Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Są zaślepki ale z tyłu, po jednej na stronę. Dokładnie są one w miejscu gdzie przykręcasz dywanik do podłogi. Po stronie prawej pod prawą spinka a po tronie lewej pod lewa spinką dywanika. Osobiście wymieniłem dwie. Sprawdź to u siebie jeśli będzie to przyczyną to potrzebujesz takiej zaślepki. Nr 9 ze schematu http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=51_3286&hg=51&fg=80
  2. Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. Miałem to samo auto na zimnym paliło od ręki podczas jazdy zadnych widocznych objaw zeby było coś nie tak. Wymiana czujnika wałka rozrządu pomoła. Co do pompy o której pisałeś wydaje mi się ze gdyby to ona bbyła winna to auto podczas jazdy byłoby mułowate i nie osiągałoby pewnych prędkości.
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na fornal temat w E46
    Miałem ten sam problem. Spr przyłożyć do niej dorn i mocno w niego uderzać młotkiem. U mnie poskutkowało i od tamtej pory nie dokrecam mocno kół no i śruby tez zacząłem smarować.
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na kzk21 temat w E46
    Moga byc też żarówki na wykonczeniu. Spróbuj wsadzić nowe i sprawdz czy się coś poprawiło
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na ruchu temat w E46
    kolego sałabo szukałeś. Sam małem ten problem objawy identyczne. Probem tkwił w czujniku wałka rozrządu.
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na maaster4 temat w E46
    zrób tak. Włacz wycieraczki i w miejscu styku lusterka z szyba dotknij to miejsce pacem. Jesli wycieraczki się rusza w chwili dotkniecia palcem szyby to czujnik działa prawiłowo. Oczywiście dotykasz tego miejsca od zewnątrz.
  7. Miałem dokładnie to samo w 330d wskazuwka oscylowała w tych granicach co u Ciebie. Po wymianie termostatu trzyma pion i w aucie już gorąco :) a przed wymiana to nawet ciepło nie było.
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w E46
    Gumy na stabilizatorze też mogą stukać.
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na maaster4 temat w E46
    a na prawej manetce nasz pokretło ? ono wlasnie słuzy do ustawiania intensywnosci wycieraczek , gdy masz czujnik deszczu
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na swayze temat w E36
    sorki pomyliłem dział
  11. Witam koledzy. Odświeżę troche ten temat. Chciałbym u siebie profilaktycznie wyczyścić cały dolot powietrza ( zaworki , EGR, kolektor ssacy itd.) i tu mam pytanie czy bede potrzebował nowych uszczelek jesli to wszystko porozkręcam?
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na bart.pez temat w E46
    Witam. Wiec tak.Pierwszy link przedstwia poduszkę drzwi ale dokładnie nie wiem która strone a jest to wazne. Drugi link przedstawia tak jak mówiłeś poduszke pasażer ale już nie drzwi a tą nad schowkiem. Trzeci link przedstawia kurtynę ale tez nie wiem która stronę a jest to wazne. Musisz kupić te po której Ci wystrzeliły i nie słuchaj jesli ktoś Ci mówi ze nie ma róznicy czy to prawa czy lewa. Podejrzewam ze będziesz miał jeszcze wystrzelony napinacz pasów. Nie jestem tego pewien na 100% ale sobie to sprawdz.
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na lele1122 temat w E46
    yoshimura01jak nie ma jak są :cool2: http://moto.allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n2-70rs-rs-kadex-i1315742259.html Oczywiście ta koncówka jest lepsza niż ta co pokazałem wczesniej no ale tez droższa
  14. ziomekthx odpowiedział(a) na lele1122 temat w E46
    Kolego jk chcesz akie cos robic to proponuje tą koncówke http://allegro.pl/chromowana-nakladka-koncowka-tlumika-646-i1320456622.html Tu spaliny beda przelatywać przez całość a nie jak w tym linku co pokazałes wydech konczy sie przed dwururką. Chyba wiesz o co mi chodzi
  15. nie wiem czy takie coś jest mozliwe ale co do samego włączającego się alarmu to najczesciej w e46 szwankuje przyciski pod maska silnika. Sam miałem taki problem.
  16. Witam odswierze trochę temat. Pobrałem sobie DIS-a po rozpakowaniu zajmuje 5Gb wiec mysle ze jest wszystko. Wersja V39 i tu pytanie czy jest sens sie w to bawić bo widzę,że tu wszyscy maja V44 a nawet mowa o nowszym. Chciałbym sobie to zainstalować ale nie wiem jak . linki z instalacja nie działają , czy mógłby ktoś je odświeżyć ? Ewentualnie jesli ta wersja która posiadm jest już nieciekawa poprosze o link skąd bede mógł pobrać V44.
  17. Kolego co do foteli z anglika to beda pasowały tylko jest jedno ale. Mata zajecia fotela bedzie po stronie kierowcy a nie pasażera.
  18. Chyba juz wiem o było przyczyna ze moje auto nie chciało palić. Przy wymianie czujnika nie zauważyłem ze został mi w otworze oring i nowy czujnik założyłem z nowym oringiem . W sumie były dwa oringi a miał być jeden. Po zdemontowaniu jednego autko pali na ciepłym:) przynajmniej puki co ;)
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na kerman temat w E46
    a nie jest tak ze jak jest te czarne oczko na akumulatorze tzn ze juz jest on do wymiany ?
  20. 330d 184 KM tez bedzie pasowało ? Co z cześciami które oryginalne , wytrzymają ? Bo z chipem to chyba już nie.
  21. Sprawdz tez w ukrytych testach komputera jakie masz ładowanie bo mechanik mógł coś popsuć , nie podpiąć czy coś jeszcze
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na krzysiek318d temat w E46
    Poszukaj tutaj http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=os%C5%82ona+silnika+bmw+e46&category=620 Wstaw obrazek z http://www.realoem.com/bmw/select.do zebym wiedział jak wyglada to coś poszukam. Jak znajde dam znać
  23. Jesli o pierwszy Twój serwis to wymień wszystkie filtry : powietrza , kabinowy , paliwa , oleju , odme. Co do płukania silnika nie jest to konieczne. Jesli nie jesteś pewien swojego przebiegu w 100% to skontroluj sobie rozrząd. Wiem wiem jest na łańcuchu ale bedziesz miał pewność. Ja w mojej ma 215 tyś w co nie wierze pewnie grubo ponad 300 tyś bedzie. Przy najblizszej wymianie sprawdze sobie rozrząd.
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na jaro_23 temat w E46
    Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. Sam zastosowałem takie rozwiazanie
  25. Moze głupie ptanie. Ale czy sprawdzałeś to podczas jazdy czy na postoju?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.