Skocz do zawartości

martino281

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez martino281

  1. po prawej po lewej stronie pod tymi gumkami [oczywiście jeśli je masz] są śrubki do regulacji, trzeba zdjąć tą gumkę [odbojnik ] popsikać dobrze odrdzewiaczem i kluczem torx spróbować wykręcić na tym foto el. 19, 18, 17 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP71&mospid=47559&btnr=41_0072&hg=41&fg=60
  2. martino281 odpowiedział(a) na przemeksaw temat w E39
    mylę ze jak się kupuje M :cool2: to cena nie gra roli.czyż nie mam racji :D :D
  3. martino281 odpowiedział(a) na krystian100 temat w E39
    na początku po odpaleniu musi być chłodny, co świadczy o dobrym''sprawnym'' termostacie; oczywiście po nagrzaniu ma być ciepły a nawet zrobić się gracy stopniowo.
  4. martino281 odpowiedział(a) na tigana temat w E39
    a jak się zachowuje na tip-troniku.
  5. martino281 odpowiedział(a) na zebra temat w E39
    a dokładając navi instalacje zmieniałeś . tak jak kolega wyżej napisał trafne spostrzeżenie , nie jest połączone z elektronika auta tzn. NIE WIDZI PRĘDKOŚCI. i tu jest pies pogrzebany :o a jeśli możesz to odłącz u kolegi pompę ABS i sprzwdz czy będzie u niego widziało prędkość.
  6. martino281 odpowiedział(a) na Spoon22 temat w E39
    właśnie! tylko czarny mat nie połysk l;ub grafitowy też ładnie by wyglądał
  7. martino281 odpowiedział(a) na 9000kris temat w E39
    daj se na luz :D przecież nasze drogi nie sa dostosowane to tak masakrycznych prędkości, a nie wspominając o przepisach. 210km\h :duh: to mało jak zapi................ w palmę to cie nikt nie pozna. naprawdę powodzenia ci życzę.
  8. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: BMW miało zwrotnice i do tego ''kalamitki'' czytaj [smarowniczki] no cosik nowego :mrgreen: poczytajcie, zajrzyjcie tu; http://www.realoem.com/bmw/select.do tam wszystko jest namalowane.
  9. może klapkę paliwa byś odkręcił było by łatwiej.
  10. bez problemowo możesz takie założyć.
  11. zgadza się pompa od mycia intensywnego bo tak ona się wabi ma 3x wyższe ciśnienie, oraz większa średnicę otworu pompującego [fi. 10], a niżeli pompka od szyb [fi. 6]. oczywiście dla policji możesz założyć zwykłą pompę żeby tylko se psikała :lol:
  12. nie załamuj się nie popełniaj głupstwa :D nic ci nie grozi :) w BMW tak jest, jest to nr fabryczny częściowo pokrywający się z winem.
  13. martino281 odpowiedział(a) na speeddriver2 temat w E39
    gdybyś poszukał to byś znalazł :lol: pewnie pompa nie domaga.
  14. martino281 odpowiedział(a) na maciek20x temat w E39
    a podłączone są kierunki ? bo z schematu wynika ze nie posiada opcji komfortu, czyli nadaje się tylko do zamykania z pilota drzwi, a i można podłączyć otwieranie np.klapy, ponieważ jest wolna linia.jest to najzwyklejszy sterownik, gdybyś chciał coś z bajerem to mogę polecić ci to; fajny prosty no i ma kluczyki prawie jak oryginał. http://allegro.pl/alarm-bmw-e30-e32-e34-e36-e39-z3-pilot-klucz-i1461063033.html
  15. martino281 odpowiedział(a) na maciek20x temat w E39
    te kostki to przekaźniki. zapodaj większy skan schematu tej centralki
  16. martino281 odpowiedział(a) na Piotr160176 temat w E39
    nawet na słuch można sprawdzić, sprawny będzie pstrykał. musi być cisza i na pewno sprawdzisz bez kompa.
  17. mówisz i masz http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=DP71&mospid=47559&hg=61&fg=45
  18. martino281 odpowiedział(a) na rod66 temat w E39
    zapewne chodzi ci o wspomaganie kiery. jak stoisz przed autem z przodu to po prawej masz wlew wspomy a po lewej wlew oleju :)
  19. martino281 odpowiedział(a) na radunio89 temat w E39
    kolego to nie jest sylikon tylko jest to przyklejone masę która kleji i uszczelnia. jest to ciężko oderwać, ale myślę, że lamp nie uszkodzisz, na ten sam klej jest przyklejony wyciszenie w drzwiach a może to był klej do szyb :D :lol:
  20. martino281 odpowiedział(a) na adax28 temat w E39
    a trzymając przez dłuższą chwile kluczyk przekręcony w stronę otwierania, powinna zadziałać opcja komfortu i otworzyć wszystkie szybu.
  21. martino281 odpowiedział(a) na gelo5 temat w E39
    pewnie masz diesla ! te buczenie to webasto próbuje się odpalić ale ma jakiś problem i nie ma siły.
  22. znajdzie z takim przebiegiem, lecz będzie po stłuczce. znalazłem jak mi sie to podoba . http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=137788720&__lp=12&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1100&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=2 tu masz rodzynka w niemcowni http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=141756022&__lp=12&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1100&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=3
  23. martino281 odpowiedział(a) na rod66 temat w E39
    może kabel od niej widzi .albo stary ma komputer i wszystko widzi .powinna być po lewej stronie w bagażniku.
  24. martino281 odpowiedział(a) na harbii temat w E39
    różni się manual a automat. a ona jest chyba przykręcana kurna nie pamiętam może zaraz ktoś podpowie. a dlaczego wymieniasz.?
  25. martino281 odpowiedział(a) na harbii temat w E39
    sa wciskane śmiało ale zarazem delikatnie podhaczyć z obu stron i powoli ciągnąc wyciągać.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.