztą można sprawdzić na realoem.
  21. Peet odpowiedział(a) na KUJON temat w E36
    Wyjaśnij mi co rozumiesz pod pojęciem zwykła klima co pod pojęciem klimatronic? Bo według mnie to w E-36 pojęcia te oznaczają to samo.
  22. Peet odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    Rolka kosztuje około 100pln. Sprawdzić możesz chyba tylko ściągając pasek i kręcąc rolką, a może da się sposobem na drewnianą listewkę tego nie wiem.
  23. Peet odpowiedział(a) na Maker temat w E36
    H1
  24. Może to ci pomoże http://www.forum.maxbimmer.pl/viewtopic.php?t=349

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.