Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Jakie amortyzatory
Jesli masz wsadzone sprężyny obniżające od 30mm to troche duzo do standardowych amorków , lepiej gdybyś wymienił amorki ze sprężynami
-
Gdzie jest przepływomierz??
Proponowałbym przeczyszczenie EGR-u jak i zaworków od EGR i turbiny i wymienić węże podciśnienia . To tak na początek
-
Jakie amortyzatory
Jesli masz sportowe dostosowanie podwozia to masz amorki krótsze o 15mm , jeśli nie masz sportowego dostosowania podwozia masz zwykłe amorki. Najlepiej gdybyś rozkodował sobie nr VIN , wtedy bedziesz wiedział jakie amorki maja byc do Ciebie. No i jak wymieniasz to wymieniaj po obu stronach. Co do Sachs to bardzo dobra firma sam takie mam. KAYABA tez jedna z lepszych ale nie wiem jak tam wypadaja u nich amory
-
Gdzie jest przepływomierz??
Napisz w jakim celu chcesz go czyścić. Przepływomierza sie nie czysci jest on zaraz za filtrem powietrza wiec nić sie tam nie dostanie
-
[e46 320] Jaki polecacie interfejs diagnostyczny
Ale ta przejsciówka nie pasuje do Twojego interfejsu wiec musisz kupić nowy. Musisz wiedzieć jaki masz tez wtyk czy okrągły czy prostokątny
-
[E46] 330d 2000 M-technick - Przeprowadzone naprawy
hmm możliwe ale nie mogę sobie przypomnieć
-
[E46 320d] Czujnik ABS bez DSC przedlift
z szara , ale nie szukaj czujnika po kolorze końcówki bo akurat taki posiadam a pasuje tylko do 330d 330i
-
felgi z e46 d oe 36 - mam problem ...
No jesli Ci bije kierownica przy hamowaniu to wina tarcz.
-
[E46] 320d porblem z airbagiem
a nie tyczy sie to błędu ładunku na pirotechnicznego na klemie + ( plusowej)
-
320d wymiana termostatu i płynu chłodzącego
http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
-
318i Błąd 32i 33 poduszki
z tłumaczenia wychodzi ze coś moze być z kablem wiec tez to sparwadz
-
320d problem z odpalaniem na cieplym silniku.
Postawiłbym też na czujnik wałka rozrządu
-
318i Błąd 32i 33 poduszki
Sprawdz wtyczkę przy poduszce, może sie wypieła
-
Wymiana podpórki na lewą nogę
Znalazłem takie coś http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
-
Nie działa tylnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ajle jak kloega wyżej pisał miał 5 wersji i wsztstkie były tak jak u niego na foto. U mnie jest inaczej
-
Nie działa tylnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Moja wersja to invidual , wyszła na europe co świadczy nr VIN. Mam już ja 4 lata i 2 lub 3 razy czysciłem styki albo własnie od oswietlenia albo od klapy bo nie chciała sie otwierać. Nic tam nie zmieniałem . tak jest odkąd ja kupilem a mam ja już prawie 4 lata
-
[E46] 330d 2000 M-technick - Przeprowadzone naprawy
I to jaki :) No nie wiem jak dokonałeś tego wyczynu :cool2:
-
316ti Kontrolka AirBag Pytanie
Ja jak dotykałem po wierzchu to tez było suchutko. Wyjmij spinke trzymające dywanik i w tym miejscu mocno dociśnij i sprawdz czy nie ma tam wilgoci czy sie nie pieni.
-
[E46] Xenon - rozproszone światło
U siebie zrobiłem tak jak piszesz zdjąłem klosz lampy ale od srodka też wyczyściłem soczewki , co prawda nie rozebrałem tego ale zrobiłem sobie do tego" wynalazek " Wziąłem do tego klucz imbusowy , dłuższy śrubokręt służył za przedłużenie klucza imbusowego , taśma izolacyjna do połączenia klucza imbusowego z śrubokrętem i kawałem szmatki. Szmatka nawinieta na zagięciu klucza imbusowego (oczywiscie odpowiednio ja przymocowałem zeby mi nie została w reflektorze) co umożliwiło mi wyczyszczenie całej soczewki od wewnętrznej strony
-
Nie działa tylnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej
To nie jest zadna modyfikacja a tych czarnych kostkach sa znaczki BMW a kabelki sa na wsuwkach
-
320d touring - od czego są te kable w bagażniku?
Do zmieniarki za inne wtyczki wiec odpada
-
Nie działa tylnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Wiec tak byłem w garażu tak jak obiecałem i rozebrałem listwę tylnej klapy. Zrobiłem fotki gdzie widać ze żarówki z całym ich siedzeniem można wymienić na nowe i nie ma konieczności wymiany całej listwy. http://img24.imageshack.us/img24/6859/zdjcie0177qt.jpg Na tym zdjęciu już nie chciałem odpinać tych przewodów ale jak widać sę one na wsuwki wiec można to wymienić bez konieczności lutowania. Jakość nie jest najlepsza ale coś widać. http://img546.imageshack.us/img546/9424/zdjcie0178u.jpg
-
316ti Kontrolka AirBag Pytanie
Jakiś rok temu miałem tak samo przyuwazyłem ze zapala mi sie gdy otwierałem tylne prawe drzwi ale to też nie przy każdym otwarciu. Potem była cisza, nastepnie padło na mate gdy ktoś siadł na miejsce pasazera zapalała sie kontrolka gdy wychodzil gasła. Mówię no to dopadło to i mnie ale okazało sie ze miałem wodę w podłodze rozkręciłem wszystko wysuszyłem było ciezko bo wszystko działo sie zimą i do teraz jest spokój. Moze też masz troche wilgoci
-
Nie działa tylnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Jutro jak znajdę trochę czasu to zrobie foto ale nie będzie dobrej jakości (telefon)
-
316ti Kontrolka AirBag Pytanie
1,4A to chyba raczej nie jest normalne wydaje mi sie ze powinno byc w granicach 0,8 A . Miałem pobór prądu ponad 2 A wymieniłem jeża i spadło coś do Tych granic to Ty masz ale gdy odłączyłem bezpiecznik z radia było jeszcze mniej. Powiedziano mi ze te granice to Tobie pokazuje ze niby jest to Ok ale mi sie wydaje ze ma myć w granicach 0,8A. Czasem wyswietlacz radia mi sie zapala na miało i mysle ze ma zwarcie wiec dlatego coś mi sie wydaje ze 0,8 A to taki prąd jest ok bo coś w tych granicach było gdy odłaczyłem bezpiecznik od radia . Najlepiej odłączaj bezpieczniki po kolei i bedziesz wiedział czy prąd spada czy jest taki sam. Co to tej wartości 0,8 A nie jestem pewien w 100% moze sie mylę , niech ktoś poprawi jak jest pewien