Treść opublikowana przez ziomekthx
-
320d M47N - która turbina?
Tu masz napisane od czego to zalezy poszukaj swój model i bedziesz wiedział http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
330d nie chciała zapalić
Witam. Dzis zabrałem sie za wymiane czujnika wałka rozrządu no ale gdy wyjołem stary był inny niz ten co kupiłem(stary i nowy oryginał) a druga sprawa moze odkreciłem go z nie tego miejsca co trzeba. Pytanie to w sumie jedno bo czujnik który kupiłem to na 100% ten co ma byc ale czy odkrecałem go z prawidłowego miejsca? oto fotki: http://images50.fotosik.pl/308/d1c85278f9ed2016m.jpg http://images45.fotosik.pl/308/bfe95b0870440227m.jpg Juz po wymianie autko pali wiec musi byc dobry i w odpowiednie miejsce wkrecony. Teraz tylko obserwowac czy autko bedzie cały czas zapalac bo na starym raz pali a raz nie
-
330cd bmw padla, nie odpala
U mnie komp nic nie pokazał bo gdy był podłączony auto zapalało od strzału a w pamieci nie było zadnego błedu
-
330cd bmw padla, nie odpala
Tak tak moze być to ten czujnika położenia wałka rozrządu. Mam to samo i czekam na czujnik z tym ze auto po jakimś czasie odpala. Nie zawsze sie to zdarza ale ostatnio coraz częściej.
-
Jakie kupic amortyzatory?
Dokładnie tak jak kolega pisze za ta cene to po miesiacu bedziesz miał to samo co masz teraz założone. Ja kupiłem sachs 240 sztuka. Wiem wiem cena jednego to przy podanych przez Ciebie linkach masz 2 . Ale lepiej poczekaj i z następnej wypłaty odłóż i kup porządne a będziesz je miał na dużo dłużej. Pamietaj ze w naszych bawarkach sa rózne zawieszenia. I kup takie jakie masz bo w przeciwnym razie zawieszenie straci swoje właściwości.
-
330xd Świecą 3 kontrolki - ABS DSC i (!)
Wpisz tu ostatnie sieden znaków nr nadwozia i poszukaj tej czesci http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
330xd Świecą 3 kontrolki - ABS DSC i (!)
Tak są różne i nie słuchaj sprzedających ze tylko to zależy od koloru wtyczki. Musisz kupić odpowiedni pod swój model. Co do płukania to musisz to przepłukac pod cisnieniem ale od wewnetrznej strony czyli schylasz sie pod samochód i lejesz wode :)
-
320d Awaria DSC
Wieć czujnik skrętu tak jak kolega wyżej pisał.
-
330xd Świecą 3 kontrolki - ABS DSC i (!)
Tak było tu parę osób którzy kupili zamiennik i go odsyłali. Lepiej kup oryginał nowy albo uzywany , bez zamienników.
-
320d powódż -pilna pomoc
zaczekaj z ta wymiana czujnika. miałem to samo ale w tylnym kole. Tez mi sie zapalała kontrolka gdy zapalałem auto ggy przekroczyłem 20kn/h gasła bo układ sie aktywował , a gdy wyhamowałem auto do 0 km/h zapalała sie i nie chciala gasnac dopiero po ponownym odpaleniu i to musiało jeszcze auto dłuzej stać. U mnie przyczyna była zabrudzona drabinka na piascie która wychwytuje czujnik. Przemyłem pod cisnieniem i pomogło. sprawdz to też u siebie bo jak wspomniałeś wjechałeś do wody. Mogło coś tam zostac zabrudzić sie.
-
330d nie chciała zapalić
tak wymieniony dwa dni wczesniej byłem na wymianie wymieniony został olej ,filtr oleju , filtr paliwa ,powietrza kabinowy. Działo to sie na starym jak i teraz na nowym filtrze. jedynie nie wymieniłem tego pod progiem.
-
316i sprężyny/ wysoko stoi
Te kolorki to tylko w oryginalnych sprężynach a Ty chcesz kupić zamienniki.
-
330d sprezyny
Pod swoim obrazkiem nasz napisane M-pakiet. Nie jest to tak ze jest tam sportowe zawieszenie ? MOze sie myle ale tak mi sie wydaje. Czy celowo chcesz zmienic na zwykłe ?
-
320d powódż -pilna pomoc
No to Cieszymy sie z Toba ze fura pali tak jak ma:) Co do ceny moim zdaniem uczciwa (dobra).
-
330d nie chciała zapalić
mozna ja jakoś sprawdzić czy z nia jest wszystko ok ?
-
330d nie chciała zapalić
Tez tak myśle. Stało sie to jak pojechałem z gośćmi weselnymi i młoda para na zdjęcia. Ładnie fura wyczyszczona wypicowana a palić nie chciała. Ale byłem :oops: Dodam jeszcze ze jestem świeżo po wymianie oleju i filtrów, ale nie wymieniałem tej pompki wstepnej (czy jak to tam sie nazywa) pod siedzeniem kierowcy. Czy to tez moze być przyczyna ze nie pali ?
-
330d nie chciała zapalić
Tak jak obiecałem ze dam znac wiec pisze. Byłem 2 dni temu na kompie. Po podpieciu nie było zadnych błedów i od miesiaca palił od reki dzis znów mu sie odechciało, kumpel przyjechał wziął mnie na hol i po 300 metrach zapalił od reki. Macie koledzy jeszcze jakies pomysły? Bo przyszedłem do domu zdenerwowany i od razu zamówiłem czujnik wałka rozrządu. Jesli komp nic nie pokazuje to bede kupowal tak długo az trafie
-
318i amortyzator tylny wpad do bagażnika
Z tego rysunku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=33_0841&hg=33&fg=45 wymiń cześć nr 7 najlepiej na taka http://moto.allegro.pl/item1084154783_mocowanie_poduszka_amortyzatora_bmw_e30_e36_e46_hd.html i załóż cześc nr 6 bo pewnie jej nie masz
-
330d - gorące powietrze na nogi i szybę przy AUTO
jesli Ci chodzi o ten zawór 64118369807 to jego cena sięga 896.19 zł
-
328i-jakie amory do tyłu;SACHS czy MONROE?
Mam 330d tez sportowe dostosowanie podwozia i kupiłem sachs o nr 556884 do tego odboje o nr 900049
-
320d otwieranie bagażnika z przyciskiem wewnątrz samochodu
a nie masz nakopane tam w tych kablach ? Bo u mnie była ułamana blaszka w lewym podswietleniu a bagażnik sie otwierał. Troche dziwna ta Twoja sprawa z tego by wynikało ze jesli spali Ci sie zarówka to tez nie otworzysz klapy.Ostatnio to wszystko rozkrecałem i do otwierania klapy ida zupełnie inne kable co do podswietlenia
-
328i jakie amortyzatory do fabrycznieo bniżonego zawieszenia
jesli jest fabrycznie obniżony to pewnie masz sportowe dostosowanie podwozia. Wiec amorki moga pasowac od sportowego dostosowania podwozia albo "pakiet na złe drogi" Tylko co do odbojów ta sa inne do sportowego i do pakietu na złe drogi. Najlepiej jak napiszesz tu na forum w odpowiednim dziale o rozkodowanie nr VIN wtedy wszystko bedziesz wiedział
-
328i jakie amortyzatory do fabrycznieo bniżonego zawieszenia
Żeby ktoś Ci doradził musisz napisać jakie masz zawieszenie.
-
320d otwieranie bagażnika z przyciskiem wewnątrz samochodu
Jesteś pewien ze zasniedziałe styki od podświetlenia rejestracji maja coś wspólnego z "ręcznym" otwieraniem klapy ? U mnie były one zasniedziałe i nie swieciło mi podswietlenie rejestracji a klapa otwierała sie recznie.
-
320d 99r Ciepły nawiew na 16 stopni
Na samy środku masz kratki nawiewu a miedzy nimi pokrętło, masz je ustawione na niebieski kolor ?