Treść opublikowana przez martino281
-
Xenon
nic nie oblicza tylko monitoruje spalona żarówkę. a regulacje masz{ na wahaczu dolnym po prawej stronie}ja bym wolał kupić jakieś lampy na allegro z przetwornicami te przed liftem można kupić za 600zł a nawet za400zł. nie ma sensu się bawić w jakiś badziew.
-
Wymina przewodu przyczyna nieszczesc
moja pomoc polega na tym ; iż dam ci radę; podłącz pod kompa .
-
E-39 zapala tylko na "krudko"
po co się nabijać z kogoś, można zwrócić uwagę :idea: . podpowiedzieć aby korzystał z słownika :wink: ludzie w życiu większe gafy popełniają i żyją.trochę optymizmu. :cool2:
-
E-39 zapala tylko na "krudko"
co to znaczy ''zagwózdkę'' bo ''krótko '' rozumiem tylko jest błąd ort.ale za cholerę nie kumam ''zagwózdkę''a tak apropo chyba zagwozdkę czyli -(ż) - ros. zagwożdżenie (lufy armatniej) - pot. komplikacja w jakiejś sprawie, przeszkoda . wiec popełniłeś błąd ort
-
pompa progowa
przecież jak buczy to działa ! masz jakieś niedomagania poczytaj poszukaj czy masz jakieś objawy wskazujące na wadę pompy? chyba ze masz za dużo kasy.
-
530d 2001 pompa wacum jak sprawdzic
zdejmij wąż z pompy przytknij palec i zobacz jak ciągnie powietrze !? ja obstawiam serwo częsta przypadłość e39 jeśli jest brak odpływów wodnych. mam takie serwo w częściach u mię przepróchniała obudowa a reszta jest Oki (środek)
-
nierówno pracujący silnik na wolnych obrotach
gdzie kupiłeś owy czujnik zapodaj namiary no i ile trzeba zapłacić.
-
RATUNKU!! 525 tds szaleje!!
a może koleżanka ma auto po powodzi :idea:
-
Postojówki - jak włączyć
co ty gadasz wyjmij kluczyk z stacyjki przekręć wyłącznik w pozycje'''' 0'''' no i s powrotem na postojowe i musi działać postojowe na kierunkach włącz kierunek na zapłonie zostaw go, wyłącz zapłon wyjmij kluczyk i działa. jeśli nie to masz przeprogramowane w komputerze lub kombinowane w elektryce 1 z 2 opcji.
-
Ciężko pali na zimnym
proste cofało się paliwo do zbiornika.
-
przebiłem opone co dalej ?
ja jeździłem 2 lata ponieważ zapomniałem i wymieniając opony patrze co to jakaś guma [silikon] w kole :shock: :shock: i wtedy aaaaaaaaaaaaaaaa to owy cudowny środek który zaaplikowałem w owe koło na kapciu.polecam i można spoko pomykać. PS; przecież po to to jest. :lol:
-
BMW 530d nie odpala - brak ciśnienia pompy głównej
a pompa progowa działa?
-
530d turing
ja tam nigdy w wróżbitę się nie bawię ponieważ nie mam zbędnej kasy? ostatnio mi tłukło pojechałem na stacje diagnostyczna i się okazało ze jest do wymiany łącznik stabilizatora oraz drążek maglownicy.no i nic nie puka koszt za sprawdzenie; 20zl za łączniki 2x55zł i drążek magla 75zl =150zł nawet nie bolało .
-
Wymina wentylatora nawiewu.. POMOCY!!
zbananowac gościa. :cool2:
-
Wielki problem z silnikiem!!! wlozone 5tys zl i nie odpala!!
a kto montował oraz docierał zawory mechanik czy ta firma która ja regenerowała.czy są założone nowe zawory jeśli stare czy wróciły na swoje miejsce.jak zdejmie pokrywę zaworów to przy kręceniu wszystkie pracują ,może się wieszają jak wcześniej ktoś pisał.czy zalewana była hydraulika olejem? może pompa niema siły podać oleju do głowicy (trzeba pomóc).
-
525tds - o co tu chodzi? przeróbki pod maską
zapodaj jakieś foto będzie prościej!
-
Prąd do świateł mijania. Gdzie jeszcze pod maską?
wytłumacz poco ci do czego ci prąd ? czy znikł ci czy do czegoś potrzebujesz.?
-
[e39] 525d falujące obroty silnika
tez obstawiam przepływke.
-
Woda w serwie
a nie prościej zdjąć nadkole,i cały odpływ mamy na wierzchu :D ale żeby pozbyć się wody z serwa trzeba je wyciągnąć i to do tego z całą pompą hamulcowa.przerabiałem ten temat auto mi zafundowało wymianę oleju w 3,0 D CR (pompa wakuum zaciągnęła wodę). przykro było trzeba było przepłukać silnik (po wymianie 1500km,ful syntetyk) kup 2 serwo moje było zardzewiałe w środku ze szok nie nadawało się do użytku.tak jak wcześniej koledzy napisali to jest przypadłość e39 , ja profilaktycznie powiększyłem otwór odpływowy :)
-
530d mrugająca kontrolka oleju po włączeniu klimatyzacji
jeśli komp pokazał ze czujnik no to wiec, :lol: trzeba wymienić czujnik i wtedy gdybać
-
E39 dmuchawa nie działa, jeż wymieniony
na krótko ominąć jeża wypiąć kostkie. i bezpośrednio do dmuchawy + i - ( jak coś to mam tak wentylator).
-
PUKANIE PRAWEJ STRONY ZAWIESZENIA NA BRUKU
miałem to samo u mię był 1 łącznik stabilizatora i drążek kierowniczy po wymianie cisza.
-
Podświetlanie zewnętrznych klamek drzwi
z 3 ,4 koła jak nie lepiej.
-
problem z ringami
właśnie CO TO ZA RINGI a po 2 tam jest( + ) i ( - ) zapodaj foto czy masz je z przetwornicami czy jak.
-
E39 NIE DZIAŁA WETYLATOR CHŁODNICY
jeśli jest na 3 piny to spoko podejdzie na 100%