Treść opublikowana przez ziomekthx
-
[e46] lampka poduszki
dokładnie w fotelu kierowcy nie ma maty. Ale jest wtyczka przy napinaczu pasów. Sprawdz czy napinacz nie jest wystrzelony a sama wtyczka zaslepiona
-
320d Kontrolka od klocków
włącz zapłon i trzymaj wciśnięty Hamulec tak długo az Ci zgasnie to jakies 20 sekund
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
mógłbyś wyjaśnić jak to zrobiłeś schematy to dla mnie czarna magia :mad2: ja myślę tak wypuszczam dwa przewody od oświetlenia nóg - i + ,dalej od kostek postojowych tak samo i łączę z przewodami od oświetlenia tylko lutuje diody i ma działać jeżeli coś źle to mnie poprawcie :D Kolego nie musisz wypuszczać dwóch przewodów - i +.Wyprowadzasz tylko jeden kabel od oświetlenia wnętrza od przewodu plusowego(+) wpinasz sie tylko w przewód plusowy (+) w światłach postojowych po prawej jak i lewej stronie.Minus (-) juz masz na światłach postojowych wiec nie musisz wypuszczać drugiego przewodu minusowego (-). Czyli robisz tak wyprowadzasz jeden kabel z oświetlenia wnętrza a od tego kabla jeden do prawej lampy a drugi do drugiej lampy. Na końcu tych kabli zamontowałem te diody i wpiąłem je w kostke od postojówek w plus (+). Pamietaj ze ta diode musisz wlutować w odpowiednim kierunku tak żeby przepuszczała Ci prąd do swiateł a nie w kierunku oswietlenia wnetrza. Jesli ja zamontujesz zle to przy wł świateł postojowych bedzi Ci sie swieciło cały czas swiatło w srodku samochodu.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Koledzy podpiąłem sie według tego schematu i wszystko działa tak jak ma byc. http://img135.imageshack.us/i/schematz.jpg/
-
E46 zdejmowana kierownica
Każdą kierownice mozna ściągnąć a co do poduszki to jesli jest odłaczony akumulator to błędu nie wywali
-
320d Antena od radia
w tylnym prawym. Boczek jest zamieszczony na takim zaczepie co widac nr 10 na schemaie jest jeden w lewym górnym rogu a w zdłóż szyby sa 2 lub 3 takie "wypustki"
-
320d Zawieszenie wysokość tył sedan
Nie wiem czy czasem w kombi spręzyny nie sa inne. Proponowałbym na poczatek wsadzic gumy po te sprężyny co masz teraz zawieszenie zrobis sie twardsze i mniej bedzie sie uginac jesli nie pomoze kombinuj dalej
-
[PROBLEM] NAWIGACJA BMW E46 2003 rok
moze masz nie odpowiednia nawigacje tzn ta płyte z nawigacją
-
318i przednie zawieszenie
zmien jeszcez rza na zimowe jesli bedzie wszystko ok to bedziesz wiedział ze cos jest z letnimi
-
jaki olej do 330D Castrol EGDE 0-30W czy 5-30W
Kolego Olej MOTUL tez jest dobrym olejem chłopcy tu na forum go sobie chwala nie wiem jaki jest bo ja zalewam zawsze castrola
-
jaki olej do 330D Castrol EGDE 0-30W czy 5-30W
Moze byc inny kolego
-
Doświetlanie zakrętów halogenem przeciwmgłowym
no ale masz to w halogenach czy w swiatłach. Bo o swiatłach słyszałem i wiem ze takie cos jest ale o halogenach pierwszy raz słysze
-
jaki olej do 330D Castrol EGDE 0-30W czy 5-30W
No własnie a co lepiej wlac do diesla castrol EGDE czy MAGNATEK
-
[e46] podswietlenie schowka pasarzera
No własnie nie ma. Jest tylko puste miejsce na nią nawet nie ma zaślepki co wskazuje że była no ale nie ma. Przynajmniej ja jej nie wyciągałem. koledzy sprawdzicie jaki macie nr na tej lampce ni i jaki wtyk ma byc do niej. Bardzo by mi to ułatwiło sprawę.
-
320d Zawieszenie wysokość tył sedan
Kolego wielkość felg nie ma az takiego znaczenia. Mam 18" i nic mi nie obcieka. Jakie masz ET? Do trójeczek oryginalne felgi maja ET 47
-
330d - jak są podłączone ringi???
najlepiej jak wyciagniesz sobie cała lampe ale zeby to zrobic musisz wyciagnac dysze spryskiwaczy , ta cześć która psika. Jest ona na wsuwanie trzeba ciagnac mocno do siebie
-
330d - jak są podłączone ringi???
nikt nic nie wie na ten temat ?
-
[e46] podswietlenie schowka pasarzera
dubel*
-
[e46] podswietlenie schowka pasarzera
no właśnie ze nie mam. Gdy kupiłem samochód jeż jej nie było. A Ty masz ? Jak wygląda podswietlenie , zapala sie gdy otwierasz schowek czy pali sie cały czas?
-
318i szyberdach
a silniczek chodzi jak próbujesz przesuwać szyberdach ?
-
320d Szyberdach
proponuje tego tłumacza jest całkiem dobry http://www.frengly.com/
-
330d - jak są podłączone ringi???
Patrząc na ten schemat który przedstawił kolega mam pytanie. Czy tylko mam sie wpiąć do przewodu plusowego (+) a do minusowego (-) nie ?
-
318i szyberdach
I tak jest. Kolego ten przycisk nie służy tylko do przyciskanie ale również do przesuwania przód tył. Jesli go wciśniesz i przytrzymasz bedzie Ci sie on uchylał i od razu zamykał. Masz tam jeszcze narysowane strzałki w którą stronę sie otwiera a w która zamyka szyberdach.
-
318i Wymiana przedniej piasty, oraz łożysk
W ksiażce "sam naprawiam BMW" pisze ze dokręca sie ją 290 Nm . Oczywiście musisz mieć nowa nakretke. Jesli chcesz to moge Ci wysłac na poczte "sam naprawiam BMW" , jak co to wal na PW
-
320D - Zawieszenie Tył
nie wiem czy to dobry pomysł ,ale co myslicie o tym zeby pod jedna sprężynę podłożyć gumę. Wiadomo pod ta prawa.