Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na KinceK temat w E46
    Tu masz napisane od czego to zalezy poszukaj swój model i bedziesz wiedział http://www.realoem.com/bmw/select.do
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Witam. Dzis zabrałem sie za wymiane czujnika wałka rozrządu no ale gdy wyjołem stary był inny niz ten co kupiłem(stary i nowy oryginał) a druga sprawa moze odkreciłem go z nie tego miejsca co trzeba. Pytanie to w sumie jedno bo czujnik który kupiłem to na 100% ten co ma byc ale czy odkrecałem go z prawidłowego miejsca? oto fotki: http://images50.fotosik.pl/308/d1c85278f9ed2016m.jpg http://images45.fotosik.pl/308/bfe95b0870440227m.jpg Juz po wymianie autko pali wiec musi byc dobry i w odpowiednie miejsce wkrecony. Teraz tylko obserwowac czy autko bedzie cały czas zapalac bo na starym raz pali a raz nie
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na lisek1985 temat w E46
    U mnie komp nic nie pokazał bo gdy był podłączony auto zapalało od strzału a w pamieci nie było zadnego błedu
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na lisek1985 temat w E46
    Tak tak moze być to ten czujnika położenia wałka rozrządu. Mam to samo i czekam na czujnik z tym ze auto po jakimś czasie odpala. Nie zawsze sie to zdarza ale ostatnio coraz częściej.
  5. Dokładnie tak jak kolega pisze za ta cene to po miesiacu bedziesz miał to samo co masz teraz założone. Ja kupiłem sachs 240 sztuka. Wiem wiem cena jednego to przy podanych przez Ciebie linkach masz 2 . Ale lepiej poczekaj i z następnej wypłaty odłóż i kup porządne a będziesz je miał na dużo dłużej. Pamietaj ze w naszych bawarkach sa rózne zawieszenia. I kup takie jakie masz bo w przeciwnym razie zawieszenie straci swoje właściwości.
  6. Wpisz tu ostatnie sieden znaków nr nadwozia i poszukaj tej czesci http://www.realoem.com/bmw/select.do
  7. Tak są różne i nie słuchaj sprzedających ze tylko to zależy od koloru wtyczki. Musisz kupić odpowiedni pod swój model. Co do płukania to musisz to przepłukac pod cisnieniem ale od wewnetrznej strony czyli schylasz sie pod samochód i lejesz wode :)
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na Mattsy temat w E46
    Wieć czujnik skrętu tak jak kolega wyżej pisał.
  9. Tak było tu parę osób którzy kupili zamiennik i go odsyłali. Lepiej kup oryginał nowy albo uzywany , bez zamienników.
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na mateusz88 temat w E46
    zaczekaj z ta wymiana czujnika. miałem to samo ale w tylnym kole. Tez mi sie zapalała kontrolka gdy zapalałem auto ggy przekroczyłem 20kn/h gasła bo układ sie aktywował , a gdy wyhamowałem auto do 0 km/h zapalała sie i nie chciala gasnac dopiero po ponownym odpaleniu i to musiało jeszcze auto dłuzej stać. U mnie przyczyna była zabrudzona drabinka na piascie która wychwytuje czujnik. Przemyłem pod cisnieniem i pomogło. sprawdz to też u siebie bo jak wspomniałeś wjechałeś do wody. Mogło coś tam zostac zabrudzić sie.
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    tak wymieniony dwa dni wczesniej byłem na wymianie wymieniony został olej ,filtr oleju , filtr paliwa ,powietrza kabinowy. Działo to sie na starym jak i teraz na nowym filtrze. jedynie nie wymieniłem tego pod progiem.
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    Te kolorki to tylko w oryginalnych sprężynach a Ty chcesz kupić zamienniki.
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na jasiubmw 330 temat w E46
    Pod swoim obrazkiem nasz napisane M-pakiet. Nie jest to tak ze jest tam sportowe zawieszenie ? MOze sie myle ale tak mi sie wydaje. Czy celowo chcesz zmienic na zwykłe ?
  14. ziomekthx odpowiedział(a) na mateusz88 temat w E46
    No to Cieszymy sie z Toba ze fura pali tak jak ma:) Co do ceny moim zdaniem uczciwa (dobra).
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    mozna ja jakoś sprawdzić czy z nia jest wszystko ok ?
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Tez tak myśle. Stało sie to jak pojechałem z gośćmi weselnymi i młoda para na zdjęcia. Ładnie fura wyczyszczona wypicowana a palić nie chciała. Ale byłem :oops: Dodam jeszcze ze jestem świeżo po wymianie oleju i filtrów, ale nie wymieniałem tej pompki wstepnej (czy jak to tam sie nazywa) pod siedzeniem kierowcy. Czy to tez moze być przyczyna ze nie pali ?
  17. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Tak jak obiecałem ze dam znac wiec pisze. Byłem 2 dni temu na kompie. Po podpieciu nie było zadnych błedów i od miesiaca palił od reki dzis znów mu sie odechciało, kumpel przyjechał wziął mnie na hol i po 300 metrach zapalił od reki. Macie koledzy jeszcze jakies pomysły? Bo przyszedłem do domu zdenerwowany i od razu zamówiłem czujnik wałka rozrządu. Jesli komp nic nie pokazuje to bede kupowal tak długo az trafie
  18. Z tego rysunku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=33_0841&hg=33&fg=45 wymiń cześć nr 7 najlepiej na taka http://moto.allegro.pl/item1084154783_mocowanie_poduszka_amortyzatora_bmw_e30_e36_e46_hd.html i załóż cześc nr 6 bo pewnie jej nie masz
  19. jesli Ci chodzi o ten zawór 64118369807 to jego cena sięga 896.19 zł
  20. Mam 330d tez sportowe dostosowanie podwozia i kupiłem sachs o nr 556884 do tego odboje o nr 900049
  21. a nie masz nakopane tam w tych kablach ? Bo u mnie była ułamana blaszka w lewym podswietleniu a bagażnik sie otwierał. Troche dziwna ta Twoja sprawa z tego by wynikało ze jesli spali Ci sie zarówka to tez nie otworzysz klapy.Ostatnio to wszystko rozkrecałem i do otwierania klapy ida zupełnie inne kable co do podswietlenia
  22. jesli jest fabrycznie obniżony to pewnie masz sportowe dostosowanie podwozia. Wiec amorki moga pasowac od sportowego dostosowania podwozia albo "pakiet na złe drogi" Tylko co do odbojów ta sa inne do sportowego i do pakietu na złe drogi. Najlepiej jak napiszesz tu na forum w odpowiednim dziale o rozkodowanie nr VIN wtedy wszystko bedziesz wiedział
  23. Żeby ktoś Ci doradził musisz napisać jakie masz zawieszenie.
  24. Jesteś pewien ze zasniedziałe styki od podświetlenia rejestracji maja coś wspólnego z "ręcznym" otwieraniem klapy ? U mnie były one zasniedziałe i nie swieciło mi podswietlenie rejestracji a klapa otwierała sie recznie.
  25. Na samy środku masz kratki nawiewu a miedzy nimi pokrętło, masz je ustawione na niebieski kolor ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.