Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na jaca1 temat w E46
    kup sachsy dedykowane pod Twoje zawieszenie. Jesli masz rozkodowany VIN to bedziesz wiedział jakie masz
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na jaca1 temat w E46
    kupuj sachsy bo jest tu parę opinii ze po włożeniu blistein samochód wygląda jak terenówka. Sam tez innych nie bede zakładał. Mozesz sobie poczytać viewtopic.php?f=69&t=155825
  3. To ile kabelków wychodzi zalezy od ilości swiec
  4. dziw ze az nic sie tam poważnego nie pourywało
  5. to gdzie wkoncu jest przekaznik/sterownik swiec w modelu po lifcie?? i przy okazji powiedzcie gdzie szukac owego bezpiecznika?? Po lifcie jest tak jak kolega wyzej pisał w okolicach rozrusznika a bezpiecznik jest w schowku. otwierasz schowek otwierasz bezpieczniki i ukazuje Ci sie tam taka mała prostokątna skrzyneczka , otwierasz ja i tam jest ten słynny bezpiecznik
  6. Tez sie przymierzam do wymiany przednich tarcz. Puki co to hamują dobrze. Jak bede miał to zmierzę ile maja moja i podam bedziesz miał porównanie.
  7. Jesli ABS sie nie świeci bedzie działał. Byłeś na kompie i mówiłeś jak to u Ciebie wygląda ze model 320 a masz silnik 3L ? Czujniki ABS różnia sie do tych modeli silnika. Moze musisz przeprogramować jakiś sterownik, moze być tak ze czujniki masz z 320d i dlatego tak sie dziej. Podjedz do jakiegoś magika BMW i sie dpoytaj
  8. nie rozumie dlaczego przetwornice podpinasz pok kierunkowskaz. Ringi podpinasz pod przetwornice a przetwornice pod wtyczke ze świateł postojowych
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na Ignacy1 temat w E46
    A mi sie wydaje ze ktoś kto nie wiedział o tym jak tą kontrolkę zgasić , gasi ja właśnie tak jak napisałem wyżej tylko o tym nie wiedząc bo np stoi na światłach i trzyma nogę na hamulcu a potem pisze ze zgasła mu sam podczas jazdy.
  10. Tutaj poszukaj sa podane momenty http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na Ignacy1 temat w E46
    Wł zapłon i wciśnij hamulec tak długo aż Ci zgasnie ta kontrolka. Nie wiem czy nie musza byc tez pozamykane wszystkie drzwi razem z szybami
  12. Musisz rozebrać cały prawy dolny bok auta, zaczynając od bagażnika kończąc na przednich drzwiach poniewaz ten kabel idzie wzdłuż samochodu. Bedziesz tez musiał podłogę trochę dzwignąć do tego dobrze sciągnąć tylną kanapę.
  13. Widzisz to zalezy jak kto trafi i jak zużyty ma już magiel. Kolega robił regeneracje tam gdzie ja i dalej lipa a u mnie smiga do tej pory
  14. Ładna Ta Twoja Bunia pewnie gdyby Moja spotkało to co Twoja zrobiłbym to samo. Niech teraz Ci służy :)
  15. Regenerowałem tem przekładnie 2 lata temu i do dzis mam spokój. Co do obsługo to tak jak kolega Bax napisał zostawia wiele do życzenia , ale z przekładnią mam spokój.
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na mokom69 temat w E46
    Tak jest bo silnik przechodzi w tryb awaryjny
  17. Dodam sam od siebie ze jesli msz xenon i spryskiwacze to nie sciagniesz tak łatwo listwy pod reflektorem bo w miejscu wysuwającym sie jest ona na zatrzaskach i reflektor wyjmujesz razem z nią przynajmniej jest tak w wersjach przed liftowych
  18. Ale czy wtedy zapalała by sie kontrolka o otwartym bagazniku na desce rozdzielczej ? Sprawdziłbym tez czy dochodzi prąd do oswietlenia bagażnika
  19. Ja swoja zabrałem i pokazałem jaką potrzebuje i kupiłem na zapas
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na Ignacy1 temat w E46
    Jesli samo poziomowanie nie działa xenon opada w najniższy punkt , podjedz niech ktos ci to sprawdzi czy masz dobrze ustawione swiatła. Jesli miałeś dobrze ustawione a teraz są zbyt nisko prwnie padł któryś z czujników na wahaczu. Najlepiej gdybyś podpiął sie pod kompa
  21. No dlatego własnie też pytałem bo tak jak pisałeś wiele osób pisze ze maja te auta rózne czesci , ze europejskie nie pasują. Teraz przynajmniej mam potwierdzone od własciciela który posiada taki model , wiec może w niedalekiej przyszłosci coś sie sprowadzi :)
  22. Ładnie sie prezentuje. Powiedz mi jeszcze jak z częściami do tego modelu , wszystko trzeba sprowadzać zza Wielkiej Wody jak to nazwałeś ? Czy Europejskie czesci pasują bez problemów w ich miejsce? Pytam bo mam możliwość ściągnięcia auta ale gdyby trzeba było ściągać części zza oceanu to mi się nie uśmiecha.
  23. Dbam , dbam bo wiem że jak będę ja potrzebował to mnie nie zawiedzie :)
  24. mozesz sobie sam zrobić te blaszki. Sam miałem jedna tak skorodowana ze mi sie ułamała i zrobiłem nowe z blaszki miedzianej
  25. Tak sugeruj sie numerem z tej strony co podałeś. Na czujniku jest nr dokładnie na tej czesci co wpycha sie w piastę. Nie kupuj zamienników bo nie działają. Tylko i wyłącznie oryginał. Na pierwszy montaż ida firmy ATE. Popytaj sie na allegro osób które sprzedaja czujniki ATE czy maja taki co Ci bedzie pasował

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.