Skocz do zawartości

martino281

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez martino281

  1. martino281 odpowiedział(a) na Mruk temat w E39
    nic nie oblicza tylko monitoruje spalona żarówkę. a regulacje masz{ na wahaczu dolnym po prawej stronie}ja bym wolał kupić jakieś lampy na allegro z przetwornicami te przed liftem można kupić za 600zł a nawet za400zł. nie ma sensu się bawić w jakiś badziew.
  2. moja pomoc polega na tym ; iż dam ci radę; podłącz pod kompa .
  3. po co się nabijać z kogoś, można zwrócić uwagę :idea: . podpowiedzieć aby korzystał z słownika :wink: ludzie w życiu większe gafy popełniają i żyją.trochę optymizmu. :cool2:
  4. co to znaczy ''zagwózdkę'' bo ''krótko '' rozumiem tylko jest błąd ort.ale za cholerę nie kumam ''zagwózdkę''a tak apropo chyba zagwozdkę czyli -(ż) - ros. zagwożdżenie (lufy armatniej) - pot. komplikacja w jakiejś sprawie, przeszkoda . wiec popełniłeś błąd ort
  5. martino281 odpowiedział(a) na rafał77 temat w E39
    przecież jak buczy to działa ! masz jakieś niedomagania poczytaj poszukaj czy masz jakieś objawy wskazujące na wadę pompy? chyba ze masz za dużo kasy.
  6. zdejmij wąż z pompy przytknij palec i zobacz jak ciągnie powietrze !? ja obstawiam serwo częsta przypadłość e39 jeśli jest brak odpływów wodnych. mam takie serwo w częściach u mię przepróchniała obudowa a reszta jest Oki (środek)
  7. gdzie kupiłeś owy czujnik zapodaj namiary no i ile trzeba zapłacić.
  8. martino281 odpowiedział(a) na Marzi temat w E39
    a może koleżanka ma auto po powodzi :idea:
  9. martino281 odpowiedział(a) na szokol temat w E39
    co ty gadasz wyjmij kluczyk z stacyjki przekręć wyłącznik w pozycje'''' 0'''' no i s powrotem na postojowe i musi działać postojowe na kierunkach włącz kierunek na zapłonie zostaw go, wyłącz zapłon wyjmij kluczyk i działa. jeśli nie to masz przeprogramowane w komputerze lub kombinowane w elektryce 1 z 2 opcji.
  10. martino281 odpowiedział(a) na Pjoter temat w E39
    proste cofało się paliwo do zbiornika.
  11. martino281 odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    ja jeździłem 2 lata ponieważ zapomniałem i wymieniając opony patrze co to jakaś guma [silikon] w kole :shock: :shock: i wtedy aaaaaaaaaaaaaaaa to owy cudowny środek który zaaplikowałem w owe koło na kapciu.polecam i można spoko pomykać. PS; przecież po to to jest. :lol:
  12. a pompa progowa działa?
  13. martino281 odpowiedział(a) na lelumpolelum temat w E39
    ja tam nigdy w wróżbitę się nie bawię ponieważ nie mam zbędnej kasy? ostatnio mi tłukło pojechałem na stacje diagnostyczna i się okazało ze jest do wymiany łącznik stabilizatora oraz drążek maglownicy.no i nic nie puka koszt za sprawdzenie; 20zl za łączniki 2x55zł i drążek magla 75zl =150zł nawet nie bolało .
  14. zbananowac gościa. :cool2:
  15. a kto montował oraz docierał zawory mechanik czy ta firma która ja regenerowała.czy są założone nowe zawory jeśli stare czy wróciły na swoje miejsce.jak zdejmie pokrywę zaworów to przy kręceniu wszystkie pracują ,może się wieszają jak wcześniej ktoś pisał.czy zalewana była hydraulika olejem? może pompa niema siły podać oleju do głowicy (trzeba pomóc).
  16. zapodaj jakieś foto będzie prościej!
  17. wytłumacz poco ci do czego ci prąd ? czy znikł ci czy do czegoś potrzebujesz.?
  18. tez obstawiam przepływke.
  19. martino281 odpowiedział(a) na mariusz84 temat w E39
    a nie prościej zdjąć nadkole,i cały odpływ mamy na wierzchu :D ale żeby pozbyć się wody z serwa trzeba je wyciągnąć i to do tego z całą pompą hamulcowa.przerabiałem ten temat auto mi zafundowało wymianę oleju w 3,0 D CR (pompa wakuum zaciągnęła wodę). przykro było trzeba było przepłukać silnik (po wymianie 1500km,ful syntetyk) kup 2 serwo moje było zardzewiałe w środku ze szok nie nadawało się do użytku.tak jak wcześniej koledzy napisali to jest przypadłość e39 , ja profilaktycznie powiększyłem otwór odpływowy :)
  20. jeśli komp pokazał ze czujnik no to wiec, :lol: trzeba wymienić czujnik i wtedy gdybać
  21. na krótko ominąć jeża wypiąć kostkie. i bezpośrednio do dmuchawy + i - ( jak coś to mam tak wentylator).
  22. miałem to samo u mię był 1 łącznik stabilizatora i drążek kierowniczy po wymianie cisza.
  23. z 3 ,4 koła jak nie lepiej.
  24. martino281 odpowiedział(a) na endi bmw e39 temat w E39
    właśnie CO TO ZA RINGI a po 2 tam jest( + ) i ( - ) zapodaj foto czy masz je z przetwornicami czy jak.
  25. jeśli jest na 3 piny to spoko podejdzie na 100%

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.