Treść opublikowana przez martino281
-
regulacja tylnej szyby w touringu
po prawej po lewej stronie pod tymi gumkami [oczywiście jeśli je masz] są śrubki do regulacji, trzeba zdjąć tą gumkę [odbojnik ] popsikać dobrze odrdzewiaczem i kluczem torx spróbować wykręcić na tym foto el. 19, 18, 17 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP71&mospid=47559&btnr=41_0072&hg=41&fg=60
-
Tarcze do M5
mylę ze jak się kupuje M :cool2: to cena nie gra roli.czyż nie mam racji :D :D
-
Uklad chlodzenia
na początku po odpaleniu musi być chłodny, co świadczy o dobrym''sprawnym'' termostacie; oczywiście po nagrzaniu ma być ciepły a nawet zrobić się gracy stopniowo.
-
530d po ruszeniu gaśnie ...?
a jak się zachowuje na tip-troniku.
-
Problem z nawigacją
a dokładając navi instalacje zmieniałeś . tak jak kolega wyżej napisał trafne spostrzeżenie , nie jest połączone z elektronika auta tzn. NIE WIDZI PRĘDKOŚCI. i tu jest pies pogrzebany :o a jeśli możesz to odłącz u kolegi pompę ABS i sprzwdz czy będzie u niego widziało prędkość.
-
czarne czy srebrne??
właśnie! tylko czarny mat nie połysk l;ub grafitowy też ładnie by wyglądał
-
blokada prędkości
daj se na luz :D przecież nasze drogi nie sa dostosowane to tak masakrycznych prędkości, a nie wspominając o przepisach. 210km\h :duh: to mało jak zapi................ w palmę to cie nikt nie pozna. naprawdę powodzenia ci życzę.
-
Trzeszczy i skrzypi z przodu 530d
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: BMW miało zwrotnice i do tego ''kalamitki'' czytaj [smarowniczki] no cosik nowego :mrgreen: poczytajcie, zajrzyjcie tu; http://www.realoem.com/bmw/select.do tam wszystko jest namalowane.
-
Fabryczny kolor lakieru gdzie się znajduje E39 520d 2001r.
może klapkę paliwa byś odkręcił było by łatwiej.
-
czy mogę założyć opony 215 60 16 do e39?
bez problemowo możesz takie założyć.
-
SPRYSKIWACZ REFLEKTORÓW 525i 2002r
zgadza się pompa od mycia intensywnego bo tak ona się wabi ma 3x wyższe ciśnienie, oraz większa średnicę otworu pompującego [fi. 10], a niżeli pompka od szyb [fi. 6]. oczywiście dla policji możesz założyć zwykłą pompę żeby tylko se psikała :lol:
-
Co oznacza nr. na lewym kielichu,nie vin.
nie załamuj się nie popełniaj głupstwa :D nic ci nie grozi :) w BMW tak jest, jest to nr fabryczny częściowo pokrywający się z winem.
-
BMW 530D problem z mocą
gdybyś poszukał to byś znalazł :lol: pewnie pompa nie domaga.
-
domykanie szyb z pilota
a podłączone są kierunki ? bo z schematu wynika ze nie posiada opcji komfortu, czyli nadaje się tylko do zamykania z pilota drzwi, a i można podłączyć otwieranie np.klapy, ponieważ jest wolna linia.jest to najzwyklejszy sterownik, gdybyś chciał coś z bajerem to mogę polecić ci to; fajny prosty no i ma kluczyki prawie jak oryginał. http://allegro.pl/alarm-bmw-e30-e32-e34-e36-e39-z3-pilot-klucz-i1461063033.html
-
domykanie szyb z pilota
te kostki to przekaźniki. zapodaj większy skan schematu tej centralki
-
czujniki cofania
nawet na słuch można sprawdzić, sprawny będzie pstrykał. musi być cisza i na pewno sprawdzisz bez kompa.
-
SPRYSKIWACZ REFLEKTORÓW 525i 2002r
mówisz i masz http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=DP71&mospid=47559&hg=61&fg=45
-
wlew
zapewne chodzi ci o wspomaganie kiery. jak stoisz przed autem z przodu to po prawej masz wlew wspomy a po lewej wlew oleju :)
-
Brewki
kolego to nie jest sylikon tylko jest to przyklejone masę która kleji i uszczelnia. jest to ciężko oderwać, ale myślę, że lamp nie uszkodzisz, na ten sam klej jest przyklejony wyciszenie w drzwiach a może to był klej do szyb :D :lol:
-
Otwarcie e39 525d 2002r
a trzymając przez dłuższą chwile kluczyk przekręcony w stronę otwierania, powinna zadziałać opcja komfortu i otworzyć wszystkie szybu.
-
dziwne buczenie
pewnie masz diesla ! te buczenie to webasto próbuje się odpalić ale ma jakiś problem i nie ma siły.
-
Zakup E39 M5 lub dużej benzyny
znajdzie z takim przebiegiem, lecz będzie po stłuczce. znalazłem jak mi sie to podoba . http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=137788720&__lp=12&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1100&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=2 tu masz rodzynka w niemcowni http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=141756022&__lp=12&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1100&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=3
-
Gdzie zmieniarka
może kabel od niej widzi .albo stary ma komputer i wszystko widzi .powinna być po lewej stronie w bagażniku.
-
Wymiana wewnętrznych listw.
różni się manual a automat. a ona jest chyba przykręcana kurna nie pamiętam może zaraz ktoś podpowie. a dlaczego wymieniasz.?
-
Wymiana wewnętrznych listw.
sa wciskane śmiało ale zarazem delikatnie podhaczyć z obu stron i powoli ciągnąc wyciągać.