Skocz do zawartości

martino281

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez martino281

  1. popieram przedmówce .najlepiej jak byś miał całego rozbitka i wszystko całe bebechy wentylatory nagrzewnice ,chłodnice a to jest bardzo drogie .przewalił inaczej na pewno nie podejdzie kwota w jakiej powinieneś się zamknac to około 5tys + \-. raczej plus 2tys. nie lepiej sprzedać i dołożyć i kupić z klima.
  2. dzwon o poprawę do tego co ci wymieniał alternator zrób foto co ci się urwało.
  3. martino281 odpowiedział(a) na PNOmi temat w E39
    pewnie ze zostań na tym co jest teraz.a co cie skłania do zmiany!? :duh:
  4. nie pamiętam jaki u mię był kod a z Plakiem ;jeśli auto nie chce odpalić potrzeba 2 osoby jedna do kręcenia a druga do psiknięcia, w trakcie kręcenia trzeba psiknąć w kolektor ssący; czyli odkręcić wąż co wchodzi na EGR-a czaisz.
  5. i co kom nie pokazał żadnego błędu u mnie jest walnięty czujnik (zawór) pompy CR też nie chciała zapalić ,a ja jej delikatnie plakiem pyk i chodzi *(taki mały sposób na odpalenie fury)*.
  6. przeczytaj mój post to będziesz wiedział . :nienie: nie uważasz na zajęciach kolego oj nie uważasz trzeba czytać wszystko pisze. :nienie:
  7. okaże :) się w praniu :cool2:
  8. martino281 odpowiedział(a) na reno temat w E39
    a jak sprawa wygląda z masą ? podaj masę na osobnym przewodzie. a jak włączysz awaryjne to co się dzieje.
  9. wszystko jest oki zaczyna grzać przy -5 ,u mnie działała 1 i przy -8 palił troszkę zatelepało czasami .chcąc mieć pewnosc co do świec masz 2 opcje 1 opcja ; zdjąć kolektor i po kolei wykręcać i sprawdzać czy grzeją 2opcja; podjechać na kompa.
  10. martino281 odpowiedział(a) na wolun temat w E39
    zadzwoń do kolesia z Bydgoszczy 660 636 330 on ci powie czy da rade zrobi coś takiego ale jestem pewny ze tak , koleś cuda robi ,jest fascynatem marki BMW i co zwane ma bardzo rozsądne ceny jeśli mu się nie uda nic nie bierze. poważam :cool2: go.
  11. jeśli jest ktoś chętny mogę naprawić owe zanikające pixele.
  12. martino281 odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E39
    jeśli sam zamontujesz do tysiaka byś się zmieścił chyba ze kupisz z demontażu to pewnie z 6 ,7 stówek. a co potrzeba webasto z tłumikiem ,pompa paliwa ,pompa wody (do mokrego) przewody gumowe do ukł.chłodzenia ,inst.elektryczna ,sterowanie albo czasowe albo na włącznik ,pilot itp. tu masz ciekawy zestaw dobra cena. http://www.allegro.pl/item872021080_bmw_e46_3_webasto_vebasto_ogrzewanie_postojowe.html http://www.allegro.pl/item879127775_bmw_e39_525_tds_webasto.html http://www.allegro.pl/item884821056_bmw_e46_dogrzewacz_webasto.html
  13. U mnie syczało jak padły uszczelnienia na pompie wysokiego ciśnienia. Usterkę zlokalizowałem kiedy zajrzałem do komory silnika a tam cała osłona pod silnikiem zatopiona w gnojówce. Nie mniej jednak - odpalało auto i chodziło bez żadnych zmian. Po dalszych oględzinach zauważyłem wyciek z jednej z 3 sekcji pompy CR. Trzeba było pompę wyjąć z auta i uszczelnić - najlepiej wtedy uszczelnić wszystkie 3 sekcje. Wywalić cały komplet wszystkich uszczelek z pompy/sekcji, zakupić zestaw naprawczy i uszczelnić nowymi. Pzdr. a gdzie można kupić taki zestaw uszczelek ile on kosztuje. i czy jest to skomplikowane zadanie!?
  14. martino281 odpowiedział(a) na arcyadam temat w E39
    jeszcze raz napisz bo nie czaje co robi oryginalny kluczyk;ma w sobie pilota ,zamyka otwiera masz funkcje komfortu.a po 2 to ze się otwiera informuje o awarii jednego z siłowników (zwarcie itp)chyba ze została źle wpięta centralka ,za krótki czas uzbrajania .odpowiedz to dalej będę pisał co trzeba zrobić.
  15. może trzeba wymienić filtr (ja staram się zawsze przed zima wymieniać) no i wykręć po kolei świece i sprawdz każdą ,jeśli będzie jakaś walnięta zalecam wymianę całego kompletu profilaktycznie.
  16. martino281 odpowiedział(a) na dyzio255 temat w E39
    oczywiście masz rację ale trzeba mieć fakturę z montażu .odkrec obejrzyj czy nie ma pęknięć i jak kolega wyżej pisał oczyść i posmaruj silikonem.i będzie gitara :D
  17. serwis Nr : 26111229524 Cena z VAT: 634.81 zł
  18. martino281 odpowiedział(a) na szokol temat w E39
    JAK CHCESZ TO DZWON.512229578.
  19. z prawej strony masz cała instalacje (bezpieczniki ) zajrzyj do lampy jaki kolor kabelka leci do wsteka i poszukaj go w instalacji nad akumulatorem i bez problemu podłączenie 10 min montaż czujników ze zdjęciem zderzaka + \- 1 godz.
  20. martino281 odpowiedział(a) na szokol temat w E39
    za całe zawieszenie łącznie z przekładka ja bym wziął 700zł + \- 800zł to jest tj.sanki +robocizna. a te na foto na pewno nie podejdzie po 1 są od limuzyny a 2 bez niwo. mam całe takie sanki kompletne !!!!
  21. panowie parę razy boczkiem boczkiem :wink: i gwarantuje ze osad zniknie , ten osad jest oznaka jazdy na emeryta! :lol: panowie czyżbyście się starzeli!?
  22. martino281 odpowiedział(a) na madazaw temat w E39
    to jest moduł od haka oczywiście jeśli masz hak acz kol wiek może to być moduł do lamp neonowych aby nie wyświetlało błędu o spalonych żarówkach zapodaj foto może się wyjaśni.
  23. u mię się naciska na klapkie i popielniczka winduje do góry.
  24. martino281 odpowiedział(a) na Tomek7215 temat w E39
    a może problem leży w potencjometrze (pedał) lub źle naprawiony a co tam się niby pali. może źle dopasowane elementy do naprawy nastawnika lub coś blokuje.może trzeba pomyśleć nad zmiana mechanika być może ten naciąga !? :mrgreen:
  25. łącznie z okularami widzę ze kolega spostrzegawczy :D ,a nikt nie załapał nawet założyciel postu pozdro. na pewno niedługo założy nowy dlaczego w komorze świec mam olej. :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.