Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. a jak z ta przesłona ? A moze jeden palnik masz D2S a drugi D2R
  2. Kolego a moze masz zle ustawione przesłone w reflektorze. Miałem tak samo byłem na ustawieniu swiateł i koles mi powiedział ze nie wie co jest mówił ze chyba cos jest nie tak z lustrem i ze bede musiał je wymienić a okazało sie ze nie było dobrze ustawione przesłona
  3. Też polecam sachsy inni zakładają też Blistein
  4. Może to coś pomoże viewtopic.php?f=68&t=86981&start=0
  5. tak tak ja mam 330d ale jak jest z tym podawanym powietrzem w kazdym zakresie obrotów ma dostarczać tyle powietrza ile oczekuje ECU ? U mnie to przy starcie na pierwszym biegu nie dostarczała tyle powietrza ile oczekuje ECU a na kolejnych biegach było juz ok. Tak maa być czy cos z nią jest nie hallo
  6. Koledzy moze głupie pytanie , ale czy w każdym zakresie obrotów ma dostarczać dokładnie tyle powietrza ile oczekuje ECU ? U mnie wyglądało to tak ze wciskając pedał w podłogę z początku przepływka dawała mniej powietrza niż oczekuje ECU a w wyższych zakresach obrotów było juz elegancko czy to jest normalne ? Czy cos jest nie tak? Dodam ze sprawdzane to było na hamowni wiec koła sie kręciły , nie było to mierzone na biegu jałowym. Ekonomizer dochodzi do 20L na 4 i 5 biegu
  7. jesli wymienisz wahacze razem z gumami to na pewno stracisz na komforcie. Ja kilka dni temu załozyłem wahacze na meylne a gumy z lemfordera i jest dobrze
  8. Podepnij sie według tego schematu http://imageshack.us/photo/my-images/135/schematz.jpg/ Ciagniesz tylko jeden plusowy przewód który podpinasz pod oswietlenie wnętrza do przewodu plusowego
  9. Przychodzą mi 2 rzeczy na myśl : 1) nie liczy tego co jest wlane pod sam korek 2)Moze gdy pływak uderzy o górna krawędź baku wtedy pokazuje 57l a miejsca w baku zostaje tyle jakiej wielkosci jest pływak tzn od jego dolnej czesci po górną krawędź baku. Wiec przeliczając to na całą powierzchnie baku wejdzie jeszcze tam spokojnie te 6l + jeszcze to co wejdzie pod sam korek
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    Proszę bardzo http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=31_0405&hg=31&fg=10
  11. Jesli w silniku jest prawidłowy poziom oleju a czujnik jest sprawny to żółta kontrolka nie zapala. Fotki umieszczaj tu http://imageshack.us a potem link wklejaj tu na forum
  12. sam zastanawiam sie nad kupnem ledów i mam te same pytania co Ty. Co do kolorów kierunków to dobierz takie jaki masz wkład w przednich światłach. W coupe wychodziły dwa rodzaje czarne i jasne takie podchodzące pod srebro
  13. Czerwona odpowiada za Ciscienie i powinna gasnąć zaraz po uruchomieniu silnika a nawet dokładnie w tym samym czasie a żółta odpowiada za poziom oleju w silniku
  14. Ona sygnalizuje niski poziom oleju wiec sprawdź jaki jest . Jesli poziom jest dobry to masz uszkodzony czujnik
  15. Wpisz sobie tu swój VIN i bedziesz wiedział. potem wchodzisz po kolei Silnik- elektryka => Elementy pojedyncze prądnicy
  16. Jeżeli robisz krótkie odcinki to można powiedzieć że praktycznie za każdym razem :) (Zawsze pierwsze użycie spryskiwacza szyby jest łączne z tym na reflektory) Mało tego ze co 5 psiknięcie , musi bys też pewien przedział czasowy miedzi jednym a drugim psiknięciem tylko teraz nie wiem ile trzeba odczekać
  17. ziomekthx odpowiedział(a) na rafalb33 temat w E46
    wszystko zależy jakie masz zawieszenie. W sportowym dostosowaniu podwozia stabilizator jest grubszy
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na ronn temat w E46
    przy akumulatorze na czerwonym kablu
  19. W końcu się za to zabrałem. Mam ja już ponad 3 lata a dopiero teraz zrobiłem sobie galerię na forum
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na ronn temat w E46
    a nie tyczy sie to lewej kurtyny ?
  21. Zwróć uwagę ze ze były 2 rodzaje kół jedne o srednicy D=60 a drugie D=58,8 Wydaje mi sie ze jak kupi inne to nie założy go na swój alternator bo moze być też inny otwór
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na Lukash temat w E46
    a filtr odmy to co innego niz filtr oleju?? Tak to dwie różne rzeczy filtr oleju oczyszcza olej a odma odpowietrza Ci skrzynie korbową , mało ludzi ja wymienia wieć wymien od razu
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na Lukash temat w E46
    wymień jeszcze filtr paliwa i odmę
  24. Mozesz mieć przepalony elastyczny łacznik ba wydechu. Co do chipa to ja mam na zegarze ponad 220 a z modułu swiateł wychodzi ze mam 400 tys . Chipa zrobiłem i jest wszystko ok w seri wyszło ze miałem 188KM
  25. podobno sie da ale zobacz jak masz rozwalony sworzeń , samo siedzenie tez juz moze być uszkodzone.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.