Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. problem rozwiązany. Okazało się że w malutkiej czarnej kostce (Mikro przełącznik przycisku tylnej klapy) która można rozebrać były lekko zaśniedziałe styki
  2. kolego tez mam ten problem ale z zamkiem na kluczyk wszystko jest ok. Nie moge otworzyć bagaznika własnie tym przyciskiem nad tablica rejestracyjną. Z pilota mogę tak jak Ty bo do tego zamka ida dwie wiązki kabli jedna jest własnie od tego przełącznika który nam nie działa a druga od sterowania z pilota.Sciagnij tapicerkę z klapy bagaznika odepnij kabel idący do tej listwy z przyciskiem i za pomoca kabelka zewrzyj 1 z 3 pinem jesli usłyszysz jak otwiera sie klapa tzn we wszystkie kable sa ok i przyczyna najprawdopodobniej lezy po stronie tego mikro przełącznika. Własnie wróciłem z garażu i jestem świeżo po naprawie. Teraz moge to potwierdzić w 100% ze przyczyna był ten mikro przełącznik (ta malutka czarna 1cm/1cm kostka), po rozebraniu styki były leciutko zaśniedziałe. Po przeczyszczeniu wszystko śmiga tak jak powinno. Dodam ze ta nowa kosteczka 51138185792 kosztuje 130 zł
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na Mattsy temat w E46
    moze tak jest kiedyś coś czytałem ze po dłuzszym przytrzymaniu zapal sie coś jeszcez i wyłaczyć to tylko mozna po przekreceniu kluczyka w pozycje zero i pomownym uruchomieniu samochodu. Pewnie zalezy tec od tego co kto ma bo jest ASC ,ASC+T, DSC
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na Mattsy temat w E46
    U mnie swieci sie tylko ten trójkącik tak jak u Ciebie
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na jasiubmw 330 temat w E46
    jesli masz auto ze sportowym zawieszeniem podwozia i do 04/2001 to masz takie amorki z tym nr 33521096366 ja kupiłem sachs na allegro
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na kazas4 temat w E46
    Aha . Pytam bo myślałem ze dwie.
  7. Mam dokładnie to samo nie widze plamy wody pod samochodem. W tamtym roku suszyłem samochód bo miałem wode po stronie pasażera w tym roku czeka mnie to samo bo juz zauwazyłem ze problem powrócił. Mozesz zrobić jakieś fotki jak do tego sie dostac ?
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na kazas4 temat w E46
    kolego jak kupiłeś autko to juz miałeś końcówki czy też sam je montowałeś??? ?jak sam to gdzie je zakupiłeś!!! Juz były jak kupiłem samochód. Oglądałem te koncówki co wysłałeś w linku. U Ciebie z ostatniego tłumika wychodzi jedna rurka ?
  9. Witam. Odświeżę trochę temat. Mam problem z otwieraniem bagażnika poprzez ten przycisk nad tablica rejestracyjna. Dodam ze z pilota wszystko działa. Prąd dochodzi bo sprawdzałem na ostatniej kostce przed tym przyciskiem. Po podłączeniu na "krótko" było słychać ze kalpa się otwiera. Wiec przewody w tej gumowej osłonie muszą być ok. Sprawdziłem tez bezpieczniki - też ok. Gdzie szukać przyczyny? Jakiś przekaźnik , gdzie się znajduje?
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na Wayland temat w E46
    Miałem dokładnie to samo z lewa strona okazało sie ze gumy na tłoczkach były uszkodzone
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na Woojtus temat w E46
    a moze zle odpowietrzony układ
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na kazas4 temat w E46
    kolego ja mam dwie rurki tak jak w benzynie od momentu gdy kupiłem auto przejachałem nim juz 30 k i nie widziałem nigdy ze jest z tyłu brudne od sadzy a kolor samochodu zółty.
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na web temat w E46
    w tej listwie sa stam takie "2 czarne pudełeczka" sprawdzałes je u mnie w nich tak były kable zasniedziałe ze sie ułamały
  14. Prosze http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BN51&mospid=47620&btnr=11_2194&hg=11&fg=15
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na Mattsy temat w E46
    Może nie sam czujnik ale te ząbki które czujnik wyłapuje (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) Jedz na myjnie opłukaj wszystkie koła od spodu , u mnie pomogło a na kompie byłem i juz mi chcieli czujnik wymieniać za 400 zł. A jak mówiłem ze spr jeszcze przepłukać to mówił ze maja używane oryginały za połowe ceny
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na KASA temat w E46
    Z tego co słyszaelm po to taka regeneracja wystarcza na krótki czas i potem dalej jest to damo . Chłopcy prponuja zmienic lampy na All bo obecniemi masz ZKM(chyba) tak czy sial na pewno nie ALL
  17. dokładie tak jak kolega wyzej napisał. Bedziesz musiał wyciąc dziurke w zderzaku. Obecnie posiadam hak ale go nie montowałem z tego powodu no i w sumie tez go nie potrzebuje.
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na jasiubmw 330 temat w E46
    a masz klime bo ktos pisał ze przewód od sklaplacza był uszkodzony i woda nie spływala poza auto i wszystko lalo sie do srodka
  19. Mozesz napisac w którym miejscu znajduje sie ten wezyk bo miałem tez problem z mokra podłoga i jak by to powróciło to chciałbym to sprawdzić
  20. Na początek wykręc schowek pasażera i pod nim dokładnie w górnym lewym rogu bedziesz widział miejsce w którym otwiera sie przesłona gdy krecisz tym pokretłem "czerwone , niebieskie" jest ona na zwyklej lince. Sprawdz to bo moze wypadła z zaczepu i nie otwiera kanału wlotu powietrza.
  21. Pewnie ze sie do i niema to znaczenie czy jest to M-pakiet czy nie.
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na VADER temat w E46
    Jesli cyka tzn ze przekaźnik jest ok a cos sie dzieje z samymi klaksonami. Powodów może być kilka zaśniedziałe styki , luzna kostka albo spalone klaksony no chyba że przerwany kabelek ale w jaki sposób to juz nie wiem
  23. Będzie pasować bo już widziałem takie, ale z całym przodem przerobionym na poliftowe czyli maska , lampy , błotniki , zderzak. Nie wiem tylko czy jak wsadzisz lampy po lifcie to czy dopniesz do nich kierunki przed liftem , bo w przeciwnym razie bedziesz musiał wymienić tez błotnik bo kierunek w lifcie i przez die różni
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na zent temat w E46
    Pod tymi dywanikami jest gąbka. a te plastiki to przesuń je w przeciwna strone od srodkowego słupka tyle ile dasz rade. Nastepnie zabierz sie za ta listwe na słupku miedzy drzwiami wyciagaj ja od dołu ( jest na dwuch spinkach które bardzo mocno trzymają ) pchajac ku górze , wyginając ja w "łuk" tylko trzeba wuazać zeby nie połamać. Po tym te pistwy z progów przesuwasz w strone tego słupka i powinny zejść. Chyba że uda Ci sie je przesunać wystarczająco tak mocno ze nie bedziesz musiał demontowac plastiku ze słupka.
  25. ziomekthx odpowiedział(a) na zent temat w E46
    o to Ci chodzi ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=51_3255&hg=51&fg=55

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.