Treść opublikowana przez ziomekthx
-
330xd amortyzatory przód
kup sachsy dedykowane pod Twoje zawieszenie. Jesli masz rozkodowany VIN to bedziesz wiedział jakie masz
-
330xd amortyzatory przód
kupuj sachsy bo jest tu parę opinii ze po włożeniu blistein samochód wygląda jak terenówka. Sam tez innych nie bede zakładał. Mozesz sobie poczytać viewtopic.php?f=69&t=155825
-
BMW E46 Sterownik nagrzewania świec żarowych
To ile kabelków wychodzi zalezy od ilości swiec
-
330d Tarcze hamulcowe - minimalna grubość
dziw ze az nic sie tam poważnego nie pourywało
-
BMW E46 Sterownik nagrzewania świec żarowych
to gdzie wkoncu jest przekaznik/sterownik swiec w modelu po lifcie?? i przy okazji powiedzcie gdzie szukac owego bezpiecznika?? Po lifcie jest tak jak kolega wyzej pisał w okolicach rozrusznika a bezpiecznik jest w schowku. otwierasz schowek otwierasz bezpieczniki i ukazuje Ci sie tam taka mała prostokątna skrzyneczka , otwierasz ja i tam jest ten słynny bezpiecznik
-
330d Tarcze hamulcowe - minimalna grubość
Tez sie przymierzam do wymiany przednich tarcz. Puki co to hamują dobrze. Jak bede miał to zmierzę ile maja moja i podam bedziesz miał porównanie.
-
problem z kontrolka akumulatora i DSC
Jesli ABS sie nie świeci bedzie działał. Byłeś na kompie i mówiłeś jak to u Ciebie wygląda ze model 320 a masz silnik 3L ? Czujniki ABS różnia sie do tych modeli silnika. Moze musisz przeprogramować jakiś sterownik, moze być tak ze czujniki masz z 320d i dlatego tak sie dziej. Podjedz do jakiegoś magika BMW i sie dpoytaj
-
[E46] 330 Ci Lampy (ori xenon? Engle Eyes) jak popodłanczać
nie rozumie dlaczego przetwornice podpinasz pok kierunkowskaz. Ringi podpinasz pod przetwornice a przetwornice pod wtyczke ze świateł postojowych
-
inspekcja klocków
A mi sie wydaje ze ktoś kto nie wiedział o tym jak tą kontrolkę zgasić , gasi ja właśnie tak jak napisałem wyżej tylko o tym nie wiedząc bo np stoi na światłach i trzyma nogę na hamulcu a potem pisze ze zgasła mu sam podczas jazdy.
-
316i wymiana drążka kierowniczego
Tutaj poszukaj sa podane momenty http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
-
inspekcja klocków
Wł zapłon i wciśnij hamulec tak długo aż Ci zgasnie ta kontrolka. Nie wiem czy nie musza byc tez pozamykane wszystkie drzwi razem z szybami
-
[e46] 325i sedan, Kabel pirotechniczny schemat?
Musisz rozebrać cały prawy dolny bok auta, zaczynając od bagażnika kończąc na przednich drzwiach poniewaz ten kabel idzie wzdłuż samochodu. Bedziesz tez musiał podłogę trochę dzwignąć do tego dobrze sciągnąć tylną kanapę.
-
320i – regeneracja przekładni kier. gdzie na Śląsku?
Widzisz to zalezy jak kto trafi i jak zużyty ma już magiel. Kolega robił regeneracje tam gdzie ja i dalej lipa a u mnie smiga do tej pory
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Ładna Ta Twoja Bunia pewnie gdyby Moja spotkało to co Twoja zrobiłbym to samo. Niech teraz Ci służy :)
-
320i – regeneracja przekładni kier. gdzie na Śląsku?
Regenerowałem tem przekładnie 2 lata temu i do dzis mam spokój. Co do obsługo to tak jak kolega Bax napisał zostawia wiele do życzenia , ale z przekładnią mam spokój.
-
Gdzie jest przepływomierz??
Tak jest bo silnik przechodzi w tryb awaryjny
-
320i Jak wyjąć lampę przednią?
Dodam sam od siebie ze jesli msz xenon i spryskiwacze to nie sciagniesz tak łatwo listwy pod reflektorem bo w miejscu wysuwającym sie jest ona na zatrzaskach i reflektor wyjmujesz razem z nią przynajmniej jest tak w wersjach przed liftowych
-
318d - problem z oświetleniem bagażnika
Ale czy wtedy zapalała by sie kontrolka o otwartym bagazniku na desce rozdzielczej ? Sprawdziłbym tez czy dochodzi prąd do oswietlenia bagażnika
-
Nie działa tylnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Ja swoja zabrałem i pokazałem jaką potrzebuje i kupiłem na zapas
-
Samopoziomowanie xenonów
Jesli samo poziomowanie nie działa xenon opada w najniższy punkt , podjedz niech ktos ci to sprawdzi czy masz dobrze ustawione swiatła. Jesli miałeś dobrze ustawione a teraz są zbyt nisko prwnie padł któryś z czujników na wahaczu. Najlepiej gdybyś podpiął sie pod kompa
-
[E46] 2004 325Ci
No dlatego własnie też pytałem bo tak jak pisałeś wiele osób pisze ze maja te auta rózne czesci , ze europejskie nie pasują. Teraz przynajmniej mam potwierdzone od własciciela który posiada taki model , wiec może w niedalekiej przyszłosci coś sie sprowadzi :)
-
[E46] 2004 325Ci
Ładnie sie prezentuje. Powiedz mi jeszcze jak z częściami do tego modelu , wszystko trzeba sprowadzać zza Wielkiej Wody jak to nazwałeś ? Czy Europejskie czesci pasują bez problemów w ich miejsce? Pytam bo mam możliwość ściągnięcia auta ale gdyby trzeba było ściągać części zza oceanu to mi się nie uśmiecha.
-
[E46] 330d 2000 M-technick - Przeprowadzone naprawy
Dbam , dbam bo wiem że jak będę ja potrzebował to mnie nie zawiedzie :)
-
Nie działa tylnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej
mozesz sobie sam zrobić te blaszki. Sam miałem jedna tak skorodowana ze mi sie ułamała i zrobiłem nowe z blaszki miedzianej
-
[E46 320d] Czujnik ABS bez DSC przedlift
Tak sugeruj sie numerem z tej strony co podałeś. Na czujniku jest nr dokładnie na tej czesci co wpycha sie w piastę. Nie kupuj zamienników bo nie działają. Tylko i wyłącznie oryginał. Na pierwszy montaż ida firmy ATE. Popytaj sie na allegro osób które sprzedaja czujniki ATE czy maja taki co Ci bedzie pasował