Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. moze stre sprężyny były pęknięte? Czytałem tez ze trzeba je odpowiednio założyć. Sam jeszcze nie wymieniałem ale jesli dobrze pamietam jest tam jakiś specjalny rowek czy coś , czyli musza być dokładnie ułożone bo w przeciwnym razie własnie auto wyżej stoi. Nie jestem pewien tego na 100% ale moze warto sprawdzić
  2. A o ile Ci sie dzwigła buda na tych nowych sprężynach ? Jakie koła tam masz ?
  3. kup takie jakie Ci sie podobaja . Też mam xenon i kupiłem białe inni kupuja żółte. Sam widzisz nie ma na to reguły
  4. Ten VIN musisz jeszcze rozkodować. Jest tutaj poproś viewtopic.php?f=19&t=127871
  5. A co jak byś oddał auto do warsztatu i wszystko zrobia Ci na cacy tak jak chcesz a ubezpieczyciel za to zapłaci. MOzna tak czy nie?
  6. Osobiście nidgy bym nie kupił auta od kobiety. Niby wszystko ładnie bo kobieta , zadbane i wszyscy sie na to łapią. Ale patrząc jak jeżdżą to każdy na nie narzeka - taka prawda. A teraz kilka przykładów z życia. Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodniczego prawie pusty znacznie poniżej minimum , dolewanie płynu chłodniczego do silnika - korek był to wlałam , oddawanie auta do aso płacenie za wymiane oleju z filtrami potwierdzone na paragonie a filtry stare ( brak wiedzy żeby sobie sprawdzic juz nie mówiąc co gdzie sie znajduje) nie umiejętność wymiany koła (jazda na kapciu) , na desce świeci sie jakaś kontrolka no ale samochód jedzie Nie tyczy sie to tylko jednej kobiety. Potem auto sie psuje jak dla mnie nic dziwnego po takim właścicieli i trafia na allegro ze auto zadbane po kobiecie.
  7. O ile ktoś juz ich nie wymieniał i nie wsadził tych które pasuja do e46 a nie pod konkretne zawieszenie. Najlepiej jak rozkodujesz sobie nr VIN. Bedzie wszystko jasne.
  8. to ze pisze tak w katalogu to nie do konca tak jest. Ty mozesz mieć sportowe dostosowanie podwozia w którym zawieszenie jest nizsze o 1,5 cm a drugi moze miec ten sam silnik co Ty a zawieszenie seryjne. Musisz wiedziec jakie zawieszenie masz w swoim aucie.
  9. Tez chciałbym jezyk PL w mojej nawigacji. Teraz mam francuski i niemiecki a soft od OSD nie działa. Czyli nie chce mi zmienić na PL. Czy ktos posiada taki soft który zmieni mi menu na PL?
  10. Koledzy dawno nie zaglądałem do tego tematu i mam pytanie . Czy ktos posiada soft do MK3 który zmienia francuski na polski bo ostatnim razem to nikt takiego nie posiadał a zmieniali wszyscy co mieli jezyk angielski którego ja nie posiadam w swojej nawigacji. No i jeszcze jedno pytanie czy pojawiła sie nowsza napa bo ostatnio chyba pobierałem w 2008 roku
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na dex88 temat w E46
    Kolego pasy ni wystrzelają tylko napinacze pasów nr 2 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=72_0330&hg=72&fg=05 jesli masz go wystrzelony do guma na nim bedzie ściśnięta a na końcu bedzie wystawał kawałek linki stalowej
  12. To wszystko działo sie w autach przed liftem. czyli do 4.2001 po lifcie słyszałem ze juz zostało to poprawione.
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na jarprocki temat w E46
    no właśnie ATE idą na pierwszy montaż u mnie jest szara właśnie z tym napisem
  14. ziomekthx odpowiedział(a) na lele1122 temat w E46
    według nr nie bedzie pasowała
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na slomka199 temat w E46
    Czyli jakby nie patrzeć koszt 1000zł na używanych częściach... Tez tak mysle ze w tych granicach sie zmieścisz. Kolega wyzej pisze ze sie nie opłaca. MOzna powiedzieć do pierwszej stłuczki , bo jak sie trafi na kogoś co sie zna to wina spadnie na Ciebie. Powie ze go oslepiłeś ze nie masz atestu na zestaw lamp i dostaniesz po tyłku.
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na slomka199 temat w E46
    zeby dołozyć spryskiwacze musisz mieć listwe pod reflektor z ta zaslepką, dysze x2 , 2 pompki przy dyszach , przewody z końcówkami i rozgałęźnikami ,zbiornik spryskiwaczy z dodatkową pompką na xenon + ta pompka, instalacja do tej pompki i pewnie przekodowanie kompa. Samo poziomowanie mozna też założyć samemu
  17. ziomekthx odpowiedział(a) na czerwony330d temat w E46
    Dzieki koledzy za odpowiedz , mam skrzynie manualną wiec na wiosnę zacznę działać :)
  18. To ze swieca kontrolki moze oznaczac to co piszesz. Zabrudzony czujnik ABS lub słaby akumulator, gdyż komputer odcina po kolei systemy zeby auto mogło odpalić. A czy przy kręceniu słyszysz pstrykanie i mrugają Ci swiatła ? Co do czujnika wału korbowego to przejmuje on dopiero impuls po odpaleniu od wałaka rozrządu wiec to raczej nie to. Spr najpierw podładować aku
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na slomka199 temat w E46
    co chcesz wiedzieć na temat sprysków i samo poziomowania ? Jesli nie masz ori xenon tylko dokładane to uwazaj bo przy najmniejszej stłuczce wina moze spaść na Ciebie. Po prostu nie masz homologacji na taki zestaw. A ubezpieczyciel nic Ci nie wypłaci
  20. tak z Ciekawości ile dałeś za regenerecje tej pompy ?
  21. Tez ja dziś oglądałem i pierwsza myśl to ze TUDEM sprzedaje swoja bawarke.
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na czerwony330d temat w E46
    Mam pytanie zwiazane z chipowaniem , ale nie zadnym gotowcem tylko indywidualnie pod silnik. Mam 330d 184 KM i chciałbym sie dowiedzieć ile mozna wyciagnac na chipie zeby było to bezpieczne dla silnika , skrzyni i innych podzespołów
  23. Listwa z pierwszego linku jest listwą standardowa a druga jest to Listwa z M-pakietu.
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w E46
    Zamieszcze jeszcze jedne post w tym temacie. Wczoraj wracając z urlopu trasa ok 400km Zamosc- Jarosław- Łańcut- Rzeszów- Tarnów-Kraków - Katowice. Spalanie wyszło mi 7,3l Prędkości w miastach 80-90km/h obwodnice 120-140km/h autostrada 160-180 w porywach do 200km/h koła 17" 225/45 Wiec jak dla mnie na ten silnik i przy tych prędkościach jest to małe spalanie. Latem spalanie mialem ok 8L wiec tragedii niema
  25. ziomekthx odpowiedział(a) na kazas4 temat w E46
    Wygląda mi to na jakiś czujnik

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.