Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na lolipop temat w E46
    Jesli masz wsadzone sprężyny obniżające od 30mm to troche duzo do standardowych amorków , lepiej gdybyś wymienił amorki ze sprężynami
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na mokom69 temat w E46
    Proponowałbym przeczyszczenie EGR-u jak i zaworków od EGR i turbiny i wymienić węże podciśnienia . To tak na początek
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na lolipop temat w E46
    Jesli masz sportowe dostosowanie podwozia to masz amorki krótsze o 15mm , jeśli nie masz sportowego dostosowania podwozia masz zwykłe amorki. Najlepiej gdybyś rozkodował sobie nr VIN , wtedy bedziesz wiedział jakie amorki maja byc do Ciebie. No i jak wymieniasz to wymieniaj po obu stronach. Co do Sachs to bardzo dobra firma sam takie mam. KAYABA tez jedna z lepszych ale nie wiem jak tam wypadaja u nich amory
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na mokom69 temat w E46
    Napisz w jakim celu chcesz go czyścić. Przepływomierza sie nie czysci jest on zaraz za filtrem powietrza wiec nić sie tam nie dostanie
  5. Ale ta przejsciówka nie pasuje do Twojego interfejsu wiec musisz kupić nowy. Musisz wiedzieć jaki masz tez wtyk czy okrągły czy prostokątny
  6. hmm możliwe ale nie mogę sobie przypomnieć
  7. z szara , ale nie szukaj czujnika po kolorze końcówki bo akurat taki posiadam a pasuje tylko do 330d 330i
  8. No jesli Ci bije kierownica przy hamowaniu to wina tarcz.
  9. a nie tyczy sie to błędu ładunku na pirotechnicznego na klemie + ( plusowej)
  10. http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na cichy 998 temat w E46
    z tłumaczenia wychodzi ze coś moze być z kablem wiec tez to sparwadz
  12. Postawiłbym też na czujnik wałka rozrządu
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na cichy 998 temat w E46
    Sprawdz wtyczkę przy poduszce, może sie wypieła
  14. Znalazłem takie coś http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
  15. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ajle jak kloega wyżej pisał miał 5 wersji i wsztstkie były tak jak u niego na foto. U mnie jest inaczej
  16. Moja wersja to invidual , wyszła na europe co świadczy nr VIN. Mam już ja 4 lata i 2 lub 3 razy czysciłem styki albo własnie od oswietlenia albo od klapy bo nie chciała sie otwierać. Nic tam nie zmieniałem . tak jest odkąd ja kupilem a mam ja już prawie 4 lata
  17. I to jaki :) No nie wiem jak dokonałeś tego wyczynu :cool2:
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na grax temat w E46
    Ja jak dotykałem po wierzchu to tez było suchutko. Wyjmij spinke trzymające dywanik i w tym miejscu mocno dociśnij i sprawdz czy nie ma tam wilgoci czy sie nie pieni.
  19. U siebie zrobiłem tak jak piszesz zdjąłem klosz lampy ale od srodka też wyczyściłem soczewki , co prawda nie rozebrałem tego ale zrobiłem sobie do tego" wynalazek " Wziąłem do tego klucz imbusowy , dłuższy śrubokręt służył za przedłużenie klucza imbusowego , taśma izolacyjna do połączenia klucza imbusowego z śrubokrętem i kawałem szmatki. Szmatka nawinieta na zagięciu klucza imbusowego (oczywiscie odpowiednio ja przymocowałem zeby mi nie została w reflektorze) co umożliwiło mi wyczyszczenie całej soczewki od wewnętrznej strony
  20. To nie jest zadna modyfikacja a tych czarnych kostkach sa znaczki BMW a kabelki sa na wsuwkach
  21. Do zmieniarki za inne wtyczki wiec odpada
  22. Wiec tak byłem w garażu tak jak obiecałem i rozebrałem listwę tylnej klapy. Zrobiłem fotki gdzie widać ze żarówki z całym ich siedzeniem można wymienić na nowe i nie ma konieczności wymiany całej listwy. http://img24.imageshack.us/img24/6859/zdjcie0177qt.jpg Na tym zdjęciu już nie chciałem odpinać tych przewodów ale jak widać sę one na wsuwki wiec można to wymienić bez konieczności lutowania. Jakość nie jest najlepsza ale coś widać. http://img546.imageshack.us/img546/9424/zdjcie0178u.jpg
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na grax temat w E46
    Jakiś rok temu miałem tak samo przyuwazyłem ze zapala mi sie gdy otwierałem tylne prawe drzwi ale to też nie przy każdym otwarciu. Potem była cisza, nastepnie padło na mate gdy ktoś siadł na miejsce pasazera zapalała sie kontrolka gdy wychodzil gasła. Mówię no to dopadło to i mnie ale okazało sie ze miałem wodę w podłodze rozkręciłem wszystko wysuszyłem było ciezko bo wszystko działo sie zimą i do teraz jest spokój. Moze też masz troche wilgoci
  24. Jutro jak znajdę trochę czasu to zrobie foto ale nie będzie dobrej jakości (telefon)
  25. ziomekthx odpowiedział(a) na grax temat w E46
    1,4A to chyba raczej nie jest normalne wydaje mi sie ze powinno byc w granicach 0,8 A . Miałem pobór prądu ponad 2 A wymieniłem jeża i spadło coś do Tych granic to Ty masz ale gdy odłączyłem bezpiecznik z radia było jeszcze mniej. Powiedziano mi ze te granice to Tobie pokazuje ze niby jest to Ok ale mi sie wydaje ze ma myć w granicach 0,8A. Czasem wyswietlacz radia mi sie zapala na miało i mysle ze ma zwarcie wiec dlatego coś mi sie wydaje ze 0,8 A to taki prąd jest ok bo coś w tych granicach było gdy odłaczyłem bezpiecznik od radia . Najlepiej odłączaj bezpieczniki po kolei i bedziesz wiedział czy prąd spada czy jest taki sam. Co to tej wartości 0,8 A nie jestem pewien w 100% moze sie mylę , niech ktoś poprawi jak jest pewien

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.