Treść opublikowana przez ziomekthx
-
320d otwieranie bagażnika z przyciskiem wewnątrz samochodu
problem rozwiązany. Okazało się że w malutkiej czarnej kostce (Mikro przełącznik przycisku tylnej klapy) która można rozebrać były lekko zaśniedziałe styki
-
320d problem z klapą bagażnika
kolego tez mam ten problem ale z zamkiem na kluczyk wszystko jest ok. Nie moge otworzyć bagaznika własnie tym przyciskiem nad tablica rejestracyjną. Z pilota mogę tak jak Ty bo do tego zamka ida dwie wiązki kabli jedna jest własnie od tego przełącznika który nam nie działa a druga od sterowania z pilota.Sciagnij tapicerkę z klapy bagaznika odepnij kabel idący do tej listwy z przyciskiem i za pomoca kabelka zewrzyj 1 z 3 pinem jesli usłyszysz jak otwiera sie klapa tzn we wszystkie kable sa ok i przyczyna najprawdopodobniej lezy po stronie tego mikro przełącznika. Własnie wróciłem z garażu i jestem świeżo po naprawie. Teraz moge to potwierdzić w 100% ze przyczyna był ten mikro przełącznik (ta malutka czarna 1cm/1cm kostka), po rozebraniu styki były leciutko zaśniedziałe. Po przeczyszczeniu wszystko śmiga tak jak powinno. Dodam ze ta nowa kosteczka 51138185792 kosztuje 130 zł
-
320d Awaria DSC
moze tak jest kiedyś coś czytałem ze po dłuzszym przytrzymaniu zapal sie coś jeszcez i wyłaczyć to tylko mozna po przekreceniu kluczyka w pozycje zero i pomownym uruchomieniu samochodu. Pewnie zalezy tec od tego co kto ma bo jest ASC ,ASC+T, DSC
-
320d Awaria DSC
U mnie swieci sie tylko ten trójkącik tak jak u Ciebie
-
330d zawieszenie
jesli masz auto ze sportowym zawieszeniem podwozia i do 04/2001 to masz takie amorki z tym nr 33521096366 ja kupiłem sachs na allegro
-
320d końcówka wydechu
Aha . Pytam bo myślałem ze dwie.
-
320d Skropliny z klimatyzacji (chyba zapchana rurka)
Mam dokładnie to samo nie widze plamy wody pod samochodem. W tamtym roku suszyłem samochód bo miałem wode po stronie pasażera w tym roku czeka mnie to samo bo juz zauwazyłem ze problem powrócił. Mozesz zrobić jakieś fotki jak do tego sie dostac ?
-
320d końcówka wydechu
kolego jak kupiłeś autko to juz miałeś końcówki czy też sam je montowałeś??? ?jak sam to gdzie je zakupiłeś!!! Juz były jak kupiłem samochód. Oglądałem te koncówki co wysłałeś w linku. U Ciebie z ostatniego tłumika wychodzi jedna rurka ?
-
320d otwieranie bagażnika z przyciskiem wewnątrz samochodu
Witam. Odświeżę trochę temat. Mam problem z otwieraniem bagażnika poprzez ten przycisk nad tablica rejestracyjna. Dodam ze z pilota wszystko działa. Prąd dochodzi bo sprawdzałem na ostatniej kostce przed tym przyciskiem. Po podłączeniu na "krótko" było słychać ze kalpa się otwiera. Wiec przewody w tej gumowej osłonie muszą być ok. Sprawdziłem tez bezpieczniki - też ok. Gdzie szukać przyczyny? Jakiś przekaźnik , gdzie się znajduje?
-
klinowanie się kół
Miałem dokładnie to samo z lewa strona okazało sie ze gumy na tłoczkach były uszkodzone
-
320d pompa hamulcowa padła
a moze zle odpowietrzony układ
-
320d końcówka wydechu
kolego ja mam dwie rurki tak jak w benzynie od momentu gdy kupiłem auto przejachałem nim juz 30 k i nie widziałem nigdy ze jest z tyłu brudne od sadzy a kolor samochodu zółty.
-
330d podświetlenie rejestracji
w tej listwie sa stam takie "2 czarne pudełeczka" sprawdzałes je u mnie w nich tak były kable zasniedziałe ze sie ułamały
-
330Ci - "Znikający" olej w silniku
Prosze http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BN51&mospid=47620&btnr=11_2194&hg=11&fg=15
-
320d Awaria DSC
Może nie sam czujnik ale te ząbki które czujnik wyłapuje (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) Jedz na myjnie opłukaj wszystkie koła od spodu , u mnie pomogło a na kompie byłem i juz mi chcieli czujnik wymieniać za 400 zł. A jak mówiłem ze spr jeszcze przepłukać to mówił ze maja używane oryginały za połowe ceny
-
320d - Ori xenon słabo świeci.
Z tego co słyszaelm po to taka regeneracja wystarcza na krótki czas i potem dalej jest to damo . Chłopcy prponuja zmienic lampy na All bo obecniemi masz ZKM(chyba) tak czy sial na pewno nie ALL
-
320d sedan w mpakiecie + hak. da sie zamontować?
dokładie tak jak kolega wyzej napisał. Bedziesz musiał wyciąc dziurke w zderzaku. Obecnie posiadam hak ale go nie montowałem z tego powodu no i w sumie tez go nie potrzebuje.
-
330d potop
a masz klime bo ktos pisał ze przewód od sklaplacza był uszkodzony i woda nie spływala poza auto i wszystko lalo sie do srodka
-
E46 320d Mokra podłoga po stronie pasażera
Mozesz napisac w którym miejscu znajduje sie ten wezyk bo miałem tez problem z mokra podłoga i jak by to powróciło to chciałbym to sprawdzić
-
330d OGRZEWANIE - ciepłe na jedną stronę
Na początek wykręc schowek pasażera i pod nim dokładnie w górnym lewym rogu bedziesz widział miejsce w którym otwiera sie przesłona gdy krecisz tym pokretłem "czerwone , niebieskie" jest ona na zwyklej lince. Sprawdz to bo moze wypadła z zaczepu i nie otwiera kanału wlotu powietrza.
-
320d sedan w mpakiecie + hak. da sie zamontować?
Pewnie ze sie do i niema to znaczenie czy jest to M-pakiet czy nie.
-
320i Problem z klaksonem
Jesli cyka tzn ze przekaźnik jest ok a cos sie dzieje z samymi klaksonami. Powodów może być kilka zaśniedziałe styki , luzna kostka albo spalone klaksony no chyba że przerwany kabelek ale w jaki sposób to juz nie wiem
-
320d częsci poliftowe do przedlifta
Będzie pasować bo już widziałem takie, ale z całym przodem przerobionym na poliftowe czyli maska , lampy , błotniki , zderzak. Nie wiem tylko czy jak wsadzisz lampy po lifcie to czy dopniesz do nich kierunki przed liftem , bo w przeciwnym razie bedziesz musiał wymienić tez błotnik bo kierunek w lifcie i przez die różni
-
330i Woda za przednim siedzeniem
Pod tymi dywanikami jest gąbka. a te plastiki to przesuń je w przeciwna strone od srodkowego słupka tyle ile dasz rade. Nastepnie zabierz sie za ta listwe na słupku miedzy drzwiami wyciagaj ja od dołu ( jest na dwuch spinkach które bardzo mocno trzymają ) pchajac ku górze , wyginając ja w "łuk" tylko trzeba wuazać zeby nie połamać. Po tym te pistwy z progów przesuwasz w strone tego słupka i powinny zejść. Chyba że uda Ci sie je przesunać wystarczająco tak mocno ze nie bedziesz musiał demontowac plastiku ze słupka.
-
330i Woda za przednim siedzeniem
o to Ci chodzi ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=51_3255&hg=51&fg=55