Treść opublikowana przez martino281
-
Potrzebuje Experta Montaż klimatyzacji e39
popieram przedmówce .najlepiej jak byś miał całego rozbitka i wszystko całe bebechy wentylatory nagrzewnice ,chłodnice a to jest bardzo drogie .przewalił inaczej na pewno nie podejdzie kwota w jakiej powinieneś się zamknac to około 5tys + \-. raczej plus 2tys. nie lepiej sprzedać i dołożyć i kupić z klima.
-
530d awaria brak ładowania i wspomagania
dzwon o poprawę do tego co ci wymieniał alternator zrób foto co ci się urwało.
-
Czy zmienic olej z 5W40 ? 530d
pewnie ze zostań na tym co jest teraz.a co cie skłania do zmiany!? :duh:
-
BMW E39 525d 2001 - nie zapala
nie pamiętam jaki u mię był kod a z Plakiem ;jeśli auto nie chce odpalić potrzeba 2 osoby jedna do kręcenia a druga do psiknięcia, w trakcie kręcenia trzeba psiknąć w kolektor ssący; czyli odkręcić wąż co wchodzi na EGR-a czaisz.
-
BMW E39 525d 2001 - nie zapala
i co kom nie pokazał żadnego błędu u mnie jest walnięty czujnik (zawór) pompy CR też nie chciała zapalić ,a ja jej delikatnie plakiem pyk i chodzi *(taki mały sposób na odpalenie fury)*.
-
Vorgluehen - grzanie świec żarowych
przeczytaj mój post to będziesz wiedział . :nienie: nie uważasz na zajęciach kolego oj nie uważasz trzeba czytać wszystko pisze. :nienie:
-
Vorgluehen - grzanie świec żarowych
okaże :) się w praniu :cool2:
-
E39 - Problem z kierunkowskazami
a jak sprawa wygląda z masą ? podaj masę na osobnym przewodzie. a jak włączysz awaryjne to co się dzieje.
-
Vorgluehen - grzanie świec żarowych
wszystko jest oki zaczyna grzać przy -5 ,u mnie działała 1 i przy -8 palił troszkę zatelepało czasami .chcąc mieć pewnosc co do świec masz 2 opcje 1 opcja ; zdjąć kolektor i po kolei wykręcać i sprawdzać czy grzeją 2opcja; podjechać na kompa.
-
Automatyczne domykanie szyb
zadzwoń do kolesia z Bydgoszczy 660 636 330 on ci powie czy da rade zrobi coś takiego ale jestem pewny ze tak , koleś cuda robi ,jest fascynatem marki BMW i co zwane ma bardzo rozsądne ceny jeśli mu się nie uda nic nie bierze. poważam :cool2: go.
-
[E39] Wyświetlacz/Niepełna czcionka
jeśli jest ktoś chętny mogę naprawić owe zanikające pixele.
-
Webasto - montaz
jeśli sam zamontujesz do tysiaka byś się zmieścił chyba ze kupisz z demontażu to pewnie z 6 ,7 stówek. a co potrzeba webasto z tłumikiem ,pompa paliwa ,pompa wody (do mokrego) przewody gumowe do ukł.chłodzenia ,inst.elektryczna ,sterowanie albo czasowe albo na włącznik ,pilot itp. tu masz ciekawy zestaw dobra cena. http://www.allegro.pl/item872021080_bmw_e46_3_webasto_vebasto_ogrzewanie_postojowe.html http://www.allegro.pl/item879127775_bmw_e39_525_tds_webasto.html http://www.allegro.pl/item884821056_bmw_e46_dogrzewacz_webasto.html
-
530d m57 - kręci ale nie pali
U mnie syczało jak padły uszczelnienia na pompie wysokiego ciśnienia. Usterkę zlokalizowałem kiedy zajrzałem do komory silnika a tam cała osłona pod silnikiem zatopiona w gnojówce. Nie mniej jednak - odpalało auto i chodziło bez żadnych zmian. Po dalszych oględzinach zauważyłem wyciek z jednej z 3 sekcji pompy CR. Trzeba było pompę wyjąć z auta i uszczelnić - najlepiej wtedy uszczelnić wszystkie 3 sekcje. Wywalić cały komplet wszystkich uszczelek z pompy/sekcji, zakupić zestaw naprawczy i uszczelnić nowymi. Pzdr. a gdzie można kupić taki zestaw uszczelek ile on kosztuje. i czy jest to skomplikowane zadanie!?
-
Centralny zamek= awaria
jeszcze raz napisz bo nie czaje co robi oryginalny kluczyk;ma w sobie pilota ,zamyka otwiera masz funkcje komfortu.a po 2 to ze się otwiera informuje o awarii jednego z siłowników (zwarcie itp)chyba ze została źle wpięta centralka ,za krótki czas uzbrajania .odpowiedz to dalej będę pisał co trzeba zrobić.
-
Problem z odpaleniem , czy dobrze zdiagnozowałem?
może trzeba wymienić filtr (ja staram się zawsze przed zima wymieniać) no i wykręć po kolei świece i sprawdz każdą ,jeśli będzie jakaś walnięta zalecam wymianę całego kompletu profilaktycznie.
-
M52 wycieki a mróz
oczywiście masz rację ale trzeba mieć fakturę z montażu .odkrec obejrzyj czy nie ma pęknięć i jak kolega wyżej pisał oczyść i posmaruj silikonem.i będzie gitara :D
-
Część wału napędowego - pomoc
serwis Nr : 26111229524 Cena z VAT: 634.81 zł
-
Sanki tył. NIVO
JAK CHCESZ TO DZWON.512229578.
-
E39 Montaż czujników cofania w TURINGU
z prawej strony masz cała instalacje (bezpieczniki ) zajrzyj do lampy jaki kolor kabelka leci do wsteka i poszukaj go w instalacji nad akumulatorem i bez problemu podłączenie 10 min montaż czujników ze zdjęciem zderzaka + \- 1 godz.
-
Sanki tył. NIVO
za całe zawieszenie łącznie z przekładka ja bym wziął 700zł + \- 800zł to jest tj.sanki +robocizna. a te na foto na pewno nie podejdzie po 1 są od limuzyny a 2 bez niwo. mam całe takie sanki kompletne !!!!
-
czy to uszczelka pod gławica padła
panowie parę razy boczkiem boczkiem :wink: i gwarantuje ze osad zniknie , ten osad jest oznaka jazdy na emeryta! :lol: panowie czyżbyście się starzeli!?
-
[E39] Co to za urządzenie?
to jest moduł od haka oczywiście jeśli masz hak acz kol wiek może to być moduł do lamp neonowych aby nie wyświetlało błędu o spalonych żarówkach zapodaj foto może się wyjaśni.
-
Popielniczka - jak wyciągnąć?
u mię się naciska na klapkie i popielniczka winduje do góry.
-
525 tds - nastawnik pompy
a może problem leży w potencjometrze (pedał) lub źle naprawiony a co tam się niby pali. może źle dopasowane elementy do naprawy nastawnika lub coś blokuje.może trzeba pomyśleć nad zmiana mechanika być może ten naciąga !? :mrgreen:
-
[pilne]Czy ta świeca jest do wymiany?
łącznie z okularami widzę ze kolega spostrzegawczy :D ,a nikt nie załapał nawet założyciel postu pozdro. na pewno niedługo założy nowy dlaczego w komorze świec mam olej. :mrgreen: