Treść opublikowana przez ziomekthx
-
320d - Nieszczelnośc pod dywanikiem.
Są zaślepki ale z tyłu, po jednej na stronę. Dokładnie są one w miejscu gdzie przykręcasz dywanik do podłogi. Po stronie prawej pod prawą spinka a po tronie lewej pod lewa spinką dywanika. Osobiście wymieniłem dwie. Sprawdź to u siebie jeśli będzie to przyczyną to potrzebujesz takiej zaślepki. Nr 9 ze schematu http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=51_3286&hg=51&fg=80
-
318i N46 2 l. 143 km nie pali jak ciepły
Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. Miałem to samo auto na zimnym paliło od ręki podczas jazdy zadnych widocznych objaw zeby było coś nie tak. Wymiana czujnika wałka rozrządu pomoła. Co do pompy o której pisałeś wydaje mi się ze gdyby to ona bbyła winna to auto podczas jazdy byłoby mułowate i nie osiągałoby pewnych prędkości.
-
320d Zapieczona sruba w kole
Miałem ten sam problem. Spr przyłożyć do niej dorn i mocno w niego uderzać młotkiem. U mnie poskutkowało i od tamtej pory nie dokrecam mocno kół no i śruby tez zacząłem smarować.
-
320d - Tylne lamy slabo swieca
Moga byc też żarówki na wykonczeniu. Spróbuj wsadzić nowe i sprawdz czy się coś poprawiło
-
320d Problem z odpalaniem
kolego sałabo szukałeś. Sam małem ten problem objawy identyczne. Probem tkwił w czujniku wałka rozrządu.
-
325i - czujnik deszczu
zrób tak. Włacz wycieraczki i w miejscu styku lusterka z szyba dotknij to miejsce pacem. Jesli wycieraczki się rusza w chwili dotkniecia palcem szyby to czujnik działa prawiłowo. Oczywiście dotykasz tego miejsca od zewnątrz.
-
320 Ci - Czy to prawidłowa temp silnika ?
Miałem dokładnie to samo w 330d wskazuwka oscylowała w tych granicach co u Ciebie. Po wymianie termostatu trzyma pion i w aucie już gorąco :) a przed wymiana to nawet ciepło nie było.
-
320d - zawieszenie
Gumy na stabilizatorze też mogą stukać.
-
325i - czujnik deszczu
a na prawej manetce nasz pokretło ? ono wlasnie słuzy do ustawiania intensywnosci wycieraczek , gdy masz czujnik deszczu
-
Re: 320 klosze reflektorow...
sorki pomyliłem dział
-
[EXX] Czyszczenie zaworu EGR
Witam koledzy. Odświeżę troche ten temat. Chciałbym u siebie profilaktycznie wyczyścić cały dolot powietrza ( zaworki , EGR, kolektor ssacy itd.) i tu mam pytanie czy bede potrzebował nowych uszczelek jesli to wszystko porozkręcam?
-
323i nowe poduszki
Witam. Wiec tak.Pierwszy link przedstwia poduszkę drzwi ale dokładnie nie wiem która strone a jest to wazne. Drugi link przedstawia tak jak mówiłeś poduszke pasażer ale już nie drzwi a tą nad schowkiem. Trzeci link przedstawia kurtynę ale tez nie wiem która stronę a jest to wazne. Musisz kupić te po której Ci wystrzeliły i nie słuchaj jesli ktoś Ci mówi ze nie ma róznicy czy to prawa czy lewa. Podejrzewam ze będziesz miał jeszcze wystrzelony napinacz pasów. Nie jestem tego pewien na 100% ale sobie to sprawdz.
-
320d końcówka wydechu
yoshimura01jak nie ma jak są :cool2: http://moto.allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n2-70rs-rs-kadex-i1315742259.html Oczywiście ta koncówka jest lepsza niż ta co pokazałem wczesniej no ale tez droższa
-
320d końcówka wydechu
Kolego jk chcesz akie cos robic to proponuje tą koncówke http://allegro.pl/chromowana-nakladka-koncowka-tlumika-646-i1320456622.html Tu spaliny beda przelatywać przez całość a nie jak w tym linku co pokazałes wydech konczy sie przed dwururką. Chyba wiesz o co mi chodzi
-
320d - Zdalne włamanie do auta?
nie wiem czy takie coś jest mozliwe ale co do samego włączającego się alarmu to najczesciej w e46 szwankuje przyciski pod maska silnika. Sam miałem taki problem.
-
Instalacja DIS na Vmware
Witam odswierze trochę temat. Pobrałem sobie DIS-a po rozpakowaniu zajmuje 5Gb wiec mysle ze jest wszystko. Wersja V39 i tu pytanie czy jest sens sie w to bawić bo widzę,że tu wszyscy maja V44 a nawet mowa o nowszym. Chciałbym sobie to zainstalować ale nie wiem jak . linki z instalacja nie działają , czy mógłby ktoś je odświeżyć ? Ewentualnie jesli ta wersja która posiadm jest już nieciekawa poprosze o link skąd bede mógł pobrać V44.
-
320d - obroty, wysprzęglanie i pytania nowicjusza
Kolego co do foteli z anglika to beda pasowały tylko jest jedno ale. Mata zajecia fotela bedzie po stronie kierowcy a nie pasażera.
-
e46 kody błedów z INPA
Chyba juz wiem o było przyczyna ze moje auto nie chciało palić. Przy wymianie czujnika nie zauważyłem ze został mi w otworze oring i nowy czujnik założyłem z nowym oringiem . W sumie były dwa oringi a miał być jeden. Po zdemontowaniu jednego autko pali na ciepłym:) przynajmniej puki co ;)
-
320d ładowanie akumulatora
a nie jest tak ze jak jest te czarne oczko na akumulatorze tzn ze juz jest on do wymiany ?
-
M54 może kogoś zainteresuje G-Power promocja na kompresory
330d 184 KM tez bedzie pasowało ? Co z cześciami które oryginalne , wytrzymają ? Bo z chipem to chyba już nie.
-
320 d-Jakis blad przy odpalaniu
Sprawdz tez w ukrytych testach komputera jakie masz ładowanie bo mechanik mógł coś popsuć , nie podpiąć czy coś jeszcze
-
318d - oslona pod silnik
Poszukaj tutaj http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=os%C5%82ona+silnika+bmw+e46&category=620 Wstaw obrazek z http://www.realoem.com/bmw/select.do zebym wiedział jak wyglada to coś poszukam. Jak znajde dam znać
-
320d Pierwszy przegląd. Co warto sprawdzić?
Jesli o pierwszy Twój serwis to wymień wszystkie filtry : powietrza , kabinowy , paliwa , oleju , odme. Co do płukania silnika nie jest to konieczne. Jesli nie jesteś pewien swojego przebiegu w 100% to skontroluj sobie rozrząd. Wiem wiem jest na łańcuchu ale bedziesz miał pewność. Ja w mojej ma 215 tyś w co nie wierze pewnie grubo ponad 300 tyś bedzie. Przy najblizszej wymianie sprawdze sobie rozrząd.
-
320d - Tuleje wahacza
Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. Sam zastosowałem takie rozwiazanie
-
320d sprzyskiwacze przedniej szyby
Moze głupie ptanie. Ale czy sprawdzałeś to podczas jazdy czy na postoju?