Treść opublikowana przez ziomekthx
-
328i, wymienione sprężyny przód i wysoko stoi
moze stre sprężyny były pęknięte? Czytałem tez ze trzeba je odpowiednio założyć. Sam jeszcze nie wymieniałem ale jesli dobrze pamietam jest tam jakiś specjalny rowek czy coś , czyli musza być dokładnie ułożone bo w przeciwnym razie własnie auto wyżej stoi. Nie jestem pewien tego na 100% ale moze warto sprawdzić
-
328i, wymienione sprężyny przód i wysoko stoi
A o ile Ci sie dzwigła buda na tych nowych sprężynach ? Jakie koła tam masz ?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
kup takie jakie Ci sie podobaja . Też mam xenon i kupiłem białe inni kupuja żółte. Sam widzisz nie ma na to reguły
-
328i, wymienione sprężyny przód i wysoko stoi
Ten VIN musisz jeszcze rozkodować. Jest tutaj poproś viewtopic.php?f=19&t=127871
-
330d Turing Zmiana na POLIFTINGOWY
A co jak byś oddał auto do warsztatu i wszystko zrobia Ci na cacy tak jak chcesz a ubezpieczyciel za to zapłaci. MOzna tak czy nie?
-
Jak sprawdzić faktyczny przebieg auta ?
Osobiście nidgy bym nie kupił auta od kobiety. Niby wszystko ładnie bo kobieta , zadbane i wszyscy sie na to łapią. Ale patrząc jak jeżdżą to każdy na nie narzeka - taka prawda. A teraz kilka przykładów z życia. Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodniczego prawie pusty znacznie poniżej minimum , dolewanie płynu chłodniczego do silnika - korek był to wlałam , oddawanie auta do aso płacenie za wymiane oleju z filtrami potwierdzone na paragonie a filtry stare ( brak wiedzy żeby sobie sprawdzic juz nie mówiąc co gdzie sie znajduje) nie umiejętność wymiany koła (jazda na kapciu) , na desce świeci sie jakaś kontrolka no ale samochód jedzie Nie tyczy sie to tylko jednej kobiety. Potem auto sie psuje jak dla mnie nic dziwnego po takim właścicieli i trafia na allegro ze auto zadbane po kobiecie.
-
328i, wymienione sprężyny przód i wysoko stoi
O ile ktoś juz ich nie wymieniał i nie wsadził tych które pasuja do e46 a nie pod konkretne zawieszenie. Najlepiej jak rozkodujesz sobie nr VIN. Bedzie wszystko jasne.
-
328i, wymienione sprężyny przód i wysoko stoi
to ze pisze tak w katalogu to nie do konca tak jest. Ty mozesz mieć sportowe dostosowanie podwozia w którym zawieszenie jest nizsze o 1,5 cm a drugi moze miec ten sam silnik co Ty a zawieszenie seryjne. Musisz wiedziec jakie zawieszenie masz w swoim aucie.
-
[E46] Pomocy MK3 spolszczenie + polska mapa CD
Tez chciałbym jezyk PL w mojej nawigacji. Teraz mam francuski i niemiecki a soft od OSD nie działa. Czyli nie chce mi zmienić na PL. Czy ktos posiada taki soft który zmieni mi menu na PL?
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Koledzy dawno nie zaglądałem do tego tematu i mam pytanie . Czy ktos posiada soft do MK3 który zmienia francuski na polski bo ostatnim razem to nikt takiego nie posiadał a zmieniali wszyscy co mieli jezyk angielski którego ja nie posiadam w swojej nawigacji. No i jeszcze jedno pytanie czy pojawiła sie nowsza napa bo ostatnio chyba pobierałem w 2008 roku
-
320d Problem po kolizji.
Kolego pasy ni wystrzelają tylko napinacze pasów nr 2 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=72_0330&hg=72&fg=05 jesli masz go wystrzelony do guma na nim bedzie ściśnięta a na końcu bedzie wystawał kawałek linki stalowej
-
3XX - Wadliwe zawieszenie tyłu... - jak to jest?
To wszystko działo sie w autach przed liftem. czyli do 4.2001 po lifcie słyszałem ze juz zostało to poprawione.
-
320d błędy ABS / ASC
no właśnie ATE idą na pierwszy montaż u mnie jest szara właśnie z tym napisem
-
320d kurtyna boczna
według nr nie bedzie pasowała
-
Jakie lamy do e 46 sedan
Czyli jakby nie patrzeć koszt 1000zł na używanych częściach... Tez tak mysle ze w tych granicach sie zmieścisz. Kolega wyzej pisze ze sie nie opłaca. MOzna powiedzieć do pierwszej stłuczki , bo jak sie trafi na kogoś co sie zna to wina spadnie na Ciebie. Powie ze go oslepiłeś ze nie masz atestu na zestaw lamp i dostaniesz po tyłku.
-
Jakie lamy do e 46 sedan
zeby dołozyć spryskiwacze musisz mieć listwe pod reflektor z ta zaslepką, dysze x2 , 2 pompki przy dyszach , przewody z końcówkami i rozgałęźnikami ,zbiornik spryskiwaczy z dodatkową pompką na xenon + ta pompka, instalacja do tej pompki i pewnie przekodowanie kompa. Samo poziomowanie mozna też założyć samemu
-
330d Montaż Chip Boxa
Dzieki koledzy za odpowiedz , mam skrzynie manualną wiec na wiosnę zacznę działać :)
-
330d nie odpala, rozrusznik kreci
To ze swieca kontrolki moze oznaczac to co piszesz. Zabrudzony czujnik ABS lub słaby akumulator, gdyż komputer odcina po kolei systemy zeby auto mogło odpalić. A czy przy kręceniu słyszysz pstrykanie i mrugają Ci swiatła ? Co do czujnika wału korbowego to przejmuje on dopiero impuls po odpaleniu od wałaka rozrządu wiec to raczej nie to. Spr najpierw podładować aku
-
Jakie lamy do e 46 sedan
co chcesz wiedzieć na temat sprysków i samo poziomowania ? Jesli nie masz ori xenon tylko dokładane to uwazaj bo przy najmniejszej stłuczce wina moze spaść na Ciebie. Po prostu nie masz homologacji na taki zestaw. A ubezpieczyciel nic Ci nie wypłaci
-
330d - Problem z odpaleniem auta
tak z Ciekawości ile dałeś za regenerecje tej pompy ?
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
Tez ja dziś oglądałem i pierwsza myśl to ze TUDEM sprzedaje swoja bawarke.
-
330d Montaż Chip Boxa
Mam pytanie zwiazane z chipowaniem , ale nie zadnym gotowcem tylko indywidualnie pod silnik. Mam 330d 184 KM i chciałbym sie dowiedzieć ile mozna wyciagnac na chipie zeby było to bezpieczne dla silnika , skrzyni i innych podzespołów
-
320d pytanie o czujnik parkowania
Listwa z pierwszego linku jest listwą standardowa a druga jest to Listwa z M-pakietu.
-
330d realne spalanie?
Zamieszcze jeszcze jedne post w tym temacie. Wczoraj wracając z urlopu trasa ok 400km Zamosc- Jarosław- Łańcut- Rzeszów- Tarnów-Kraków - Katowice. Spalanie wyszło mi 7,3l Prędkości w miastach 80-90km/h obwodnice 120-140km/h autostrada 160-180 w porywach do 200km/h koła 17" 225/45 Wiec jak dla mnie na ten silnik i przy tych prędkościach jest to małe spalanie. Latem spalanie mialem ok 8L wiec tragedii niema
-
320d - Co to za część????
Wygląda mi to na jakiś czujnik