Treść opublikowana przez Peet
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
http://www.allegro.pl/search.php?string=Xeramic
-
Znowu zimne zamiast ciepłego??O co chodzi???
Obieg wewnętrzny jest ściśle związany z klimą, przynajmniej u mnie.
-
Miałem włam do BMW :(
Pewnie że się da, ja tak miałem zamki dorabiane dla kierowcy i pasażera.
-
problemy z geometria
Dobry zakład nigdy nie będzie ustawiał geometrii jeśli są jakieś luzy w zawieszeniu. Tam gdzie ustawiam geometrię najpierw zapraszają samochód na szarpaki i później ewentualnie robią geometrię.
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
Bardziej chodzi o to http://www.parys.pl/admin/pdf/xeramic_engine_protector.pdf i tutaj jest podana temperatura zamarzania -20 i to by się mogło zgadzać z tym że do mnie dotarł przymarznięty. Coś mają pomieszane z tymi plikami bo niby plik o engine protector a w środku o engine flush.
-
Jak to jest z tym nowszym grilem?
Co do innego grila to tutaj są dodatkowo zamontowane spryskiwacze reflektorów i może chęć zamontowania spryskiwaczy spowodowała wymianę nerek. Swoją drogą to ten ogłaszający zamiast ogłosić na otomoto to ogłosił na allegro i zamiast 1,20 to płaci 50.
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
Na allegro.
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
Może to ma coś wspólnego z tym że lepiej się on rozprowadza na ciepłym. Ciekawostka: Jak Xeramic do mnie dotarł w paczce to był zamarznięty.
-
przegrzal sie dzisiaj silnik :/
Można powiedzieć że tam gdzie korek jest zbiorniczek wyrównawczy.
-
Płyn zamarzł :(
Uruchamiasz silnik, odkręcasz ogrzewanie w samochodzie i odpowietrzasz później chłodnicę.
-
ile wlać !
O ile z bloku silnika też zostanie spuszczony.
- jak się dostać do akumulatora
-
jak się dostać do akumulatora
Podrywać można nie tylko dziewczyny ale także kanapy do góry.
-
ROZŻĄD W E34 520 24V KIEDY WYMIENIAĆ I CZY WYMIENIAĆ
Tytuł i treść posta to dwie rzeczy, netykieta to trzecie, i ostatnia rzecz: rozrząd.
-
Ciepłe powietrze tylko w trakcie jazdy.
To jest jedna z podstaw samochodowego ABC. Na każdym zbiorniczku jest kreseczka ile powinno być i dodadkowo napis informujący że odnosi się on do zimnego płynu.
-
Ciepłe powietrze tylko w trakcie jazdy.
To chyba trochę za dużo, na chłodnicy gdzieś w połowie jest znak ile powinno być na zimnym silniku.
-
Sonda lambda, czy w tym siedzi problem?
Do m43 70-80pln.
-
[E36] WYMIANA TERMOSTATU
Z ciekawości przejrzałem katalog ze strony www.termostat.pl i nie mają w ofercie termostatu do M43, ale przynajmniej zdają sobie z tego sprawę.
-
sciągam BMW z Niemiec - co mam wiedzieć?
Najlesza strona dla właściciela BMW http://www.realoem.com/bmw/select.do i dla przyszłych właścicieli też, a o dokumenty co i jak to w dziale Wokół BMW
-
Eberspacher w mojej E-32... Jak działa i jak włączyć?
Tutaj znalazłem ci przedstawicieli handlowych w Polsce w twoim województwie, ich zapytaj, napewno będą wiedzieli. http://www.eberspaecher.hip.pl/page.php/1/0/show/26
-
Filtr kabinowy i klimatronic
Jeśli o to ci chodzi to tam idą identyczne filtry, zresztą można sprawdzić na realoem.
-
Filtr kabinowy i klimatronic
Wyjaśnij mi co rozumiesz pod pojęciem zwykła klima co pod pojęciem klimatronic? Bo według mnie to w E-36 pojęcia te oznaczają to samo.
-
dziwny chyba metaliczny dzwiek?
Rolka kosztuje około 100pln. Sprawdzić możesz chyba tylko ściągając pasek i kręcąc rolką, a może da się sposobem na drewnianą listewkę tego nie wiem.
- Jakie żarówki do halogenów?
-
rozrzad - proszę o jak najwięcej informacji - 1.8iS
Może to ci pomoże http://www.forum.maxbimmer.pl/viewtopic.php?t=349