Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. dokładnie w fotelu kierowcy nie ma maty. Ale jest wtyczka przy napinaczu pasów. Sprawdz czy napinacz nie jest wystrzelony a sama wtyczka zaslepiona
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na airwolf temat w E46
    włącz zapłon i trzymaj wciśnięty Hamulec tak długo az Ci zgasnie to jakies 20 sekund
  3. mógłbyś wyjaśnić jak to zrobiłeś schematy to dla mnie czarna magia :mad2: ja myślę tak wypuszczam dwa przewody od oświetlenia nóg - i + ,dalej od kostek postojowych tak samo i łączę z przewodami od oświetlenia tylko lutuje diody i ma działać jeżeli coś źle to mnie poprawcie :D Kolego nie musisz wypuszczać dwóch przewodów - i +.Wyprowadzasz tylko jeden kabel od oświetlenia wnętrza od przewodu plusowego(+) wpinasz sie tylko w przewód plusowy (+) w światłach postojowych po prawej jak i lewej stronie.Minus (-) juz masz na światłach postojowych wiec nie musisz wypuszczać drugiego przewodu minusowego (-). Czyli robisz tak wyprowadzasz jeden kabel z oświetlenia wnętrza a od tego kabla jeden do prawej lampy a drugi do drugiej lampy. Na końcu tych kabli zamontowałem te diody i wpiąłem je w kostke od postojówek w plus (+). Pamietaj ze ta diode musisz wlutować w odpowiednim kierunku tak żeby przepuszczała Ci prąd do swiateł a nie w kierunku oswietlenia wnetrza. Jesli ja zamontujesz zle to przy wł świateł postojowych bedzi Ci sie swieciło cały czas swiatło w srodku samochodu.
  4. Koledzy podpiąłem sie według tego schematu i wszystko działa tak jak ma byc. http://img135.imageshack.us/i/schematz.jpg/
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na sebass81 temat w E46
    Każdą kierownice mozna ściągnąć a co do poduszki to jesli jest odłaczony akumulator to błędu nie wywali
  6. w tylnym prawym. Boczek jest zamieszczony na takim zaczepie co widac nr 10 na schemaie jest jeden w lewym górnym rogu a w zdłóż szyby sa 2 lub 3 takie "wypustki"
  7. Nie wiem czy czasem w kombi spręzyny nie sa inne. Proponowałbym na poczatek wsadzic gumy po te sprężyny co masz teraz zawieszenie zrobis sie twardsze i mniej bedzie sie uginac jesli nie pomoze kombinuj dalej
  8. moze masz nie odpowiednia nawigacje tzn ta płyte z nawigacją
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na cipiur temat w E46
    zmien jeszcez rza na zimowe jesli bedzie wszystko ok to bedziesz wiedział ze cos jest z letnimi
  10. Kolego Olej MOTUL tez jest dobrym olejem chłopcy tu na forum go sobie chwala nie wiem jaki jest bo ja zalewam zawsze castrola
  11. Moze byc inny kolego
  12. no ale masz to w halogenach czy w swiatłach. Bo o swiatłach słyszałem i wiem ze takie cos jest ale o halogenach pierwszy raz słysze
  13. No własnie a co lepiej wlac do diesla castrol EGDE czy MAGNATEK
  14. No własnie nie ma. Jest tylko puste miejsce na nią nawet nie ma zaślepki co wskazuje że była no ale nie ma. Przynajmniej ja jej nie wyciągałem. koledzy sprawdzicie jaki macie nr na tej lampce ni i jaki wtyk ma byc do niej. Bardzo by mi to ułatwiło sprawę.
  15. Kolego wielkość felg nie ma az takiego znaczenia. Mam 18" i nic mi nie obcieka. Jakie masz ET? Do trójeczek oryginalne felgi maja ET 47
  16. najlepiej jak wyciagniesz sobie cała lampe ale zeby to zrobic musisz wyciagnac dysze spryskiwaczy , ta cześć która psika. Jest ona na wsuwanie trzeba ciagnac mocno do siebie
  17. nikt nic nie wie na ten temat ?
  18. no właśnie ze nie mam. Gdy kupiłem samochód jeż jej nie było. A Ty masz ? Jak wygląda podswietlenie , zapala sie gdy otwierasz schowek czy pali sie cały czas?
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na cipiur temat w E46
    a silniczek chodzi jak próbujesz przesuwać szyberdach ?
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na wania126 temat w E46
    proponuje tego tłumacza jest całkiem dobry http://www.frengly.com/
  21. Patrząc na ten schemat który przedstawił kolega mam pytanie. Czy tylko mam sie wpiąć do przewodu plusowego (+) a do minusowego (-) nie ?
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na cipiur temat w E46
    I tak jest. Kolego ten przycisk nie służy tylko do przyciskanie ale również do przesuwania przód tył. Jesli go wciśniesz i przytrzymasz bedzie Ci sie on uchylał i od razu zamykał. Masz tam jeszcze narysowane strzałki w którą stronę sie otwiera a w która zamyka szyberdach.
  23. W ksiażce "sam naprawiam BMW" pisze ze dokręca sie ją 290 Nm . Oczywiście musisz mieć nowa nakretke. Jesli chcesz to moge Ci wysłac na poczte "sam naprawiam BMW" , jak co to wal na PW
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na melon115 temat w E46
    nie wiem czy to dobry pomysł ,ale co myslicie o tym zeby pod jedna sprężynę podłożyć gumę. Wiadomo pod ta prawa.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.