Treść opublikowana przez martino281
-
poduszki silnika .czy jest róznica pomiedzy diesl a bęzyną
na pewno jest olej ponieważ po strzale się oberwały ,i przy wyciąganiu wylał się olej !no i jeśli ja potrząchasz to powinno (((((((((((((( chlupać))))))))))) :cool2:
-
poduszki silnika .czy jest róznica pomiedzy diesl a bęzyną
wymieniałem obie kupiłem je używane tylko były na bank od benzyny :duh: na biegu jałowym jak piszecie nie da rady wszystko spada , jeśli się podniesie obroty na około 1000 jest oki
-
poduszki silnika .czy jest róznica pomiedzy diesl a bęzyną
witam z góry sorki być może było kiedyś o tym ale za chiny ludowe nie mogę znaleźć ,nie wspominając o tym iż szukaj ka wprowadza w pole :D no ale na temat .po kolizji rozpadły mi się poduszki silnika więc postanowiłem kupić z allegro ,no i zonk tak trzecie buda że szok ( jakby miał się zaraz rozlecieć) wiec moje pytanie czym się różnią te poduszki :?: :?: zauważyłem że z tych ściętych wyleciał olej :shock: być może ma ktoś na zbyciu takie poduszki do 1.7 tds-a.dzięki za odp i zarazem pozdrawiam. :modlitwa:
-
kasowanie inspekcji - problem !!!!
tak jak koledzy piszą nie każda bm-ka ma w taki sam kasowana inspekcję :? ostatnio kasowałem tak włączyłem zapłon zamknąłem drzwi i pin7 próbówka no i masa i tak dotykałem z 4 razy po kilka sekund :dance: no i poszło to było w 1,6 M43 a w swojej 1,7 tds pykam 7 masa zapłon i po paru sek. gotowe :dance:
-
318 tds touring, uchwyty na tylnej kanapie
jak śmiem zauważyć zboczyłeś z tematu, odnośnie zadawanego przez ciebie pytania ( do czego służą elementy na które natykasz się przy sprzątaniu) a mianowicie są to uchwyty do rolety , zauważ ze na wysokości dachu masz wiejcie do zatrzasków siatki transportowej :!: :cool2:
-
Uleciała dźwignia maski
może ci pomoże ten schemat:::::http://bmwfans.info/original/E36/Lim/316i-M43/ECE/L/M/1995/03/mg-41/ill-41_1048/ :hand:
-
dlaczego pękł rozrusznik?
dlaczego asfalt jest czarny :!: :mad2: trochę jaśniej ,jak i gdzie pękł (w której części) jaki motor czy długo eksploatujesz to auto :idea: :idea:
-
Brak podświetlenia deski rozdzielczej
pewnie żarówki siadły (czasami zdarzają się zbiegi okoliczności i na raz wszystkie się spalą) może jeszcze nie łączyć kostka w liczniku :cool2:
-
Przy włączeniu kierunkowskazu szybko miga
mam pytanko a masz hak :!: :?: :D
-
problem zawory
jak stukają :?: :?: :shock: cha łasuje hydraulika , na zimnym czy uderzają o tłoki :?: co masz na myśli prosimy jaśniej :mad2:
-
[ e36] problem z otwarciem szyby kierowcy . pomocy
kolego jeśli dobrze wyregulujesz to i będzie dobrze :!: sprawdź czy prowadnice nie są powyginane czy uszczelki się nie pozsuwały.jeśli zdejmiesz boczek i przy opuszczaniu będziesz obserwował to zobaczysz w którym miejscu trzeba przesunąć prowadnice;;być może ci pomoże ten schemat http://bmwfans.info/original/E36/tou/318tds-M41/ECE/L/M/1998/11/mg-51/ill-51_2055/ a zwróć uwagę na element (12,13) a regulacja jest na elemencie przykręconym śrubą nr 3
-
Czy mozna samemu WYMIENIC ZAWORY w TDS 318??
wymieniałeś kiedyś pasek rozrządu :!: wymieniałeś kiedyś łańcuch rozrządu :!: jeśli tak to dasz sobie rade :cool2: :D jeśli nie to nawet ci książka nie pomoże :jawdrop: no ale życzę powodzenia,do odważnych świat należy :cool2: :cool2:
-
Turbina w TDS 318 Dostala Troche wody... POMOCY!!!!
panowie a zapodzieliście o tym iż turbina jest smarowana olejem :D a woda (płyn) do oleju może się dostać ,wiec turbina mogła być smarowana ( śmietana) powstała z mieszaniny oleju z wodą :!: :dance:
-
Czy MOZNA cos ZMIENIC,ULEPSZYC w TDS m41 318???!!
ale co masz na myśli zwiększenie mocy, jeśli tak to załóż CHIPA . na pewno podniesie ci osiągi ,ale jet niebezpieczne było o tym na forum :search: drugie wyjście zmień silnik na 2.5 TDS , mi wystarczy 90KM. :dance:
-
316 M40 Wymiana simmeringu skrzyni manualnej - koszty
ja za około 100zł bym się podjął wymiany :cool2: :D
-
318 TDS problem z rozruchem
nic nie odkręcaj :!: po dłuższym postoju wsiądź do auta i przekręć kluczyk na zapłon i słuchaj jak długo pracuje pompa w zbiorniku (najlepiej unieś kanapę tylna)i tak kilka razy zapłon i 0 zapłon i 0 i po kilku razach podgrzej go no i spróbuj odpalić ,będziesz widział efekt czy lepiej czy gorzej a i możesz go podgrzać na 2 razy :cool2: :cool2:
-
318 TDS problem z rozruchem
rozwiązywałem ten sam problem w oplu 2.0 DTI a wracając do tematu zrobiłem tak ; założyłem 2 zaworki zwrotne ;pierwszy przed filtrem a drugi pomiędzy filtrem a pompa wtryskowa .sukces, normalnie pali od strzała nawet po tygodniu .ale u ciebie może się kończyć pompa pomocnicza (w zbiorniku) tam być może leżeć cały problem. :doh:
-
Demontaż Wentykator E36
:search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: wszystko na te tematy było .słownik w rękę i heja :cool2:
-
jak zdjąc obudowy lusterek?
http://bmwfans.info/original/E36/Lim/318tds-M41/ECE/L/M/1998/02/mg-51/ill-51_2052/ morze ten schemat ci pomoże. pomiędzy elementami 1 i 10 trzeba delikatnie śrubokrętem podważyć i zeskoczy.ale przecież masz drugi plastik to na nim się wzorując zobaczysz gdzie ma te zatrzaski i powinieneś sobie poradzić :cool2:
-
air-bag.(poduszki)
ale z tego co słyszałem e 36 niema maty wiec poduszka powinna wywalić no bo odpowiada za nią sensor !czy tak jest napiszcie z własnego doświadczenia jak to jest :cry: a co sie dzieje z napinaczami pasów :?:
-
air-bag.(poduszki)
to jesteś pewny na 100% ze jeśli niema pasażera na fotelu to poduszka nie wywali model e 36 98rok czekam na odpowiedz 1000% jak to jet :!: :D
-
air-bag.(poduszki)
interesuje mię taka kwestia czy w e36 98r przy kolizji wywali poduszkie boczną przednią bez pasażera tzn. jeśli nie siedzi w fotelu :?: i czy wywalająca poducha tłucze szybę :?: dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
-
Robita bunia.... :(:(:(:(:(:(:(
podepnę się pod temat . a pytanie z innej beczki czy ubezpieczalnia ma wgląd do ubezpieczalni czy jest możliwe TZN. biorąc kasę z OC sprawcy, i za jakieś kilka dni po wycenie zgłosić do własnego AC i wziąć jeszcze raz kasę za to samo .wiecie czy jest taka opcja .pytam z czystej ciekawości. :lol: :?:
-
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moja rada zmień mechanika a będzie ] :cool2: :cool2:
-
E36 Listwy boczne M3??
najlepszym klejem sprawdzonym jest klej do szyb 1000% skuteczności :cool2: :dance: jak będziesz chciał oderwać to razem z lakierem :cool2: