Treść opublikowana przez gtAreckilt
-
E39 Problem z doborem żarówek..
Przetwornice sa na zewnatrz lamp. Wartosie pobawic, zanim wyrzuci sie 3 stowki. Uwierz, wyprucie lampy, to 5 minut roboty. Przy okazji upewnisz sie, jaki masz drugi palnik i w jakim jest stanie. Banka powinna lekko opalizowac, nie byc czarna. U mnie bylo to konieczne, bardzo malo miejsca pod maska i mozna tam, co najwyzej, palucha wsadzic :mrgreen:
-
E39 Problem z doborem żarówek..
Jezeli oryginal, to najlepiej Philips D2S. Nie mocuj sie z wyciaganiem palnikow, polamiesz regulatory. Najlepiej wyciagnac cala lampe - cztery srubki, troche wtyczek - i zrobic to spokojnie na stole. Nie kupuj taniego badziewia, nie pozyje dlugo i marnie bedzie swiecic. A spawdzales przetwornice? Na jlepiej zamienic je miejscami i zobaczyc, co z tego wyniknie.
-
E39 Problem z doborem żarówek..
Czy masz ksenony? Oryginalne lampy? Dokladane ksenony zwane HIDami? Najlepiej wybebeszyc zarowke i zobaczyc, co tam siedzi. I tak nie mozesz jezdzic, no chyba, ze do pierwszego napotkanego policaja.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Tak jest. Denka tlokow w silniku S62 i pewno w innych eskach, sa chlodzone strumieniami oleju.
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
Nie bedzie to dobrze dzialac. Zarnik normalnej zarowki jest w ognisku odblysnika i daje strumien swiatla, a te LEDy beda swiecic przede wszystkim na boki. :nienie: Kto wymyslil te batoniki? :duh: Opcja swiatel dziennych tez moze nie zadzialac poprawnie. Mozesz tez miec bledy spalonych zarowek. Po za tym watpie w zywotnosc tych wynalazkow, co sie dzieje z wydzielanym przez nie cieplem :?:
-
e39 520i regeneracja maglownicy ocena warsztatu
Czy to ma jakis podtekst? :norty:
-
E39 m52b25 brak mocy, przerywa, telepie budą...
41 - Czujnik polozenia walkow rozrzadu, ale moze tez szwankowac czujnik polozenia walu korbowego Diagnostyka ma klopoty z okresleniem ktory, czasami. Pozostale bledy, to moze spadla linka napedu zamykania przepustnicy. Czesta przypadlosc...
-
MAX ANGEL EYES ???
Oj, Koledzy. Chcecie, aby ringi swiecily mocniej od ksenonow. Dla mnie, zoltawa barwa, kontrastujaca od bialych srodkow jest :cool2:
-
520i komunikat z kompa
Oswietlenie tablicy rejestracyjnej. Sprawdz.
-
Życzenia Świąteczne
Bogi, to byly juz czasy bez kartek - mozliwosc placenia kartami, no i U95. Zdrowka dla Was i Waszych maszyn :cool2:
-
pytanie na temat wiatraka e39
No kurcze, kretyn! :duh: Jaki woz techniczny? Notarzt to lekarz pierwszej pomocy, w sam raz dla adadusa :!: Tylko szybko do psychiatryka :!: :!:
-
pytanie na temat wiatraka e39
Dodaj wiecej, to dopiero uslyszysz. Docisnij do konca! wtedy powinna zapiszczec z radosci :!: Nie wierze... On chyba nas prowokuje, albo jest taki...jelop... :shock:
-
[E39] 528i - Przegrzewka
Jak zwykle robimy za totalnych offtopow, ale jakos nas nie wy... Kochamy nasze autka, a jakos nie mam problemow, zeby blagac forum o pomoc. Chyba najwiekszym byl wkurzajacy pad rozrusznika. Palilo raz na 20-30 razy. Jest nowy... :lol:
-
[E39] 528i - Przegrzewka
Pol banki, to na wstep :D Najlepsze dziewczyny sa z Koscierzyny :!: Proponuje do towarzystwa Carbonschwarz 416, tez V8 :!: Najladniejszy kolor z palety BMW. Dziewczyny zauwaza i sie obejrza, Ausspuff Eisenmann Race :!: :!:
-
[E39] 528i - Przegrzewka
Proponuje spotkanie ttt na Kaszubach. Wpisowe pol banki etylinki PB40 :mrgreen: P.S. Pamietacie, co to "ttt" :?: http://ttt.org.pl/images/gora.png
-
TYPOWE USTERKI I NAPRAWY TRAPIĄCE NASZE E-39
A myślałem, że tylko Ja to mam :) Ja tez to wymienialem niedawno. Zrobil sie czysty, srebrny znaczek. :shock: Niedawno widzialem tez E46 z tym samym. W starej M-ce tylko biale pola staly sie srebrnymi.
-
e34 m5 za 40tys!! WBSHC91030GD63831
gtAreckilt odpowiedział(a) na lokowgw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSuper furka! Chetnie przyjalbym do mojej stajni, tylko juz miejsca brak... Cena, moim zdaniem, uzasadniona, tylko trzebabyloby, dobrze przejzec stan... Szkoda byloby, zeby jakis mlody zakatowalby takie cos... Serce by mi peklo, jakbym sprzedawal taki rodzynek.
-
520i Działanie ASC?
ASC ujmuje moc silnika, mechanicznie przydlawiajac przepustnice. DSC indywidualnie przyhamowuje kola i tez ujmuje gazu silnikowi. P.S. Witamy w klubie E39, jakos nie moglem patrzyc na Twojego Compacta, bez urazy dla innych... :lol: Takie autko bez pupy. :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jak ktos jest celebryta, to mu Bozia rozum odbiera, ale dzieki takim ekstrawaganckimi zachowaniami, po prostu, istnieje. Niech to robi z hamerykanskimi furami.
-
BMW - "Sam Naprawiam" - Poradniki do Pobrania
Po prostu ETK - Elektronische Teilen Katalog.
-
E39 525 Kodowanie kluczyka
Co Ty martog wypisujesz? W starego typu kluczykach, przed liftem, tez byly "pestki" immobilizera, tansponder Philipsa, typu PCFcostam, nie pamietam juz...
-
Kontrolka ładowania
Uprzedziles moja edycje... Popatrz jeszcze na moj uzupelniony post.
-
Kontrolka ładowania
Bezpiecznik F15 chroni rowniez obwod alternatora, czyli przyplatalo sie jakies zwarcie w czasie montazu. Zabezpiecza cienki przewod zielono/bialy dochodzacy do regulatora napiecia na wtyczke X6524 - pin 1 z 3-ch pinow. Moze przewod zostal "przyszczypany", badz regulator jest do bani. Moze tez cos sie dziac z diodami pomocniczymi alternatora, ale wtedy byloby slabe ladowanie. Czy masz czujnik poziomu oleju (wystepuje z wyswietlaczem alfanumerycznym na zegarach)? Czesto robi sie tam zwarcie, a bezpiecznik jest tez po drodze do tego czujnika. Ow czujnik siedzi w dolnej czesci miski olejowej. Jak go masz, to sprawdz stan przewodow i zlacza. Bywa, ze nakituje sie tam wody, szczegolnie jezeli nie masz dolnych oslon silnika.
-
e39 520d po nagrzaniu słabnie
Nad morzem brzytko pracóje... Może to wpływ wilgoci :?: Zdiagnozować, live data w INPA...
-
domykanie klapy bagaznika - sedan
No to ja mam cos nie tak, bo mi sie rygluje centralny zaraz po ruszeniu :mrgreen: :duh: Za kazdym razem :!: Okropne rzeczy wypisujesz Kolego Chudy. :mad2: I to nie w tym jednym temacie...